Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Jakuu válasza FireKeeper (#4950) üzenetére


Jakuu
őstag

Mar jocskan 17k felett jarunk. :P
Varom az uj patchet, mert itt megint valami gaz van.

(#4952) Wolverine válasza Jakuu (#4951) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs gáz. Aki bent van, az nem lép ki (miért tenné?); aki kint van, az sorban áll, hogy bejuthasson a tömött szerverre. Ez teljesen normális egy új kiegészítő indulásánál.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4953) FireKeeper válasza Jakuu (#4951) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

18k :D

Wolverine: az normális hogy az ember nem jut be. az viszont nem normális hogy valakinek fél óra alatt, egy óra alatt nem változik a pozíciója, se előre se hátra, egyet sem. közben a sor meg nő. valami el van baszva.

Madgie: hótziher hogy nem fogsz bejutni :N :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4954) madgie válasza Jakuu (#4951) üzenetére


madgie
titán

Na én most keltem fel, lássuk a medvét :D

(#4955) Wolverine válasza FireKeeper (#4953) üzenetére


Wolverine
félisten

Mondom, hogy nincs. Aki bejutott, az játszik ezerrel és egyszerűen nem lép ki. Viszont egyre többen próbálnak belépni, ahogy haladunk előre... Ezért nincs mozgás. Nyilván ezen maximum úgy lehet segíteni, hogy aki AFK, azt kidobja a kliens. Persze az is lehet, hogy senki sem AFK és mindenki új romulán karakterrel játszik, esetleg a lvl1-től meglevő klingon tartalmakat próbálgatja...

#4954: ha most belépsz a queue-ba, akkor talán este, amikor végzel a melóval, be is fogsz tudni lépni :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4956) Jakuu válasza Wolverine (#4952) üzenetére


Jakuu
őstag

Dehogy nincs gaz, tuti nem normalis dolog. Mar csak azert sem, mert ugyebar nem egy jatekost kiszokott dobni a szerver a lag miatt es megsincs uresedes.

Raadasul" "Update! We are aware of the queues players are currently in and are working to get you all in as fast as possible. Update! We are aware that some players are seeing an error upon login and are working to resolve this."

[ Szerkesztve ]

(#4957) FireKeeper válasza Wolverine (#4955) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na de olyan nincs hogy egy órán keresztül senki nem lép ki a játékból és senki nem lép ki előled a sorból, ez már csak statisztikailag is lehetetlen. az sem lehet hogy ilyenkor a lifetimereket teszi be a játék, mert ők is panaszkodnak hogy egy helyben állnak.

fun

Jakuu: asszem a crypticesek ma annyit fognak aludni mint amennyit én az éjjel :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4958) madgie


madgie
titán

21k, mit akarok, megy ez :D

szerk: a móka az, hogy tegnap bedöglött a letapogató a munkahelyen, ma jönnek javítani ,tehát konkrétan semmi dolgom sem lett volna délelőtt... kösz, Cryptic, asszem mégis bemegyek dolgozni.

szer2: már "csak" 19k, haladunk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4959) Jakuu válasza FireKeeper (#4957) üzenetére


Jakuu
őstag

Varhato volt hogy keveset fognak aludni, bar en inkabb szerver leallasokra szamitottam a lag es a sok jatekos miatt, hiszen egy szereveren vannak a tobbi jatekok is.
Arra nem gondoltam volna, hogy ekkora balfekek, hogy meg egy fix patch utan is keptelenek rendesen elinditani a szervert.
Mert ez szerintem egy loop bug, ami a queue listanal van. A novekedest szvsz a ki-be logolo jatekosok okozzak, mikozben a szerver nem is fogad el jatekosokat.
Mert olyan nincs, hogy egybol a patch utan nem mozdul egy kanyit se a varolista es nincsenek lagtol kiesok. Vagy olyanok akik csak megnezik es kilepnek, mert meloba mennek vagy keso van stb.
Ez egy eleg nagy fail indulas.
Raadasul most tudnanak igazan a zen vasarlokra hatast gyakorolni, hiszen most vannak ujitasok es uj dolgok a jatekban.

Idokozben ugy tunik sikerult rendberakniuk a hibat.
Most mar elindult a szamlalo es erdekes modon 200asaval lepnek ki mostanaban ugye ? :P Mert kb 5 masodpercenkent annyit kerultem elore a sorban.

[ Szerkesztve ]

(#4960) Wolverine válasza Jakuu (#4959) üzenetére


Wolverine
félisten

Most néztem, a 14616. pozícióról előreléptem a 13007. helyre :)

szerk: 11881. hely. Elindult a dolog, és rövidül a lista is.
szrk #2: 10983. A jelek szerint durván belerúgtak a vasba és több embert sikerült bezsúfolni :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4961) madgie válasza Wolverine (#4960) üzenetére


madgie
titán

Felkeltem, muszáj volt valamit csinálniuk :))

A bejelentkező Legacy of Romulus screen még mindig ronda, gondolom nem gondolnak a magamfajta pixelhuszár felhasználókra (2560*1440) és valami 720p/1080p képet nagyítgat.

(#4962) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

talán délután már be fogok tudni logolni :DDD
én am 564. helyen voltam kb egy másfél órája, de negyed óra egy helyben állás után kiléptem :D

madgie: az a baj hogy még ismételnem kéne ameddig lehet, és a kávé+zöld tea+fekvőtámaszozás kombó mellett is egyre kómásabb vagyok :D pedig ZH után még bankba is el kéne menni intézkedni de szerintem be se fognak engedni :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4963) Wolverine válasza madgie (#4961) üzenetére


Wolverine
félisten

Lehetséges, nekem 1080p-ben nem volt kifogásom. A 20k-s sor leapadt 10k alá, és már csak 600-an vannak előttem :) Valsz. beállítottak egy tartalék szervert. Vagy kettőt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4964) madgie válasza Wolverine (#4963) üzenetére


madgie
titán

Nekem még 6k, de alakul ez... pont játsszhatunk, mire Phoenix elmegy ZH-zni :DDD

#4962: Ízi, minden megvár, ismételj, pihenj, ZH/bank után meg még szunyálj egyet. Nem fut el a New Romulus addig :)

[ Szerkesztve ]

(#4965) FireKeeper válasza madgie (#4964) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tiszta sor. egyedül a lobi store-os hajót akarom gyorsan kivenni, hogy még jó áron el tudjam adni. aztán majd kell venni/farmolni jóféle warp core-okat a mostani karaktereknek, egy-két extrát phoenix-nek (lockboxos turn rate növelő trait KELL:) ), utána meg végigtolni a romulán sztorit.

délelőtt/koradélután nem akarok lefeküdni mert akkor totál felborul a bioritmusom :D legalább este 6-7ig ki kéne bírnom :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4966) Jakuu válasza FireKeeper (#4965) üzenetére


Jakuu
őstag

Tegyel meg egy probat a beloggal, mert most gyosan megy mar a varolista is.

(#4967) FireKeeper válasza Jakuu (#4966) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kicsit több mint egy óra múlva el kell indulnom ZH-zni, nem tudom így jó ötlet-e :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4968) madgie válasza FireKeeper (#4967) üzenetére


madgie
titán

Nem jó ötlet, tényleg gyorsan beengedne, én már az első küldetéssel most végeztem :))

(#4969) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Reman-t csinált valaki? kell hozzá futtatni repu projektet, vagy elég ha van karakterem aminek megvan a romulán repu T5?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4970) madgie válasza FireKeeper (#4969) üzenetére


madgie
titán

Reman-nál asszem Z betű volt alapból.

(#4971) Jakuu


Jakuu
őstag

Kozben el kell kezdeni a nagy dominion lock box felvasarlasi projectet. :P
Most meg darabja 5k kornyeken is meglehet venni. 4-5szoros haszonra szamitok majd kesobb legalabb.
Most meg vannak 100k-ert, 20as dobozok de lesz az szvsz 20k felett is darabja.

(#4972) FireKeeper válasza madgie (#4970) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

megtaláltam fórumban mi a megoldás: "I had to go through a few steps. Log in as a character who has completed tier five. Then click to begin a reputation project, which you can then cancel. As soon as you've done this, it trips the system into recognizing the reputation tier and you will see an announcement declaring that you've unlocked the Remans."
viszont engem nem nagyon akar beengedni, lehet ez a sors keze :D

Jakuu: én dobozokkal nem nagyon szoktam üzletelni. kár hogy nem lehet stackelni 100-at egy rublikába, akkor esetleg gyűjtögetném rendesen, de ha lemegy a hype-ja, általában csak discardolni szoktam a francba. a fene tudja mennyi marad a nyakamon ha veszek n*20 darabot... a népek általában a friss boxra vannak rácuppanva, nem tudom mennyire van piaca a régieknek.

azt valaki meg tudja nézni mennyi most az új lobis hajó?

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4973) madgie válasza Jakuu (#4971) üzenetére


madgie
titán

Valami 80-85 Domi boxom van, akkor majd el kell adni őket :D

szerk: B+, karaktert akarok váltani logout nélkül, erre visszadobott a queue-be :(((

[ Szerkesztve ]

(#4974) FireKeeper válasza madgie (#4973) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

bejutottam, reman faj kinyitva :)
viszont az új lobis hajó "csak" 75-80 millát ér, azt hittem drágább lesz. majd utánaszámolok, lehet nem is akkor jövök ki a legjobb árban ha azt veszem ki.
az új trait-ek királyak.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4975) madgie válasza FireKeeper (#4974) üzenetére


madgie
titán

Hát ez kész... disconnected, megint várhatok :D

szerk: 19-ik vagyok, de percek óta nem megyek feljebb... miközben az össz-szám meg nő, nő... :))

[ Szerkesztve ]

(#4976) madgie válasza madgie (#4975) üzenetére


madgie
titán

És tényleg nem enged be, mókás ez a Cryptic.

Pedig már beszóltam a melóhelyre, hogy hívjanak, ha jön a szervizes ,addig lenne dolgom :DDD

(#4977) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na délután jövök rémánt csinálni de most irány a ZH amíg el nem alszok :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4978) Jakuu válasza madgie (#4973) üzenetére


Jakuu
őstag

Nalam van par szaz darab. :P
A Queue marhul megint en is a main karakter dilithium farmja utan, miutan csinalni akartam egy romulant listara tett, mondjuk 7k leporgott ugy 10 perc alatt.

(#4979) madgie válasza Jakuu (#4978) üzenetére


madgie
titán

Nekem nem pörög sehová, pedig újraindítottam, kiléptem, beléptem, stb. Óriási :)

(#4980) Jakuu válasza madgie (#4979) üzenetére


Jakuu
őstag

Kiprobaltam csak a te kedvedert. Kileptem a kliensbol, ujrauinditottam a netet es ujra visszaleptem.
Varolistarol bejutottam ket masodperc alatt, igaz erdekes modon a 3600+ feletti lista ellenere a 6. voltam.

Probald a geped ujrainditani es ugy belogolni ismet, nalam az a patch letoltesenel es ilyeneknel segiteni szokott.

(#4981) madgie válasza Jakuu (#4980) üzenetére


madgie
titán

Kösz, de vacakol. Az előbb bejutottam, megcsináltam a Reman karakter feloldását, de most még arra sem képes ,hogy más karaktert betöltsön.

(#4982) madgie


madgie
titán

Dicsák, Riddick :D

(#4983) Wolverine


Wolverine
félisten

Na, 9-től leáll a szerver, állítólag 2 órát dolgoznak rajta. A romulán science tisztem lvl7-es, van hajója, kezd összegyűlni a zöld felszerelés, és 3 tiszt is meglett már, majd megyek a 4.-ért... :)

SPOILER: már kiderült, hogy került Slamek abba az arénába, ahonnan kiszedtük.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4984) Jakuu válasza Wolverine (#4983) üzenetére


Jakuu
őstag

Hat van is mit faragni meg rajta. Peldaul nalam nem volt foundry.

(#4985) madgie válasza Wolverine (#4983) üzenetére


madgie
titán

Nekem lvl8, egész jó ez a romu sztori eddig.

szerk: viszont ez a két órás leállás LOL, de hát mit is várnék tőlük... délutánra menni fog, mire mennem kell dolgozni :D

[ Szerkesztve ]

(#4986) Jakuu


Jakuu
őstag

Ellenben azt eleg nevetseges volt latni, hogy kb masodpercenkent villant fel a rendszeruzenet, hogy valaki Tal Shiar Adapted Destroyer-t lootolt.

(#4987) Robokutya


Robokutya
senior tag

felkeltem..... mondom belesek mi változott erre szerver off fogad micsoda blamázs.... ennyire eltolták a frissítést? nincs kedven 40 hszt visszalapozni lelövitek a poénokat ilyenkor:)

(#4988) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

MÁ' MEGIN' maintenance? ezt már komolyan mondom nem hiszem el.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4989) Robokutya


Robokutya
senior tag

a starterpakkot hol tudom aktiválni majd?

(#4990) madgie válasza FireKeeper (#4988) üzenetére


madgie
titán

Akkor fog visszajönni, mikor el kell mennem itthonról :))

szerk: ZH hogy ment?

szerk2: ződ lett, nyomás felfelé.

szerk3: és peccsel és pecsel :))

[ Szerkesztve ]

(#4991) FireKeeper válasza madgie (#4990) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egész jónak érzem, 3ra megyek megtekintésre, addig az STO azért kéne hogy ne aludjak el :D
megy már nekem is :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4992) Robokutya


Robokutya
senior tag

Azt hittem hogy az effajta bakikat kiheverte a játék de nem

(#4993) Lanny válasza Robokutya (#4992) üzenetére


Lanny
aktív tag

Ahhh, romulán technológiai újdonság: átmész a a falakon és a padlón.
-> taktikai előny, ha beakadsz akkor hátrány! :DD
Egyébként nagyon fasza ahogy most kinéz a játék! :C

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#4994) Lanny válasza FireKeeper (#4991) üzenetére


Lanny
aktív tag

Utólag: a próféták legyenek veled! :R

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#4995) Robokutya


Robokutya
senior tag

Unable to use Special Requisition Pack - T'varo Light Warbird. No rewards generated.

Most mi akar ez lenni mé nem tudom kiváltani a hajómat van hely a garázsban:) és a szint is megvan a litelman vagy hogy írják.
Hülye google zavaros fordítást adott.

(#4996) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

épkézláb warp core-t talált már valaki?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4997) Robokutya


Robokutya
senior tag

Hogy nyalja meg a criptyk... hogy ilyenkor mindig gubancos a szerver
Túlterheltség miatt várakozó lista ez nem lehet igaz 6500 adiknak bedobál:( NEM FER! :W

[ Szerkesztve ]

(#4998) Wolverine válasza Robokutya (#4995) üzenetére


Wolverine
félisten

Elképzelni sem tudom, mi a fene lehet az a "litelman". A hadnagy jelentésű lieutenant teljesen máshogy írandó... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4999) Robokutya válasza Wolverine (#4998) üzenetére


Robokutya
senior tag

én viszont közben kitaláltam lehet nem elég neki a 7 es szintű litelman 10 es kéne neki:)
Ma délután se lesz gama úgy látom.

[ Szerkesztve ]

(#5000) Lanny


Lanny
aktív tag

Most lehet a Cryptic-et szidni így meg amúgy, de ne felejtsük el hogy mégiscsak ők csinálták a játékot, és ezért van értelme róla vitatkozni ezen a topikon.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.