Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Robokutya válasza Lanny (#4650) üzenetére


Robokutya
senior tag

LOOL sima gornon Kit tettél el láb alól?
*
*
*
Most jöttem egy infekted elitről leszakadt a pofám annyit káromkodtam.
Elit hajók tömkellege de nem tudja mit kell csinálni a pályán és eldobja az este következő egy óráját számomra.
Hihetetleh mit bénáztak első transzformátort 2-szer frissítette a nanite.
kapják bee az ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#4652) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

LOL Pickard kapitány és krúzere... :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4653) Lanny válasza FireKeeper (#4652) üzenetére


Lanny
aktív tag

OMG! :D
What the heck is that?

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#4654) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#4652) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Oh igen, a "TNG Camel toe" c. videó a Youtubeon! :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4655) Robokutya


Robokutya
senior tag

kezd elegem lenni a köcsög játékosokból vagy eljő lassan az ideje hogy valahova belépjek csapatjátékosnak mer az ami odakünn folyik az nem játék.
mindíg akad egy majom pug aki elcseszi a másik játékát.
Infekted első kapu: majom lemegy a generátorhoz, nem a naagy kockához ami még fent van..... a generátorhoz, kipukasztja és megkérdi még nem végeztetek a kockával???

[ Szerkesztve ]

(#4656) FireKeeper válasza Robokutya (#4655) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

már mondtam, ha nem tetszik, nem kell elite-re menni. ez mindig benne van a pakliban ha nem előre szervezett csapattal mész. szedjél embert STF chat csatornáról vagy menj a flottatagjaiddal. de már kicsit unalmas ez a hattyú halála amit sokszor letolsz itt a topikban, mintha te lennél a nagy hibátlan taktikus STF veterán :U

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4657) madgie válasza FireKeeper (#4656) üzenetére


madgie
titán

Épp azon gondolkodtam ,hogy 3-4 ember hogy nem tud egy kockát addig lenyomni, míg alul egy generátorral vacakol egy szem hajó. Még egy szem tac karakternek is ki kell végeznie annyi idő alatt (utána meg egyszerűbb végigrohanni a másik hárman, vagy éppen a fórumtárs Breen hajójának esetében közben odalökni a gömböknek egy gravity wellt és máris nyert egy kis időt)

(#4658) FireKeeper válasza madgie (#4657) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én már nem is tudom mikor mentem utoljára PUG STF-et. egyszerűen nincs meg az idegrendszerem az ilyenhez, és szerencsére most nem is kell a mark egyik karinak sem.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4659) PeL válasza FireKeeper (#4658) üzenetére


PeL
addikt

Tegnap a flottás Infected után mentem még egy PUG-ot is, az most speciel hibátlanul lement, hasonlóan gyorsan mint a fleetes :B Nagy ritkán tényleg bele lehet futni értelmes teambe akik tudják mit kell csinálni

(#4660) Robokutya válasza madgie (#4657) üzenetére


Robokutya
senior tag

na én pont ezt a gawiti ötletet próbáltam megvalósítani nékik amikor eszméltem hogy mi a szöszt csinálnak körülöttem egy kis időt nyertem is nekik mert transpantikot is ott hagytam a csomag közepén de esélytelennek tűnt.
Ha normál stfre megyek az meg még borzalmasabb dolgokat kreálnak és nekem a normál nem ad hasznot.
Tényleg be szokott jönni néhány értelmes buli is.
Nekem az a bajom hogy magánzó vagyok nincs csapat mögöttem, akikkel kezdtem azok elkoptak.
Angolom nincs hogy angol csapatba kerülhesse.

[ Szerkesztve ]

(#4661) FireKeeper válasza Robokutya (#4660) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

*gravity
*transphasic
*magánzó?
tanulj angolt, és fogalmazz kicsit jobban :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4662) madgie válasza FireKeeper (#4658) üzenetére


madgie
titán

Én szoktam néha pugizni, ha tacival megyek, akkor nagy gond nem lehet ( néhányszor elpukkanok, mert senki nem gyógyít... na és? :) )

(#4663) Konfigos válasza FireKeeper (#4661) üzenetére


Konfigos
őstag

Köszi a fordítást,pár percig próbáltam értelmezni a hsz-t előtte :D

#4656: Ezzel pedig sajnos maximálisan egyetértek,tényleg nem látni már lassan itt mást mintsem hogy megy a siránkozásod, hogy ki milyen béna volt,így meg úgy.Nagyon érdekes nekem is hogy bár közel se tartozom az elit krémbe mégis akármilyen szar csapatot is fogok ki megtudom oldani az stf-et,ha kell egyedül viszem végig,ha kell egy óra lesz,de 90%-ba sikerrel járok.Ezzel a mentalitással naponta dumálhatna be mindenki mindenkinek chaten, hogy ti bénák hárman nem tudok egy oldalt elvinni stb stb.Tegnap is,csak azért sikerült az opti 10 másodperccel a vége előtt mert észre vettem hogy gyenge a többi tact a csapatba(nem flottás kör volt) ezért inkább átvállaltam egy másik engi karakterrel az egész bal oldalt vortexen,túl nagy angol tudás se kellett hozzá hogy megkérjem védje a kaput én pedig elintézem a kockákat és kaput+transzformátorokat is egyedül teszem hozzá,pukkanás nélkül.Így az opti is meglett és ők is megköszönték a végén nekem,nem pedig anyáztam hogy ti bénák mit csináltok.Ha neked ez nem megy ne menj elite-re,vagy ha mégis akkor menj csapatba,ha pedig egyik se lehetséges akkor nyeld le hogy ez van.

#4662: Még mindig gyenge az a build ;] Tegnap egyébként mértem a combatloggal,több lehetőséget is,és megállapitottam hogy a sebzésem fele a quantum torpból van,viszont a dhcket tényleg cserélni kell,így tényleg max 5000-6000dps-t tudok összenyálazni stf-en.Quantumot is cserélem a a wide angel-re, hétvégén ki is veszem a hajót majd,addig betolom az enginek jó lesz sztar krujzer helyett.

[ Szerkesztve ]

(#4664) madgie válasza Konfigos (#4663) üzenetére


madgie
titán

5-6 ezer teljesen vállalható, overload-dal nekem is kábé ennyi szokott lenni. Full cannon cuccal több, de ott meg nincs "peak", aminek néha örülök (akkor is, ha leszívja a fegyverenergiát). A tricobalt mine nerfelés előtt kehtett még brutális dps-t összehozni :)

(#4665) Konfigos válasza madgie (#4664) üzenetére


Konfigos
őstag

Pontosan ez a full cannon amit ki akarok próbálni először csak 2xacc 2xdmg ap változatba,mert elég combos 305%-os az transferem,szóval amikor rapiddal tüzelek szinte nem is látszik hogy leszívja mert olyan gyorsan visszaugrik 125-re,lehet jobb lenne a +1db ap konzol és torpot cserélni(bár mértem ilyen buildet is hogy eggyel több konzol mégis mennyit hoz a konyhára,de többet vesztettem a torpon mint amennyit hozott a 3db dhc-n.Annyira mondjuk ez nem foglalkoztat most,1x gémeltem eddig az engivel de annyira tetszik a stilus hogy lehet arra a karira fekszem rá most majd,nem titok hogy jem hadar drenyája lesz nagyjából 3 hét múlva,de addig is vagy egy Dreadnought Cruiser,vagy egy Assault Cruiser Refit-el fogom tolni.Mind a kettő egy lomha dög,de viszont combosak.Előbbi mellett erősen szól ami a nagy hiányom,hogy nem tudok dhc-t pakolni a tank hajók nagyrészére,ezért értelmes sebzést se tudok összehozni,kb olyan velük harcolni(tudom nem ez a feladatuk) mintha egy 25-ös weapons poweres defivel menne az ember(star cruiser).Plusz ott ez a Phaser Spinal Lance is,ami egy herélt beam overload kb,és persze a 4+4 fegyver hely is szól mellette.Másik mellett csak a wide angel szól ami jó lenne a tactnak ha marad a torpos felállás.Egyébként meg nem nyerte el semmibe se a tetszésem az a hajó..Egyértelmű favorit a jem drenya,ahol minden van,2 hangár,8 fegyó,nagy hull,dhc,jó boff kiosztás,sorolhatnám..Csak hát elvertem 400lobi-t a napokba és már csak 210 maradt,szóval kb 600-at még ki kell csengetnem érte ami idő mire beesik a dobozokból.

[ Szerkesztve ]

(#4666) Wolverine


Wolverine
félisten

Az új UI.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4667) madgie válasza Wolverine (#4666) üzenetére


madgie
titán

Tegnap néztem a triblin, hányinger... főleg a space nézet. Mint valami 96-os retro star trek játék kezelőfelület.

(#4668) Konfigos válasza Wolverine (#4666) üzenetére


Konfigos
őstag

Nekem tetszik,lehet a hiba bennem van :D

Tegnap 2 után volt officer event,felmentem tenni a dolgom,aztán mentem egy gyors stf-et is,amikor pedig visszarakott az esd-re a padló alá transzportált be,ha forgattam a nézetet láttem mi van felette(ott volt a többi játékos stb stb),amikor lenéztem pedig az űr volt ott meg a bolygó.Gondoltam ugrok egyet,hát el is kezdtem zuhanni az űrbe :D Mutatta elől a bolygót meg ahogy távolodom tőle,kb 20 sec mulva újratöltötte magát és betett a transporter helyre esd-n.

(#4669) madgie válasza Konfigos (#4668) üzenetére


madgie
titán

Nekem egy időben szintén ezt csinálta, néha le is szedte az életem, mielőtt visszatett :)

(#4670) FireKeeper válasza Konfigos (#4668) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem is tetszik, szerintem jóval star trekesebb lett mint a mostani

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4671) Konfigos válasza FireKeeper (#4670) üzenetére


Konfigos
őstag

Amikor ránéztem ami elsőnek eszembe jutott az a tng sorozatból megismert színvilág talán,annál már csak a Tos volt színesebb,amik utánuk jöttek sorozatok azokat inkább idézné a mostani,meg talán a nagytöbbségnek az is jön be inkább,de szerintem így fílingesebb lesz.Madgie max nem játszik majd,egy gonddal kevesebb ;] :DDD

(#4672) Robokutya válasza Konfigos (#4668) üzenetére


Robokutya
senior tag

nekem is volt hasonló bug a játékba le is videóztam a miniküldit be se fejeztem.
http://www.youtube.com/watch?v=OweUH5AT3zg&feature=share&list=PL5EAA372C3D261EAE

(#4673) Robokutya


Robokutya
senior tag

Valaki vett Legacy Packott?

(#4674) John_Doe válasza Robokutya (#4673) üzenetére


John_Doe
senior tag

Aztabüdösnagypofátlanlenyúlásátneki!

Shal'kek nem'ron!

(#4675) madgie válasza Robokutya (#4673) üzenetére


madgie
titán

Lol, 125 dollár! :DDD

John_Doe: érted, azt se tudod, milyen lesz XY cucc, de pre-order két fullos blockbuster játék áráért :))

[ Szerkesztve ]

(#4676) Robokutya válasza madgie (#4675) üzenetére


Robokutya
senior tag

én most töltöm.
19 eut belefeccoltam:)

(#4677) John_Doe válasza Robokutya (#4676) üzenetére


John_Doe
senior tag

És mégis mit töltesz :F

Shal'kek nem'ron!

(#4678) Robokutya válasza John_Doe (#4677) üzenetére


Robokutya
senior tag

Valami frissítést ST.25.20121026a.8_EN verziószáú telepítőkészletet 77% a megvan már mindjárt kiderül:)
Lehet hogy ha megveszed valamelyik pakkot beenged tesztelésre megjelenés előtt?

[ Szerkesztve ]

(#4679) madgie válasza John_Doe (#4677) üzenetére


madgie
titán

Gyanítom, hogy a starter pack-ot... lvl 50-en milyen jó lesz az :D

(#4680) John_Doe válasza Robokutya (#4678) üzenetére


John_Doe
senior tag

:) Az a normál telepítő de töltögesd csak. Tesztelni meg anélkül is lehet a triblin ITT lehet feliratkozni elvileg..
Szerk.: Mármint lehet majd tesztelni eddig csak az új UI meg a klingon tutorial egy része van benn. Ja meg a nukara repu de arra még csak korlátozott számú markot lehet szerezni,

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#4681) Robokutya


Robokutya
senior tag

Akkor a mai frissítéssel kezdődik a buli?
Vagy a hónap végén?

(#4682) John_Doe válasza Robokutya (#4681) üzenetére


John_Doe
senior tag

Olvass is már ne csak nézz. 2013 Május 21

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#4683) Robokutya


Robokutya
senior tag

épphogy kiverte a szemem megyek test szeróra :) azt bezzeg megtaláltam:))

(#4684) Robokutya


Robokutya
senior tag

én lenni béna vagy tényleg nem találok semmit a testszervereken a romulánokból?

(#4685) Wolverine válasza John_Doe (#4674) üzenetére


Wolverine
félisten

A jelek szerint a legtöbb cuccot a ZEN Store-ból is megveheted majd, de 1,5-szer annyiért, mint a Legacy pakkot :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4686) DonCapello válasza Robokutya (#4684) üzenetére


DonCapello
tag

Nincsenek benn, és nem is lesznek még egy darabig, 1-2 héttel az éles előtt fogják berakni várhatólag.

(#4687) FireKeeper válasza Wolverine (#4685) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

remélem a Rémánok nem csak így lesznek feloldhatók.
amúgy már összegrindeltem 10k zent a LoR érkezésére, remélem elég lesz :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4688) Wolverine válasza FireKeeper (#4687) üzenetére


Wolverine
félisten

A megjelenéskor másképp biztosan nem lesz játszható a reman faj; később... szerintem ZEN Store-os marad.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4689) madgie válasza Konfigos (#4671) üzenetére


madgie
titán

Nesze, a "bűrkabát" :D

Meg egy holdevő :)

(#4690) Konfigos válasza madgie (#4689) üzenetére


Konfigos
őstag

Intelen ilyen jól mutat a játék?mi a fene :DDD ;] Lehet mégis váltanom kellene..Zavar ez a sok hibamenetes időszak már :P
Tetszik a hajó,lehet én is megcsinálom majd,egyszer.. :D Az a kis holdevő hurkagyurka nem tetszik :DD

(#4691) madgie válasza Konfigos (#4690) üzenetére


madgie
titán

Nekem "csak" disconnectel, de azt napjában 2-3-szor :D

(#4692) John_Doe


John_Doe
senior tag

Idézet a tegnapi Tribble release note-ból:
A small number of participants can now create Romulans as part of a closed beta

Vagyis már lehet tesztelni a romulán tartalom egy részét néhány kiválasztott embernek, akit érdekel próbáljon csinálni egy új romulán karaktert mert nekem például engedte.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#4693) FireKeeper válasza John_Doe (#4692) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor biztos kaptál meghívót is. én pl még nem kaptam.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4694) John_Doe válasza FireKeeper (#4693) üzenetére


John_Doe
senior tag

Nem kaptam meghívót eddig legalábbis nem jött se e-mail se semmi. Viszont annak idején én megvettem a játékot (kőkemény 9 euro volt) ennek esetleg lehet köze hozzá. :U
Ja és ezt lehet olvasgatni Legacy of Romulus - Closed Beta - Round 1

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#4695) Wolverine válasza John_Doe (#4692) üzenetére


Wolverine
félisten

Itt vannak az infók a zárt bétáról.

szerk: lassú vagyok :B

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4696) Robokutya


Robokutya
senior tag

skacok lassan de biztosan befutóban nálam egy tholian widow fhigter ship milyen karakternek ajánljátok ?
taktik van enginer?
Aztán lehet gyűjtögetek még és mégse veszem ki. Elég semmitmondó a leírása.

[ Szerkesztve ]

(#4697) FireKeeper válasza Robokutya (#4696) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

minek veszel figtert? szerintem tök fölösleges, ha csak nem jársz nagyon sűrűn Vault-ra. de szerintem oda is jobb egy delta vagy egy peregrine. de sima danube is jó, azt EC-ért vehetsz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4698) Robokutya válasza FireKeeper (#4697) üzenetére


Robokutya
senior tag

amúgy ez a tholian widow fhigter ship hajó megfelel a federációs shutle hajóknak mert fegyverzetét meg legénységi kiosztását nézve az. Én azt hittem ez az a naagy tholian hajó ami bejött ezzel a fajjal anno. Mert akkor azért kerül csak 17 misibe a legdrágább is. A nagyot meg csak kristályért lehet bezsebelni akkor?
Én hirtelen azt hittem hogy valaki volt jó fej kiváltotta és betette közösbe. Akkor inkább gyűjtögetek tovább.
Az extra fegyverzetéért meg nem kockáztatok főleg ha csak ebbe a járgányba jó

[ Szerkesztve ]

(#4699) madgie válasza Robokutya (#4698) üzenetére


madgie
titán

Az Orb Weaver vagy a Recluse Carrier, amire te gondolsz, de ezeket is Sci-nek vedd meg.

(#4700) Lanny


Lanny
aktív tag

Most már tudom hogyan lehet kinyírni egy Vestát! :D

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.