Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Wolverine válasza Lanny (#4198) üzenetére


Wolverine
félisten

Itt a magyarázat: ha veszel egy Fleet Support DOff packot, akkor kaphatsz egy Jem'Hadar Attack Shipet is.

Amúgy DOff event van, és ingyen be lehet húzni lila DOff-okat: Fednél egy Exocompot, a KDF-nél egy Remant.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4202) madgie válasza Lanny (#4198) üzenetére


madgie
titán

Hogyne lenne, 373 milláról indul :D

Amúgy igen, megint előcsalogatható.

szerk: megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#4203) FireKeeper válasza Wolverine (#4201) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

asszem szerencsét próbálok és nyitok párat. úgyis esett egy lila fézer konzol tegnap. megint :P

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4204) Lanny


Lanny
aktív tag

thx a segítségért :)

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#4205) Lanny


Lanny
aktív tag

Szerencsére van 2 hét az "akció" végéig. :D

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#4206) Lanny


Lanny
aktív tag

Addig lehet gyűjteni a dilit.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#4207) FireKeeper válasza FireKeeper (#4203) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

bontottam néhány pakkot, persze semmi érdemleges nem esett, leszámítva egy tonnáni értéktelen használhatatlan zöld doffot :D erre elbaszni 50 milliót...

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4208) Robokutya


Robokutya
senior tag

Ö vele mi a teendőm? Mire használhatom?
[Fleet Prometheus Reinforcements]

(#4209) FireKeeper válasza FireKeeper (#4207) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kár volt elkiabálnom :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4210) Robokutya válasza FireKeeper (#4209) üzenetére


Robokutya
senior tag

mázlis:)
eldobtam 1000 zent ezekre a szarokra:)
Lobbyt passzolhatod:)
Nekem 2 artit adott ;]
remélem legalább dob majd egy jó XII es cuccot:)

[ Szerkesztve ]

(#4211) FireKeeper válasza Robokutya (#4210) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

adnám, ha nem lenne bound. így "kényszerből" megvettem a tholianos set upgrade-jét.

nekem csak 1 artit adott, de ahogy a mázlisorozatomat nézem, lehet abból is valami nagy durranás lesz :D madgie már a falra mászik tőlem, kíváncsi leszek mit reagál ha meghallja a csótányt ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4212) madgie válasza FireKeeper (#4211) üzenetére


madgie
titán

Semmi baj, csak csendesen zokogok egy sötét sarokban :D
No de legalább olyanhoz került, aki elsőkézből ossza meg velem/velünk a tapasztalatait :K Gratula, használd egészséggel!

(#4213) Robokutya válasza FireKeeper (#4211) üzenetére


Robokutya
senior tag

az a pici nekem is jól jönne:) csak viccnek.
holnap szülinapom lesz:) remélem megjutalmaz valamivel a szeró:)
hány csomagot vetté?

[ Szerkesztve ]

(#4214) FireKeeper válasza madgie (#4212) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

még nem bontottam ki, erősen gondolkozom hogy kibontsam-e... nem hiszem hogy ANNYIVAL jobb lenne mint a defi, pláne úgy hogy ugye nem is PvP-zek, na meg hát mégiscsak a legdrágább hajó az egész játékban :D

robokutya: 15-öt nyitottam, 10-et EC-ből vettem, a többit zenből. irónikus módon pont az utolsó dobta :D

én majd az új KDF sci-mnek akarom megvenni a karfit, kíváncsi vagyok milyen lesz. állítólag a hangárjai nagyon erősek.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4215) madgie válasza FireKeeper (#4214) üzenetére


madgie
titán

Akkor tedd félre szépen, összegyűjtöm rá a lóvét :D

Szerk: én ötöt nyitottam "csak", mert ma elvertem a dilit a kar'fi hangárjának feltöltésére. Fura, de sokan szeretik a karfiolt, én meg nehezen cimborálok vele össze... a Vesta viszont még mindig szerelem :)

[ Szerkesztve ]

(#4216) Lanny


Lanny
aktív tag

grat! :C

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#4217) Robokutya válasza Lanny (#4216) üzenetére


Robokutya
senior tag

Láttam én a múltkor ebből a bogárból egy igen harapós példányt nem tudom de minta egyedül megette volna a kapu felét bár lehet rosszul láttam :) de a trafók körül zümmögött mint egy bezsongott döglégy ;)

(#4218) madgie válasza FireKeeper (#4214) üzenetére


madgie
titán

Ja, Kar'fi: az egyik hangárba orion slavert raktam, kipróbálni, ezek tök jól lopkodják a cuccot stf közben :) (10 contraband két kör alatt). A másikba Fer'jai ment, az meg egy állatság, egy komplett hajó, nem ilyen pet marhaság :) (30k feletti hull, dual ap cannon, tricobalt torp és mine). KDF oldalon sokkal komolyabb hangar cuccok vannak, BoP, ez a Fer'Jai...

(#4219) madgie


madgie
titán

Már megint a fleet doff pack-okat nyitogattam, babonából már az asszony nyomta a duplakattokat, de semmi :D

(#4220) Wolverine válasza madgie (#4218) üzenetére


Wolverine
félisten

A hangár eredetileg KDF-only volt emlékeim szerint, és inkább rájuk jellemző a használata.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4221) Robokutya


Robokutya
senior tag

XII-es alkatrész készítésnél hogyan járok jobban mindenképp a zöld rendszernek kell többnek lennie?
Illetve milyen színű doff-ok legyenek betéve lila és kék?

(#4222) DonCapello


DonCapello
tag

Összejött 2500 zenem, a kérdés: Kumari vagy Retro, esetleg más?

(#4223) FireKeeper válasza Robokutya (#4221) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem igazán értem mire akarsz kilyukadni.... XII konzol fabrikálásnál? Legyen minél magasabb a Purple Quality esélye (ez 24-25-nél nem igazán lesz jobb akármilyen doffokkal csinálod), és lehetőleg a kéknek is legyen jó magas az esélye (Blue Quality) mert a zöld jellemzően sz@rt sem ér.

DonCapello: milyen karakternek, meg mire?

madgie: pedig azokkal a doffokkal (4 ro taban, 1 elim zyal) előbb utóbb muszáj esnie valami jónak is. nekem már vagy 150-200 milliónyi konzolt gyártott ez az ötös.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4224) madgie válasza FireKeeper (#4223) üzenetére


madgie
titán

Tudom, már elmondtam ,de nekem eddig egyetlen kéket adott és rengeteg zöldet... lila persze egy sem :( Normális DS9 bundle doffokkal :(

(#4225) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

gecire fogtok most már utálni... de esett még egy bogár :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4226) Robokutya válasza FireKeeper (#4223) üzenetére


Robokutya
senior tag

na most a greenre gyúrtam az mit fog hozni nagy semmit?
p 18%
b 32%
g 50%
8 perc azt kiderül kidobtam e a cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#4227) Konfigos válasza Robokutya (#4226) üzenetére


Konfigos
őstag

Tényleg nem érted hogy a legrosszabb esetbe is zöldet kapsz? :DDD Rágyurtál arra ami eleve adott ;]
Egyébként én is konzolozom már egy ideje,nekem csak exen vásárolható doffok vannak.3 lila 2 kék,ez jobb felállás mint az 5 lila volt,mind az 5 engi doff így a kéket már eleve növeli.Ezzel nekem 24% körüli a lila 53% kb a kék és a fennmaradó zöld,de így is sokszor kapok zöldet,de azt biztosan megkapod,itt nincs katasztrófa meg fail stb,de le is van írva.Én beleöltem kb 25 milla ec-t a doffokba,bőven megérte.Inkább az artikra megy el a mani mert nekem így gyorsabb,naponta 4 konzolt is legyártok ha otthon vagyok,artik darabja másfél milla exen reggel,délután-este már 2 felett van.

Nálam 6ból egy mindig lila konzol,3 kék,többi zöld(jellemzően),és bizony esett már 40 millás is,de lehet olyan lilát is kapni hogy a fejed a falba vered..Kékek jellemzően 1-3milla között adhatoak el,de néha ott is beficcen valami szar.Szumma én most úgy állok hogy ingyér voltak a doffok és visszahoztam az artikra költött pénzt is már,de ha a héten nem durran be egy drága konzol akkor megint minuszba megyek le,de még akkoris ingyen voltak a doffok,tehát igazából itt csak előre lehet haladni.Egyébként létezik egy szuper konzol gyártó doff,de elég nehéz beszerezni,ezzel szerintem 28-30% körülire lehet tenni a lila esélyét,ennél jobb doff nincs is konzolhoz ahogy néztem. Industrialist Krinda 2 lila traits-e van,továbbá engi is,ráadásúl fabrikálós(nem tudom mit számít,egy doff nekem is az a biztonság kedvéért).

Szerk: ne várj egy percet se,kidobtad a cuccot :DDD De a %-ok is magáért beszélnek.

#4225: pvp-n szétaláznak azok engem,hiába a fleet defi meg a majd 11k pajzs rajta,else tudom találni úgy kacsázik,pár sortűz és vége a dalnak.De ha elkapják egy vonosugárral és nincs polariz akkor.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4228) Lanny


Lanny
aktív tag

FireKeeper: ha szabad megkérdeznem mennyi zent áldoztál be ezekért összesen?
Mert most van valamennyi dilim, de nem tudom, hogy érdemes-e egyáltalán belefektetni.
Az esélyek általában nem kedvezőek. :F

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#4229) madgie válasza FireKeeper (#4225) üzenetére


madgie
titán

Eltaláltad, utálunk :)

Dühömben ma visszaültem a Fleet Defibe :D

Szerk: nekem nem esik semmi lila, nemhogy valami phaserek, mint neked. Megkérdezhezem, hogy nem ültél bele mostanában valami khm... barnába? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4230) Wolverine


Wolverine
félisten

A Shadow Looms.

Iconia? :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4231) Robokutya


Robokutya
senior tag

Szerintetek jó osztottam ki a sikkeket az engineremnek erre felhúzhatom a skillpontokat van értelme?
Tudom egy kicsit sántít a torpedó szar helyen van kéne egy turrent és akkor előre is jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#4232) FireKeeper válasza Robokutya (#4231) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

miért posztolsz mindig félkész buildeket? legalábbis remélem hogy ez még félkész... amúgy is asszem már kifejtettem párszor ellenérzéseimet a hibrid build-ekről...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4233) Robokutya válasza FireKeeper (#4232) üzenetére


Robokutya
senior tag

csak hogy jó irányba megyek e :)
és igen ez még épülget.
más muszáj mindegyik karakternél kidolgozni a repu vonalat vagy át lehet e dobálni a kész alkatrészeket a másik karinak.

[ Szerkesztve ]

(#4234) FireKeeper válasza Robokutya (#4233) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, muszáj mindegyikkel végigszopni. kicsit jobban tagolhatnád a mondanivalód mert néha elég nehéz értemezni hogy mit akarsz mondani/kérdezni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4235) DonCapello válasza FireKeeper (#4223) üzenetére


DonCapello
tag

tactical, pvp :)

(#4236) Robokutya


Robokutya
senior tag

újjj klingonékkal kitaláltam minden tisztem eme fajból fog állni

(#4237) madgie


madgie
titán

Na, meguntam a lutrit, se bogár, sem normális konzolok a fabrikálásból, összedobtam a karakterek pénzét egy temporal destroyer-re :D

És most fog Főnix koma magához nyúlni: Engineer karinak ment :DDD Tele lett a hócipőm a lassú dögökkel.

(#4238) Robokutya


Robokutya
senior tag

Ha belevágok a piacra való konzolgyártásnak mit érdemes kitenni?
Field generátort láttam 1,2 misiért
Aegis szettnek megint felment az ára 3,2 misi környékére ha jól emlékszem annó ez is 1,5 misi körül volt nem?
Viszont a field generátort gyorsan elviszik meg egy napi dilitium készletbe kerül.
Vagy van olcsóbb ötlet?

(#4239) FireKeeper válasza Robokutya (#4238) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

whoa whoa whoa stop right there. a konzolt gyártod assigmenttel, nem veszed, tehát véletlenszerű konzolt kapsz belőle, azt vagy kénytelen kitenni ami esik. néhány oldallal ezelőtt írtam egy elég szájbarágós útmutatót a konzolgyártáshoz, azt keres vissza.

madgie: miért nyúlnék magamhoz? inkább lassan egy pisztolyhoz nyúlok :D én meg mondjuk a 28-áig hátralévő minden napon tervezek nyitni 2-3 doff pakkot, ha esik még egy bogár nagyon jó, ha nem, akkor meg lobiból veszek én is egy temporalt, vagy egy reculse carriert :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4240) DonCapello válasza FireKeeper (#4239) üzenetére


DonCapello
tag

Amúgy ez elképesztő, ma mentem pvp-t, iszonyatosan megugrott a bogarak száma, gondolom veszi a pakkokat boldog-boldogtalan.

(#4241) madgie válasza FireKeeper (#4239) üzenetére


madgie
titán

Mindkét bogarat felraktad exchange-re, vagy használod az egyiket?

DonCapello: én is vettem már nagyon sok Fleet doff pack-ot, de semmi :( Nyitottam már bal kézzel, szemlecsukva, hunyorogva, az asszonyt is odahívtam kattintani, de hiába... peches vagyok ilyen tekintetben :D

[ Szerkesztve ]

(#4242) FireKeeper válasza madgie (#4241) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egyelőre mindkettő a bankban pihen :) tegnap este (persze alvás helyett) az agyaltam hogy lenne érdemes használni, valszeg új fegyverzet meg reskill is kéne hozzá, aztán már PvP-re is alkalmas lennék, de túlzottan hozzánőttem már a defihez... :N

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4243) madgie válasza FireKeeper (#4242) üzenetére


madgie
titán

Na, akkor ideje feltörni a fiókodat :DDD

(#4244) Robokutya válasza FireKeeper (#4239) üzenetére


Robokutya
senior tag

Na az alapján próbálok valamit most egyenlőre lila dofok kellenének hogy egyáltalán értelme legyen belevágni addig az artikat dobálok felfele exre.

(#4245) Konfigos


Konfigos
őstag

Kis help konzol gyártáshoz azoknak akik nem akarnak 2-3 órát elverni a gép előtt keresgélve hogy kik lelhetőek fel értelmes áron exen akik jók a célra(ha nincs zen ds9-re persze)

Ezúton is szeretnék köszönetet nyilvánítani FireKeeper kollégának a leírásért,és persze világbéke ! :DDD

Akik nekem vannak doffok és exen legtöbbször fellelhetőek,ezekkel nekem 6ból egy lila eddig,40 millával kezdtem,most ott tartok hogy van 45 milla ec-m és 15 artim,plusz ezek a doffok is megvannak,szóval nem kérdés hogy megéri-e. :D 2-3naponta esik egy 30 milla körüli lila..

Gariff Adam /lila/
Gnat /kék/
Egul'clan /lila/
Gzad /kék/

Szumma kb 25 milla elég ezekre,ha a gyorsaság fontos nektek is akkor exen már 1.2milla sokszor darabja.

(#4246) madgie válasza Konfigos (#4245) üzenetére


madgie
titán

Nekem DS9 bundle-vel sem ad egy darab lilát sem sok-sok napja...

(#4247) FireKeeper válasza Konfigos (#4245) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ilyen bátor kijelentések nem igazán tennék hogy "2-3 naponta egy 30 millát érő lila" mert azért ez még velem sem szokott előfordulni, pedig már kezd köztudott lenni hogy mekkora mázlista dög vagyok :D

amúgy a DS9 abból a szempontból egyszerű megoldás, hogy azt elég egyszer megvenni, és utána lehet kiszedni a doffokat.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4248) madgie válasza FireKeeper (#4247) üzenetére


madgie
titán

Na hagyjatok, a flottában minden nap bevigyorog valaki egy-két phaser-ap lila XII-vel.. én meg dühösen dobom a replikátorba a negyedik zöld plasma konzolt :D (mert már annyira unom, hogy az exchange-re sem rakom ki).

(#4249) Konfigos válasza FireKeeper (#4247) üzenetére


Konfigos
őstag

"Még velem se szokott" :DDD Jójó tudom,te vagy a legmázlisabb,de hadd lehessek már a második kérlek :DDD

Hát napi 4-et indítok ha itthon vagyok,az 12 arti is lehet mire egy drága lilát kapok,szerintem ez teljesen reális. Lehet hívni mázlinak akárminek,de tény egyelőre,bár múltkor is addig pofáztam arról hogy miket kapok gornon hogy azóta se kaptam semmit,szóval oda is már csak az 50fm miatt járok.Ds9 lett volna nekem is,de mire összeszedek 2500zent addigra szakállat eresztek,egy karival tolom, napi 8k dili..Szóval számomra a zen/dili értékes,ec már nem igazán.Szóval ez a megoldás amit írtam azoknak jó akik szintén nem sok karival játszanak és nem tudnak annyi zent összeszedni belátható időn belül.

#4246: alapvetőleg kevesebb % az esély a lilára azzal mint mondjuk 5db gariff-al,legalábbis az egyik flottás illető amiket leírt százalék az kevesebb volt a ds9 pakkal mint amit én összecsináltam 5db gariffal(már nem úgy gyártok de kipróbáltam azt is)

Tholian doffokkal még egy kéket se tudtam összeszedni,6 után kivágtam az összeset.

[ Szerkesztve ]

(#4250) Konfigos válasza Konfigos (#4249) üzenetére


Konfigos
őstag

Azt kihagytam hogy a 4db fleet modult is ec-ért vettem meg az első lilából ;] Szóval jó biznisz a konzolozás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.