Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) gerisz23 válasza bobalazs (#8750) üzenetére


gerisz23
őstag

Szerintem 150 alá nem fog menni,meg lesz dil event,több lesz kint dilithiumból,még azis lehet hogy drágább lesz a zen.Én most veszek,napi 48k dilért,kivétel ha veszek ki vmit repuból.Csodát ne várj sztem.Ahhoz hogy lejjebb menjen az árfolyam pár hónapig nem szabadna új tartalomnak jönnie.Én igyekszem megvárni a következő kulcs akciót,addig meg veszem a zent:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8752) Konfigos


Konfigos
őstag

Csak egy kis szosszenet akik szeretik a biztos ec farmolast.Már sokszor leírtam hogy a contrabandos assiggal aranylag lassan de biztosan lehet ec-t farmolni.Kell hozzá több karakter lehetőség szerint.Lényege exen megveszed minél olcsóbban a contrabandot és assigozol velük,4oras assig 5db contraband után 2k nyers dili,de a lényege a belefektett ec jelenlegi 150es árfolyamon 10db kulcsnal kb 19.8m ec,míg az értéke 30-29m.Ez 10db kulcsnal 10m hasznot jelent,ami biztos haszon,és sok időbe se kerül.Akár 20m ecvel is neki lehet kezdeni már,főleg azoknak jó akik nem tudnak más módon drágább boxos lobis hajokhoz hozzájutni de ők is szeretnének.Kb 10-15db karakter elég hozzá,nyilván ide el kell jutni mire ennyi kari meglesz,de utána ez egy biztos forrás tud lenni.2-3het alatt megvan egy boxos,lobis hajó,nem sok belefektetett energiával.

(#8753) gerisz23 válasza Konfigos (#8752) üzenetére


gerisz23
őstag

Én az utsó dil event előtt farmoltam rengeteget dyson groundon.Mostanáig kitartott,jópár zenes hajót kivettem,respecteltem,felcuccoltam 3 karit,kulcsokat vettem nyitásra-eladásra.6db 50-es karival,meg 2db 40 alattival,azokkal csak a napi lore-t meg doff assigokat csináltam,amik sztem jobban átláthatók most.
Contrabandból összejött vagy 220db:)Majd 7 végén elhasználom a kicsikkel,amúgymeg groundolok:)
Jó lenne ha a Fleet eventekre is dobnának dil rewardot,olvastam hogy jópár groundolós hely kapott most.
Fórumon meg azért sírnak,hogy vegyék le a dil refine limitet,had lehessen korlátlanul...Akkor vége lenne a játéknak sztem...

Konfigos ,ha fbezni akarok pvpn akkor particle gent maxra?Gwvel nemvok megelégedve,tyken még jó lehet.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8754) FireKeeper válasza Konfigos (#8752) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egyre többet bújom manapság a fórumokat, és egyre többet olvasok a majd ősszel/télen érkező kövi update-ről, ami elvileg egy nevesített expansion lesz, mint a Legacy of Romulus, nem pedig egy sima season. tudom, koraiak még a találgatások, de sokan arra tippelnek hogy max szint növelés lesz, és jönnek a mk xiii xiv cuccok. azért neked írom ezt válaszba mert neked van irtózatos vagyonod mk xii cuccokban, tehát egy ilyen upgrade eléggé érzékenyen érintene. nem akarok vészmadárkodni, de talán érdemes lenne szépen lassan leépíteni a fegyó raktárkészleted, akár áron alul is elszórni a cuccokat, hogy október környékére a lehető legkevesebb értéked legyen fegyóban. meg persze figyelni a dev blogokat, bár ha azt is úgy fogják kommunikálni, mint most a 9.5/xindi box update-et, akkor nagy szarban leszünk, mert minden csak a megjelenés előtt közvetlen/utána fog kiderülni :D
továbbá az se lehet hülyeség, ha tényleg cap növelés lesz, hogy jól bevásárolni minden dobozból, felhúzni a karit 60-ra, és ott nyitogatni, hátha xiii/xiv cuccok esnek majd belőlük :D

ezt a crosist ismered am? bazmeg hogy az az ember mennyi hajót nyit. vagy cheater, vagy mázlista, vagy nolifer buzi aki zenre költi minden pénzét...

gerisz: a contrába az a tuti, hogy nem kell hozzá semmilyen tartalmat pörgetned, csak egy assigmentet futtatsz 4 óránként.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8755) gerisz23 válasza FireKeeper (#8754) üzenetére


gerisz23
őstag

Tudom,de kell hozzá a contra,ami nem túl olcsó,amíg tudok farmolok:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8756) FireKeeper válasza gerisz23 (#8755) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én csak assigos contrából csinálom, igaz, nem minden karin, napi 4x, akkor nagyon gyorsan elfogyna. klingonnal, ha doffolsz, sokat tudsz összeszedni, sok marauder assigment ad contrát.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8757) gerisz23 válasza FireKeeper (#8756) üzenetére


gerisz23
őstag

Hm fednél csak 1-ről tudok.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8758) FireKeeper válasza gerisz23 (#8757) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

van ott is néhány, de van ami csak critnél ad. de kdf-nél jóval több ad.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8759) gerisz23 válasza FireKeeper (#8758) üzenetére


gerisz23
őstag

Értem.Minden karimmal csinálgatom a gyűjtögetést,amikor lehet.
Most kezdek azthiszem beleunni a játékba,a 7végi event után azthiszem nekiugrik megint a sorozatnak.1-2 részletet néztem youtubon,jól néz ki mikor az interpid lövi a kockát:d
Csinálgatom közbe a craftolást beamre cannonra,meg torpra.Hol os lehet ritka meg drága cuccokat kiszedni crafthoz?:p

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8760) FireKeeper válasza gerisz23 (#8759) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

PvE-k végén kapsz dobozt, ami elite PvE után adhat lila materialt. az összes többi cuccot neked kell hozzá legyártani vagy megveszed exen.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8761) Raulblanco válasza FireKeeper (#8754) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Hihetetlen mekkora máker az az ember, engem is érdekelne mennyi zent vesz, valami iszonyat mennyiségű boxot nyit, minap olvastam tőle, hogy elad 3 boxos hajót, hogy az árukból nyisson megint boxot, mert 12.000 alá ment a lobi kristályai száma :)

viszont érdekes amit írt, hogy leállások után azonnal kell nyitni.

(#8762) FireKeeper válasza Raulblanco (#8761) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

miért, mi a különbség, ha akkor nyitsz, vagy ha egyébként?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8763) Raulblanco válasza FireKeeper (#8762) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

azzal magyarázta trade channelen, hogy állítólag van valami ami számolja, hogy melyik hajóból mennyit nyitnak az emberek, hogy ne legyen valamiből túl sok, és ilyenkor ez resetelődik.
hogy ebben van-e bármi igazság, azt nem tudom, de tény hogy sokszor láttam csütörtöki leállás után a nevét kiírva, és tény, hogy sokszor láttam a nevét bármikor kiírva.
ő ezt tanácsolta, ha igaz, akkor jó, ha nem igaz, akkor nincs különbség a bármikor máskorhoz képest, szóval elvileg veszíteni nem vesztesz vele.

(#8764) FireKeeper válasza Raulblanco (#8763) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez igaz, vesztenivaló nincs, akkor majd legközelebb ha nyithatnékom támad megnézem a leállás után.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8765) gerisz23 válasza FireKeeper (#8764) üzenetére


gerisz23
őstag

Érdekes ötlet,én is kipróbálom:)
1 karival dilre alakítottam mindent,meg megcsináltam mindegyikkel a rich dil miningot,az egyiknél megszívtam,dobott a bányászat legvégén egy disconnectet,buktam 10k-ot.:(

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8766) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Változott a játék képi világa? Le kellett venni a brightnesst 70%-ra, de még így sem az igazi. Mintha a gamma vagy kontraszt állítás hiányozna. Nektek nem tűnt fel?
Olyan kissé fakó, mindegy hova állítom a brightnesst.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8767) gerisz23 válasza CPT.Pirk (#8766) üzenetére


gerisz23
őstag

Már több mint 3 hónapja feltűnt:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8768) CPT.Pirk válasza gerisz23 (#8767) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az s9.5 kezdetén nekem nem tűnt fel. Lehet kezdeni vele valamit?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8769) gerisz23 válasza CPT.Pirk (#8768) üzenetére


gerisz23
őstag

állítgatni a videóbeállításokon,nekem 1 órába tekt anno,dyson ground olyan fényes volt hogy nem láttam semmit.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8770) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Flottás Avangerre Solana set (reaktor nélkül), vagy az új Aegis a jobb?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8771) gerisz23 válasza CPT.Pirk (#8770) üzenetére


gerisz23
őstag

pvpre vagy stfre?Pvpre a borg set,amúgy még nem próbáltam de jó lehet az aegis.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8772) CPT.Pirk válasza gerisz23 (#8771) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah igen, nagyrészt PVE-re.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8773) gerisz23 válasza CPT.Pirk (#8772) üzenetére


gerisz23
őstag

Akkor sztem nagyjából mind1:)majd kipróbálom milyen az aegis én is,ha megvan mind2 sztem tesztelgesd,de ellenség válogatja épp melyik a jobb sztem.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8774) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#8770) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nálam borg hajtómű és deflector, elit flottás pajzs és az obeliskes warp core van AP fegyverekkel. ha tankolni akarsz vele, arra ez a legjobb variáció sztem, a flottás pajzs resistje és a borg set hull heal bónusza miatt. támadásra jobb lehet az új counter command set. de látni kéne hogy most milyen cuccaid vannak, skillezés, meg hogy mit akarsz vele csinálni.

aegis-nek sokallom az árát, ráadásul figyelni is kell, milyet veszel mert ahogy látom nem egységesen lett átváltva a régi set az újra. plusz szerintem még így felturbózva se vetélytársa a repus seteknek.

amíg nem tudsz dönteni addig a solanae teljesen jó vészmegoldás, elvégre is ingyen van. bár ha lenne hozzá core-od, még jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8775) gerisz23 válasza FireKeeper (#8774) üzenetére


gerisz23
őstag

Nem egyégesen?nah ez új,nekem új,nem mintha néztem volna.Elég drágán pazkják most az biztos,de lusta voltam craffolni...ahogy írtad van jobb is az aegisnél,habár lehet a sci karimnak felteszem vmikor tesztképpen.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8776) FireKeeper válasza gerisz23 (#8775) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát nekem úgy tűnt hogy nem. elvileg az eddigi 2-es set bónusz beépült a hajtóműbe, a 3-as set bónusz pedig a pajzsba, de ahogy exen nézegettem őket, nem mindegyiknél vannak ezek odaírva. persze ettől még lehet hogy működnek. fasz se tudja, bugos szar ez a játék, főleg ilyenkor mikor valami meglévő cuccot változtatnak meg, nem lehet hinni semminek.
az egyik karimnál volt aegis, már alapból boundos mivel használt, ott rendesen átváltotta, és ki is vannak írva az eddigi set bónuszok a pajzsnál és a hajtóműnél. de nem használom, borg+flottás kombó jobb, mivel a flottás pajzs shield resist-eket stackel magára, az aegis viszont a leírása ellenére szimpla damage resistet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8777) gerisz23 válasza FireKeeper (#8776) üzenetére


gerisz23
őstag

Nekem van 3 karimon is,vagy lehet hogy 4-en.Mindegyik boundolt,1-et vettem a többi settet meg kaptam flottából.Mire oda kerültem hogy gyárthattam volna már volt kész repum...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8778) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#8774) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Izé, aegis set megvolt korábbról, így átváltotta a játék. A statjai és a képeik is azonosak azzal, ami most a wikiben szerepel (eltekintve hogy elírták a második 5.2% bónuszát, meg hogy a pajzs regenre 150-et ír a játék, nem 123-at). Akkor ez most melyik?

Elit flottás reaktor, meg 4 dhc + torp, hátul turretek. Igazából be szoktam állni, és folyamatos tűzerőt biztosítva közben healelem magam, ha álló a célpont.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8779) gerisz23 válasza CPT.Pirk (#8778) üzenetére


gerisz23
őstag

Akkor úgysem kerül semmibe letesztelni,dobhatnál majd infót hogy milyen lett:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8780) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#8778) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha az engine-hez oda van írva, hogy +5% defense when moving, a pajzshoz meg az damage resistes cucc, akkor királyság van.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8781) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#8780) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen királyság van. :) A pajzsnál van az a két resist.

Megnéztem a solana set vs. aegis set dolgait:

Bonus defenese:
állva:
sol: -5%, aegis: 0%

1/4-en
sol: 9.8%, aegis: 20.8%

4/4-en:
sol: 55%, aegis: 65%

egyéb resistek:
sol: 40.1%, aegis: 41.7%

pajzs:
sol 10k, aegis 12.358k

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8782) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#8781) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

viszont a solanae pajzs resilient, vagyis 5%-ot elnyel, ráadásul van még rajta egy +10% all dmg resist is.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8783) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#8782) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szóval akkor melyikkel járnék jobban? Vagy a flottás resi pajzs és a borg set többi darabjával? :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8784) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#8783) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát attól függ mennyire tankolsz vele, van-e egyáltalán pontod a threat-en. ha csupa DHC-d van, oda lehet hogy az undi deflektor+engine, flottás elite pajzs és spire-s elite warp core lenne a legjobb választás. fegyver típus fézer?

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8785) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#8784) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Fézer. Nem igazán tankolásra csináltam, a threatre nem raktam, de így is szeretnek engem lőni. :)

Az unidine repunak nem nagyon van időm most nekiállni, így az unidine cuccokat most kihúznám a listából egyelőre.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8786) gerisz23 válasza CPT.Pirk (#8785) üzenetére


gerisz23
őstag

Ha megvan a az omega set 3dbja akkor ha jól emlékszem azok is adnak sebzés bónuszt,viszont az új repu fegyver bónusza brutál sebzés bónuszt ad phaserre.6% de sztem az összsebzésed szálékát veszi,nekem 1250 dpsből 1470-et csinál,és csak a turret meg az accuracy,turn rate stb konzolja van bent.Érdemes felhúzni a reput:)
Ámbátor a space set is ad bónuszt sebzésre-hasonlóan mint az omega-,de azt inkább tankolós beames pvp bulidre ajánlanám,viszonylag sok heal képességgel.
Amúgy fegyóknál pvere crtd,flottás konzolokból meg a chance növelős:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8787) Konfigos válasza CPT.Pirk (#8783) üzenetére


Konfigos
őstag

Aegisbol ne feletjsetek el hogy már van ultra rare is,változó miből ad még pluszt de szerintem így is hurka,viszont hatalmas előny ha a2b a build,ugyanis a patch note szerint a set3as bonusz cdjet is csökkentik a technikusok,így már jó lehet.Én teszteltem tactal a sima lilat,nem jött be.:D és akkor még bugos is volt,ugyanis nem kaptam defenset ha mozogtam,csak ha fent volt mondjuk a deflektor is,akkor kaptam meg a 10%ot,mint régebben is volt..És az új van nekem is.Lehet azóta már javították ezt.

(#8788) CPT.Pirk válasza gerisz23 (#8786) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah igen, most megnéztem a setet. +7.5% fézerre a két darabos bónusz. Mégis csak érdemes lehet kihúzni azt a repót. :D

Konfigos: nem a2b build jelenleg. Azt majd át kell néznem, hogyan működik.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8789) FireKeeper válasza Konfigos (#8787) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

valszeg javítani fogják az a2b bugot, szóval a CD-k maradnak.

gerisz: a counter command set nem az alap sebzésre adja a bónuszát? mondjuk azt a setet (konzol-konzol-turret-torp) csak akkor érdemes használni ha bio-molecular fegyverzeted van.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8790) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#8788) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kell hozzá két vagy három minimum kék (de inkább lila) technikus, ezeket b'tran clusterben tudod farmolni ha végigmentél a kolonizálós chain-en. avengerre jó az a2b sokan úgy használják, de amellé inkább beamek illenek faw-al, nem DHC-k.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8791) gerisz23 válasza FireKeeper (#8789) üzenetére


gerisz23
őstag

Nem egészen:)Attól függ mire mész rá,van 2 turretem bio phaser hátul,az egyik a heavy +bent van a konzol.Így megvan a 2. bónusz,és belassíthatom az ellent,turretek nem sebeznek annyira,viszont ha belassítom az ellent akkor megnől az accuracym,az a sebzés amit plusszba ad a set az meg pláne...teszteltem... :C

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8792) gerisz23 válasza FireKeeper (#8790) üzenetére


gerisz23
őstag

Én beamekkel használom,dual beamekre mit mondasz?hozzáteszem vszleg a fawolásnak nem sok jövője van torpedó nélkül.Sok az AA...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8793) gerisz23


gerisz23
őstag

Nekem Very Rare lett az aegis,inkább shieldre ad bónuszokat +a defense,nomeg a resistje...
Egy beam overloadot defianttal 41% resistel túl lehet éni?Jah defense is 40% körül

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8794) gerisz23 válasza gerisz23 (#8793) üzenetére


gerisz23
őstag

https://www.youtube.com/watch?v=eydFU1aMyWU&feature=youtu.be
Kis esti nézni való,mire jó az aceton:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8795) FireKeeper válasza gerisz23 (#8794) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah, nincsen sok powercreep a játékban, ááá, egyáltalán :D

BO: ezt így kurvára nem lehet megmondani. lehet hogy túléled, lehet hogy nem. ha mondjuk egy elachi DBB bekrittel, meg a proc is aktív, akkor nem éled túl. de amúgy meg lehet simán. ez mondjuk biztos velem született hiányosság, de én még csak úgy szedtem ki akárkit BO-val, ha már lenn volt a pajzsa.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8796) gerisz23 válasza FireKeeper (#8795) üzenetére


gerisz23
őstag

Múltkor konfigossal mikor mentünk párat egymás után 3-at szedtem ki full hullról meg full pajzsról,pedig nem voltak gyengék.Épp előtte panaszkodtam hogy csak 1szer sikerült úgy crittelnem stb,aztán meg egy meccsen egymás után 3x.
Mindegy,majd kiderül,az elachitól félek amúgy,összeraktam max resist meg max sebzéssel a defiantot.Kíváncsi leszek mit bír.Jah amúgy 5 flottás tac consollal meg a counter rep bónuszával 1521 dpst tudtam kiszedni az ACC2crtd fézereimből.Nemtudom jónak számít.e:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8797) Lanny válasza gerisz23 (#8794) üzenetére


Lanny
aktív tag

Nerf meg please!!! :Y

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#8798) Konfigos válasza FireKeeper (#8789) üzenetére


Konfigos
őstag

Ez nem bug,szándékos tudtommal.Patch noteba tüntették fel hogy már csökkenti a cd időt a technikusok,nyilván így akartak kedvet csinálni a sethez.Már ha jól emlékszem..asszem múlthetibe tették be,most telorol vagyok de majd megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#8799) FireKeeper válasza Konfigos (#8798) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tribble patch notes
Aegis Set:
Aegis 3 piece power CD is no longer reduced by Aux2Bat Technician Duty Officer proc.
Energy Feedback Conductor no longer procs Inspirational Leader trait.

nerfet kap a motivation, akinek van raktáron, még most szórja el.

jah és
A new item has been added to GPL stores: The Subspace Party Nullifier.
This will render its owner immune to the jovial effects of the Subspace Party Amplifier for as long as it is held in the inventory.
:DDD
állítólag csak 100 latinum lesz, és nem consumable. sajnos a fény és hanghatások ellen nem nyújt "védelmet", és akinek nincs, az továbbra is táncolni fog a környezetben.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8800) Raulblanco válasza FireKeeper (#8799) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

neeeeee, ez megöli a partit, kár érte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.