Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) FireKeeper válasza gerisz23 (#8300) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de ahhoz, hogy nem craftoltál, valszeg egy csöpp köze volt annak, hogy a, nem lehetett az aegis-en kívül értelmes cuccot craftolni b, amit lehetett is, drágán (a nem replikálható cuccokat vagy diliért tudtad megvenni, vagy az exen kurvasok EC-ért).

na most ha lesznek értelmes cuccok, sőt, olyanok is, amiket csak craftolni tudsz majd (várható), akkor azért más lesz a leányzó fekvése, bár félek, az nem fog változni, hogy sok dilit és/vagy EC-t kell beáldozni az end-game cuccokhoz.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8302) Urshini


Urshini
tag

Elég nagy kibaszás lenne azokkal akik kihúzták az ha eltünne az R&D craft pont... :U Igazából jelenleg az Aegis Seten kívül nem sok értelmes dolog van benne.
Mi most a flottában a hír hatására az Aegist bárkinek kivesszük ha odaadja az alapanyagokat.

(#8301) FireKeeper Így van, jelenleg vagy 3x18k dilithiumba vagy 14 millió EC-be fáj az Aegis Set.

[ Szerkesztve ]

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#8303) FireKeeper válasza Urshini (#8302) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem ez lenne az első eset hogy szembehugyozzák a régi felhasználók erőfeszítéseit.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8304) gerisz23 válasza Urshini (#8302) üzenetére


gerisz23
őstag

Szerintem a repus settek úgyis kinyomják az aegist,apropó,dilithiumot hogy küldenek át neked?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8305) Wolverine


Wolverine
félisten

Craft revamp: az új alapanyagok.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8306) Urshini válasza gerisz23 (#8304) üzenetére


Urshini
tag

Dilithiumot sehogyan nem küld át más játékos de nem is kell, mert az alapanyagokat átlehet, a felszerelést meg vissza. A craftolásnak 2 olyan eleme van ami, vagy dilithiumba kerül (shop), vagy exen megveszed EC-ért. [Uncommon Unreplicateable Materials], [Common_Unreplicateable_Materials], ezek kellenek a lila craftolható cuccokba.
Sokan vannak azon a véleményen, hogy még nem hoztak be olyan repus setet ami kiszorítaná a craftolható Aegist.

Szerk: amúgy néztem exen tegnap az Aegis Set 10-12 millió EC körü van most igen csak áron alúl. Az 1k dilithiumért vásárolható összetevő darabja (amiből kell a teljes sethez 54db) 250 ezer EC jelenleg.

[ Szerkesztve ]

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#8307) gerisz23 válasza Urshini (#8306) üzenetére


gerisz23
őstag

Jaja,tényleg..elég ha megveszi aztán átküldi.Amúgy az 1650 pontot se vészes összeszedni(ha a memóriám nemcsal annyi kellett.Nekem az undine repus set bejön, 32,4% accuracym van vele.Lehet gyártok le majd 1-2 settet,hátha drágul az craft System után.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8308) Micsurin


Micsurin
nagyúr

No , vissza tértem majd fél év kihagyás útán , volt valami érdemleges változás ? fedet vagy a klinonokat érdemes elkezdeni jelen állás szerint ??? Játék milyen stabil ? (értem ez alatt mesze a bezárástól stb , rég nem jártam erre :) )

játék javult / stagnál ? :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8309) FireKeeper válasza Urshini (#8306) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én használtam Aegis-t, de azért nem egy akkora nagy durranás. assimilated/maco/adapted/counter command deflektor+hajtómű és flottás elite resilient [resb] pajzs kombó simán jobb nála. szóval nem tudom kik azok a sokan, de érdekes álláspont. nem arról van szó, kezdő setnek ideális, de messze nem end-game (mondjuk kezdésre meg jobb a solanae set, amiatt hogy ingyen van). viszont egy ráncfelvarrást megnéznék vele, mert amúgy a visualja kurva jó :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8310) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Fél órája nézegettem a legacy of romulus felíratott ez normális ? :U nem hiszem ha a bf4 full grafon futott ehhez ne lenne meg a vas (ezt nem e-penis miatt írtam ! )

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8311) FireKeeper válasza Micsurin (#8310) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem olyat szokott, hogy kb 10 percig töltőképernyő, kiírja hogy account ticket authentication failed, aztán beírom újra a jelszavamat és beenged... de a fél óra sok, szóval ha nem költői túlzás volt, akkor ott gebasz van.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8312) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na egy buzi schimitar megpróbálta ISE-n lenyomni az egyik oldalt, de csak addig terjedt ki a tudománya hogy letolja a kockát meg a generátorokat, de ha nem érek oda időben, hogy lefogjam a nanite sphere-eket, faszán buktuk volna az optit... oké, schimitar, meg e-pénisz, de azért más küldetését nem kéne a nagyképűsködéssel elkúrni :(((

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8313) madgie válasza FireKeeper (#8312) üzenetére


madgie
titán

Scimitar, H nélkül, grammarnaaaaazi vagyok :))

(#8314) gerisz23 válasza FireKeeper (#8312) üzenetére


gerisz23
őstag

Én általában úgy járok,hogy nekem van a legnagyobb dpsem,mind 2 oldalon fogom a sphereket,rohangálok ide-oda,hiába írok be chatbe,vagy nem olvassák,vagy nem tudnak angolul,de ritka hogy vki segít.Amúgy tokkal vonóval szétszedek egy oldalt,beam boattal kicsit könnyebben.A legjobb,hogy még a flottatársak se hallgatnak rám sokszor.
Voltam már olyan random meccsben ahol kb 3-5 perc alatt végeztünk,de az nem mostanában volt.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8315) Micsurin válasza FireKeeper (#8311) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Teljes reinstall megoldotta :U és meg lett a lvl20 a fedemnek :C lehet láma vagyok de mellék üldik érdemben alig adnak xp-t , sőt sokszor az episode-t is 2x kell kivinem az up-hozz :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8316) Wolverine válasza Micsurin (#8315) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez érdekes. Nekem simán lvl50 lett minden karakterem úgy, hogy nem nyúltam az episode-okon kívül más küldetéshez, és nem is értem végig. Igaz, emellett doff-oztam minden karakterrel...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8317) FireKeeper válasza Wolverine (#8316) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah, a doffozás sokat segít, meg ugye a mirror volt még nagyon jó szintezni, de azt persze kivették. :(((

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8318) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Romikal lvl10-en kell választanom , hogy kiket támogatok ??? Utána a döntés nem megmásitható ?

a J.J Abrams féle st-k csak nekem tetszenek amugy ? :DDD episode küldikről: most volt egy ilyen szellemes rész a skirmish meg a következő kb 3 , nincs episod ami ezekről szólna valamelyik szériában ? A voyageres cuccról nem is lesz szó a gameban ?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8319) CPT.Pirk válasza Micsurin (#8318) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Naomi Wildman, Miral Paris előkerül a flottás küldetésekben. Tuvok meg a Solana Dyson gömb küldetéseiben. Maga a Voyager nem, mert időben később játszódik az STO, mint amikor a hajó "odakint" volt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8320) Micsurin válasza CPT.Pirk (#8319) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi :) akkor már világos az sto ídő síkja

ha a romulánokal még mindig választanom kell/lehet , hogy klingonokat vagy a fedet támogatom ? ha igen pl választom, hogy a fedet akkor a fedes és a romulán hajók is elérhetőek lesznek ? :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8321) CPT.Pirk válasza Micsurin (#8320) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Passz, nekem csak 2 flottás karim van, de azt hiszem nem. Mint ahogy mi sem ülhetünk be romulán hajóba.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8322) Micsurin válasza CPT.Pirk (#8321) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi , csak régről valami ilyesmi rémlett de ezek szerint nem jól :DDD

de a romiknak akkor szintenként 1 választható hajó van mert egy zen-es a másik nem és ennyi :Y

szrk: elnézést az 40-en és 50-en már 2-3 választható :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8323) FireKeeper válasza Micsurin (#8320) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az, hogy melyik szövetséges mellé állsz be, nem változtatható meg utólag, szóval gondold át jól. romulánként ülhetsz amúgy fed/kdf hajókba (akit választasz, azéba), de csak T4-ig, tehát a lvl40-es hajókba max, T5-be már nem, és flottásból is csak warbirdöt vehetsz. sőt, lehet rosszul emlékszem, de mintha úgy rémlene, hogy cross faction hajókból is csak a zen-store-osokat választhatod, vagy a simákat veheted meg dilithiumért, de a szintlépésnél járó ingyen hajó tokenből csak warbirdöt vehetsz. természetesen a dobozos hajókat korlátozás nélkül használhatod.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8324) Micsurin válasza FireKeeper (#8323) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben kösz , minden világos :K még annyi , hogy ugye az enginernek van ilyen impulzus skillje a sciencének is van valami vagy csak passzívak mint a tacticalnak ? tehát ilyen extra támadó képeség vagy mi ?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8325) gerisz23


gerisz23
őstag

Temporal Destroyert hogy érdemes skillezni?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8326) FireKeeper válasza Micsurin (#8324) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na ezt még1x mert ebből nem sokat értettem. amúgy minden kasztnak vannak spéci skilljei, de ezek mind aktívak. plusz nem összekeverendőek a kapitányi és a bridge officer skillek!
kapitányi skillek listája itt.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8327) Micsurin válasza FireKeeper (#8326) üzenetére


Micsurin
nagyúr

no : a romulán karim enginernek inditotam , ott van egy ilyen shock skill amivel egy elektromos mezőt vagy mit szorók ki ennek van 5 szintje , amikor lövők egy hajót pl phaserekel akkor nő a szintje stb.....

tacticalnak nincs ilyen extra feltőltéses , támadó skillje csak buffjai , és azt kérdeztem , hogy a sciencének is buffjai vannak e mint a tactialnak vagy konkrét támadása van mint az enginernek !

buff: (nem tudom itt ennek hívják-e ) rpg-ből maradt meg e rossz szokás , hogy az erősitéseket annak hívom pl: shield buff :(elnyomóm) +50% védekezés adott ídőre.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8328) gerisz23 válasza Micsurin (#8327) üzenetére


gerisz23
őstag

A singularyti core töltésére gondolsz sztem.Az a romulán hajók specialitása,és ha jól sejtem mindegy hogy milyen kaszt,csak romulán hajó legyen.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8329) Micsurin válasza gerisz23 (#8328) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az lesz az :( akkor ezek szerint az csak a romulánoknak van :O

van olyan rész ami beszél ezzekről a lényekről bövebben ? akár küldi a játékban akár sorozat rész ???

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8330) gerisz23 válasza Micsurin (#8329) üzenetére


gerisz23
őstag

Sorozatban a 2. évadnál járok,ott még nem voltak,de van külön Episode a játékban róluk.Amúgy Google a barátod:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8331) Micsurin válasza gerisz23 (#8330) üzenetére


Micsurin
nagyúr

google + episode megvolt de jó lett volna többet tudni rólúk mert nagyon érdekes volt a fejeetük a játékban :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8332) Sifre válasza Micsurin (#8331) üzenetére


Sifre
senior tag

A TNG 5. évad utolsó és 6. évad első részében foglalkoznak velük (Time's Arrow).

(#8333) Wolverine válasza Micsurin (#8329) üzenetére


Wolverine
félisten

Ők a devidianok, Trek wikiken találsz róluk bővebb infókat is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8334) Micsurin válasza Wolverine (#8333) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben , köszönöm ! nagyon jó story rész volt velük , később lesz még velük bármilyen küldetés ?

@Sifre: neked is nagyon köszönöm ! :R

még egy buta kérdés , sorry : Fogok olyan lock box vagy miket kapni amit nem csak ZEN-ért vett kulcsal tudok kinyitni ? És kaphatok esetleg hajót ? mert ő nagyon tetszik ha ezt a hajót nem lehet ingyen beszerezni , kb mennyibe fájna ha még is akarnám ? És pl most 20-as a fedem akkor arra megveszem és nincs se szint se semilyen megkötés csak használom ? :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8335) Wolverine válasza Micsurin (#8334) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, csak ebben az epizódban tűnnek fel egyelőre.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8336) gerisz23 válasza Micsurin (#8334) üzenetére


gerisz23
őstag

50-es hajó,a 3dbos set(többféle változatban kapható) 5000 Zen,ha egyet veszel akkor 2500 1db,viszont jól nézd meg melyiket választod ha veszel.
Zent meg vagy dilithiumért (napi 8000 refinolható,ha flottában vagy akkor +500),vagy pénzért tudsz venni.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8337) Wolverine válasza Micsurin (#8334) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, minden lockboxhoz kell a kulcs.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8338) FireKeeper válasza Micsurin (#8334) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ezt jól jegyezd meg, ha hosszú távon maradsz: ebben a játékban, ami tetszik, jó, fasza, az biztos hogy fizetős, farmolós vagy lockboxos (ergo fizetős és/vagy farmolós) cucc. olyan hogy ingyen, nincs. :N

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8339) gerisz23 válasza Wolverine (#8337) üzenetére


gerisz23
őstag

Van egy küldi amuhez kapsz két boxot meg 2 kulcsot,de valami hackelt cucc csak hogy ráérezz a doboz nyitogatás kényszerére:)Ergo az a 2 box nem ad semmi értelmeset.
Ugyanolyan farmolós játék ez is mint a többi.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8340) Wolverine válasza gerisz23 (#8339) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudom, az csak bemutatja, hogy működik a nyitogatás; és az a kulcs csak a quest dobozához használható, máshoz nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8341) gerisz23 válasza Wolverine (#8340) üzenetére


gerisz23
őstag

Tudom:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8342) gerisz23 válasza gerisz23 (#8341) üzenetére


gerisz23
őstag

A2b doffok ára jól felment:O

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8343) FireKeeper válasza gerisz23 (#8342) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

minden drága, inflálódik az EC, fos a piac, a cryptic meg csak ül a valagán...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8344) gerisz23 válasza FireKeeper (#8343) üzenetére


gerisz23
őstag

így jó nekik,fent van a zen ára,aki nem akar dilithium farmolással vesződni az fizet nekik.
Apropó,kinéztem a vulkan dykirt vagy mi a pontos neve,csak mert szép:D ér is vmit?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8345) FireKeeper válasza gerisz23 (#8342) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mondjuk azok a rohadékok eddig is elég drágák voltak, pedig ezeket még lehet is farmolni B'Tran Clusterben (support colonization efforts critnél ad lilát).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8346) Micsurin


Micsurin
nagyúr

dilitiumot , honnan tudok szerezni ? Mert nekem KELL az a hajó :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8347) CPT.Pirk válasza Micsurin (#8346) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Pontosan erre várnak a cégnél, több opció közül is választhatsz fizikai pénz dilivé alakítására. ;)

Egyébként napi 8k dilíthiumot tudsz finomítani magadnak, a nyers formát meg doff küldik, stf-ek stb. adnak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8348) Micsurin válasza CPT.Pirk (#8347) üzenetére


Micsurin
nagyúr

doff és az stf micsoda ? milyen hajó kell minimum hozzá ? stb :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8349) gerisz23 válasza Micsurin (#8348) üzenetére


gerisz23
őstag

50-esnek kell lenned a dilithium szerzéséhez,kivétel a bányászás,azt lvl10 fölött el tudod kezdeni,a betaursea sectorban,a a vlugta bányában,de magvan ott is a napi kivehető mennyiség.Legkönnybben ha 50-es vagy akkor dyson sphere ground battlezonájában tudsz farmolni dilithiumot.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8350) Micsurin válasza gerisz23 (#8349) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszönöm ! És ha a ZEn storeban vennék romulán hajót akkor azt a fedes karimon is használhatom ? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.