Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) madgie válasza Konfigos (#4249) üzenetére


madgie
titán

Nem rémlik fejből az arány, de valami 24% illetve 50% körüli... na, én minimum 20-at indítottam már, egyetlen (!) kéket kaptam és csupa zöldet. Lilát soha. Ez valami negatív valószínűségi rekord lehet, nemhiába nem veszek soha lottót sem :D

szerk: lockboxot és fleet doff packot is hasonló "szerencsével" nyitok :))

[ Szerkesztve ]

(#4252) Konfigos válasza madgie (#4251) üzenetére


Konfigos
őstag

Az durva :D Hát tényleg nem tudom akkor,elején én se értettem hogy tholianokkal volt 24% azt hiszem a lila,és zsinorba csak zöldek jöttek,kék se.Váltottam ezekre és maradtam is,de továbbra is keresek doffokat,mert szeretnék egy eng cunning trait-es lilát beszerezni,de amit láttam az 25 milla volt. :( Klingon karakternek van bezzeg 5 vagy 6-ért is ilyen,nem is egy darab :(((

(#4253) madgie válasza Konfigos (#4252) üzenetére


madgie
titán

Van klingon karim meg account bank is, ugorjak annak neki? :D

szerk: bár most abszolút elfogyott az EC-m a Temporal Destroyer miatt, egy ideig komolyan nyomni kell a tac karakterrel a gorn-okat :)

[ Szerkesztve ]

(#4254) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

erről mit gondoltok? overkill? :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4255) FireKeeper válasza FireKeeper (#4254) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

FYI csak a fegyverzet, és a konzolozás 150millió, úgy, hogy már két disruptor konzol megvan :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4256) DonCapello válasza FireKeeper (#4254) üzenetére


DonCapello
tag

Szerintem a borg set nagy része felesleges, a konzol az egyetlen, ami talán még számít bármit, az is csak tacticaloknál, inkább cseréld le fleetesekre :)

A ZPEC-vel nincsenek még tapasztalataim, én a jó öreg neutronium alloyra esküszöm :)

Egyébként ebből a szempontból elképesztően nagy előnyt élvez a Kumari, semmi nem ér fel az öt fore weapon slottal, szemmel láthatólag óriásit ugrott a damage outputom, nagy kár, hogy mellette a legkisebb rezdülésre törik a hajó, még ki kell tapasztalni a megfelelő játékmódot vele.

(#4257) FireKeeper válasza DonCapello (#4256) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a 2 részes borg set a hull heal proc miatt került be. pl plazmaégést elég jól leszedi ha proc-ol.

ez a hajó amúgy a kumarival szemben puszta DPS-ben talán alulmarad, de jobban manőverezhető és jobban tudja életben tartani magát. plusz azt az 5 elülső fegyvert etetni tuti kell egy EPS az meg már önmagában elvisz egy konzolhelyet, a kumari féle 3 konzolos szetről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4258) madgie válasza FireKeeper (#4254) üzenetére


madgie
titán

A két EPtS kell? Egy Engine-t megnéznék az egyik helyett, úgyis a bogár egyik nagy erőssége a sebesség/manőverezhetőség.

Más: dráágaszááág!

[ Szerkesztve ]

(#4259) Lanny


Lanny
aktív tag

Szép verda! :)

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#4260) Wolverine


Wolverine
félisten

Másfél nap és kiderül, mi ez a romulán cucc :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4261) FireKeeper válasza madgie (#4258) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az engine-nek feleslegesnek érzem a skillt, ha el kell pucolni valahonnan, ott az evasive, engine battery, pattern omega. az engi team meg azért nem jó mert tac team-ek miatt folyton CD-s lenne, hullra ott a hazard meg a borg set proc. aux ugye teljesen felesleges, weapon szintén, egy tac mindig max weaponnal megy. szóval nem marad már, mint az EPtS-ből kettő.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4262) madgie válasza FireKeeper (#4261) üzenetére


madgie
titán

És az nincs közös CD-n?

szerk: nekem bevált az emergency power to engine a temp destroyer-nél, de hát az engineernek lett (valamennyire :D) építve, azzal rendszerint csapok egy gyors kört az ellen körül, kiszórom rá a warp plasmát, közben lövöm mindennel őket (scatter volley III, torp spread II) és már szépen magamra is húztam az összeset :)

Amúgy elég jól bírja ez a cucc most a lövéseket, tegnap Donatraval szembeálltam, sima "tolatással" tartottam a 8 km távolságot tőle, és én maradtam talpon (70% élete volt az elején, pukkant a végén). Persze nem mindegy, melyik speckót mikor nyomom el, de van bőven miből válogatni :)

[ Szerkesztve ]

(#4263) FireKeeper válasza madgie (#4262) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de, de az nem baj. úgyse nagyon egymás után raknám fel őket.
bár mondjuk STO fórumon most kaptam egy tök más BOff layout-ot.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4264) DonCapello válasza Wolverine (#4260) üzenetére


DonCapello
tag

Vagy bejelentik a játszható romulán frakciót (nem hiszem, hacsak nem akarják fellendíteni a character slot eladásokat), vagy érkezik egy romulán hajócsomag, ha tippelnem kéne, akkor a D'deridex rombolók, engineereknek, ha jól számolgatok, most mintha ők lennének soron hajóügyileg.

De persze lehet hogy tök más lesz. :D

(#4265) madgie válasza DonCapello (#4264) üzenetére


madgie
titán

Scimitar petekkel :D

(#4266) FireKeeper válasza DonCapello (#4264) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem biztos hogy valamiféle játszaható romulán frakció lesz. vagy teljes értékű, vagy valami minifrakció... de abból biztos hatalmas rage lenne ha ennyi várakoztatás után kiszúrnák a szemünket egy nyamvadt hajó pakkal.

amúgy ha igazam lesz, akkor szerintem 1 kari slotot mindenki fog kapni ingyen, ahova csak romulán kerülhet, mint az ingyen klingonnál.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4267) DonCapello válasza FireKeeper (#4266) üzenetére


DonCapello
tag

Igen, jogos, ha vadiúj frakciót hoznak be, vszeg lesz rá egy ingyen slot mint a klingonoknál.

Őszintén, én titokban egy picit abban is reménykedem, hogy bejelentik a level 60-at, bár erre nagyon kicsi az esély...

(#4268) FireKeeper válasza DonCapello (#4267) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a teaser-ekből szerintem kb egyértelmű hogy mit lehet várni. lehet hogy lesz lvl60, elvileg tervezik is, de biztos hogy nem most.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4269) Robokutya


Robokutya
senior tag

esetleg esélyes a sztori vonal bővítése?
ha jól sejtem ez is jó régóta nem változhatott.
Gondolom ha lvl 60 ra gyúrnak akkor ez ezzel is járna.

(#4270) madgie


madgie
titán

Másnál nem bugzik a dili exchange? Nekem múlt héten már egyszer, egy karakternél vacakolt, de ma reggel egyik karakteremnél sem tudtam beváltani az adott dilithiumot zenre. Ott ragad az offerben, a withdraw inaktív, a cancel-re meg errort ír :(

(#4271) Robokutya válasza madgie (#4270) üzenetére


Robokutya
senior tag

nekem nem tűnt fel.
De viszont mintha lassú lett volna a szeró tegnap, egy hajszálnyit később pakolta be a cuccokat oda ahova behúztam volna pl a karakter skillezésnél lassan pakolta be a kiválasztott skilleket.Bár az is lehet hogy a kölcsönadott netemet leszívták a szomszédban és azért késett a dolog.

(#4272) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

egyre erősebben érik hogy átüljek a bogárba... elég durva build-et raktak össze nekem STO fórumon lelkes kollégák :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4273) madgie válasza FireKeeper (#4272) üzenetére


madgie
titán

Ez full impulse-zal megfordul 20 méteres körben :D

A Bogártól meg már sírok, a játék eleje óta kacsintok rá, erre boldog-boldogtalan duplán nyitja (ugye? :D), nekem meg semmit nem ad... 'szomba :))

szerk: Disruptort akkor se raknék rá, ez egy szent jármű :) (Polaront neki)

[ Szerkesztve ]

(#4274) madgie válasza madgie (#4273) üzenetére


madgie
titán

szerk-szerk: az omegából meg III-at a comm helyre, de gondolom az csak elírás :)

(#4275) FireKeeper válasza madgie (#4273) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

srác is azt mondta hogy polaront ajánl, ami logikus is, mert a flow capacitor erősíti az omega set 2 passzív pajzsleszívását és a polaron energiaszívó proc-át is. csak g*cidrága lesz felszerelni a hölgyeményt (respec ugye, full polaron fegyverzet, polaron konzolok, neutronium, rcs, elite fleet shield meg még nincs is kinyitva a flottában, jah megy ugye a doffok!!! kell 2-3 attack patternes, aminek darabja 10 milliós nagyságrend).

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4276) madgie válasza FireKeeper (#4275) üzenetére


madgie
titán

Két lehetőséged van: vagy eladod a másik bogarat és lesz zsozsód a polaronra, vagy nekem adod a másik bogarat és elfogadom, hogy disruptorral használod :DDD

Én a helyedben az elsőre szavaznék :))

(#4277) FireKeeper válasza madgie (#4276) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az első van tervben :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4278) Robokutya


Robokutya
senior tag

akkor annó mégis csak jól láttam hogy ez a bogár egyedül elvitt egy fél kaput meg egy nagy generátort mire odaértem a breen hajómmal:)

(#4279) FireKeeper válasza Robokutya (#4278) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azt a defivel is megcsináldom :P (madgie a tanúm rá ;] )

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4280) madgie válasza FireKeeper (#4279) üzenetére


madgie
titán

:K :DDD

(ha sokat bólogatok, nyitsz nekem egy bogarat? :D)

(#4281) FireKeeper válasza madgie (#4280) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha esik még egy beszélhetünk róla :D

robokutya: LOL, már annyinál tart? így asszem nem fogok tudni 2 pakknál többet nyitni naponta :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4282) Robokutya


Robokutya
senior tag

a franc mér lett 97 di egy zen ez rablás már:)

(#4283) madgie válasza Robokutya (#4282) üzenetére


madgie
titán

Reggel 99 volt.

(#4284) madgie válasza madgie (#4283) üzenetére


madgie
titán

Bizonyíték. És még a bugom is látszik rajta. Cancel-re errort nyom.

(#4285) FireKeeper válasza madgie (#4284) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

más is írta hogy bugos. legrosszabb esetben a csütörtöki patch-ben javítják.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4286) madgie válasza FireKeeper (#4285) üzenetére


madgie
titán

Nekem már egyszer bebugozott így, de csak egy karakternél. Akkor írtam a supportnak, másnapra megoldódott.

No de most az összes karimnál ilyen, pedig kéne a zsozsó a temporal destroyer fegyverzetére :(

(#4287) FireKeeper válasza madgie (#4286) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a patchig már ne vegyél fleet advanced fegyverzetet! a csütörtöki peccs után elvileg lesznek [acc]x2 [dmg]x2-es fegyók!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4288) madgie válasza FireKeeper (#4287) üzenetére


madgie
titán

Fasza, tegnap vettem négyet :DDD

Jut eszembe: létezik, hogy valami ezzel nem stimmel? Fleet Phaser [dmg] x3 [acc]cuccok, de érzésre kevésbé ütnek, mint az előző sima zöld XII [acc] Polaronok. Tudom, hogy ilyen elvileg nincs, mégis sovánkábbnak tűnik a mostani fleet fézer. Vagy csak szokni kell a helyét? :D

(#4289) Wolverine


Wolverine
félisten

Ha valaki vesz egy Neverwinter Starter Packot, akkor kap egy kezdő Lieutenant andóriai hajót is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4290) Konfigos válasza madgie (#4253) üzenetére


Konfigos
őstag

Hát,ha ennyire nulla másikkal akkor lehet érdemes lenne,most nem tudom fejből mi volt a neve,de a lila engek között keresgélj,biztosan fogsz találni párat,persze ott is vannak ilyen 20-30millások :D

Egyébként szuper módon elszóltam magam ismét,azóta egy darab lila se esett,folyamatosan kék,holnap ha hazamegyek remélem már egy drága lila vár :D War zone-ról is addig beszéltem hogy milyen sok ec-t lehet ott gyüjteni hogy azóta 1 darab kék 12-es konzol se esett ott,pedig előtte napi 5-6 is :D Szóval én innentől befogom,bármi jó dolog ér max kuncogok magamba :DDD

Gornon egy jó ideje sajnos semmi jó nem esik nekem,én ezért is "szoktam" le róla.Kérdés most mit csináljak,mert ha nincs konzol,és nincs warzone akkor kéregetnem kell majd a new romulus nagykövetség előtt :DDD

(#4291) MichaelSD válasza Konfigos (#4290) üzenetére


MichaelSD
őstag

Eszméletlen lag van ma. Be logolni is alig tudok és mikor bent vagyok 0,00001 fpsem van :(

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4292) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

első körben csak áthajigáltam mindent a Defiről, szóval a felszerelés nagyjából ugyanaz (egyelőre) viszont a boff és doff layout változott (csak doffra elment 40M...).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4293) Konfigos válasza FireKeeper (#4292) üzenetére


Konfigos
őstag

Fincsi,jobb ez a felállás mint ha lenne egy torp elöl?Mi az ami a tahiokinteik konverter mellett van neked?Durva a powertransod,nekem konzollal se ennyi,és ahogy látom neked anélkül ennyi. :F

Elfogadnék én is egy ilyen dögöt,szinte ez az egyetlen hajó amikkel nem tud mit kezdeni senki se 1v1 pvpnél,engem is úgy bedarálnak azok akik tudják is használni hogy öröm nézni :D

(#4294) madgie válasza Konfigos (#4293) üzenetére


madgie
titán

Ha jól rémlik, akkor az a Romulan Zero Point Energy Conduit (csak most más az ikonja, vagy mi).

Nekem is hasonló a power transferem a félig kész temp destroyer-en :)

szerk: ja, igen, tac-nál a csupa cannon cuccal nagyobb a hent, mint a torpedó+cannon felállásnál.

[ Szerkesztve ]

(#4295) MichaelSD


MichaelSD
őstag

A türelmetleneknek.

Na levették, a német honlap volt fent a Romulánokkal. Játszható faj lesz.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4296) Robokutya válasza MichaelSD (#4295) üzenetére


Robokutya
senior tag

hurrá van egy szabad karakter slotom :)most toltam ki az enginert kezdhetem elölről.

(#4297) FireKeeper válasza MichaelSD (#4295) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

éljen-éljen

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4298) Robokutya


Robokutya
senior tag

gondolom story vonal marad a régi?
vagy el tudnám képzelni ha új Romuluszon kezdődne valami új sztorivonal.

(#4299) MichaelSD


MichaelSD
őstag

screenshot a böngészőböl...

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4300) madgie válasza MichaelSD (#4299) üzenetére


madgie
titán

És igen, ott a Mogai az egyik alsó képen :) Remélem valami brutál fordulékony hajó lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.