Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) FireKeeper válasza gerisz23 (#9400) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

oh a picsába, bound to character, pedig azt hittem feltankolhatok Phoenix-nek az altokkal :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9402) Wolverine


Wolverine
félisten

Gear upgrade event jön.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9403) FireKeeper válasza Wolverine (#9402) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

elkéstél :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9404) Wolverine válasza FireKeeper (#9403) üzenetére


Wolverine
félisten

Tényleg :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9405) Wolverine


Wolverine
félisten

No de itt van valami új: 7 of 9 :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9406) FireKeeper válasza Wolverine (#9405) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

érdekes, ő nem öregszik? :D a voyager vége óta eltelt néhány év...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9407) gerisz23 válasza FireKeeper (#9401) üzenetére


gerisz23
őstag

Ezen én is gondolkodtam,vagy a cuccot is character boundossá teszi amit upgradelsz-értem ez alatt a repus cuccokat pl,ha nem akkor meg átküldöd a kis karidnak a fegyvert pl,upgradeled aztán vissza a másiknak.
De van egy olyan selytésem hogy nem lehet majd csikki-csukizni
.
Raul,170k-ért megy-ment a radio:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9408) madgie válasza FireKeeper (#9406) üzenetére


madgie
titán

Nanobotox :))

(#9409) Airedhyal válasza Wolverine (#9402) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Ez azt jelenti hogy bekerül a gear upgrade rendszer a mai patch -el a játékba? Lehet tuningolni mk13 - 14 -ig a felszerelést?

(#9410) John_Doe válasza Airedhyal (#9409) üzenetére


John_Doe
senior tag

Ez azt jelenti bekerül a gear upgrade ma a játékba lehet tuningolni a cuccokat Mark XIII, ultra-rare (ultraviolet) -ig. A többi Mark XIV meg epic (gold) majd csak a Delta Rising megjelenésekkor jön.

Shal'kek nem'ron!

(#9411) Airedhyal válasza John_Doe (#9410) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Értem és köszi.

(#9412) DonCapello


DonCapello
tag

Remélem mindenki bevásárolt az r&d pakkokból, mert ma reggel majdnem szívrohamot kaptam, amikor rákerestem... :D

(#9413) Konfigos válasza DonCapello (#9412) üzenetére


Konfigos
őstag

Majd visszamegy az,vársz pár hetet és újra visszaáll majd az ára,nem feltétlen éri meg most azonnal uppolni.Én azzal rontottam el hogy egy karival csináltam csak,ott már 4db is 13-as szinten van,de kezdhetem el a másik hárommal is..Főleg scinél zavar,mert jól jönne a passziv trait,de engnél is jól jönne.

(#9414) Raulblanco válasza DonCapello (#9412) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

anno ráuntam a dologra, 2200db radiogent tartottam meg amiket eladtam a múlthéten héten, így is összejött 240 millió ec a kezdő 5 millióból kb 2 hét alatt, mert az utóbbi időben már nem csináltam, csak nem adtam el korábban. arra jó volt hogy a semmiből legyen 100db kulcsom az új lock boxhoz mikor bejött a DR.

(#9415) Raulblanco válasza Konfigos (#9413) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

szerintem viszonylag olcsó lesz az upgrade kit, azt kell majd megvenni exen, a superiorhoz is csak pár kék meg egy lila kell, gondolom a legyártása is csak pár másodperc lesz gondolom, szóval 1-2 nap alatt önköltség + kevés profitért tele lesz ex velük... párszázezer lesz csak egy superior upgrade vacak szerintem.

(#9416) gerisz23 válasza Raulblanco (#9415) üzenetére


gerisz23
őstag

Remélem a lila radio lesz...tegnap vitték még 300 felett is:DVisszajött a befeketett ecm,és még van vagy3-400db.
Vettem eng craftos doffot is,most még occo,ha megunom meg eladom 10x ennyiért pár hónap múlva.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9417) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kíváncsiságból elindítottam a játékot, azzal fogad, hogy grafika reset a javasolt beállításokra. Erre ezt kaptam:

Oké, legalább magas az FPS-em az alaplapi retteneten. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#9418) Lanny válasza CPT.Pirk (#9417) üzenetére


Lanny
aktív tag

Wow, micsoda pixelharcos vagy! :DD

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#9419) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#9417) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

asszem a /renderscale 1 paranccsal tudod visszarakni normálra. de nekem is így megy most, mert szintén alaplapi fossal tolom, és most hogy vettem még ramot, egész jól fut.

vaze a piacokon meg mi megy :D kíváncsi leszek elmegy-e a cannonom 200-ért :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9420) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#9419) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, meg a gui-n is lehet ezt állítani. Csak nálam nem lenne értelme emelni. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#9421) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#9420) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a parancsot direkt azért tanultam meg, mert ha beteszi magát ilyenbe, akkor nem tudod onnan visszaállítani :D legalábbis nekem nem sikerült, csak paranccsal.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9422) Konfigos


Konfigos
őstag

Pár kép:
Delta reput setbonusz részek plusz pár konzol
Delta reput setbonuszok

Intel officerek
Delta reput konzol bónusz

És egy érdekes beam(bár nem nekem):

(#9423) FireKeeper válasza Konfigos (#9422) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

érdekes lesz. az elemek statjaira kíváncsi leszek, a négyes set bónusz nem hangzik kifejezetten izgalmasnak (legalábbis elsőre), de a 20% speed és turn nagyon fini lehet.

mai nagybevásárlás: full acc3 xi fézer, és biomatter set, acc3 crescent turretek, egy crtd3 fézer dual beam, és egy acc crtd2 valamint egy acc2 crtd biomatter dual beam... több hirtelen nem jutott eszembe :D
jah meg vettem egy crtd3 és egy crtd2 kb3 tetryon pulsewave-et is groundra.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9424) Konfigos válasza FireKeeper (#9423) üzenetére


Konfigos
őstag

Én meg gyorsan felupoltam 7db disruptor accx3 dhc-t,és kettő ultra lett!! :D

Egy accx3 crtd és egy accx3 dmg
Többi sima XIII-as accx3,de ha ügyesen megveszem mindig a XI-eseket akkor eljön a kánaán,5%eséllyel csinál ultrát,szóval ez is marha nagy mák,főleg a crtd-s,fel is csaptam 120miskáért.
Azt gondolom mondani se kell hogy már létezik accx4 stb is,azokat is aranyba mérik,egyik gyereknek van elachi is belőle,500milláért adja,simán kinézem hogy valaki megveszi aki elvetemült.

[ Szerkesztve ]

(#9425) Lanny


Lanny
aktív tag

A Vaadwaurok visszatértek! :Y

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#9426) Raulblanco válasza Konfigos (#9424) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Én ezen gondolkozom, hogy mi lenne jobb, megvenni magamnak a fegyvert és upgradelni, de akkor UR-en vagy epicen szar szorzót kaphatok, vagy aranyáron megvenni a kész terméket.

Ugyan ez a craftos konzoloknál, veszek egy partgenes pajzsos resall sci konzolt nagyonsokért, epicen meg kapok egy stealth-et rá megőrülnék...

(#9427) gerisz23 válasza Konfigos (#9424) üzenetére


gerisz23
őstag

Az a baj,hogy ezt sokan megtudják csinálni,az egyik dhcm az első fejlesztésnél 2%eséllyel ultra lett:P
De én is vadászok alapanyagra asszem:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9428) gerisz23 válasza Raulblanco (#9426) üzenetére


gerisz23
őstag

Az alap módosító nem változik,csak kaphatsz hozzá még.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9429) Konfigos válasza Raulblanco (#9426) üzenetére


Konfigos
őstag

Igen ez vacilálos dolog,pl nekem teljesen megvan a tervem hogy mit akarok,és ha nem boundos cuccokkal csinálnám mindegy mindegy alapon akkor nem biztos hogy belefognék.
Példaként van 4db elachi XII accx3 dhc-m a hajón,accx3 crtd-t szeretnék,de elég könnyen lehet hogy dmg szorzót kapok majd mindre,és akkor így jártam,beleöltem egy valag dilit stb,azon már változtatni nem fogok tudni asszem.

De ha most fognék bele egy buildbe és szintén lenne egy tervem akkor lenne egy költséghatékony megoldás,megveszem XI-esbe a fegyot aztán upolgatom,de ott meg mégnagyobb a rizikó,vegyük példának megint egy elachi dhc-t,tervezek mondjuk egy acc crtdx3-as szettet magamnak,megveszem a XI-es acc crtdx2 dhc-t már eleve nem kevés ec-ért,aztán lehet mire kihányja 50k dilit után az ultrát kapok rá egy dmg-t vagy egy crth-t,ha ragaszkodom az eredeti tervhez lehet 10x nekifuthatok mire kiesik amit akarok,esélyes hogy bőven ráfizetek mintha kicsengettem volna érte 40millát mondjuk.

#9427: Ez neked is szól amit fent írtam :P

Amúgy nem véletlen disruptorral csináltam,megvettem az összes XI-est,XII-es pedig aranyárba ment évek óta,exen is 1db van fent hetek óta,volt aki 150ért vett pl,nyilván lesz aki kicraftolja esetleg véletlen 90.-re,vagy kap pve-n,és nem lesz időm megvenni,de attól még nekem van esélyem egyelőre kis ideig több mert van elég jó alapom(XI accx3) és ebből könnyű XIII-as accx3-ast disruptort legyártani.Na meg nem is gondoltam durva árra érte,nem mondom hogy ebből fogok meggazdagodni mégjobban,ultra pedig egyelőre kevés van,akinek most kell azok megvesznek mindent,nem érdekli őket,nem számolgatnak,felrakják és szarják le.

Amúgy másnak is sok a crash?Kb 9x volt 2-3óra alatt nekem.

[ Szerkesztve ]

(#9430) gerisz23 válasza Konfigos (#9429) üzenetére


gerisz23
őstag

Most vettem egy acc3 elachit 30 milláért :C MkXII

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9431) Raulblanco válasza Konfigos (#9429) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Gondolom másnak is, patch is lesz ma az upgrade alatti crashek miatt.

(#9432) Raulblanco válasza gerisz23 (#9428) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

pont erről beszélek, megveszem a sima crtd3-as beameket, és kapok hozzá ur-en meg epicen egy dmg szorzót és dobhatom ki.

(#9433) gerisz23 válasza Raulblanco (#9432) üzenetére


gerisz23
őstag

Nah most,az imént egy srác aki triblin uppolt felvilágosított néhány dorogról.Nem érdemes semmilyen ur dolgot upolni most,egyáltalán!Azzal ha most fejleszted az epicre való esélyeidet csökkented,ergo konfigos meg kell állni mikor MkXII,vagy XIII,az előbbi jobb eshetőség,sőt,ha kisebb a fegyver szintje akkor nagyobb eséllyel csinálhatsz belóle epicet.
Az imént az egyik srác már 120Mért árulta azMkXIII ur ACC3 Crtd elachiját,Amit vettem felhúztam XIIIvr-ig aztán ment exre,remélem elviszik.Elméletileg ha eléred az urt,de epicet már nem tudsz belőle csinálni,akkor visszacsinálhatod valahogy a fejlesztést,de akkor kuka a dilithiumnak,meg az összes befektetett cuccnak.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9434) Raulblanco válasza gerisz23 (#9433) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

nem igazán értem, miért ne lehetne epicet csinálni valamiből?

(#9435) gerisz23 válasza Raulblanco (#9434) üzenetére


gerisz23
őstag

Ha jól értelmeztem,akkor van egy limit-gondolom a fegyverek "tapasztalati"pontjain.Tegüky fel hogy XIV-ig mondjuk költhetsz 100-at,XIII.on az már 90,és a maradék 10 pontban nem sikerül epicet csináni belőle (annak is csak egy esélye van,nem egy konkrét szám).
Persze ez nagyságrendileg nem így néz ki a játékban,de megvan szabva hogy hányszor upgradelhetsz valamit.
Szóval lehet hogy érdemesebb venni kisebb szintű fegyvereket,és csak delta után kezdeni felhúzni őket,több esély lesz arra hogy crittel és epic lesz.Kicsit olyan mint az oroszrulett,csak itt ha van alapanyagod akkor kezdheted előről.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9436) Konfigos válasza gerisz23 (#9433) üzenetére


Konfigos
őstag

Tudtommal az UR után jön az epic eleve,legalábbis tribblin így volt annak aki nézte,nem értem akkor.Ha kész az UR elméletileg nagyobb eséllyel tudsz epicet gyártani belőle,megállni maximum úgy érdemes ha XI-esből alkotsz,és XII-re már megkapja az UR-t,mert akkor XIII-ra való upoláskor is megvan az esélyed az epicre,meg XIV-re való upnál is,nyilván utána is,de folyamatosan duplázódik ami kell hozzá res pont.Amúgy nem tudom néztétek-e de pl tachyokonvertert is lehet upolni,és első körbe a lilára való upra van esélyed ha jól láttam,kérdés az hogy mit kaphat még vajon ha lila lesz,mert erre ötletem sincs,gondolom random valamilyen sci vagy eng dolgot,minden esetre érdemes vele foglalkozni mert már XIII-as kék szinttel is jobb crit meg severity téren mint a borg modul,én ott a turn rate is ami szintén nő,végképp király dolog lehet ha valaki bemákolja a turn-t rá pluszba vagy resistet esetleg.

(#9437) Raulblanco válasza Konfigos (#9436) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Úgy rémlik tegnap crosis már linkelt egy tachyot 12-es lilán, és nem láttam rajta semmi új szorzót, szóval max a meglévők erősödtek rajta.

(#9438) Konfigos válasza Raulblanco (#9437) üzenetére


Konfigos
őstag

Ultrára gondoltam,ott elméletileg minden kap valamit,pl tegnap linkeltek egy undi deflektort ami kapot még dampnerst pluszba,persze előbb a lila kell hozzá,kékből kicsit macerás dolog :D

(#9439) gerisz23 válasza Raulblanco (#9437) üzenetére


gerisz23
őstag

Lilán is kap mindenre chaten kérésre belinkelem:)
Törölve a bionerualt upgradeltem...

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9440) gerisz23


gerisz23
őstag

Ilyet még nem láttam,vki ezt írta be trade chatre:
"ol the admins are supporting the dil exchange at 165 right now. every time it gets to zero a new 5000 comes up for sale"

Kár hogy csak az utóbbi pár hétbe nem adtam el a dilithiumom :(((

Még valami,új fajok:
[link]

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9441) FireKeeper válasza gerisz23 (#9440) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mármint hogy nem hagyják 165 alá esni az árfolyamot? lehet most kéne megvennem a DR startra szánt zent a hajókra.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9442) Konfigos


Konfigos
őstag

Vadásztam egy XIII accx3 crtd ultra rare antiproton beamet ma 8ért,egész jó vétel volt.Amúgy az van amit sejtettem,XI-es árak felmentek az egekbe,6-9m körül passzolom el a sima elaci dhcket,meg ma nyitottam 15dobozt,14 űrfegyyó volt,közte accx3 XII dhcvel,régebben de örültem volna :D Mondjuk most is el lehet adni egész jó áron,saját gearem upjánál semmi se lett ultra,bezzeg amit eladásra szántam ott jött pár,kár érte.Viszont eltűnt exről a 300millás accx3 XIII elachi dbb,valaki megvette :D Én is azzal tolom,bár én a saját XII-esem upoltam fel,reménykedtem hogy accx4 lesz,de sajna nem,most XI-est próbálok vadászni de nincs,kár hogy eladtam amik voltak 6-7körül,most legalább 30-40-et érne egy sima XI is.

(#9443) gerisz23


gerisz23
őstag

Nah,tegnap miután raullal próbáltam bizniszelni rájöttem hogy 50 helyett 100Mért akarom eladni az URcrtd3 dhcmet.Ma reggelre elvitték:D
Flotta társat ,admirális társat kérdeztem nem akar-e palsidot venni 100mért,adott érte annyit,ha lesz ecm visszaveszem tőle.Megvettem a Res all RCst 250Mért.

Egy sráv lvl2-es elachi ACC3-as dhcből csinált ACC4 Crtd modosítóst,és csak 11-es volt a fegyó,szval aki ilyet akar csinálni kis karival kell nyitni elachi dobozt:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9444) Konfigos válasza gerisz23 (#9443) üzenetére


Konfigos
őstag

accx4 crtd 5 módosító,olyan nincs szerintem :D Ur miatt viszont igazad van,minél kisebb osztálya van a fegyonak annál kevesebb cucc kell hozzá asszem,és mire eljutsz XIII-ig simán kihullik egy ur valami rá.Am nekem is van egy palisade hajóm eladó,de nem nagyon viszik.

(#9445) gerisz23 válasza Konfigos (#9444) üzenetére


gerisz23
őstag

Nem írtam crtd5-öt...Vagy kezdek teljesen szétesni..
Flottatársnál van bizományiban,ha összejön 100 milla akkor visszaveszem.
Az elachi árak vészesen esnek,lehet hogy ami van acc3-om azt megtartom.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9446) Konfigos válasza gerisz23 (#9445) üzenetére


Konfigos
őstag

Accx4 crtd,ezt írtad,ez 5 módosító :P Ilyen nincs szerintem.Elachi miatt ne aggódj,csak most egymással versenyzik a sok hülye,majd elviszik mind és aranyarba lesznek majd.Ne szallj bele ezekbe,mert jobban megéri kivárni.Megvették páran a xi cuccokat és felnyomtak,ők nyomják le az árakat most,nem lesz ennyi később.

(#9447) gerisz23 válasza Konfigos (#9446) üzenetére


gerisz23
őstag

Pedig linkelte és az volt:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9448) Konfigos válasza gerisz23 (#9447) üzenetére


Konfigos
őstag

Akkor az valami bug,vagy lehet több módosító is ezek szerint 5,érdemes utánajárni,egy accx3 crtdx2 állat lenne.

(#9449) gerisz23 válasza Konfigos (#9448) üzenetére


gerisz23
őstag

Azám,de lehet hogy csak a láz beszél belőlem...meg hogy kimenek és leverem a tetőantennát...mi az hogy pingem 8,letöltés 9mbit,fel meg 0?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9450) gerisz23


gerisz23
őstag

Másnak is lehalt a játék?most épp van feltöltésem 1 mega az 5 helyett,Livestream chaten is panaszkodnak.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.