Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) FireKeeper válasza Konfigos (#8599) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

majd craftolni lehet olyan DHC-t ami széles szögben tüzel, de csak egy olyat rakhatsz fel.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8602) gerisz23


gerisz23
őstag

A Wells temporal Science vesselre gondolom dhckat ,nem lehet rakni.Valakinek jó buidje rá?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8603) Raulblanco válasza gerisz23 (#8602) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Csak neked, csak most, mert nagyon unatkozom így munka közben... a Lobistorepromo-1 buildem.
Bár tény, hogy ezt több mint fél éve, nagyjából egy éve csináltam, lehetne rajta azért mit változtatni, illetve fejleszteni, főleg a konzolok terén ideje lenne kivennem a flottás engi konzolokat, meg traitek repuk sehol nincsenek nála, pedig elvileg elsőszámú sci karakterem, csak hát a játékkedv nagyon nincs meg manapság.

Szóval, inkább pvp-re van készítve, adott hajóhoz adott felszereléshez, szóval neked nem biztos hogy jó lenne ez a build ha nem ezeket a felszereléseket skilleked használod... ez az egyik kivételesen nem a2b-s karakterem, mert ott a decoy illetve a temporal szett a cd-khez, régebben volt rajta, inkább cseréltem warp plasmára.

PVE-re gyakran haszontalannak érzem, mert a sokszázezres hullos npc-kre nincs tűzereje, pvp-re viszont isteni, gravity well-el összehúz 1-2-3 játékost, warp plasma és elachi konzol hogy ott is maradjanak, scramble hogy egymást lőjjék, ellenfelet healeljék maguk helyett, ha az lejár mehet az antimatter is, mert az összezavarás vicces, közben ott bent a gravity well-ben a nagy tolongásba bele a területre sebző spatial charge-ot, ha ezt mindet elnyomtam, akkor jöhet a decoy és a skillek újra használhatóak, megint grav well és warp rájuk scramble mellett, majd temporal field és megint mindent a nyakukba... vicces, számomra, nekik nem annyira.

persze ez inkább csak amolyan fun pvp-re való, komoly premade-es pvp bajnokságokra ez a hajó 90%-ban tiltott felszerelést tartalmaz, mint pl a temporal szett, kb az összes univerzális konzolom, meg persze a scramble sensorra a cd növelő doff, illetve azért egy tapasztalt jó pvp-s meg tud szökni a warp - grav - elachi kombóból, de ők meg viszonylag ritkábbak. a romulán cloackos dögöket nem igazán szereti a hajóm, velük meggyűlik a bajom amikor előjönnek és egy lövésből robbantanak, kicsit az állóképességén is kellene javítani, de átlag játékosok ellen 2 vs 1-et simán, akár 3 vs 1-et is be merek vállalni, mert baszott erős a wells, főleg ha rendesen fel lenne szerelve, de az kevésbé vicces.

jah, a buildet ki is hagytam... http://skillplanner.stoacademy.com/?build=lobistorepromo1_2710

ui2: elachi szett gagyi, de jól néznek ki a shuttle-ös fekete skinnel a kis zöld keringő bogyók így eddig még maradt, opcióként a romulánt ajánlom, azt használtam rajta előtte, temporal field alatt folyamatosan lő a romulán torpedó, ami vicces, beam hátra.
threat control lehet neked nem kell, de nekem minden karakterem pvp beállítottságú elsősorban, így nekem mindenhol van, nameg, én szeretem ha minden engem lő.

[ Szerkesztve ]

(#8604) gerisz23 válasza Raulblanco (#8603) üzenetére


gerisz23
őstag

Kőszi!másolni a linket nemtom,majd otthonról.Gwre meg energiaszívásra vagyok skillezve.Ezek a pvp versenyek hogy mennek?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8605) FireKeeper válasza Raulblanco (#8603) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát ez elég... vicces. nem ártana kicsit átgondolni ezt, mert ebben a formájában ez nem valami hatékony. :U
arról nem beszélve hogy elég "drága" is mivel tele van (felesleges) lobis fegyókkal meg konzolokkal.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8606) gerisz23 válasza FireKeeper (#8605) üzenetére


gerisz23
őstag

Megnéztem,egyetértek.Nem túl sok skilled van gravitron genre,ezzel esetleg egy kezdő tacot behúzol.Sokszor a 250-es skillemnél kirepülnek belőle.Sajnos nincsenek ló is konzoljaim,viszont van dyon repus,meg Gw torp,na azzal tudok alázni,csak spreadről lehet heavy torp skillre váltok.A protonic polaron beamjeim szívják rendesen az energiát.
Köszi a buildet,kicsit idejétmúlt de ha meglesz a hajó talán lesz belőle használható:)Amúgy sokat változott a pvp,ha lesz időd /kedved nézz fel:)
Jah Raulnak Szólt,nem neked fire:)

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8607) Raulblanco válasza gerisz23 (#8606) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

a nem túl hatékonyra csak annyit tudok mondani, hogy ki lehet próbálni 1 vs 1-ben saját bőrön, ha gondoljátok :)

(#8608) FireKeeper válasza Raulblanco (#8607) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha gondolod :)

phoenix@firekeeperhu

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8609) gerisz23 válasza Raulblanco (#8607) üzenetére


gerisz23
őstag

Én benne vok:)Sci vs sci,este 7 után már biztos otthon leszek.nick gerisz@gerisz

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8610) Raulblanco válasza FireKeeper (#8605) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

A lobis fegyverekre igazat adok, ez nem egy elvetemült a legeslegjobb felszereléssel összerakott a legjobb legbrutálisabb dps legyen ami létezik hajó, hanem egy amolyan fun pvp hajó, a neve is egy ilyenből jött.

A története nagyjából annyi, hogy 4 temporal sci és 1 temporal destroyeres sci meg engikkel álló csapattal elvertünk egy elég jó nevű flottától érkező 5 fős premadet véletlenszerű pvp-n, azt hiszem Inner Circle vagy Ad Infinitum, valamelyik a kettő közül, természetesen biztos nem az első számú legerősebb csapatuk volt, de ott volt ami kellett, JHAS tac + recluse engi healer, a többire már nem emlékszem, vezettek egy ideig nagyon, utána egyenlítettünk, fej fej mellett, a végén pedig nyertünk 15-14-re.

Nem is tetszett a megmondó emberüknek, GG meg egyebek helyett jött egy olyannal hogy "We have seen the Lobi Store Promo Tour" utalva arra hogy mind temporal hajóban 1 kivétellel mind temporal szettben voltunk, az ötödik megunta a sok sírást a temporal szett miatt és inkább nem használta.

Mindenesetre annyira megtetszett nekünk, hogy utána ez lett a hajók neve, és ha jött egy lobis szett, azonnal vettük meg rá. Ma már csak én őrzöm ezt a szép hagyományt.

@raulblanco7
Mindkettőtöket várom akár egymás elleni, akár közös mások elleni pvp-re vele ma, bizonyítandó a nem valami hasznos ellentéte. Romulán bújkálós oneshotos tac az egyetlen amivel nem tudok mit kezdeni.

(#8611) FireKeeper válasza Raulblanco (#8610) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én nem is azt mondom hogy überbrutál DPS build-el lehet csak repülni, de valami konzisztencia kell azért. ez így úgy néz ki mintha pistikét beeresztetted volna a lobistore-ba hogy válogatás nélkül összevásároljon minden shiny-t.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8612) Raulblanco válasza FireKeeper (#8611) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Nos, ez nagyjából úgy készült, hogy beeresztettem magamat a lobi store-ba és összevásároltam mindent + az összes univerzális konzolt (csak nem mind fért fel) :)

(#8613) FireKeeper válasza Raulblanco (#8612) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, pont erre céloztam :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8614) Konfigos válasza Raulblanco (#8603) üzenetére


Konfigos
őstag

Hát ez szerintem is nagyon alkalmatlan a mai pvp világba,fél gőzzel kiszednek egy alfával.De az alap jó,csak mai viszonyokhoz kellene átalakítanod,persze ha neked így megfelel akkor nincs miről beszélni,lényeg hogy szeress vele repkedni.

Amin én változtatnék: Borg iszonyat felejtős scire,flottás eng konzolok,energia fegyókat el kell felejteni,és hozz a skillt is,sci lényege az aux,én 130as auxal repkedek,és ezt a rettenet mennyiségű uni konzolt is,skilled rettenet kevés sci téren,

Skillnél ami azonnal szembe ötlik:
Energia fegyo skillek maxolva?Minek?190dps helyett van 350,puff neki,naptáron a légyszar manapság.
Threat?Mit akarsz agrozni ilyen védelemmel?
Eng skillek nagyjából helyén vannak,de felesleges a 6 pötty sokra,egyszer linkeltem már milyen keveset hoz a konyhára,minimális.
Sci skillek: na itt hatalmas a káosz,ha valahol érdemes maxolni itt az,de sensorra 0????Katasztrófa,nulla álca detektálás,nulla erővel megy sensor scaned is,és a placate,confuse-t is úgy szopod be hogy öröm nézni,semmi a védelmed ellenük.Countermeasure-re nulla és közbe scramble,meg antimatter?Ismét naptáron a légyszar nélküle,de példaként 0 skillel kb 2 sec után levédi egy kimaxolt sensor skilles tact vagy akárki ezeket.Decompiler 0??Mégis mi hosszabbítja a dolgokat neked akkor?Még a gravi torpira is hat ez a skill,és rettenet sok mindenre még.Particle,graviton is kuka ennyivel,még kimaxolva is hurka az egész,nincs hozzá konzolod,ahogy gerisz is írta,ez a gw lehet jó egy gömb ellen,de pvpn?! Vicc,még egy lomha tank is átrepül rajta,kb 110 körül van a skilled rájuk,kb 180-200 kell hogy megfogj egy alap védelmi skillel ellátott hajót,de láttam már olyat aki 320-as skillből is kitudott repülni,átlagba 220-250 körül már odatapasztja az eng meg a sci karikat,tactból is a nagyrészét.

Remélem nem voltam sértő,építő szándékkal írtam ezeket,de ez alkalmatlan teljesen pvpre,de az a szerencse hogy hajó fasza,új skill,új gear,más abality kiosztás és 30x jobb hajód lesz,lehet még sok évvel ezelőtt ez helyt állt,de manapság ezt a hajót még egy sci is szétszedi pár perc alatt.Ha szeretnéd szívesen segítek benne.

Hidd el nem a levegőbe beszélek,ha játszom csak pvpzek,sok buildről olvastam már,láttam már,premade csapatok buildjei,de ezt mindenki kukázná azonnal,se semlegesíteni nem tudsz vele senkit vgay blokkolni egy healert,se szétlőni,se semmit,mindenből van benne egy alap dolog,pont a legrosszabb amit pvpre lehet csinálni. :(

(#8615) gerisz23 válasza Konfigos (#8614) üzenetére


gerisz23
őstag

Most vettem még1 Graviton generátort,kicst rágyúrok húzóerőre:)Kiváncsi leszek mennyit jelent,sebzésem kevesebb vele,de ha odaszögezi mondjuk Tugarint...:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8616) gerisz23


gerisz23
őstag

Key sale!

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8617) FireKeeper válasza gerisz23 (#8616) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

40 kulcs bekészítve. reméljük egy hajóhoz elég lesz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8618) Konfigos válasza gerisz23 (#8615) üzenetére


Konfigos
őstag

Őt felejtsd el :D hasonló skillel meg képességekkel megy mint én.Amúgy ha tutira benne akarod tartani,furgebb hajóval warp plasma doffal.Ha lenne helyem hozzá én is tolnam,de kell az aux to damp doffal a resist miatt.

(#8619) gerisz23 válasza Konfigos (#8618) üzenetére


gerisz23
őstag

Nah majd akkor azzal próbálkozok:P csak heccből:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8620) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Sziasztok, tudnatok nekem segiteni?Egy jo pvp s konfigot szeretnek, nemreg jatszottam gerisz el pvp, es rendesen szet lottek a hajomat :).Szoval sci karakternek kene es egy vestam van, mondjuk hajot nem akarnek cserelni.

(#8621) FireKeeper válasza Konfigos (#8618) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem a bogárhoz jöhetne egy reskill, ha épp nagyon ráérsz :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8622) gerisz23 válasza FireKeeper (#8621) üzenetére


gerisz23
őstag

Bogarad nincs eladó?:D
Most hajóra spórolok,egyenlőre nem kellenek fegyók:(

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8623) gerisz23 válasza Raulblanco (#8612) üzenetére


gerisz23
őstag

Jól bírta:)Minden meglátásom ellenére,Taccal előbb leverném mint a sci pvp buildemmel,igaz 1v1 volt,ott biztosan jobb az én buildemnél,ha a times bónusz nem lenne...
Tájékoztass mire jutsz Fire-el,kíváncsi vagyok többiek mire mennek 1v1 ben,ámbár van egy sanda gyanúm,hogy tudják hogy lehet kivédeni a konzoljaid hatását,és még kicsit át is skileznek ;]
Csapatban láttam sokkal brutálisabb Wells buildeket,azért érdekel az hajó:)De átkell skilleznem hozzá az tuti.
A csapatbant úgy értettem,hogy randomok között.
Nah majd holnap énis utánnanézek milyen ellenszert tudok bevetni a lobis konzolok ellen.
Amúgymeg :R

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8624) FireKeeper válasza Raulblanco (#8612) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

írj rám megint, épp pvpn voltam és nem volt időm megjegyezni a handle-öd

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8625) FireKeeper válasza Raulblanco (#8612) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mea culpáznom kell, le lettem nyomva a gecibe, ennyi szar debuffal nem lehet mit csinálni :D

sensor, dampeners ezekből csehül állok, kell a reskill ha komolyan gondolom a pvp-n.
gerisz ezt neked is mondom, valszeg nálad is ezek a skillek hiányoztak.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8626) FireKeeper válasza Konfigos (#8618) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

miután jól kiszoptam pvp-n vettem egy másik crescent turretet acc2 crth, 8misiért, bagó volt :)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8627) Raulblanco válasza Konfigos (#8614) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Ó imádok vele pvp-zni, csak 5. karakter, sciencek közül is csak a második volt, de a fő kari után ezzel játszottam a legtöbbet.

Borg szettnél régen nem találtam jobbat, igaz, a régen az a nukara repu és előtte volt, azóta nem játszottam annyit, hogy kihúzzam vele a dyson és az undine reput, így azok a szettek még nincsenek meg, de tetszik ez a zöld gömbös undine szett, ezt biztos felrakom rá valami helyett.

Természetesen tervben van a flottás engi konzolok megvásárlása, ahogy lesz elég dilithiumom rá és ez a karakter kerül sorra, ki is veszem.

Ez fun karakter, elsősorban úgy nézd, néha stf-re meg egyéb pve-re is megyek vele, meg szeretem is a temporal szettet, onnan a dbb-t, imádom hogy egyszerre 6 színe van, így az energia fegyver rész maxolva lett, viszonylag kevés pontba kerül. De természetesen igazad van, még az overloaddal is max 10-15k-t sebez, az mondjuk elég arra, hogy lekapjon egy pajzsot és onnantól a többi megy a hullba, fordulok, hátulról 2 torpedó.

Threat, pve-re amit lövök az engem lő, ritka az olyan brutál dps ami leveszi rólam, plusz ugye warp, gravity well, gyakran minden engem lő, amit én szeretek is, de természetesen pvp miatt van bent, régen ez nem is kevés plusz resistet adott. nem tudom, adja-e még.

Sensorra és countermeasurere nulla, ez azért van, mert maga a scramble sensor egy viszonylag értéktelen dolog, oké, örülök neki hogyha engem healel utána az ellen, de magát a scramble sensort is csak a cd csökkentő doff miatt használom, az a doff az oka amiért az a skill van, így értelmét nem láttam növelni, a skill része annyira nem izgat, hogy meddig tart.

Álca detektálásra régen nem igen volt szükség, fed ellen mentünk mindig pvp-zni és a romulánok is sokkal ritkábbak voltak. Sensor scan megint új, abból még kimaradtam.

Antimatter miatt sem rakok fel, elég nekem a hatása, nem akarom hosszabbítani, drága az a pont.

Graviton és Particle-ben igazad van, kevés, de a maradék 3 te is tudod mennyire keveset adna pluszban, konzol helyem pedig nincs rájuk, így az ennyi lett, ha van egy omega akkor úgyis kirepül jóval erősebből is, ha nincs, akkor ez is megfogja, nem elsősorban a gravity welltől várom a megfogást, hanem a subspace elachi konzoltól és a warpból, a gravity már csak ráadás plusz sebzés és még be is húzza a már mozgásképtelen hajókat, ha meg elmegy, akkor úgyis elmegy kimaxolva is.

Nos, a mai kételkedőknek bizonyított a hajó, neked úgy emlékszem battle cloakos romulánod van, az ellen esélytelen vagyok, de azért szívesen szétlövetem magam ha gondolod.

Természetesen szívesen várom az észrevételeket, az írásodból látszik, hogy sokkal jobban képben vagy a sto-val kapcsolatban mint én, így nem szándékom vitatkozni veled, csupán a véleményemet írtam le. Szívesen fogadok tehát segítséget, csak előbb lődd szét :)

[ Szerkesztve ]

(#8628) FireKeeper válasza Raulblanco (#8627) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azért a nap végére jutott egy pici sikerélmény is :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8629) gerisz23 válasza Raulblanco (#8627) üzenetére


gerisz23
őstag

Nekem az folt furcsa,hogy taccal legalább levittem a hullod 30%alá,mondjuk a scim nem dps király,ha lesz kedved ma is mehetünk,van egy másik buildem kíváncsi lennék mit ér 1v1ben.
Fire,mentünk közösen 1-2 pvpt tegnap,nem volt rossz igaz a premadek megszivattak,de duoba ment a szekér.Ma talán időben otthon leszek:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8630) Raulblanco válasza gerisz23 (#8629) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

oké, de az elmúlt pár nap tapasztalata alapján csak 11-től pvp-zek, addigra elmúlik ez a netprobléma, fire ellen már nem dobott ki egyszer sem, előtte mikor ellened - veled játszottam akkor négyszer.

(#8631) gerisz23 válasza Raulblanco (#8630) üzenetére


gerisz23
őstag

Hát,ha addig fent leszek...
Csütörtökön várhatoó az új box?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8632) Raulblanco válasza gerisz23 (#8631) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Valószínűleg, múltkor is úgy volt a kulcs akció, hogy az új lockbox előtt és után tartott pár napig, bár én a lobi store újdonságait jobban várom, elvileg most jönnie kellene új space szettnek.

(#8633) FireKeeper válasza gerisz23 (#8631) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, jön az új (fél)szízön és a xindi box.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8634) gerisz23 válasza FireKeeper (#8633) üzenetére


gerisz23
őstag

Közben én is megtaláltam az Arcon,meg egy topikot olvasgattam az Exchange inflációjáról,illetve az Ecjéről.Remélem az új boxal visszaesnek kicsit a dobozos hajó árak.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8635) Raulblanco válasza gerisz23 (#8634) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Nem hiszem, az ára valaminek akkor esik vissza, ha túl sok van belőle, vagy nincs kereslet rájuk... természetesen új hajók jönnek be, elsősorban azt akarják majd megszerezni az emberek, de mindig lesznek akik régebbi hajókat akarnak majd megvenni, lásd te is épp egy elég régi Wells-en gondolkozol jelenleg.

Másfelől a nagy hajó"gyártó" játékosok mint pl ez a Crossis gyerek aki napi 2-3-5 hajót nyit, akár több száz kulcsot használ el naponta, és persze vannak sokan még, pl a Jedinikon vagy Jedikon, hirtelen nem emlékszem a nevére pontosan, de ő az általam ismert leg-ec-gazdagabb játékos 11milliárd feletti "kp"-val, legalább is ennyi volt mikor legutóbb 1-2 hónapja nyilatkozott, tehát ezek most mind az új boxot fogják nyitni, ami egyben azt is jelenti, hogy a többiből elég kevés lesz nyitva, nem lesz utánpótlás a csak azokból eső dolgoknál, mint a hajók, így azoknak elvileg felfele megy majd az ára.

Természetesen mindenki más is az újat nyitja, csak róluk tudom, hogy a régieket is nyitják napi szinten elég szép számmal, mert árulom az ilyen lockbox rerun után megvett boxokat amikor nem esnek.
Elég szépen lehet keresni rajtuk.

Másfelől a sto egy kiszámíthatatlan valami, így semmi sem biztos.

Lassan nekem is el kellene olvasni a tribbli patch notes-t, tegnap a thetradingchannel-en mondtak valami contrabandozást érintő változást, hogy várhatóan felmegy az áruk akár 100.000-re is, nem mindegy, 6000db van a bankomban, ha meg tényleg azt súgja a patch notes, lehet még venni is megérné hozzá párat.

Legutóbb kulcsból vettem kb 4-500-at, mikor akciózták, szerdán, csütörtökön az undine lockbox kijövetellel pedig el is adtam őket, kb 200.000.- / db profittal amíg nullára nem jöttem ki, a maradékot meg elhasználtam.
Az a gond, hogy most már így is marha drága egy kulcs, hova mehet még feljebb, persze végtelenig, csak már kevésbé merek kockáztatni vele, meglátjuk hogy alakulnak az árak.

(#8636) gerisz23 válasza Raulblanco (#8635) üzenetére


gerisz23
őstag

Gondolkozom hogy beteszem olcsóbban a jem hadar hevy escort carriert,van kb 50 millám,talán tudnák venni egy wellset az ecn.Persze ha elviszik a hajót.Kulcsból bejönne 120 milla körül,de inkább nyitogatok dobozt,hátha mákom lesz.Trade channelre hogy lehet bekerülni?
Szerk:amúgy meg he?már megint egy ferengi,mikor kezdtem játszani,Large sheild chargot árultam,1-2millát játék nélkül összeszedtem Naponta,megvettem npcnél,2-3x áron meg fel exre,vitték mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8637) FireKeeper válasza Raulblanco (#8635) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nincs igazi EC sink, ezért inflálódik a picsába. nincs olyan cucc a játékban amit meg is éri megvenni, és sok EC-be kerül. ez hiányzik, valami EC-s hajó vagy gear.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8638) gerisz23 válasza FireKeeper (#8625) üzenetére


gerisz23
őstag

Mármint skillpontok?sensor 3 dampners 6,ha jól emlékszem.Jah vagy 20 perbe telt mire leverte a scimet.De bugos volt a skillbárja,nemtudta használni a set bónuszt ha jól értettem.Velem is volt már ilyen.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8639) Raulblanco válasza gerisz23 (#8636) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Simán belépsz a TheTradingChannel - re, ahogy a hun chatre is tetted, de ez egy "fair" trader hely igyekszik lenni, többnyire drágább fegyvereket, hajókat, doffokat akarnak eladni, exchange árak alatt egy kicsivel, tehát nem illik egy eladóra ráírni, hogy mennyit engedsz a feléből, de persze lehet alkudozni. Vannak itt páran nagyon gazdagok, ha jó áron adsz valamit azonnal viszik, bár ez szinte az exchangre is igaz.

Ha dilithiumból akarsz kulcsokat venni azért hogy eladd, nem szabad, lockboxba fektetve többszörösét kapod.
3-6x annyi ec-t kapsz érte, csak természetesen tovább tart eladni, jóval tovább.

(#8640) Raulblanco válasza gerisz23 (#8638) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Nem a tied bugolt be valamivel? Én azt hittem tegnap azt mondtad, hogy a te skillbárod bugolt be.
Az enyémmel nem volt semmi gond, csak sem a tacod ellen, sem a scienced ellen nem akart elnyomhatóvá válni az alpha decoy, ami abból a szempontból idegesítő volt a scienced ellen, hogy nem tudtam 3 körös támadásokat csinálni, így kevésbé volt hatékony a hajó, mint lehetett volna.

Az alap az lett volna, hogy Elachi, scramble, warp, gravity well, overload, alpha decoy, megint scramble, warp, gravity, overload, spatial, antimatter, temporal field, és megint minden ahogy betöltött a szett bónuszos cd visszatöltés képesség miatt ez utóbbi ugye az univerzális konzolokat és a subnuce-ot is visszatölti sokkal gyorsabban.

Ebből a középső decoy és temporal szett közötti rész ki kellett maradjon, mert nem akart elnyomhatóvá vállni egyszer sem. A tacod ellen nem biztos hogy mertem volna használni, firekeeper tacja ellen pedig elnyomható vált párszor de nem mertem használni, nehogy akkor találjon be éppen valami mikor lent van a pajzs.

Szóval a scienced ellen azért tartott sokáig, mert tele az a hajó heal-el, sokszor te is teljesen lefogtál a tractor beamekkel és a kis petekkel, olyankor egy percig te repkedtél én álldogáltam és vártam, illetve általában egy képességet nem használok, csak ha már nagyon a célegyenesben vagyok, akkor megy minden ahogy van, de addig inkább bevárok minden skillt amíg nincs lent az ellen.

(#8641) gerisz23 válasza Raulblanco (#8640) üzenetére


gerisz23
őstag

Az enyémis de arra gondoltam amit leírtál.Ezt a lock boxos témát meg kell néznem:p
Kulcsokat most az új boxokhoz vettem(csak kéne a wells)amúgy godolkodom rajta hogy veszek még ecért kulcsot,csak akkor megint 0ba leszek.Mennyi dilbe fáj amúgy 1 box?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8642) Raulblanco válasza gerisz23 (#8641) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Attól függ a flottád kihúzta-e a spireben lévő dili store kedvezményt, 200 és 170 dilithium között van a 20db.
Temporal, Tal Shiar, talán Elachi éri meg, ezekből az első kettő, azt hiszem a harmadik is eléri a 200.000.-et is simán exchangen 1 hónappal az ilyen lockbox rerun után, amikor már kevesebb van játékban, régebben 300k is volt, mikor bejöttek a romulán temporal hajók a temporalt még 800k-ért is vették 20assával, de ott nagyon hamar indítottak is egy box rerunt.

Szóval, jelenleg telepakolod a bankodat temporal, tal shiar és elachi boxokkal dili store-ból, egy kulcs ára az akcióssal számolva is 95,6 zen (956 / 10 kulcs akcióban) x 150 dili, ami 14.340

rossz esetben 200-ért veszed, és eladod már 100k / 20db áron mert türelmetlen vagy, az 7.170.000 szemben egy kulcs kevesebb mint 3 milliós árával.

jó esetben 170-ért veszed, és megvárod amíg felmegy legalább 200k-ra, akkor már 16.870.000 szemben a kulcs kevesebb mint 3 milliós árával.

Én 10+ karakter és a privát flottám bankjának felét pakolom mindig tele lockboxokkal, csak mindig ráunok a játékra hetekre, így nem igazán vagyok itt, hogy el is adjam.

(#8643) gerisz23 válasza Raulblanco (#8642) üzenetére


gerisz23
őstag

No várjunk csak,200 dilithium a 20as csomag?
No délután megnézem ezt atörténetet,Kösz a tippet:)
Amúgy hun chaten nem vok,nem magyar flottában teljesítek szolgálatot,ahol vok ott meg rear admiral vagyok:) Kb fél év alatt sikerült ezt elérnem,meg még más egyebeket is:p
A scimmel pl elvertem a flotta nagyszájú hősét,aki komoly összegeket költött a buildjére(dollárokat),de kb 10 mp alatt szétszedtem anno úgyhogy nyekkenni nem tudott:p

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8644) gerisz23 válasza gerisz23 (#8643) üzenetére


gerisz23
őstag

Számolgattam,venni fogok,de nagyon sok inventory helyet elvesz,a farm karijaim slotjait megtöltöm,de így se lesz túl nagy nyereségem:/sok kicsi sokra megy:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8645) FireKeeper válasza gerisz23 (#8644) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

közvetlen start után érdemes feldobni a friss boxot amikor meg kevés esett lootként, de az emberek türelmetlenek és/vagy nem tudják hogy diliből potom pénzért vehetnek, illetve ahogy a kolléga is mondta, népszerűbb, régebbi boxokat venni és feltenni, de azért üzleti modellt csak erre ne építs szvsz. régiek közül az elachi az amit nagyon visznek mert relatíve abból esnek a legjobb cuccok (crescent doboz, inspirational, bár a s'golt a legolcsóbb boxos hajó). voth-ot is érdemes lehet.
viszont azzal nem feltétlen értek egyet hogy a kulcs jobban hoz ha nyitogatsz vele, ez egyáltalán nem biztos, egyrészt mázli kell hozzá, másrészt csak hosszabb távon érvényes. a kulcsot eladni viszont mondhatni biztos, stabil bevétel. nyitásnál simán van rá sansz hogy csak doff pakkokat vagy olcsó fegyó dobozokat dobál és nem hogy nullszaldóra nem jön ki még buksz is egy csomót ahhoz képest mintha simán eladtad volna a kulcsokat. ahhoz hogy profitod legyen, vagy hajónak, vagy valami drága traitnek esnie kell.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8646) gerisz23 válasza FireKeeper (#8645) üzenetére


gerisz23
őstag

Tudom,reménykedek hogy nyitok értelmeset,meg teszek félre dilit hogy tudjak venni új boxot,magamnak meg eladásra.Trade csatornán Megpróbálom,hátha vkinek kell az escortom olcsóbban.Bogarad nincs eladó?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8647) FireKeeper válasza gerisz23 (#8646) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

van egy de konfigos is mondta hogy lehet kéne neki. induljon a licitháború ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8648) madgie válasza FireKeeper (#8647) üzenetére


madgie
titán

Konfigos és bogár? Egy világ dőlne össze bennem :DDD

(#8649) FireKeeper válasza madgie (#8648) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lehet nem is akar repülni vele, ha jól emlékszem azt mondta a gyűjteményébe kéne :D

te meg csak ne szóljál semmit, mit csinálsz a bogaraddal? NEM játszol :D ezért adtam el áron alul??? :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8650) Raulblanco válasza gerisz23 (#8646) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Jó item reményében nem szabad nyitni, úgysem lesz semmi értelmes, csak szórakozásból vagy lobi kristályért... persze legyen szerencséd, csak tapasztalat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.