Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Robokutya


Robokutya
senior tag


ez most bug?

[ Szerkesztve ]

(#4052) FireKeeper válasza Robokutya (#4051) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

már egyszer elmondtam, hogy a másik oldal doffjait (így a prisonereket sem) nem tudod használáni. ha a háttérben KDF logó van = KDF doff.
a kék prisonereket pedig az Exchange prisoners with the dominion assigmentben tudod használni, ha már végigcsináltad a Facility 4028 Fugitives assigment chaint, de abból is sikerült KDF-est venned.... :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4053) Robokutya válasza FireKeeper (#4052) üzenetére


Robokutya
senior tag

Ezt kellene elindítanom? mert ez se tudom.

akkor ezzel kell kezdenem?
http://www.stowiki.org/Assignment:_Exchange_Prisoners_with_Dominion

[ Szerkesztve ]

(#4054) Robokutya


Robokutya
senior tag

???? ezt mért nem tudom elindítani?

(#4055) FireKeeper válasza Robokutya (#4053) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ezt is indíthatod, de nagyon nem éri meg, mert nem kapsz cserébe doffot. mindenképp az Exchange Prisoners with the Dominon-t indítsd, mert azért kék/lila random doffot kapsz cserébe, ezért érnek ilyen sokat ezek a kék dominiumos prisonerek. ezt a küldit a kardassziai űrben találod.

#4054: ugyanazért mint a másikat, mert KDF-es doffot vettél. az megjelenik a rosterben, de assigmenthez nem tudod használni. legközelebb ha doffot vásárolsz, MINDIG nézd meg milyen a háttért, mert nagy értékű vásárlásnál baromi kellemetlen tud lenni ha rosszat veszel.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4056) Robokutya válasza FireKeeper (#4055) üzenetére


Robokutya
senior tag

a fotón pont ez az assi van kirakva mért nem tudom elindítani danubet kell használnom?
itt nekem valami technikai baki maradandó bugom van vagy mi a túró sehogy nem indulnak el ezek az assik:(
ehhez kell valami megfelelő rang szint is?

[ Szerkesztve ]

(#4057) FireKeeper válasza Robokutya (#4056) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azért nem tudod elindítani mert KDF-ES PRISONERT VETTÉL HOZZÁ, MÁR HARMADSZORRA MONDOM

ha megnézed a hátterüket, azoknál is ott a KDF logó, azok is KDF-esek.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4058) Robokutya válasza FireKeeper (#4057) üzenetére


Robokutya
senior tag

a képen alul van 3 kék színű is a pirosakat most dobtam ki.

(#4059) John_Doe válasza Robokutya (#4058) üzenetére


John_Doe
senior tag

Az a kék nem az a kék :)
Amiről szó van az fehér csak a háttere kék mert fed-es. Ami neked van az azért kék mert rare de sajnos ha közelről megnézed a képeik hátterét azok is kdf-esek mert ott a "klingon logo".

Viszont néha előfordul hogy az assingmentek bekavarodnak velem is előfordul hogy van doffom és nem mutatja. Nekem az szokott segíteni hogy rá kell kattintani a helyre ahová a doffot várja vagy játszani a szűrőkkel.
Egyébiránt azt nem tudom a fed-es hogy működik de bizony a kdf-es prisoner-ért dilitiumot assignmentnél használhatok a dominiumos kék prisonerek és még csak el sem veszíted őket, jön a dili is meg a doff is vissza.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#4060) Robokutya válasza John_Doe (#4059) üzenetére


Robokutya
senior tag

a hócipőm van tele a játék ezen részével logo ide vagy oda írja ki kdf fed ne szarozzon má ennyit:)
Na itt üt vissza hogy kevés az angolom.
Kösz az instrukciókat.
Lehet valakinek kölcsönadom a jelszavam hogy meglesse mit szúrtam el:)

[ Szerkesztve ]

(#4061) DonCapello


DonCapello
tag

Imádom az olyan PvP-ket, ahol a négy csapattársamból három instant kilép, és két taccal kéne lehoznunk a meccset... -.-"

(#4062) Robokutya


Robokutya
senior tag

a tegnapi pvp-nk jaho001 el egész jó volt:) egy fél órán át lőttük egymást hasztalan:)
:C

(#4063) Robokutya


Robokutya
senior tag

A Exchange Prisoners with the Dominon küldihez hol teszek szert dominion fugitive-re ?
a return dominion fugitive to facility 4028-ból jöhet össze?
Na mert ha igen akkor kezdem vági a dolgot:)
a dof vásárt meg azé nem vágtam mert nekem valaki azt mondta hogy csak piros csíkost ne vegyek ha fedes vagyok a hátteret nem mondták meg isten a tanúm azt a barna valamit csak nagyítóval vettem észre:)

[ Szerkesztve ]

(#4064) FireKeeper válasza Robokutya (#4063) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Strike against fugitive network - ez az assigment ad dominion fugitive-et, de csak akkor ha critical success teljesíted.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4065) Robokutya


Robokutya
senior tag

Egy kis tükör szépségverseny:)



(#4066) Robokutya


Robokutya
senior tag

Skacok értelmes össze tákolmány ez a felállás?
Jelenleg 44 es az enginerem
Semmiféle slillezés még nincs rajta.
Ezzel a felállással olyan 350 450 es sebzéseket biztos okozok.
Kérdés
Tetszik nekem ez a Retrofit Forward Phaser Bank Mk cucc amit egy küldiből lehet meglovasítani
Ha még teszek fel Console - Tactical - Directed Energy Distribution Manifold cuccost vagy Console - Tactical - Phaser Relay nem tudom melyik emeli a damadet jó ötlet ha minden beamet lecserélek erre?

(#4067) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elite ground STF-ek közül melyiket érdemes választani elsőre? Rég nem voltam már groundon, de most hamar meglesz a teljes maco xii szet, lassan ki kéne próbálni.

Jah meg arra nincs valami mód, hogy a maco cucc sisakját levegyük, csak a páncél látsszon?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4068) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#4067) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mindet :D de komolyan, flotta csetben csinálj csapatot és menjetek teljes kört. amúgy talán a cure ground a legkönyebb és az infected a legnehezebb (ha a hive-ot nem számítjuk).
ha megvan a full set, akkor ki tudsz hozzá venni outfit-et és akkor tudod szerkeszteni, le tudod szedni a sisakot.

robokutya: ez még nagyon összevissza, nagyon gagyi, nagyon gyengusz. érd el a 45-ös szintet legalább, és pakold tele a hajót XI/XII cuccokkal, nem drága az. ha még nincs semmilyen seted, akkor positron deflector, hyper impulse engine, és resilient shield kombót ajánlok, esetleg kezdő setnek jó lehet az aegis, vagy akár a jemhadar is.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4069) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#4068) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Oké, csak előtte egyet kellene menni privátban, csak h. tudjam mi merre van. Talán 2 groundot nyomtam mindössze, mióta kijött a játék. ;]

Am. ez a kivehető outfit ez hol / merre?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4070) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#4069) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a reputation systemből. ha megvan a teljes XII ground set, kiveheted az alap skint, ha megcsináltad az összes elite stf-et optira (leszámítva a hive-okat) akkor kiveheted az optis skint.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4071) Robokutya válasza FireKeeper (#4068) üzenetére


Robokutya
senior tag

De a Retrofit Forward Phaser ötletnek milyen? Használható cucc ha nem mindenáron dpst akarok ebből a jószágból kreálni?
Milyen kiegészítő lenne jó ehhez a fegyverhez?
Itt most a tettsziken van a hangsúly és nem a mindenáron első hely a lényeg ezzel a hajóval.
:DD

(#4072) madgie válasza Robokutya (#4071) üzenetére


madgie
titán

Ötletnek sz@r :D Ha kék sugarat akarsz, tegyél fel tetryon-t... úgyis olcsó.

szerk: más. kivettem a guramba-t a klingon tac karimmal... ez egy istenkirály járgány! :))

[ Szerkesztve ]

(#4073) FireKeeper válasza Robokutya (#4071) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát ha felrakod a retró fézert akkor készülj fel random anyázásokra meg noobolásokra STF-en... a legtöbbeknek feláll a szőr a hátán még a hangjától is. ha kék kell, ott a tetryon.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4074) Robokutya válasza FireKeeper (#4073) üzenetére


Robokutya
senior tag

:DD :DD
de akkor nyugodtan használhatom ha beteszek 3 Phaser Relay conzolt erősítőnek?
Az anyázást csak a hangja miatt kapnám? Vagy teljesítményre is szar lenne ezekkel a konzolokkal, ismétlem nem a dps lenne a lényeg.
Tényleg nem láttam ezzel a fegyóval nyomulni senkit ha csak talán egy alkalommal.

[ Szerkesztve ]

(#4075) Robokutya válasza madgie (#4072) üzenetére


Robokutya
senior tag

Nekem is fáj a fogam arra a szörnyre:) tetszik ahogy kinyílik a csata kezdetén.

(#4076) madgie válasza Robokutya (#4075) üzenetére


madgie
titán

Azt te nyitogathatod, amikor akarod :) (alapállapotban manőverezhetőbb, gyorsabb, siege módban viszont tölt a javelin, ami elég tisztességeset csap, ha jókor küldöd el)

(#4077) Robokutya válasza madgie (#4076) üzenetére


Robokutya
senior tag

ez a javelinaz amikor középre gyűjti a beam sugarakat mintha láttam volna valahol róla képet.
Vagy megint hülyeséget mondok.Pl ez.?
Stfen nem nagyon láttam még ilyet tőle.

[ Szerkesztve ]

(#4078) madgie válasza Robokutya (#4077) üzenetére


madgie
titán

Ez az, ja. Siege módban aktív, olyankor az ellenféltől szívja el az energiát, amivel feltölti ezt a Halálcsillag-lövést. A lövés után automatikusan visszafordul a hajó alap módba.

szerk: nem kell hozzá se konzol, se boff képesség, csak tudja a hajó "ingyen" és kész. Ja és nincs hatással rá a beam overload van fire at will képességet, tehát nem kell mellé semmilyen beam array, nekem is full cannon/turret szett mellett megy.

[ Szerkesztve ]

(#4079) Robokutya


Robokutya
senior tag

én már ezt nagyon rég kilestem magamnak csak nem jött még össze a 2500 zen
Lehet rádobok egy lapáttal a játékra és elkezdek rá én is gyűjteni
Bár nem szeretem a klingon oldal
Ez meg fed oldalon nem használható.
Az viszont fura hogy keveset látni belőle.

[ Szerkesztve ]

(#4080) madgie válasza Robokutya (#4079) üzenetére


madgie
titán

Régen több volt belőle, most már azért vannak combosabb hajók (főleg fed oldalon).

(#4081) Robokutya


Robokutya
senior tag

kérdés
Van értelme retrofit hajót tenni a retrofit fegyóhoz?
vagy ennek nincs értelme?

(#4082) FireKeeper válasza Robokutya (#4081) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

most a retró fézerre gondolsz? semmi összefüggés nincs a kettő között.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4083) Robokutya válasza FireKeeper (#4082) üzenetére


Robokutya
senior tag

ahm akkor mindegy milyen hajó viseli?

(#4084) madgie válasza Robokutya (#4083) üzenetére


madgie
titán

A legjobb, ha egyik sem :D (régi Enterprise-ra elmegy)

(#4085) FireKeeper válasza Robokutya (#4083) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

poénnak elmegy, de rendes fegyverzetnek valami jobbat illik. XI very rare/XII rare a minimum.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4086) Robokutya válasza FireKeeper (#4085) üzenetére


Robokutya
senior tag

kiegészítőnek teszek rá 1-1 sima erősebb beamet:)
Csináltam videót.
Sajna látszott nem profi csapattal voltam még én is néha bele problémáztam.
http://youtu.be/JtGzkdPPLm8
jól van azé látszanak a sebzéseim.

[ Szerkesztve ]

(#4087) DonCapello válasza Robokutya (#4086) üzenetére


DonCapello
tag

Azért a generátoroknál meglátszik, hogy nem túl combos a dolog. De ilyet se láttam még, hogy conduitet 10% nélkül csinálni :D

Más: nem használsz bindeket?

[ Szerkesztve ]

(#4088) Robokutya válasza DonCapello (#4087) üzenetére


Robokutya
senior tag

szeretnék de nemigen értek hozzá sőt elárulom bindelhető direkt MMOs billentyűt vettem, de meghaladja a képességeimet:) beállítás téren.
Log g510 :)
Tudom megkönnyítené a dolgomat.
Nem találtam magyar oldalt ehhez a szépséghez ahol segítenének egymásnak a felhasználók.

[ Szerkesztve ]

(#4089) Wolverine válasza Robokutya (#4074) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért kapnád az anyázást, mert az a Retrofit Phaser maximum MkXI-es rare szinten létezik. Annál bármelyik Mk XI-es epic, vagy Mk XII-es fegyver jobb.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4090) CPT.Pirk válasza DonCapello (#4087) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hát jah, pedig ezt már az emberek jó része tudja. Én mikor a sci vestával megyek, akkor a nanite sphere-k megjelenésekor elindulok feléjük és eltolok egy graw well-t, hogy blokkoljam őket. Ha nem túl erős a csapat dps-ben, akkor ez hasznos tud lenni.

Robokutya: ez tök szép, de nagyon nem sebez semmit. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4091) DonCapello válasza Robokutya (#4088) üzenetére


DonCapello
tag

a HGF oldalán regisztáció után van egy elég korrekt leírás, az alapján már össze lehet rakni, nézd meg :)

Egyelőre most én is fejlesztegetem a tacticalomat, sajnos elég sok gyengeség van még, de csak idő és pénz kérdése, illetve én is most heggesztek össze egy működő bindet, utána pedig jöhet az engineer kihúzása :)

(#4092) FireKeeper válasza DonCapello (#4087) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor te vagy nem jársz STF-ekre, vagy mindig csapattal mész, vagy nagyon szerencsés vagy... pugos menetek kb 60+ százalékában van legalább egy balfasz aki azonnal pukkantja a generátort. egyszer olyat is láttam hogy még a kocka szétlövése ELŐTT pukkantott egyet az ember...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4093) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Infected Elite-en bekrittelt egy Guramba zöld sugara. 126K sebzés, a kezdő nagy kocka életéből 32% maradt a lövés után. Na ez ágyú! - a tulaj szerint ekkora sebzést még soha nem csinált a cucc.

FireKeeper: annyira azért nem rossz a szitu, állandóan Infectedre járok mert gyorsan le lehet nyomni, de már rég volt olyan, hogy valaki ideje korán pukkantott volna, kicsit régebben rosszabb volt a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4094) madgie válasza CPT.Pirk (#4093) üzenetére


madgie
titán

Csak ma olyan Infected pugi köröm volt, ahol nem hogy a balos generátoroknál nem várta meg a jómadzag a 10%-ot, átrongyolt jobbra és kilőtt ott egyet.

(#4095) CPT.Pirk válasza madgie (#4094) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Rossz társaságba keveredtél! ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4096) Robokutya


Robokutya
senior tag

Nem tudom mit csinálnak
ennyi olvasás tudatlan emberkét vagy nem ismeri a yurubet hogy ennyit bakiznak
de durva az már egyszer szent.
ilyen sok új felhasználó lenne?

(#4097) madgie válasza CPT.Pirk (#4093) üzenetére


madgie
titán

Bahh, 126 ezer, mi az? Most csináltam ezt :D

szerk: Guramba, ISE, pugik, a fegyverzet ez:

ami tök érdekes: eszerint a táblázat szerint szinte lóf*szt nem ér a quad cannon rajta.

[ Szerkesztve ]

(#4098) DonCapello válasza madgie (#4097) üzenetére


DonCapello
tag

Mivel méred?

(#4099) madgie válasza DonCapello (#4098) üzenetére


madgie
titán

(#4100) FireKeeper válasza madgie (#4097) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egyszer nekem is kéne már csinálnom egy ilyen mérést ;]

csak túl sok a szöveg, nem akarok ennyi infót átnyálazni, gyors össze tudnád foglalni hogy hogyan kell használni ezt a progit?

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.