Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) madgie válasza FireKeeper (#9650) üzenetére


madgie
titán

Ez tényleg loál. Három BoP, amit nem lehet kilőni.

(#9652) FireKeeper válasza madgie (#9651) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

oké, azok akik eljutottak 60ig, se húzták még ki a specializációkat, meg gondolom nem full xiv gold gearben vannak, nincs meg minden starship trait, de mondjuk sztem nem is feltétlenül ez kéne a követelmény az elite-hez. legalábbis szerintem a bónusz ami mondjuk a XIII UR és az XIV Epic között van, kisebb, mint amennyivel nehezebb az elite az advancedhez képest.

na meg van egy csomó item, amit lehet húzni, de totál értelmetlen (hajtóművek, warp core-ok), pedig igazán jó lenne ha minden rendesen skálázódna.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9653) Lanny válasza FireKeeper (#9652) üzenetére


Lanny
aktív tag

Nemrég voltunk flottából öten egy advanced ISE-n, ketten scivel megdolgoztuk a gömböket, a kaput is kinyírtuk, de a tac cube-ra (7000000 HP) már nem volt idő! :U
Nagyon meg kellet izzadni azért a nyamvadt 480 diliért!

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#9654) Konfigos válasza FireKeeper (#9652) üzenetére


Konfigos
őstag

Kifejezetten jobb lett a pve,és durva :D Még én is azt mondom pvp-s fejjel.De a sebzésük szerintem nem változott,csak a hp lett 30x több,és a regenjükön javítottak,de ugyanolyan ostobák,csak most már beton ostobák.Hp téren amit eddig lekaptam 2sec alatt 20%-ra kocka azt most kb ugyanennyi idő alatt 70%ig tudom levinni 1710dps-es dhcval és pvpbuilddel.Elitere még nem tudok menni mert nincs meg a szint,de kegyetlen lehet,erősen kétlem hogy egy epic build majd sokat segít.Nekem semmi bajom az új rendszerrel,de a rewardon azért lehetett volna változtatni ha már 20x erősebb,pl elég vicces hogy egy adv ami kb 8x keményebb mint a régi elite ad 480dilit.Ise tact kocka élete asszem 8milka,és ha egyedül mászol neki előbb tolja vissza az életét mint ahogy leszeded.Gömbök valami 900k-t kaptak,és ez csak az adv.Szerintem nem kell a hiszti am,ne menjen ide akinek szar buildje van,végre nem vicces a borg :D Mi nekünk is azért nem sikerült az opt épphogy tegnap mert a csapatba 2 személynek is full alap karija volt reputok nélkül,szóval harmatos gyenge buildek.Elite más tészta,de majd kitalálom hogy csináljuk meg. :DD

(#9655) Lanny válasza Konfigos (#9654) üzenetére


Lanny
aktív tag

Ne hülyéskedjél, ketten épp hogy elbírtunk a gömbökkel, pedig egyikünk se most jött le a falvédőről, az optit meg buktuk, mert mindennek 30x több volt a hullja, ahogy mondtad! :D

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#9656) Konfigos válasza Lanny (#9655) üzenetére


Konfigos
őstag

Én a tegnapiról írtam! :D Amúgy meg nem nekünk kell kitolni a dps-t,épp elég ideig ott tartottuk őket,egyszerűen kevés volt a csapat dpse,tankolni meg scivel nem lehet sokáig,főleg amikor beszáll már a buliba a tact kocka is,én biztos vagyok benne hogy ugyanez a csapat még epic builddel se tudta volna lehozni a meccset,sajnos erősen szelektálni kell majd amikor nekivágunk ennek és a gyengébb játékosokat mellőzni.Biztos vagyok benne hogy ez még eliten is sikerülni fog,hive más tészta,oda nincs ötletem jelenleg.Bár egyelőre a legnagyobb bajom ez a tetves radeon driver,most ezzel szopok,mióta felraktam leesett az fps 30 alá,ami nekem már játszhatatlan,én voltam a hülye hogy lecseréltem a régit amivel 70 felett volt..Most próbálom visszakeresni melyik volt az,így a pvp is esélytelen.

(#9657) FireKeeper válasza Konfigos (#9654) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jelenlegi formájában ez egy vicc. értelmetlen agyatlan DPS-verseny, semmi más. meg sztem nem is fun, hogy attól nehezebb hogy ugyanazt kell tovább lőnöd...
sztem előbb-utóbb lesz változás, mert nagyon sokan panaszkodnak a fórumban, ráadásul a legtöbben hasonló állásponton vannak (kevesebb hp, több ability, jobb AI a moboknak).

a jutalmakról meg jobb nem is beszélni. fele dilit kapsz kb 10-15x több szopásért cserébe. jó az más kérdés hogy egy 5 perces ISE-ért 960 dili tényleg ajándék volt már, de háromnegyed órát szopni 480-ért meg megint túlzás. (bezzeg a régi szép időkben, még S7 előtt mikor 1100at adott az elite, és nem volt ennyi powercreep).

Szerintem nem kell a hiszti am,ne menjen ide akinek szar buildje van,végre nem vicces a borg
ebben mondjuk egyetértek, de ennek inkább az elite-re kéne igaznak lennie. az advancedre elvileg azt mondták hogy a régi elite-nél picit nehezebb lesz. na most ehhez képest jelen formájában ultraszopás.

más, tipp a 60-hoz: faszikám állítólag úgy szintezett gyorsan, hogy elite-re állította a küldi nehézséget és valami patrolon írtotta a mobokat, este lehet ki kéne próbálni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9658) gerisz23


gerisz23
őstag

Nincs kedve valakinek az új stfhez?Még csak az advanced verzión se tudok átjutni randomokkal...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9659) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

kis tisztázás a hajóosztályokkal, ha valakit esetleg összezavartak volna:

T5U: 10 konzol, 12 boff hely, 4 mastery szint

T6: 10 konzol, 13 boff hely, 5 mastery szint (ötödik account wide starship trait unlock), hull és pajzs szintje ugyanaz mint T5-U, hybrid BOff hely/helyek

Flottás T5U és Lockbox/lobi/event T5U: 11 konzol, 12 boff hely, 4 mastery szint, magasabb hull és pajzs mint T6-nál és T5-U-nál

Flottás T6 (még nincs, majd lesz) és Lockbox/Lobi T6: 11 konzol, 13 boff hely, 5 mastery szint (ötödik ugyanúgy starship trait), magasabb hull és pajzs mint T6-nál és T5-U-nál, hybrid BOff hely/helyek

vagyis jelenleg a két új boxos hajó a "legerősebb" a játékban mondhatni. flottás T6-ok viszont nem tudom mikor jönnek, lehet egy-két hét, de lehet majd csak új csonka félszízönnel, és ki kell húzni hozzájuk egy új bázis tiert...

illetve a secondary deflectorokat is már elég rég megígérték, mégis csak két hajó van eddig a játékban amihez van. félek nem lesz ez olyan általános mint reméltük, hanem megtartják ilyen mézesmadzagnak néhány fizetős sci hajóhoz. azért nagyobb választék nem ártana, mert most van a solanae, és annyi.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9660) Konfigos


Konfigos
őstag

Beálltam én is a sorba,140 kulcs,nulla hajó :D de nem buktam olyan sokat rajta szerencsére.1000tec eladva 1milliardet legalább.Többi majd kiderül,epic fegyokat egyelőre nem viszik sajnos.

(#9661) gerisz23 válasza Konfigos (#9660) üzenetére


gerisz23
őstag

Cannon upgrade?lol:d
Tegnap nyitottam inspirational leadert,ha minden összejön vasárnap megveszem a 12,5k Zenes pakkot,vagy még előbb.Tegnap vettem 1000 db contrabandot,darabját 40kért,adtam el belőle 57kért az éjjel.
Az upgrades cuccokkal megszívtam,de Sebaj elhasználom őket.
Epicet még nem sikerült gyártanom,de az újfegyó szettem már mkxIV.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9662) Airedhyal válasza gerisz23 (#9661) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

23-27 közt dili event. Ha nem sietsz, akkor is meglesz a dili a zenre.

(#9663) gerisz23 válasza Airedhyal (#9662) üzenetére


gerisz23
őstag

Napi 80k körül oreolok,sietni nem sietek,már csak 1000k zen hiányzik.Közbe upgradelek is,de nem sokat,dil eventnél meg nagyrészt asszonynál leszek,örülök ha oreolni tudok majd.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9664) FireKeeper válasza gerisz23 (#9663) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

asszem én is megpróbálom megvenni... bár gondolkozom rajta, hogy megvegyem-e, mert egyrészt ugye 4 hajó áráért megkapod az összes hajót (starship traitek ugye), meg egy csomó egyéb extrát, viszont ha megveszem, akkor az utolsó csimutáig oda az ÖSSZES dilithiumom... mondjuk kb egy hát lenne kifarmolni a maradék zent, szóval pont a dili event környékén tudnám megvenni, amikor várhatóan olcsóbb lesz a zen...

amúgy ez a 12,5k-s ár csak ideiglenesen ilyen alacsony, vagy fixen ennyibe fog kerülni? most még jó néhány k zennel rövid vagyok, úgyhogy remélem még legalább egy hétig marad ez a 12,5k-s ár.

zsír szted megérné kifarmolni, akkor is ha minden dilimet rá kéne szánnom?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9665) Lanny válasza FireKeeper (#9664) üzenetére


Lanny
aktív tag

Igaz, nem vagyok zsír, de ugyanúgy kommentálhatok. :)
Ha megveszed a pakkot, akkor ugyanúgy one shot-olni fognak a gömbök és a kockák stfeken.
Ha viszont felfejleszted a flottás konzoljaidat Mk XII-ről MkIV-re, akkor konzolonként kb. 5m ec-be és 5k dilibe fog kerülni, a bogarat, lobis/dozozos/eventes/lifetime hajókat pedig ingyen lehet fejleszteni t5u-ra, és így tovább fogod bírni mint egy t6-os hajóval, ugyanazzal a gearrel.
Természetesen ha találtál hibát a gondolatmenetben, akkor megcáfolhatod, Dancsó Péter megengedte! ;]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#9666) FireKeeper válasza Lanny (#9665) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jó, azért az hogy elköltöm a dilim, nem azt jelenti, hogy onnantól kezdve soha nem lesz pénzem semmiféle upgrade-ra... csak annyi hogy a T6 hajókban nagyobb fejlesztési potenciált látok mint a T5-U-kban.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9667) Konfigos válasza Lanny (#9665) üzenetére


Konfigos
őstag

He?:D Húztál már te fegyvert? :P Milyen 5k dili,5k diliből még 13-as se lesz superiorral,nem hogy 14.
Ha emlékeim nem csalnak 128k a XIII és 256 a 14,vagy ilyesmi,oszd vissza 12800-al és annyi ezer dili egy fegyver,kicsit több lesz mint 5.És jelenleg egy tech 1milla,szorozd be egy millával,annyi ec ;]
Egyébként ennek a játéknak a kulcsa jelenleg a specializálódás,nyugodtan maradhat egy gear 12es is,ami igazán combos lökést fog adni a kariknak nem az,hanem a spec dolgok,érdemes átnézni őket némelyik nem kicsit op.

[ Szerkesztve ]

(#9668) FireKeeper válasza Konfigos (#9667) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na meg itt vannak nekünk a ship trait-ek is, amik hasonlóan működnek mint a perkek a firefallban - mivel account wide unlock, akkor is megérheti kihúzni egy hajót, ha azt nem is fogod használni a jövőben, mert a traitje bármelyik karakterrel használható lesz (és egyben zseniális megoldása annak, hogy rábírjanak egy olyan hajó megvételére, amit lehet csak pár napig repülsz, amíg kihúzod a masteryt).

ha így nézed, nem csak egy csomó hajót és officert kapsz meg a pakkal, hanem közvetett módon egy csomó trait-et is.

egyébként jah, fegyót húzni kurva drága. flottás konzolokat meglepően egyszerű viszont kihúzni xiv-ig, viszont utána hogy epicet csinálj belőle az megint egy vagyon. és mint ugye volt szó róla, van olyan komponens is, amit meg egyáltalán nincs értelme húzni (warp core-ok, hajtóművek).

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9669) gerisz23 válasza FireKeeper (#9668) üzenetére


gerisz23
őstag

Én ezt megakarom venni,csak azért mert kell:Ki akarom próbálni az összes t6 hajót,meg minden extrát amit ad.Szép lassan úgyis megvenném a hajók nagyrészét,ez a pakk amúgy sztem ilyen 30%-os kedvezményes lehet,és biztos nem lesz túl sokáig,ezért akarom megvenni a héten.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9670) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

A mai patchben javítottak egy csomó grafikus problémát, csak az enyémet nem. Továbbra is megöli a vga drivert a játék az alaplapi Radeon HD3000-en.
Nem tudom érdemes-e kipróbálnom a ThinkPademben lévő HD3650-el, arra is csak ugyanez a legacy driver van... :U

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#9671) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

más is belefutott a skill-reseteléses problémába?

Airedhyal: ingyen respec? :D talán még jó is lenne, úgyis respecelni akartam a fed engit és scit :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9672) Airedhyal válasza FireKeeper (#9671) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Ja, pont az előbb. De az a durva, ugyanúgy elosztottam és jó lett. xD

(#9673) Lanny válasza Konfigos (#9667) üzenetére


Lanny
aktív tag

Fegyvert húztam már fel, mondtam is, hogy nagyon drágán jött ki, de most a flottás konzolokról beszéltem (leginkább a tac konzolokról), azért a +7% konzolonként nem elhanyagolható! :N

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#9674) FireKeeper válasza Lanny (#9673) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

amennyire hülyén stackelődnek a dolgok, ami konzolonként papíron 7%, valós körülmények között 0.5%...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9675) Lanny válasza FireKeeper (#9674) üzenetére


Lanny
aktív tag

Még nem mértem le konkrét adatokat progival, de tényleg így van? o_O
Szerencsére még csak 1 konzolt fejlesztettem fel próbaként.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#9676) Konfigos válasza FireKeeper (#9674) üzenetére


Konfigos
őstag

Kivétel ez alól ami skillt ad,mert annál tényleg annyi amennyi,ezért is éri meg pl maxolni a sci skilleket,viszont már érdemesebb XI-esbe megvenni a flottás konzolokat is és felhúzni,mert olcsóbban jön ki mintha egy XII-est veszel meg alapból,főleg ha kevés fc áll rendelkezésre.

(#9677) FireKeeper válasza Lanny (#9675) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pl a páncélok nem is lineárisan skálázódnak (3 fölött kevesebb bónusz). de a fegyó konzolok se annyi sebzést adnak pluszba mint ami rájuk van írva, de legalább ott lineáris a dolog.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9678) Lanny válasza FireKeeper (#9677) üzenetére


Lanny
aktív tag

A páncéloknál, meg más esetnél tudom hogy nem lineáris, csak azt nem tudtam hogy a tac konzolokra is érvényes valamilyen skálázódás.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#9679) Lanny válasza FireKeeper (#9677) üzenetére


Lanny
aktív tag

Köszi a segítséget, meg zsírnak is! :)

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#9680) FireKeeper válasza Lanny (#9678) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ott tudtommal lineáris a bónusz, tehát a hatodik annyival növeli a sebzést az ötödikhez képest, mint a második az elsőhöz képest, viszont a bónusz amit ad, messze nem 2x-3x%.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9681) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Na ez jó.
Előbb még 6 -ig volt ki írva a leállás, most már meg 8 -ig.

(#9682) Konfigos válasza Airedhyal (#9681) üzenetére


Konfigos
őstag

És pont akkor volt az egész móka amikor felment 1.5re a tech és 150milliáért adtam el a packokat :D 5:30-al kezdték,lett belőle 6 asszem,majd ez.Másfél órára tervezték és lett belőle 4 és fél.Akkor lesz csak igazán mókás ha nem javítanak megint semmit. :D Úgy néz ki rosszkor éjszakáztam én is,spongyabob részek pedig elfogytak,szóval megyek aludni :DDD

(#9683) Konfigos


Konfigos
őstag

[7:55] [GameplayAnnounce] Slinat@zsirosdeszka24 has acquired a Benthan Assault Cruiser!

Erre még azért benéztem kicsit,haha :D

(#9684) gerisz23 válasza Konfigos (#9683) üzenetére


gerisz23
őstag

Grat!már több mint 100 dobozt nyitottam de egyes esett.Tegnap egy srác egymás után nyitott 2-őt.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9685) Airedhyal válasza gerisz23 (#9684) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Én 230 -ládát nyitottam, egy se esett nekem se.

(#9686) gerisz23 válasza Airedhyal (#9685) üzenetére


gerisz23
őstag

:/még szerencse hogy esik material pakk,így bukni nem nagyon lehet a nyitogatáson.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9687) FireKeeper válasza gerisz23 (#9686) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azért de :D kitek, kit modulok továbbra is szart sem érnek, a fegyó doboz is nagyon olcsó (pedig sztem kifejezetten jó a proc), meg a dili bányász tokent se tudod eladni (de legalább már acc bound).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9688) Raulblanco válasza Konfigos (#9683) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Grat!

Végül eladtam azt is ami még a bankomban volt, és nyitogattam megint, de nem esett.
Most így 411 box / 3 hajó az állás. Majd ma még megpróbálom megint, kell a lobi, lassan 5000 lesz.

(#9689) gerisz23 válasza FireKeeper (#9687) üzenetére


gerisz23
őstag

Valamit állítottak már csak fele annyi r&d packot dobott ma szval nálad a pont..

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9690) FireKeeper válasza gerisz23 (#9689) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igazából azt nem értem a kiteknek miért ilyen magas a drop aránya... fasznak kell annyi kit, csak megy a kukába... még a modulok csak-csak fogynak, de a kit frame-eknek egyáltalán nincs piaca.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9691) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ebben az új nehézségi rendszerben mire érdemes menni, ahol lehet húzni a T5-u -s hajót? Gondolok arra a szintre, ami pl. az ISE volt korábban. A laptopomon sikerült elindítani a játékot...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#9692) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#9691) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Tau Dewa szektorban van egy Beta Thoridar nevű rendszer, annak a patrolját szoktuk farmolni. a trükk az, hogy a nehézséget elite-re kell tenni hogy értelmes xp-t kapj, és érdemes minél nagyobb csapatban menni (egyrészt gyorsabb jóval másrészt ha nagy a csapat több nagy hajó spawnol amik sok xpt adnak). írj flotta csetre valszeg találsz rá jelentkezőt. karakternek is jó xpt ad, a teljes hajó mastery-t meg sztem egy órán belül bőven ki lehet húzni.

vettél upgrade-et a vestára?

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9693) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#9692) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Köszi a tippet!

Igen, a Vesta megkapta este. Még nem vittem ki az űrbe. Amúgy van még pár küldetésem is amit meg lehet vele csinálni, lehet amíg nem jön meg a rendes videokártyám, addig azokban repkedek egy kicsit.

A flottás avangerre is meglesz elvileg, csak este már nem másztam át a másik accba.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#9694) gerisz23


gerisz23
őstag

Reggel sikerült megvennem a nagy pakkot:)
Még nem próbáltam ki a hajókat-el fog tartani egy darabig,de egy biztos abogárnak jobb boff kiosztása van mint a T6 intel escortnak.Az inteles boffokat lehet skillezni?Illetve ha igen hogy érdemes?

Jah és én is köszönöm a tanácsot a szint húzásra:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9695) FireKeeper válasza gerisz23 (#9694) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a bogáré jobb mint az intel escorté? melyik univerzumban? :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9696) gerisz23 válasza FireKeeper (#9695) üzenetére


gerisz23
őstag

Ha lesz intel escortod majd megmutatom miért:D
Egyébként a sci boff helye lehetne univerzális,nah akkor nálam nyerne az intel.

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9697) FireKeeper válasza gerisz23 (#9696) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de mi? a2b-ozni akarsz vele? vagy mi? nem értem. az ensign lehetne universal tact helyett, de amúgy simán jó, a ltc engi miatt lehet vele aux2damps-ozni úgy hogy marad RSP-d is.

de biztos valami pvps megfontolásból mondod hogy jobb a bogár, ahhoz meg én nem értek :D

amúgy valami ilyesmit gondoltam phantomra.... persze a gear és a boff skillek már vita tárgyát képezik :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9698) FireKeeper válasza FireKeeper (#9697) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

moddal elkéstem: most nézem hogy pont az ensign univerzális. simán jobb mint a bogár. nem tudom ki hogy van vele, de azért nekem legyen legalább egy sci hely a hajón :U

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9699) gerisz23 válasza FireKeeper (#9698) üzenetére


gerisz23
őstag

Én beültettem 3 aussican engit a bogárba,meg ott van a Kee'lel a debuffokat levenni,healre meg eng team.
Egyetlen egy dolog hiányzik a bogárról,egy 5, fore weapon hely...sebzésre a contotrix simán veri,a +1 console hellyel most betudok tenni még egy eng konzolt,pvpn most nem voltam vele,nemtudom mennyire lesz combos.Jobban szeretem mint a contotrixot,sokkal jobban fordul.
Jha a 3 Naussicanból adódóan nincs sci boff a hajómon,Konfigos megoldását használom,és egész jól működik ezen a hajón is,csak tactosabb mint a hüllő hajó.
Most húzom az Intel escortot,kiváncsi vagyok milyen.

Megnéztem a builded,én Acc2 Crtd2 párti vok,pláne hogy mostmár van egy +acc ship trait (vagy minek hívják)is,beam overloadra Acc3 minimum.Kineticet meg az assimilatedet elhagytam már rég,inkább egy rcs all ressel,vagy 2:)

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9700) gerisz23


gerisz23
őstag

Flottából az egyik srác a 4, dobozos hajót nyitja...mindet eladta kulcsokért...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.