Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4249) Konfigos válasza FireKeeper (#4247) üzenetére


Konfigos
őstag

"Még velem se szokott" :DDD Jójó tudom,te vagy a legmázlisabb,de hadd lehessek már a második kérlek :DDD

Hát napi 4-et indítok ha itthon vagyok,az 12 arti is lehet mire egy drága lilát kapok,szerintem ez teljesen reális. Lehet hívni mázlinak akárminek,de tény egyelőre,bár múltkor is addig pofáztam arról hogy miket kapok gornon hogy azóta se kaptam semmit,szóval oda is már csak az 50fm miatt járok.Ds9 lett volna nekem is,de mire összeszedek 2500zent addigra szakállat eresztek,egy karival tolom, napi 8k dili..Szóval számomra a zen/dili értékes,ec már nem igazán.Szóval ez a megoldás amit írtam azoknak jó akik szintén nem sok karival játszanak és nem tudnak annyi zent összeszedni belátható időn belül.

#4246: alapvetőleg kevesebb % az esély a lilára azzal mint mondjuk 5db gariff-al,legalábbis az egyik flottás illető amiket leírt százalék az kevesebb volt a ds9 pakkal mint amit én összecsináltam 5db gariffal(már nem úgy gyártok de kipróbáltam azt is)

Tholian doffokkal még egy kéket se tudtam összeszedni,6 után kivágtam az összeset.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.