Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) Konfigos


Konfigos
őstag

Egy másik észrevétel: Bár nem perfekt az angolom de ha jól fordítom akkor ha nem sikerül valamit eladni exchange-en akkor az visszakerül hozzám,vagy nem? :D Mert nálam bizony elveszik minden,azóta hogy egyszer betelt az inventory amikor visszakaptam valamit és nem voltam online.Kb 200ezer energy creditem veszett el eddig emiatt.

Engem sz*pat ez a játék csak? :D

#3100: Sejtettem hogy ez lesz a vége,azért köszönöm a segítségetek :)

[ Szerkesztve ]

(#3102) Borg76 válasza Konfigos (#3096) üzenetére


Borg76
tag

Nekem fm2 (A8-5600K) van, eddig tökéletesen megy vele a játék.

(#3103) Wolverine válasza Konfigos (#3101) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha valami lejár az Exchange-en és nem adtad el, akkor postán megkapod - ez minden esetben így van, sosem megy automatikusan a táskádba. Nézz bele a fiókodba egy bázison. Ha valami a táskádba menne, de tele van, akkor sem veszik el; ha alul van egy Overflow Bag gomb az inventorydnál, akkor arra kattintva megkapod azokat a cuccokat, amik nem fértek el korábban.

#3081: ha oldalazol és aknákat szórsz/beamekkel lősz, akkor meglehetsz torpedók nélkül is. Ez tipikus engi játékstílus :) Föderációs tisztként nem használhatsz klingon hajókat és ez fordítva is igaz. A klingonok megnyitásához egy lvl24-es föderációs karakter kell.

#3092: valószínűleg pont azért lassították le a gearelődést, hogy ne lehessen hetek alatt mindenki BiS felszerelésben. (ha valakinek nem ismerős a rövidítés, sorry... Best in Slot :) )

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3104) madgie válasza FireKeeper (#3095) üzenetére


madgie
titán

Az atrox-szal én is megjártam :D

(#3105) Robokutya


Robokutya
senior tag

Eladással kapcsolatban én is kérdezek.
Mi az az ár ami egy adott alkatrész alsó információs szegletébe van kijelölve? Fehér szám.
Minimális eladási ár akar lenni vagy mi a szösz?

(#3106) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

T4-es Omega passzívnak mit válasszak a Sci hajómnak? Az omega graviton amplifier dolgot, vagy a pajzsot regeneráció növelőt? Ez utóbbi mellett vagyok eddig.

Robokutya: a névleges érték a játékban.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3107) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#3106) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a vestára még akár megfontolandó is lehetne a weapon amplifier, de amilyen papírrepülő, szerintem érdemesebb a pajzsregent választani neki.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3108) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#3107) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

De jó, hiába aktiváltam a módosítót, nem jelzi ki hogy mennyivel növekszik a pajzs regeneráció, pont ugyanannyit mutat, mint korábban...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3109) Konfigos válasza Wolverine (#3103) üzenetére


Konfigos
őstag

Hmm,ezt nem is tudtam.Pontosan mi is a teendő akkor?Mert ezt a részét nem teljesem értem.

#3102:Akkor sajnos user error lesz szerintem,úgyis most veszek egy másik fm2 lapot,újra húzom a rendszert és megnézem rendbe jön-e.

(#3110) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#3108) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem általában ki sem szokta írni az értéket... de hidd el hogy működik. ezek a passzívok amúgy is kb észrevehetetlenek játék közben, sztem csak azért rakták be őket, hogy az is végigszopja a reputation szinteket, akinek már megvan minden cucca.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3111) Robokutya


Robokutya
senior tag

Mi a faxom van ma NUUB képzés? A harmadik stfen kell elmakognom mi az a 10% meg mit kell a probeokkal csinálni ááhh most kaptam egy óra malmozásra időt.A paraszt zenes hajóval bejön és azt se tudja mi a KÖFA?:)

[ Szerkesztve ]

(#3112) FireKeeper válasza Robokutya (#3111) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azt én is nagyon imádom amikor valaki fizetős hajóval jampizik aztán halvány lila fingja sincs mit kell csinálni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3113) syrax válasza Robokutya (#3111) üzenetére


syrax
csendes tag

Én olyankor bevállalom az 1 órás büntit és nyomom a másik karimmal :)
Bár mostanság inkább romulan markot gyűjtök, mine trap-on ~40 jön össze nem tudom ez jó?

(#3114) madgie válasza syrax (#3113) üzenetére


madgie
titán

40 körüli az jó, de ha bekerülsz valami idióta csapatba (ahonnan a fele brigád még el is csámborog más szektorba), akkor még 20 is alig jön össze :D

(#3115) FireKeeper válasza syrax (#3113) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah, amikor nagyon nincs idegrendszerem ISE-n fél órát szopni, én is ki szoktam lépni a francba.
én romulán markot Epohh-okból szerzek. winteresekből meg simákból is, így nem kell májntrepeznem, meg a lófing jutalmat adó azure nebulát farmolnom.

Pirk: sztem pajzs energiától függetlenül adja hozzá azt az értéket, amit a repus leírásban is látsz.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3116) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#3110) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem hinném, hogy nem csinálna semmit, annak azért lenne vízhangja. Szerintem csak lusták voltak megcsinálni, hogy a valós érték íródjon ki.

Nálam a borg settel és egy regen konzollal eddig ilyen volt a regeneráció értéke:

Pajzs energia, regeneráció:
54 - 495.4
79 - 901.6
120 - 1588.1

Nagyon jó lenne tudni, hogy ezek az értékek most hogyan nőttek meg.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3117) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#3110) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

No meg kell hogy mondjam, működik a pajzs regeneráció erősítés. Körülbelül olyan, mintha lenne egy második pajzsom, aminek a regenerálódása fél másodperccel el van tolva, mert jóval gyorsabban töltődik vissza a pajzs, mint eddig. Nincs EPS meg semmi nálam.

Most azt játszottam, hogy gorn minefielden közép tájon a javítandó állomásoknál 3 csoport gorn hajót 3 bossal magamra húztam, és ezt túléltem. A pajzs energia végig 54-en volt, nem nyúltam hozzá.
Már előre várom mi lesz itt, ha kiszedem majd az MK XII szeteket. ;]

Egyébként a karakter skilljeihez került be ez is, mint a többi omega módosító.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3118) Borg76


Borg76
tag

Olyan pöpec hajtóművet mikor kapok, amivel ilyen kék csőben lehet hasítani?
Kicsit sok idő megy a túrázással :)
Az normális, hogy tanítgatom az egyik a tisztem, erre jön a paraszt, azt széjjel lővi a trainer npc-t??

[ Szerkesztve ]

(#3119) Wolverine válasza Borg76 (#3118) üzenetére


Wolverine
félisten

Azt Vice Admiralként (max. szinten) kapod majd csak meg, a neve Quantum Slipstream Drive.

#3103: mármint mikor mi a teendő?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3120) Robokutya válasza madgie (#3114) üzenetére


Robokutya
senior tag

Én a múltkor a 3dik alkalommal valamit nagyon eltúrtam mert nuuboztak rendesen rám :DD ki is léptem szégyeneben:)

[ Szerkesztve ]

(#3121) Robokutya válasza Borg76 (#3118) üzenetére


Robokutya
senior tag

viszont van egy shild melyik is ami talán nagyobb sebességet ad az omega talán ha jól emlékszem? Az a buborék amire gondolok.

(#3122) FireKeeper válasza Borg76 (#3118) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mostanában én is látom hogy néhány f@szfej azzal szórakozik, hogy átmegy a másik oldal kezdőhelyére és szétlő mindent. jelenteni kell őket a picsába. egyszerű megoldás, ha szimplán instát váltasz.

más: arra gondoltam, hogy kéne csinálni egy STO-orientált humorportált. amolyan 9gag nagyon kicsiben, belsős poénokkal. össze is dobtam gyorsan egy blogot, meg kiagyaltam pár poént, arra kérnélek titeket, fussátok át és véleményezzétek. jöhet bármilyen kritika. ha esetleg lenne pár poén-javaslatotok, azt is szívesen várom

az oldal címe: stomemes.blogspot.com

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3123) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#3122) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hehe ez jó. Csak két hétig olvastam a BMEME-t, most olyan fura ugyanazokat a képeket ST témában nézni. ;]

Akartam csinálni most én is ilyen képeket a blogodra, csak le van halva a memegenerátor...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3124) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#3123) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Ha van bármi ötleted, küldd el az stomemes@gmail.com-ra ;)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3125) Konfigos


Konfigos
őstag

Még egy kérdés :D Láttam hogy sokan írtátok itt ezt a "farmolásos" dolgot,itt mire kell gondolni?Mert én ezen mintha átsiklottam volnam,hiába van már csak szint a játékba..(gondolom nincs egy farm valamelyik bolygon :DDD )

Zen-t legjobb áron eddig 85-ért tudtam venni,ezt ha átszámítom akkor egy 2500zen-es hajó 212.500 dilithium,ami nagyjából ha a mostani sebességemmel haladok még 9-10hónap játék :D Szóval van egy sanda gyanum hogy ti másképp oldjátok meg.Pár tippet elfogadok hogyan tudnék minél előbb minél több dilithiumot és zent szerezni. ;]

(#3126) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#3124) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ahh, túl sokáig tartana átmenni gmailre. Itt kapod a csodálatos két alkotásomat! [link] [link] ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3127) FireKeeper válasza Konfigos (#3125) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

A legfőbb dilithium forrásaink:
STF-ek
Dilithium bányászat eventkor
Fleet action-ök, és a hozzájuk tartozó Daily-k (Gorn minefield pl)
Foundry review
egyes Duty Officer assigmentek

illetve PvP (vagy a mi általunk használt bpvp, b mint bunda, privát meccseket tolunk le, 5-ös limittel, pajzs és páncél nélkül ;])

Pirk: kösz, ezek jók főleg a második tetszik :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3128) Borg76


Borg76
tag

Végre láttam egy komolyabb hajót, vagy ratyi volt a csapat :) , de vagy fél órát elvoltam azon a csatán.Elfelejtettem mi volt a neve, de úgy nézett ki mint egy vasaló, fogantyú nélkül.Nem tudom hány hajó lőtte, de kellett vagy 5 perc mire megfeküdt. Ez már tetszett, csak ne lett volna diavetítés a tömeg miatt :DDD

(#3129) madgie válasza FireKeeper (#3122) üzenetére


madgie
titán

Állat :DDD

(#3130) Konfigos válasza FireKeeper (#3127) üzenetére


Konfigos
őstag

Én vagy 10x végig csináltam már a war zone-t mert azt hittem ott adja a legtöbbet,csak egy idő után unalmas volt már,főleg hogy egyre könyebb és könyebb lett.Most rákaptam az assigmentekre,de nem értettem hogy elvállaltam valamit pár napja amiért lett volna 2000xp pont kb,de mire kész lett 12ezret kaptam..Ez miért lehet?

Ezeknél a (B)PVP-nél mennyit lehet kapni?Mert ebbe még nem ástam bele magam,igazából el akarom érni az 50es szintet aztán jobban kitapasztalni a játékot,és persze elsőnek rendbe rakni magát a játékot hogy menjen normálisan :D Most nagyjából semmire se figyeltem,csak hogy minél gyorsabban haladjak előre,igazából azt gondoltam sokkal több idő elérni ide ahol vagyok,ehhez mérten nagyon karcsú az 50 max szint egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#3131) FireKeeper válasza Konfigos (#3130) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

bpvp = 1,4k dilithium/3 meccs. ráadásul cooldown nélkül lehet nyomni, szóval ha csináljuk, kb negyed óra alatt megvan egy napi adag.

majd 50-es szinten lesz igazán fincsi a játék, mikor mehetsz STF-re.

ha még gyorsabban akarsz fejlődni, ajánlom a mirror eventet, azzal egy óra alatt 3-4-5 szintet simán lehet ugrani és dilit is ad.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3132) Konfigos válasza FireKeeper (#3131) üzenetére


Konfigos
őstag

Hmm ez majd érdekelne :D Igen azt már megcsináltam 2x,az már nehezebb volt valamivel,de nem sokkal.Viszont nekem nem adott olyan sokat,azt hiszem 38-as voltam és 39-es lettem utána.
Még egy kérdés:

War zoneba amikor játszottam legutobb ugye volt ott más is,és szokás szerint megint jött hogy csatlakozzak ide oda amoda,én meg persze nem akartam mivel nem magyarok,de miután elutasitottam mind a 3 hajó ellenem lett a borg hajókkal együtt.Aminek persze az lett a vége hogy engem pécéztek ki maguknak a küldetés helyett,bár hozzáteszem nem sok sikerrel :D Ez miért van?Ez volt az első hogy ilyen lett,vagy köze volt ahhoz hogy szokás szerint 2x kilépett a játék közbe?

[ Szerkesztve ]

(#3133) Wolverine válasza Konfigos (#3130) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha critical success lett a DOff assignment vége, akkor jelentősen több dilithiumot és xp-t kapsz. Van egyébként még az Academy event is, ahol ha elég ügyes vagy és összeszedsz 60 részecskét, akkor 2304 dilithiumot kapsz ~1 óra alatt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3134) Lewu


Lewu
csendes tag

Sziasztok!

Azt nézegettem, hogy a Reputatio -ból megszerezhető hajópajzsok olyan kevésnek tűnnek....
Ha jól emlékszem kb. 1.500 - 2.600 -ig adja a shield capacity -t, és a regen is kicsinek tűnik. (80 körül)

Ezzel ellentétben pl. egy
Aegis Covariant Shield Array:
- 6,237 Maximum Shield Capacity
- 118.1 Shield Regeneration every 6 seconds

Az érdekelne, hogy ezeket megéri kigürcölni? Persze azt látom, hogyha a mellé lévő másik két dolgot is "kigyüjtöm" ami nem kevés dili akkor vannak hozzá bónuszok.... de megéri?

nem lövik le rólam 1 pillanat alatt ezt a pajzsot?

Jelenleg a Breen hajót próbálgatom, amit Q bácsi adott (mint majd mindenkinek) -engi karakterem van.

(#3135) Robokutya válasza Lewu (#3134) üzenetére


Robokutya
senior tag

Most raktam fel az Aegis setett a Breen hajóra nekem eddig tetszik amit művel a hajó sebességével főleg tetszik.Ha jól forgolódsz vele és ott kapod be a találatokat ahol még van energiád meg lehet vele úszni a dolgokat szerintem. Illetve tetszik a kinézete ezzel a fekete neonkék csíkokkal:)

(#3136) CPT.Pirk válasza Lewu (#3134) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmm, az Aegis és a Borg set kb. a kezdő szeteknek felelnek meg, mindkettőnél jelentősen erősebbek vannak az omega reputationben.
Az aegis különösen a regeneráció terén marad el, de abban kb. minden pajzstól.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3137) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez a starship stealth konzol mire jó? Ha jól nézem csak akkor érdekes, ha a "mask energy signatures"-t használja valaki? Most esett egy lila infected eliten és elég drágán van a storeban, nem tudom h. adjam-e el.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3138) Wolverine válasza CPT.Pirk (#3137) üzenetére


Wolverine
félisten

A klingonoknak hasznosabb lehet :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3139) syrax válasza FireKeeper (#3115) üzenetére


syrax
csendes tag

Winter Epohh-ot az ugye csak 14-ig lehet csinálni?
Mert akkor bele kell húznom ;]

(#3140) CPT.Pirk válasza Wolverine (#3138) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Erre gondoltam, csak a klingon tac karakteremmel még elég hátul vagyok. Tartsam meg neki?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3141) Robokutya válasza syrax (#3139) üzenetére


Robokutya
senior tag

tényleg és utána mivel lehet ekkora mennyiségű pontokat hasítani?

(#3142) syrax válasza Robokutya (#3141) üzenetére


syrax
csendes tag

Én mine trap-ot nyomom event alatt volt már 62db mark esett.
De ha valaki tud jobbat, ne fogja vissza magát :)

(#3143) syrax válasza CPT.Pirk (#3140) üzenetére


syrax
csendes tag

Ha nem kellene, hozzám vághatod :DD

(#3144) CPT.Pirk válasza syrax (#3143) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem megy, az Omega reputation miatt csóró a karakterem! :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3145) Robokutya


Robokutya
senior tag

Vannak még vicces emberek:)
Tudni kell ehhez hogy infecteden voltunk elturták az első generátort a másodikat már viccből szúrtam ki(direkt korán durrantottam el a cucot)
Hogy lehet elrontani ezt a kezdőknek is könnyű pályát még mielőtt fel se robbantanánk egy kiegészítő cuccot se? Rárepül egyből a kapura vagy mii?

(#3146) Wolverine válasza Robokutya (#3145) üzenetére


Wolverine
félisten

"a másodikat már viccből szúrtam ki(direkt korán durrantottam el a cucot)"

Ezt személy szerint bármilyen játékban patkányságnak tartom.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3147) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmm, most toltuk le az infected elit-et tac játékos nélkül. 4 sci és 1 engi volt a csapatban, velem együtt két vesta, többiek mind beamekkel harcoltak, mégis lazán lenyomtuk a borgot és az optional is meglett. Sci hajókat nem kellett állandóan healelni! ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3148) Robokutya válasza Wolverine (#3146) üzenetére


Robokutya
senior tag

Tudom, de ha már elrontották az opciót akkor mát tök mindegy mikor robbannak a kis generátorok nem?:)
Am ha látom hogy mindenki jól csinálja inkább a főgenerátorra célzok és eldurrantom az összes nagy dps szórómat.

Más Skacok nem tudjátok mikor akarják kijavítani az infekted mpon ezt a kamikáze újraszületési efektet?
Ha meghalok többször előfordult hogy mint aki letépte láncait rohanok a kocka fele ezerrel és nem tudok mit csinálni csak Esc vel kilépni akkor megbillen a hajó és mehetek ahova esetleg tudok még :)

[ Szerkesztve ]

(#3149) Robokutya


Robokutya
senior tag

Skacok egy kérdés ami nem star trek ezért előre is bocsi.
Nincs véletlenül valamelyik ötöknek egy gigabyte m800x es egerentyű a keze alatt priv ben kérdeznék az illetőtől tovább :U

(#3150) madgie válasza Robokutya (#3148) üzenetére


madgie
titán

"Ha meghalok többször előfordult hogy mint aki letépte láncait rohanok a kocka fele ezerrel"

Ez a dolgod tactiként :D

Más: gondolkodtam, hogy vissza kéne rakni az Omega cuccot a Defire. Hogy miért? A Gravitic Anchor miatt. Tegnap azzal szórakoztam, hogy totálbrutál tricobalt mine cuccal (három konzol, abból egy 30%-os, a másik kettő "csak" 28,1) rápörögtem a kockákra. Olyan 70-75%-ban egy gyors kör alatt ki lehet őket nyírni, ezt kéne bebiztosítani az Omega cuccal (-50 defense 10 másodpercig és -25 kinetic damage resistance).

A gyors kör mit jelent? Scatter Volley+Torp Spread-del rárepülök evasive maneuverrel messziről (Alfa+Omega bekapcs), a végén már fordulok is, négyes tricobalt kiold, búcsúzóul még egy Breen Cluster Torp odavág. Ez rendszerint korrektül leszedi az életüket, nagyon sokszor ki is nyírja őket (ha meg túléli, te már 10km-re vagy tőle, nyugodtan lekaphatod a heavy plasma cuccát)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.