Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) FireKeeper válasza DonCapello (#4400) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az EPS-nek tudtommal nincs köze a forduláshoz... kevered az RCS-el :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4402) madgie válasza FireKeeper (#4401) üzenetére


madgie
titán

Na a fordulással haggyá', tegnap a Gravitic Anchor-ral PvP-n az idegeimre mentél :D

(#4403) DonCapello válasza FireKeeper (#4401) üzenetére


DonCapello
tag

Jogos, elvileg csak a power transfert mókolja, csak nagyon furcsa, hogy kétszer kaptam ilyen jellegű sérülést, és utána mindkétszer úgy ment a hajó, mintha előredobtál volna egy kavicsot. Impulzus és vissza megy simán, viszont ha fordulnék, csak bedől a hajótest, de megy tovább egyenesen előre.

(#4404) FireKeeper válasza madgie (#4402) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

te csak meg ne szólaljál a wing cannon OPwerload-al... :DDD

Capello: az lehet bug is, néha nekem is csinálja.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4405) madgie válasza FireKeeper (#4404) üzenetére


madgie
titán

Hihi :) Kár, hogy a phaserhez van kötve a wing cannon (vagyis lehet mással is használni, csak nincs értelme)

(#4406) Lanny


Lanny
aktív tag

Hello!
Valaki meg tudná magyarázni hogyan "tűnhet el" egy assigment buff? :F
Nagy mázlimra sikerült a starship batteries-t crytical success-szel teljesítenem, de aztán rá 2 nappal eltűnt!
Próbáltam elmenni egy küldire, de se azalatt, se azután, se karakterváltással nem sikerült visszahozni.
Remélem hogy csak az ikonja tűnt el, és nem maga a képesség is!

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#4407) CPT.Pirk válasza Lanny (#4406) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ezek a buffok nem állandóak, csak X ideig tartanak. Az ikon alatt van egy számláló, az jelzi, hogy meddig, amikor online vagy a karaktereddel, akkor pörög lefelé.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4408) Robokutya


Robokutya
senior tag

hülye kérdés de azért felteszem mert mintha rosszul látnám a dolgot a vonósugár rongálásra is lehet használni vagy csak képzelődök?

(#4409) Lanny


Lanny
aktív tag

Köszönöm a választ!
...akkor tehát folyamatosan kell ezt csinálni.
Ez így nem jó! :(((
Akkor ennek a bogárnak a tulaja hogy csinálja? :Y
Az nem lehet hogy bármilyen assigmentbe belefogva az sikerüljön elsőre crit. succ-szal!
Egyszerre nap max 20-at lehet csinálni, ha jól tudom.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#4410) FireKeeper válasza Robokutya (#4408) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha beraksz tractor beam officert, akkor le tudja szívni a pajzsot, de egyébként csak nagyon minimális sebzést visz be. a tractor beam repulsor az, ami viszonylag kultúráltakat be is sebez, de az is inkább crowd controlra való (crowd control = tömeg helyzetét/irányát manipulálni)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4411) Lanny


Lanny
aktív tag

Vagy ha ezt nem is egy nap teljesíti hanem fokozatosan, akkor is marha sokat kell vele foglalkozni!

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#4412) FireKeeper válasza Lanny (#4409) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a buff akkortól indul hogy felveszed a jutalmat az assigért. gondolom úgy nyomja, hogy bennehagyja őket a listában amíg nem crittelnek, aztán egyszerre felveszi őket. túl sok értelme nincsen, amúgy is minimálisak ezek a buffok.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4413) CPT.Pirk válasza Lanny (#4411) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ilyen nekem is volt, mikor pár hétig csak a küldetések miatt indítottam el az STO-t 5 percre egy nap.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4414) FireKeeper válasza Lanny (#4411) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

duty officer assigmentekkel félelmetesen sok időt lehet elcseszni :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4415) madgie


madgie
titán

Ez az átok ma sem dobott bogarat :D Összelapátoltam a lóvét, szépen megvettem a fleet doff csomagokat, naivan azt gondoltam, hogy valami felsőbb hatalom hozzásegíti az embert a saját születésnapján a lila bogárkához, de hát cumi. Két napig még nyitogathatok, de kevés az esélye szvsz annak, hogy beadja már.

Sebaj, majd jövőre... akkor pont a krisztusi korban leszek. Hátha lesz majd valami bogár-akció :DDD

szerk: nyomja valaki ezt a játékot HD4000 integrált VGA-val? Erősen elgondolkodom néha, hogy valami kis "mini-gépet" kéne venni ,a nagy kályhát meg eladni a fenébe, de hát 20 fps-sel nem szeretnék játszani.

[ Szerkesztve ]

(#4416) Robokutya válasza madgie (#4415) üzenetére


Robokutya
senior tag


gyémántból gyorsabban bejön az a 300 darab ha jól tudom annyi kell:)
engem se lepett meg senki 15. én:)

[ Szerkesztve ]

(#4417) madgie válasza Robokutya (#4416) üzenetére


madgie
titán

Attack Ship-hez? Tudtommal az nincs a lobiban.

Köszi! Bárki meglephet egy bogárral, szívesen fogadom :DDD

szerk: jól tudtam, csak a dreadnought van ott, de az is nyóccáz.

[ Szerkesztve ]

(#4418) DonCapello válasza madgie (#4417) üzenetére


DonCapello
tag

Yep, a 300-asok mind smallcraftok.

Elkezdtem a sci-t, jöhet a patrolok végeláthatatlan sora... :D

[ Szerkesztve ]

(#4419) FireKeeper válasza madgie (#4417) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

boldog szülinapot! én már csak 4 pakkot fogok nyitni, szóval túl sok reményt nem táplálok hogy esik még egy.

robokutya: legközelebb mielőtt tanácsot adsz, nézz utána h egyáltalán tudod-e miről van szó... :U lobi store-ban nincs JHAS, és 300-ért csak small craftok vannak, a nagy hajók 800 lobiba kerülnek. szép is lenne ha bogarat lehetne rongyos lobiért venni, nem is lenne ennyire rágörcsölve mindenki.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4420) madgie válasza FireKeeper (#4419) üzenetére


madgie
titán

Hja, amúgy azért is nyitogatok, mert kéne 400 lobi. 200 a tachyokinetic converter és makacs vagyok, 200 kell a Jem'Hadar XII-re is :) (ha már összevásároltam a polaron szettet)

Na jó, reggel azért adott egy "pici" jutalmat a játék: bogár helyett XII-es lila disruptor esett az egyik pakkból. El is adtam egyből, úgy sem volt egy fillér EC-m se :))

szerk: köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4421) FireKeeper válasza madgie (#4420) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én meg 800 lobit farmolok össze, hogy ha lesz új lockbox, akkor a lobis hajót nyitóáron el tudjam adni :P először egy temporalt akartam de már annak is jól lement az ára.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4422) Lanny


Lanny
aktív tag

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#4423) madgie válasza Lanny (#4422) üzenetére


madgie
titán

:DDD

(#4424) DonCapello


DonCapello
tag

(#4425) CPT.Pirk válasza madgie (#4415) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Intel vga-val akarod tolni? Veszett ötlet. ;]

Ha kis és keveset fogyasztó gépet szeretnél, akkor AMD APU-s masinát (A8, A10) rakj össze, az még el is fogja bírni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4426) Robokutya


Robokutya
senior tag

kicsit megöregedtünk a hajunk is kevesebb lett ott ahol hullik tetkót is kaptunk a seregben de végre meglett az Omega sett

(#4427) Robokutya


Robokutya
senior tag

a fegyvert hogy skinelem?

(#4428) FireKeeper válasza Robokutya (#4427) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sehogy

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4429) Robokutya válasza madgie (#4415) üzenetére


Robokutya
senior tag

vegyél egy samsung R528 at 4 gb memóval ezzel nálam simán elfut a játék

Akkor hogy van egyeseknek karabélyos fegyverzete meg ilyesmije?

[ Szerkesztve ]

(#4430) FireKeeper válasza Robokutya (#4429) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az akkor más puska lesz. sajnos azoknak nem lehet testreszabni a kinézetét.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4431) madgie válasza Robokutya (#4429) üzenetére


madgie
titán

15,6" nálam ki van zárva, az már féltégla, no meg a 4 giga ram is sovánka a fotókhoz, videókhoz, most 16-tal tolom :D

CPT.Pirk: és a szar-húgy :DDD, HD4000-nél kábé nyolcszor gyengébb HD2000-rel is elment minimumon a játék (full hd-ben) :P

[ Szerkesztve ]

(#4432) CPT.Pirk válasza madgie (#4431) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

És mekkora élmény lehetett! :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4433) madgie válasza CPT.Pirk (#4432) üzenetére


madgie
titán

Nem volt az, de hasonló AMD konfigon se nagyon futott volna jobban :)

(#4434) CPT.Pirk válasza madgie (#4433) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hasonló AMD config nincs, ha csak nem egy htpc-be szánt brazossal akartál játszani. Én normális APU-ról beszéltem, de úgy kínzod magad, ahogy tetszik. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4435) madgie válasza CPT.Pirk (#4434) üzenetére


madgie
titán

Normális APU-t én nem ismerek ;]

AMD-től meg főleg nem.

(#4436) CPT.Pirk válasza madgie (#4435) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

LOL

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4437) FireKeeper válasza madgie (#4435) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pedig egy A10 azért már elég emberes teljesítményt tud nyújtani.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4438) madgie válasza FireKeeper (#4437) üzenetére


madgie
titán

Gondolom 720p-ben alap-medium beállításokkal, AA nélkül. Ha mégsem, és mondjuk natívban tudja ugyanezt (1080p), esetleg egy kis élsimítással, akkor már csak a drivereiktől állna fel a szőr a hátamon :))

(#4439) CPT.Pirk válasza madgie (#4438) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Inkább maradj az űrhajóknál. :)

Linux alatt sincs probléma velük, Win alatt meg pláne.

Az erősebb A8, A10-es cuccok VGA-ja HD5670 / 6670 környékén van. Ebből tudsz számolni, hogy mit bír. Ne abból indulj ki, hogy az Intel kényszerből gyártott APU-i mennyire kicsi VGA teljesítményt tudnak csak...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4440) madgie válasza CPT.Pirk (#4439) üzenetére


madgie
titán

A driver dolog sok-sok év amd/ati szíváson alapszik, nem internetes infók alapján. Volt vagy most így hirtelen hat teljesen amd alapú gépet számolok össze, amivel csak a cumi volt éveken át. Szóval nálam eléggé leszerepeltek, nehéz lenne rávenni engem egy újabb sz*póroller-körre velük.

Mondjuk a PC világ ilyen, olyan dolgokkal szív az ember, amivel másnak kutya baja.

(#4441) CPT.Pirk válasza madgie (#4440) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Gyakorlatilag az AthlonXP korszak kezdete óta csak AMD cuccaim voltak (mert az Intel cuccokat aranyárban mérték, Celeronból meg köszönöm, többet nem kérek), néhány nV vidkarival együtt, igazából csak a scaling opció problémái zavartak az Amd, akkoriban még Ati drivereiben, de az is csak engem, mert TV-t használok monitornak és oda kellett.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4442) Robokutya


Robokutya
senior tag

ha nem lesz romulán markos új ürbeli küldik ezek helyett a semmik helyett főbe lövöm magam.

(#4443) FireKeeper válasza Robokutya (#4442) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

már pedig tuti nem lesz sztem. sőt, lehet a mostaniak is átalakulnak majd, mert ugye jön tholian repu, ezekbe meg tholianok ellen kell nyomulni. de ha sok romulán markot akarsz (föleg hogy kevés munkával) akkor epohh-okat tenyéssz.

olyan nagyon problémám nekem sem volt az AMD drivereivel eddig. jó, mondjuk a Catalyst Control Centert vagy mit (meg az utódját) messzire elkerülöm, lehet így sok szívástól kímélem meg magam :D illetve várjunk csak, de, van velük problémám, amióta Win8 van fenn laposon, és elindítom az STO-t, mindig elsötétül a képernyő, majd visszaáll azzal hogy az eszközillesztő összeomlott, majd helyreállt, de utána minden megy tovább mintha mi sem történt volna.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4444) madgie válasza CPT.Pirk (#4441) üzenetére


madgie
titán

Nekem egy ősöreg Pentium 1-em volt anno (talán 233 MHz), azóta mindig AMD-t használtam. nVidia VGA-m se volt soha, ott is abszolút az ATi cuccokra esett a választásom. Aztán csak beleugrottam tavaly egy intel cuccba és kábé generációs cpu-teljesítménynövekedést éreztem a Phenom II X4 955-höz képest (amit pedig tuningoltam is!). Mondom, főleg nem játékokról van szó, fotó, videó programok. Adobe Lightroom, Photoshop, ilyesmik. Mondjuk jatékban is abszolút jobb minimum fps-eket kaptam a Battlefield-ben (ami szépen skálázódott már akkor akár nyolc szálra is). És akkor még azt látom a mostani Trinity tesztekben, hogy valahol ezek a csoda APU-k lemaradnak az "öreg" Phenom 2 x4-hez képest, ha CPU erő kell? Hát menjenek a görcsbe, ilyen áron nekem nem kell az integráció.

Részemről ha x86-x64, akkor intel, ha nem, akkor arm (itt úgy van integráció, hogy egy 800 MHz egymagos tableten 256 mega rammal realtime vágtam 720p videót).

[ Szerkesztve ]

(#4445) CPT.Pirk válasza madgie (#4444) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A kezdeti problémád az volt, hogy mini gépet szeretnél, ebből nekem nem az jön le, hogy brutális proci erőre van szükséged.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4446) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#4445) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

madgie-nek atomerőmű kell amit a zsebében vihet bárhova :P ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4447) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#4446) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Isolineáris, vagy még duotronikus áramkörökkel építsünk neki számítógépet? Ehh hol van a főnök, mikor kellene. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4448) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#4447) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

bitch please, bioneurális gélcsomagok kellenek ide :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4449) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#4448) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

De az csak kiegészítő az isolineáris áramkörök mellé! :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4450) Robokutya


Robokutya
senior tag

apám mekkora fogás Polarized Disruptor Dual Heavy Cannons Mk XII [Acc]x2
exem 30 misit ér???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.