Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

welcome the epic upgrade grind avagy sanszos hogy jól beszoptuk a fegyó dobozokkal.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9302) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#9301) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hát ez érdekes lesz. Van már valami biztos, hogy mikor jön a Delta? Vajon a delta, vagy a vidkarim Hollandiából ér ide előbb..

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#9303) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#9302) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

október valami... huszadika körüli dátum rémlik.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9304) Raulblanco válasza FireKeeper (#9301) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Annyira nem, fegyver ezután is kelleni fog ugyan annyi mint most. Csak nyerni nem fogsz rajta annyit amennyit lehetett volna. Én csak phased biomattert vettem, mert az most úgyis olcsó, azokon bukni nem fogok.

Érdekes lesz majd ezután fegyverzetet váltani, ha már maxos egy szetted, és váltani akarsz, húzhatod fel azokat is.

Rarity szorzók pedig gondolom teljesen randomok lesznek, kb lesz majd 2 hónap vagy több mire egy 14-es fegyveredből epicet csinálsz, és persze hogy dmg szorzót kap majd pluszban, dobhatod ki, gyárthatsz újat.
Érdekes lenne pár crtd5-ös fegyver, biztos sokan gyártanak majd eladásra.

(#9305) Raulblanco válasza FireKeeper (#9303) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

A delta rising packnál október 14-et írnak, mint elérhetőség, gyaníthatóan az az indulás dátuma.

(#9306) gerisz23 válasza Raulblanco (#9304) üzenetére


gerisz23
őstag

Csak mikor gyártasz is random hogy milyen módosítóval gyárt a rendszer.Tegnapelőtt gyártotttam egy isolinear chipet,becrittelt vagy nemtom de egyből 3db lett,ugyanannyi anyagfelhasználással.
A piac várhatóan változni forg evégett zen vásárlás terén?még csak 4k Zenem van,de egy 8-10kig elmennék vele,ha nem lesz 250 egy zen.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9307) Raulblanco válasza gerisz23 (#9306) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Nem tudni mennyibe kerül majd egy - egy item upgrade-je, de ezzel fel kell menned 13-as majd 14-es szintre, szóval tuti sokan sok dilithiumot fognak rákölteni. Szerintem szép lassan megy majd lefele, DR után hosszútávon. DR-ig vagy indításkor még talán felfele a sok új zenes hajó, új box miatt.

(#9308) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Kivan ez találva.
Egy karinál tolom a kraftot eddig.
Ezek után mindnél kéne, mert karakter boundosak a cuccok.

Elmehetnek ezek egy rövid mólóra hosszam sétálni. xD

(#9309) gerisz23 válasza Airedhyal (#9308) üzenetére


gerisz23
őstag

Cskahogy megnyugtassak mindenkit,épp az imént írt be valaki tribble chatről,1 millió dilthiumba került neki felhúzni a XII-es maco-azt hiszem maco volt-shildjét.700 dil maga folyamat indítás,meg vmi 35k hogy gyorsan meglegyen.
[link]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9310) Raulblanco válasza gerisz23 (#9309) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Kétlem, hogy 20-30k-ból nem jön majd ki bármelyik item maxra upgrade-je, ha ráér az ember, de még ez is soknak tűnik, annak a gyereknek az azonnal befejezés nyomkodása került annyiba.
Akinek mostazonnalkellminden, azt meg ne érdekelje mennyibe került az azonnal befejezős gombot nyomkodva.

Nekem tetszik ez az új rendszer, a gyenge kedvenc cuccaimat is fel lehet tornászni vele kicsit, mint a temporal rifle például.

(#9311) gerisz23 válasza Raulblanco (#9310) üzenetére


gerisz23
őstag

Ha nincs a fegyünak Mk xy besorolása akkor autómatikusan emelkedik a szintje ahogy a tied is.
Azokat nem elehet "upgradelni."

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9312) FireKeeper válasza gerisz23 (#9311) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az monjduk jó lenne, ha a quad cannonok, és egyéb, szinttel elvileg skálázódó cuccok végre normálisan erősödnének egészen 60ig. :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9313) Raulblanco válasza gerisz23 (#9311) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Ne fogadj rá nagy tételben:

All leveless Lobi Store Ground and Space Equipment will now stop scaling once the player reaches level 50.
More information will be available soon explaining how these items can bstill be viable for level 51 – 60 content.

Tribble note szeptember 9

(#9314) gerisz23 válasza Raulblanco (#9313) üzenetére


gerisz23
őstag

Akkor azok lobisak lesznek...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9315) Konfigos válasza FireKeeper (#9312) üzenetére


Konfigos
őstag

Én egy olyan dolognak örülnék,ha nem a fegyokkal bizniszelnék már,hogy a craft rendszeren belül átlehet alakítani a meglévő fegyvereket,nyilván nem adott kimenettel,hanem random,de így végre értelmet nyerhetne több fegyver is,pl quad,stb..Például kapok egy crthx3-as beamet pve-n(bár nem járok oda de tegyük fel :D ) és berakom a "darálóba" hozzá az alkatrészeket stb,és mondjuk átalakítom egy acc crtdx2-re,na ez csúnyán átalakítaná az ex árakat. :D És továbbra is várom hogy leszedjk a kari boundot a dilijegyes ládákról,legalább 200 vip és 300 kék ládám van,sose fogom elhasználni,mennyire örülne olyan neki aki el is használja,és én is hogy segíthetek másoknak pusztán egy kis anyagi juttatásért ;]

[ Szerkesztve ]

(#9316) FireKeeper válasza Konfigos (#9315) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azt várhatod. nekem is van még vagy 250 dilijegy. életem végéig használhatom őket :D bár én voltam a hülye, hogy egy karival bontottam sok ládát, akkor már régen megvoltak az altjaim.
de amúgy mostanában nem nagyon jutok STO közelbe egyáltalán, meg úgy annyira nem is hiányzik a grind. új laposon ugye nem nagyon menne, ha meg hazaesek, az asztalin inkább firefallt tolok, bár az is kezd elmenni szopó irányba, mert a kedvenc framem egy rakás szar :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9317) gerisz23 válasza Konfigos (#9315) üzenetére


gerisz23
őstag

Megmondjam mi lesz a szopás a kraftos fegyó fejlesztéssel?Mikor az acc3-as Dual heavydből csinál acc crth crtd bónuszos epicet:d ha jól értelmeztem random lesz hogy milyen módosítót kap a fegyód ha uppolod.
Amúgy pvps körökben nagy gáz van-lesz.Sokan attól tartanak,hogy az új pvpsek-akiknek még nincs meg a kellő ferszelése,azoknak elmegy tőle így a kedvük,mielőtt belemelegednének.Akik meg már régebben játszanak,azoknak is sokba fog kerülni.Emlékszem,kb tavaly augusztusban kezdtem stozni,október körül már bemerészkedtem pvpre,Úgyhogy néha azért sikerélményem is volt defiantal.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9318) FireKeeper válasza gerisz23 (#9317) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lehet én értelmeztem rosszul, de ami modok vannak rajta, azokat már nem módosítja az upgrade, nem? csak ha minőségbeli változás lesz, akkor hozzáad egy random modot.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9319) madgie válasza gerisz23 (#9317) üzenetére


madgie
titán

Lol, átlag embernek most is tíz perc alatt elmegy a maradék játékkedve a pvp-nél. Premade csapatok darálják a rookie-kat, nagy kaland.

(#9320) FireKeeper válasza madgie (#9319) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na majd akkor mi lesz itt, ha valaha tényleg megcsinálják a PvP-reput. bár kétlem hogy megcsinálnák mert a cryptic szarik a PvP-re.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9321) Raulblanco válasza madgie (#9319) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

solo - duo pvp-re kell jelentkezni, és nincs ilyen gond.

(#9322) FireKeeper válasza Raulblanco (#9321) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha rookie-ként összekerülsz egy veteránnal, ugyanúgy van gond :D

egyéktén itt STO-ban ahogy észrevettem elég éles szakadék van egy random PvE-s és egy komolyabb PvP-s között. és az csak a legkisebb dolog, hogy a PvP kicsit más irányítást és több "skillt" igényel a játékostól, hanem gear-ben is mocskos nagy különbségek vannak. gondolj bele PvE-n nagyon alap, könnyen és "olcsón" kifarmolható gear-ben is eredményes tudsz lenni, míg egy-egy komolyabb PvP hajóban milliárd EC-k, több száz ezer dilithiumok meg valszeg súlyos száz dollárok vannak.

FF-ban még be sem merészkedtem a pvp instába :D

Raulblanco: ha meg is lépik, és account bound lesz, biztos h csak arra fog vonatkozni, amit a jövőben nyitsz, amit már nyitottál azt baszhatod. de szvsz nem fogják megváltoztatni, pedig jó lenne. azt se merték meglépni hogy az item upgrade közvetlenül EC-be kerüljön pedig az biztos megállította volna az inflációt. szarnak ezek mindenbe.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9323) Raulblanco válasza FireKeeper (#9316) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Kizárt, hogy azt eladhatóvá tegyék, a contrabandos dolgot is rebesgetik, hogy nerfelik, ez pedig még gyorsabb könnyebb lenne. Mondjuk ebből nem lehetne végtelent farmolni, viszonylag korlátozott lenne a száma, szóval megérni sem érné meg nekik az emiatt magasabb ár miatt.
Max arra látok esélyt, hogy idővel account boundos legyen mint a lobi.
150 a főkarin után már figyelek, hogy ne ott nyitogassak, mindig ahol a legkevesebb van a 10+ kari közül.
Tegnap és tegnapelőtt gonosz volt, nem nagyon akart adni, 8 kulcs tegnapelőtt... plasmonic, nanite disruptor pack, plasmonic, plasmonic... tetszett, a maradék 4 semmi, de így is jó kör volt.
Tegnap 20-ra farmoltam össze pénzt, undine lett, első 10 borzalom, mark meg cxp bonusz, mini packok sora, insta váltás, második 10 vip claimmel kezdett majd nicor, és sima mining claim, ez már tetszett.

Craftot jól értetted, random szorzót fogsz kapni rá, tegnap néztem egy képet, craftos polaron omni direction beam 12 ultráról 14 epic... 240ről 300-ra nőtt a sebzés vagy a dps, nem emlékszem, de a lényeg, hogy 25% plusz, illetve kapott +10% acc-t az új szorzóval.

Gerisz, szerintem a superior techek miatt ment fel a radio ennyire, az kell majd a beam-es craftos tech-hez, meg még valamihez, trellium meg a dhc-s részlegbe, otthon lementettem melyikhez mi kell. Be akartam ezekből vásárolni rendesen, mert mindenki ezeket fogja majd használni DR-ben azonnal, felmegy majd a hozzá kellő alapanyag ára, de ahogy látom másnak is eszébe jutott ez.

Azért ez sem rossz, 2200db radio 20k helyett 50 - 80k-ért, szép plusz profit.

(#9324) Raulblanco válasza FireKeeper (#9322) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Tudom, pve farm sokadik vacak karaktereknek nem is veszek 11-es zöldnél jobb cuccokat, pve-re felesleges.
PvP-hez akinek van érzéke, az egy minimális útmutatás után vígan elvan a solo duo részben a pve felszerelésével is.

(#9325) Raulblanco válasza FireKeeper (#9322) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

kerül ec-be, a tech gyártása 15.000 ec-t igényel / db, nem nagy kiadás, de elvisz ec-t a játékból.
mikor a lobi account boundos lett, akkor is a régiek is azok lettek.

[ Szerkesztve ]

(#9326) gerisz23 válasza Raulblanco (#9325) üzenetére


gerisz23
őstag

Most láttam valamit...a fegyó piacnak satu-szerintem így az egész játéknak az lesz.
A lényeg,egy srác tribiln craftolt ap beamet crtd3x modosítósat felhúzott crtd4-re
10k dilithiumból...XII Crtd4...mingyá rivok...

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9327) Raulblanco válasza gerisz23 (#9326) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

és utána kap 100 lehetőséget, hogy ismételje meg, de nem fog sikerülni.

(#9328) gerisz23 válasza Raulblanco (#9327) üzenetére


gerisz23
őstag

Nemigazán,az alap módosítók számítanak,arra max jön plusszba valami,ergo az alap fegyó nem változik meg.
Elachi,phasedek stb sztem azok voltak,és lesznek a jövő fegyói.Csak ugye kell alapanyag,de azért arra kiváncsi leszek milyen lesz az ACC2 Crtd modósitós fegyóm felhúzva.ACC3-4 crtd2?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9329) gerisz23


gerisz23
őstag

[link]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9330) FireKeeper válasza gerisz23 (#9328) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha elvileg bármit lehet epic-ig húzni, akkor simán lehet öt módosító. belegondolni is ijesztő. nesze neked powercreep.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9331) Raulblanco válasza gerisz23 (#9328) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Te azt írtad, craftolt egy crtd3-as beamet, erre az esélyed alapból 1 az 56-hoz sima fegyverekből, nem emlékszem már hogyan kell, de most így fejben gyorsan végigjátszva szerintem 56 féle fegyver variáció létezik acc, crtd, crth, dmg szorzókkal, úgy hogy 3 van belőle a fegyveren.

Tehát craftolni egyet, amennyiben véletlenszerű egy sima beam craftolásánál a szorzó kimenet, szerintem az, nagyjából 2% esélyed van craftolni egy crtd3-as beamet. Erre az 1 az 56-hoz jön még egy x 4-es szorzó, ha a 4. szorzót nézzük, feltételezve, hogy azok a fegyverek nem kaphatnak over, snare, stb szorzót, tegyük fel nem kapnak, de már így is 1 a 224-hez az esélyed erre a mutatványra.

Nyilván ha csak veszel egyet, és próba szerencse, akkor 25% az esélyed az alap 4 szorzóval, de...

Kétlem, hogy tartani kellene attól, hogy DR másnapján tele lesz az exchange crtd4-es fegyverekkel.
Főleg úgy, hogy szerintem egy peches craft után egy crtd3 dmg szorzós fegyver még olcsóbb lesz mint az alap mielőtt megvetted, pont azért, mert az eddig tökéletes szuperfegyverből már egy helyrehozhatatlan vendor trash lett, aki meg költ ilyenre, az nem fog crtd3 dmg-t venni, hanem crtd4-et fog, így a crtd3 dmg mehet olcsón a piacra, hogy elvigye valaki. De majd meglátjuk :)

(#9332) gerisz23 válasza Raulblanco (#9331) üzenetére


gerisz23
őstag

Azért kellene most bevásárolni ilyenekből:PMármint alapanyagból.Amúgy 2-est gyártani nagyon gyorsan lehet.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9333) FireKeeper válasza gerisz23 (#9332) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

elvileg AP-ból nem is szabadna lennie CrtDx3

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9334) gerisz23 válasza FireKeeper (#9333) üzenetére


gerisz23
őstag

Trinóbli,majd megnézem de sztem acc3-ast is craftoltam turretből
[link]
Nézitek?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9335) gerisz23 válasza gerisz23 (#9334) üzenetére


gerisz23
őstag

Mit írtam ide he?Jah csak azt akaratm hogy MKII-bőll gyorsan lehet craftolni

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9336) Konfigos válasza FireKeeper (#9322) üzenetére


Konfigos
őstag

Szerintem ez hülyeség :D Ismerem sokak buildjét,akik a legjobbak között vannak,és közel se kell hozzá akkora mani ha jó hajót akarsz,a szakadék azért van mert nem szoktak/vagy soha nem is szoknak bele hogy mennyivel másabb egy player ellen játszani mint egy gép ellen.Pusztán az abality-k megfelelő elnyomásával már hatalmasat lehet profitálni,persze ezt meg kell szokni,és ismerni kell a helyzeteket hol mikor mit kell csinálni.Pont az a baj a pve pályákkal hogy totál sablon,így kicsit se szoktat hozzá az ismeretlen helyzetekre,legtöbb játékosnak pl fogalma sincs mire való igazán a tact,sci,eng team,csak azt látják benne hogy plusz sebzés,plusz pajzs,plusz hull..de az hogy miket tud eltávolítani rólad arról fogalmuk sincs.Nem véletlen nem nyomja el egy jó tact játékos a tact teamet támadásnál hanem kivár,mert bármikor jöhet egy fire on my mark a semmiből és akkor véged is ha 10 secig várnod kell mondjuk 2 tact team mellett.De ugyanez a helyzet a sci teammel is,aki megy előre mint a hülye és látja hogy sérül elnyomja,mert majd jön a pajzs,segít is neki 000.4sec ideig,aztán bekapja az snb-t és vége a dalnak.De sok mindent idesorolhatnék még,rsp pl,és kb végtelen a sor.Ha valaki ezeket megtanulja jól használni akkor csak a hajót kell megszokni amivel repül.Nem kell ide sok csillio ec,az én buildjeimbe is ha most végignézném és leszámítanám azt hogy lobis/boxos hajók,80%-a flottás cucc,többi pedig nem egy érvágás,pl most amivel repkedek 1 napja a full fegyverzete nincs 8milla ec,és 2 konzol kivételével teljesen flottás,nyilván van 200m-s loadout is,de nagy érdemi különbség nincs köztük.Szóval maradjunk annyiba hogy egy sima zenes hajóval meg flottás/reputos cuccokkal is bőven lehetsz a 100 legjobb tact,eng,sci között,csak tudnod kell mi micsoda,és szokni kell a helyzetet,amik tényleg sokba kerülnek azok a traitek/lila doffok,de azok nélkül is el lehet lenni,csak hátrányból indulsz,de közel se akkora a hátrány mint pl amit tegnap játszottam le..Egyedül mentem előre tact,az egész csapatot kilőttem 7 másodperc alatt.Ennek közel se szabadna megtörténnie,csakhát a játékosok 70%nak kb gőze sincs mi mire való.De ez nem is baj,csak akkor ne menjen oda :D Valahol amúgy el kell kezdeni mindenkinek ha érdekli ez a dolog és megunja a sablonos pve pályákat,nem szoktam lehurrogni senkit se,kedvesen megkérem hogy hagyja el a csapatot mert miatta vesztünk,persze ezeknél ismeretlen fogalom a team chat is,szóval még nem volt rá példa hogy kilépett valaki. :DDD Azt pedig nem is mondom hogy a pvp-t is meglehet unni,mert nyilván így van,de a lehetőségek száma határozottan nagyobb ott mint a pve pályáknál.

#9334:Trinóbli mi he dikk?

[ Szerkesztve ]

(#9337) gerisz23 válasza Konfigos (#9336) üzenetére


gerisz23
őstag

Most kaptam a hírt hogy meghalt a server vagy mi a szösz.Megyek vissza aludni.
Pont ezért írtam hogy azért pl nekem még defivel is volt sikerélményem,ha nem leet volna lehet hagytam volna az egészet.Rengeteg dolog múlik milyen képességeket mikor használsz,de pl traitek is óriási különbségeket adnak,majd próbálj meg bemenni alap traitekkel...Helmsman ,Inspirational leader,tactnak sztem elengedhetetlen,ha hosszútávon akar pvpzni az ember.Scinek mondjuk más kérdés,még egyet sem vettem neki.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9338) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Új hajó került a delta csomagba.
Announcing the Dauntless

(#9339) gerisz23


gerisz23
őstag

Király!
Valakinek lenne kedve csapatban packokat farmolni?Gyorsabb lenne 5 emberrel meg több karival.700k/kör.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9340) Raulblanco


Raulblanco
aktív tag

Specialty Volumes:
Low Gravity, Floater, EV Suit Required

Végre raktak pár értelmes dolgot a foundry-ba, eddig is sokkal jobb küldetéseket csináltak páran mint az episode küldik többsége, ezekkel még jobbak lesznek.

(#9341) FireKeeper válasza Konfigos (#9336) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azt vágom melyik skill mire való, ne viccelj, mikor elkezdtem a játékot, egy fél nyarat jobb dolgom nem lévén az STOwikin lógva töltöttem el :D
valszeg az a baj velem hogy a PvP ritmusát, gyorsaságát nem tudom már vén fejjel felvenni :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9342) Konfigos válasza FireKeeper (#9341) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem rád értettem,általánosságba írtam,nem tudtam hogy magadra gondolsz mint szakadék :D :P Amúgy nem tudom mi van,de nem tudok ma játszani,20-28fpsem van esd-n,sol systembe,egy cahra bemerészkedtem de 20 alatt volt az fps,ami azért is vicces mert reggel 4kor teljesen jó volt,igaz akkor melóhelyről voltam most meg itthonról,nem elég a játéknak egy 10megás net vagy mi a szösz..Ki is léptem,nem tépdelem az idegrendszerem :(((

Vén?Mit szóljon akkor Madgie? :DDD Tápszer,kacsa mindig bekészítve ha fellép ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9343) FireKeeper válasza Konfigos (#9342) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát én az a fura fajta játékos vagyok akinek megvan minden drága szarja mégse egy nagy mágus PvP-n :D annak ellenére, hogy a játékmechnaizmusokkal talán mondhatom hogy a nagy átlagnál kicsit jobban tisztában vagyok, szóval akkor marad az hogy szimplán nem vagyok elég gyors :D

más, hír: [link]
ez egyelőre tetszik, advanceden (a mostani elite) be is lehet bukni a küldiket, ha nem csinálod meg az optit. az IGE mondjuk elég nagy szopó lesz így újra.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9344) Konfigos válasza FireKeeper (#9343) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem is tudom mikor beszéltünk erről,végre! Remélem az elite tényleg végre elit lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9345) CPT.Pirk válasza Konfigos (#9344) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én is remélem, hogy vért fogtok izzadni egy rendes hive eliten. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#9346) Konfigos


Konfigos
őstag

Szerintetek leeshet drasztikusan az fps-em mert wifivel jövök fel?Itthon 10mbites netem van,melóhelyen 15,de ott utp kábellel tolom(mert nem tudom a wifi jelszót :D ) Bent reccenés mentesen megy a játék,itthon haldoklik.Tegnap néztem fps értékeket(direkt full alapon játszom a pvp miatt,teljesen min,1366x felbontás) és esd 23-28fps,capture and hold pálya 17-20fps,sol system 25-28fps,mindezt egy kb asztali 6670 ddr5 vga szintjén lévő noti vga-val,ami kb elég kellene hogy legyen bőven egy közepes grafhoz.Nem tudom bent mennyi,de ma megnézem,viszont itthon érezhetően laggol az egész,még az ember életkedve is elmegy tőle kb,pvpzni nem is lehet így.Nem tudok másra gondolni mint,hogy a wifi lehet a ludas,mert kábellal itthon se volt gond azelőtt.

(#9347) FireKeeper válasza Konfigos (#9346) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem hiszem hogy a netlag okozhatná azt, hogy szarul fut a játék. nézd meg a graf beállításokat. ha be van kapcsolva az SSAO, lődd ki, nekem az fogja vissza nagyon.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9348) Konfigos válasza FireKeeper (#9347) üzenetére


Konfigos
őstag

Megnézem majd,de akkor se értem hogy becipelem melóhelyre a lapost,felmegyek ott vele és 4x gyorsabb mint itthon,pedig nem állítgatok semmit.Megnézem ma pontos fpsbe mennyi a különbség,de szerintem bőven 60 felett van bent,egy időbe magas graffal is játszottam bent,csak a sok warp plasma stb megtudja fogni,ezért vettem le full min-re.

Mod: most néztem meg,most itthon is 65fps sol system.. :D kapja be

[ Szerkesztve ]

(#9349) gerisz23 válasza Konfigos (#9346) üzenetére


gerisz23
őstag

Wififel lazá, 100-as ping fölé lehet menni.Sok adat elveszik,és lassabb is.Próbáld meg kábellel a routerről.Asszonytól mentem fel tegnap játékba,arra elég volt hogy refinoljak,meg r&dre,másra nem.200-as ping wifin.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9350) gerisz23 válasza Konfigos (#9348) üzenetére


gerisz23
őstag

Nem a videókariddal van baj,hanem a vesztett csomagok számával.
Mondjuk mikor múltkor mentünk,nemtudom hogy ugrált előttünk az a 2 pvps.Se nem lag se nem ping volt.
A Bonus expertise meddig lesz?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.