Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) S.Zoliy válasza gerisz23 (#8050) üzenetére


S.Zoliy
tag

Hozzá tenném azért volt "csak" 230 mert mi versengtünk az árral :) Amúgy 250- 260mill

(#8052) gerisz23 válasza S.Zoliy (#8051) üzenetére


gerisz23
őstag

jóvilág...már tudom kitől lehet kölcsönkérni játékon belül:P:D
Én egyenlőre cuccolom fel a karaktereimet.tegnap vettem plasmot,csak nagyon felment az ára...:(

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8053) S.Zoliy válasza gerisz23 (#8052) üzenetére


S.Zoliy
tag

Nem az enyém volt én csak figyeltem az árakat és szóltam :)

(#8054) gerisz23 válasza S.Zoliy (#8053) üzenetére


gerisz23
őstag

Jah:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8055) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

undi lockboxba lesz pár finom trait:
Psychological Warfare (Space)
(Passive) Improves the effectiveness of all of your abilities which Control the enemy. This includes all of the following effects: Confuse, Disable, Hold, Knock, Placate, Repel, Root and Slow
Biotech Patch (Space)
(Passive) Improves the effectiveness of all of your abilities which restore Hull.
Fluidic Coccoon (Space)
(Passive) When hit by Kinetic damage, you have a chance to increase your outgoing Energy Damage for several seconds. This effect can stack up to 3 times.

a Fluidic AP fegyó pedig ideális választás lehet crowd control science kariknak.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8056) gerisz23 válasza FireKeeper (#8055) üzenetére


gerisz23
őstag

Meg tesznek be új pvp módot,és ha jól értelmeztem a mostaniaknál lehet kevert csapatokkal is menni.Így aki nemm akar nem megy premadek ellen.Egy meg 2 játékos mód,lerövidített várakozási idő.Tegnap mentem pár pvt,az egyik premade csapat ellen elég jól boldogultunk,de volt,hogy egy meccsen csak 1killt hoztunk össze.Rámfér a gyakorlás:)Hétvégén meglesz a spire 3talán a tac konzolokat is kitudom venni,meg a flottás arkifot:)De csak miután összeszedi magát a server,tuti dömping lesz.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8057) madgie válasza FireKeeper (#8055) üzenetére


madgie
titán

Ma jön az új box? jó, hogy szólsz, ki kell venni gyorsan majd az undine hajót a lobi store-ból, hátha gyorsban sokér' elvinnék az exen.

szerk: dettó nem érdekel, de ezt az eladós dolgot még talán megpróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#8058) FireKeeper válasza madgie (#8057) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jaja ma jön, season9-cel együtt, de kb ennyi a reakcióm rá

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8059) madgie


madgie
titán

A szerverek mennek, ez meg csak peccsel magában ,csak peccsel... (egy óra alatt haladt vagy 40%-ot).

Le fogok maradni a bizniszről... seráfütty.

(#8060) Ice_Man22 válasza madgie (#8059) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Szerintem ez varhato volt...

(#8061) gerisz23 válasza madgie (#8059) üzenetére


gerisz23
őstag

Nálam 10 perc alatt 10%ot...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8062) Ice_Man22 válasza gerisz23 (#8061) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

nalam 10 perc alatt 0.5%, ujra kezdi a patchelest....

(#8063) gerisz23 válasza Ice_Man22 (#8062) üzenetére


gerisz23
őstag

most járok 21 nél...azt hiszem lefekszem aztán majd felkelek pár óra múlva...
Ki hogy áll?:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8064) FireKeeper válasza madgie (#8059) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mióta is játszol? :) hány update-et láttál már? ha nem engedted fel a prepatch-et az update előtt 1-2 nappal akkor várhatsz napestig hogy leszedje a frissítést. várhatóan 1-2 hétig instabil játszhatatlan szar lesz az egész, lehet az update utáni néhány nap valamelyikén vagy többikén be nem tervezett leállás lesz. talán a season 7 volt az egyetlen nagy update, amióta játszom, ami kurva simán ment. prepatch, update után 1 órával már fenn is voltam, nem baszott ki, stabil volt, nem voltak leállások.

másik véglet meg a LoR launch ami után konrkétan hetekig disconnectelős lagzós fostalicska volt a "játék".

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8065) madgie válasza FireKeeper (#8064) üzenetére


madgie
titán

Jóvanna én csak egy hajót akarok eladni oszt viszlát :D

(#8066) Ice_Man22 válasza FireKeeper (#8064) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

A fostalicska meg enyhe kifejezes ami volt a LOR utan.....Volt, hogy azt irta ki, hogy "Server Is Full" es be alltal valami 5678 as lista vegere vagy mi volt....

(#8067) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#8064) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

12 perc volt a teljes 2600 valamennyi mega update úgy, hogy nem volt meg a prepatch, nem tudom mit sírtok. :D

Na jó, az új ESD picit lagol még, meg nem kaptunk secondary deflektorokat...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8068) gerisz23 válasza CPT.Pirk (#8067) üzenetére


gerisz23
őstag

De nagyon szép az új esd!:Dvazzeg....xd
Maxra húzta a videóbeállításaimat....jajj míg visszábbveszem...

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8069) CPT.Pirk válasza gerisz23 (#8068) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Még nem jártam, körbe, de valóban. Végre eljutottak oda, hogy nem kell külön zónába menni a shipyard miatt.

Most egy dolgon törhetnék a fejüket, hogy a hülye zónás rendszert a szektor űrben fel kellene már bontani. Már valamikor a season2 körül erről beszéltek a fejlesztők. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8070) Lanny


Lanny
aktív tag

Miért nem plasma alapúak lettek az undine fegyók, miért kellet megismételni az Iconiai és a Voth vonalat?
Beleinvesztáltam egy csomó zsét plasma, phaser és disruptor tac konzolokra, erre olcsóbbak mint valaha (főleg a plasma)! :F
A nénikéteket szivassátok! :(((

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#8071) gerisz23 válasza Lanny (#8070) üzenetére


gerisz23
őstag

nemtom,de plasmával nem sokat sebeztem az undineken stfen.Aztán átraktam gyors a felszerelést protonic polaronra,az sokkal hatásosabb volt.Igaz traitem csak 4 volt bent,azt elfelejtettem hogy átvariálták.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8072) FireKeeper válasza Lanny (#8070) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

senki nem mondta hogy plasmák lesznek, de szerintem még csak pletyka szinten sem merült fel. várható volt hogy egy módosított AP variánst kapnak, mivel eredetileg is AP-vel nyomultak.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8073) Wolverine válasza Ice_Man22 (#8066) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez miért meglepő? A szerver kapacitása sem végtelen, és a kieg élesedésekor kb. mindenki rászabadult a játékra, aki valaha is játszott.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8074) Lanny válasza FireKeeper (#8072) üzenetére


Lanny
aktív tag

A küldiken (pl. Between two stars) azt vettem észre, hogy plasma torpokkal és azon alapuló energiafegyverekkel lövöldöznek, ezért gondoltam hogy nagy valószínőséggel olyan fegyók lesznek majd. A pletykák és a repus tervezetek sejtették, hogy phaser-re és disruptorra is hajtanának.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#8075) gerisz23 válasza Lanny (#8074) üzenetére


gerisz23
őstag

Megvolt az első glitchem stfen,azt hiszem egy darabig hanyagolom ezt a reput,a küldit reward miat megcsinálom aztán csók.
Kíváncsi leszek mikor lesz szerver összeomlás,csak reggel engedjen még finomítani:)
A traites repus rendszer meg egy nagy kalap....

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8076) FireKeeper válasza Lanny (#8074) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a phaserre azért tippeltek sokan, mert arra még nem jött speckó boxos variáns. a disruptor elég valószínűtlen tipp volt, mivel azt már jó sokszor ellőtték (sima, polarized, nanite, crescent/elachi).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8077) gerisz23 válasza FireKeeper (#8076) üzenetére


gerisz23
őstag

Dilithium hétvége májius 1 től:Ddoing...doing...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8078) FireKeeper válasza gerisz23 (#8077) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pont amikor annyi tanulnivalóm van hogy épp beleszakadok :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8079) FireKeeper válasza FireKeeper (#8064) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egy kibaszott jós vagyok

Greetings Captains! We will be performing maintenance tomorrow to apply a patch for our Season 9 launch on April 23rd, at 7AM PDT.

vicces, a known issues lista hosszabb (és durvább) mint a hibajavítások listája. only craptic.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8080) gerisz23 válasza FireKeeper (#8079) üzenetére


gerisz23
őstag

Várható volt:/ remélem délután lesz server...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8081) madgie


madgie
titán

Tegnap mire feljutottam lement az undine hajó ára :D

Flottatárs 200 millióért adta el szűk fél órával azelőtt, mire az enyém exre került, már 95-ért árulták :D

(#8082) gerisz23 válasza madgie (#8081) üzenetére


gerisz23
őstag

Remélem a maintenance miatt meghosszabodik az event:/
Lesz ma még server?vagy már csak a Mikulás hozza?:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8083) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a Defiant "háttértörténete" :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8084) Kolln válasza madgie (#8081) üzenetére


Kolln
csendes tag

Érdekes, A Nicor ára ma is 200 milla volt, a Dromias Cruiser-é 85 milla, nem lehet, hogy elnézted?

(#8085) madgie válasza Kolln (#8084) üzenetére


madgie
titán

A Dromias-ra gondoltam, bocs, nem említettem. És igen, azt vitték 200-ért a legelején...

szerk: nem mintha annyira megfigyeltem volna, mi micsoda, tízpercre felnéztem, hátha jön egy kis lóvé belőle, de ezt bebuktam... jobban jártam volna mondjuk egy JH drenya kivételével a lobi store-ból, azt nem 85 millióért pakolgatják...

[ Szerkesztve ]

(#8086) gerisz23 válasza madgie (#8085) üzenetére


gerisz23
őstag

Lesz megint lobbi event,lehet gyűjtögetni.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8087) madgie válasza gerisz23 (#8086) üzenetére


madgie
titán

Fog a görcs grindelni, másról sem szól egy ideje ez a játék.

(#8088) gerisz23 válasza madgie (#8087) üzenetére


gerisz23
őstag

Ez van,ameddig nem lesz jó gearem,meg elég ec-m addig csinálgatom,amúgy nekem se ez a vágyálmom.Ez az undine pve elite elég combosra sikeredett,fél óra egy kör.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8089) FireKeeper válasza madgie (#8087) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

látom nem csak nekem bassza ez a csőrömet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8090) Sanguinius


Sanguinius
csendes tag

Üd srácok.

Vennék dobozt amiben bogár van.

Nem Ec hanem kézpénz jöhet szóba.

ha van valakinek esetleg és megválna tőlle dobjon privit.

Köszönöm.

Összemérem veled a kardom.

(#8091) akira76 válasza FireKeeper (#8089) üzenetére


akira76
csendes tag

Szia!

Örülök, hogy nem vagyok egyedül:) Már kezdtem azt hinni, a "hiba az én készülékemben van".
Hiába van minden frakcióból, minden féle karakter, valahogy elveszett a varázs, ami még s5 s6.ban még megvolt. Csak a grindelés megy újabban. De mostmár annak sincs sok értelme. Hiába húzok ki még egy reput (8472), akív csak 4 tulajdonság lehet. Kicsit unalmas lett. Valahogy nem találom a játékélényt...
Lehet, hogy rosszul látom, de a szektorokban is alig lézengenek hajók. Régebben, cca. 1 éve, sokkal több volt.
DS9 közelében marha sokan voltak. Most meg 10-15 hajó. (és nem azért, mert mindenki dyson űrben lézeng)
Kíváncsi lennék, hogy az aktív játékos számok a tavalyihoz képest hogyan alakultak idén, az első negyed évben...

(#8092) FireKeeper válasza akira76 (#8091) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem az S7 kezdte el kinyírni a játékot a többi pedig csak folytatta ezt. illetve már igazából a flotta bázist behozó S6-ot is ide vehetjük. grindeld ki ezt. grindeld ki azt. semmi nincs már a szerencsére bízva. amikor én nekiálltam STF-ezni, az még valami volt, még "nagy szó" volt, ha volt teljes MACO XII ground set-ed. az volt, mert az STF-ek viszonylag nehezek voltak, és volt hogy egy pályát sokszor kell lenyomni hogy megkapd. aztán bejött a reputation, és teljesen elszakadt, hogy milyen geart kapsz illetve milyen pályákra jársz játszani. úgy szerezhetsz ground cuccokat hogy be sem teszed a lábad groundra, vagy fordítva.
és mit látunk? egyre több a projekt. a fleet holdingok és a reputation-ök gomba módjára szaporodnak. kreativitás zéró. játékélmény konstans. unalomba fulladás garantált.

Sanguinius: neked meg privát ment

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8093) akira76 válasza FireKeeper (#8092) üzenetére


akira76
csendes tag

Ugye? Én is csak unalmat tapaszatlok, de úgy kb tavaly már óta. Még az elején talán élveztem a flotta építést, de mára nagyon unalmas.
Valahogy nincs star trek érzésem, (to boldly go where no man has gone before). De bolygók, új fajok felfedezése eddig sem volt nagyon. Egyébként utánaolvasva a hivaalos fórum is sajnos erről szól újabban (unalmas sajnos).

Akkor te is emlékszel még az edc-re:) És tényleg, az nagy szó lett, mikor meglett a xii-es szettem, mert kb 150 cure elitet kellett lejátszanom, mire dobott végre egy prototype borg engine techet.

[ Szerkesztve ]

(#8094) FireKeeper válasza akira76 (#8093) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

EDC-k, tech-ek, requistion-ök, Roxy shopja... régi szép idők :D
valszeg az is lehetett amúgy a háttérben hogy fórumokon anno nagyon sok volt a rinya hogy bonyolult a rendszer (ez picit igaz is volt), meg hogy már sokadjára sem dob a pálya tech-et xy-nak. :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8095) gerisz23 válasza FireKeeper (#8094) üzenetére


gerisz23
őstag

Én még viszonylag új vagyok(1év játékidő),ha unom a banánt nem grindelek.Nem kötelező,szórakozásból játszom,ha felidegesít otthagyom,vagy megyek olyanra amit élvezek,vagy segítek egy új tagunknak akinek új a játék.Jövő hétvégén ha összejön felpakolok dilból,aztán vagy kulcs vagy zenes hajó.
Amúgy ez a 3. Online játék amit tolok,egy idő után mindegyik unalmas,de közbe jó visszamenni másikhoz,aztán egy Félóra után jön a nenenene érzés...:d

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8096) DonCapello válasza FireKeeper (#8094) üzenetére


DonCapello
tag

régi egy-két órás STF-ek... :P

(Aki nem tudná, régen nem volt külön space meg ground, egybe volt a kettő)

(#8097) madgie válasza DonCapello (#8096) üzenetére


madgie
titán

Terradome megvan még? Oda is lasszóval kellett vadászni az embereket :(

(#8098) gerisz23 válasza DonCapello (#8096) üzenetére


gerisz23
őstag

Attól megőrültem volna tuti,20perc is sok közbe.Ez az új repus set egész jónak tűnik:)Fedés tacomnak kiszedem majd.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#8099) Lanny válasza FireKeeper (#8094) üzenetére


Lanny
aktív tag

Kíváncsi lennék is milyen lehetett anno a játék (alig találok a neten utalásokat az első néhány season-re), még én is újonc vagyok hozzátok képest (1,5 év tapasztalattal). :K
Találtam egy fórumot, ami boncolgatja a játékban eddig valaha felmerült legnagyobb kérdést! :))

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#8100) Wolverine válasza DonCapello (#8096) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy-két óra? Az normális instance, nem raid :P

Egyébként én még nem láttam olyan MMO endgame-et, ami ne lenne grind. A kérdés az, hogy mennyire érdekes, és mennyire tudod elfelejteni, hogy te épp grindelsz valamit :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.