Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#828) Kobe válasza szgaborsz (#827) üzenetére


Kobe
veterán

Nem tudom pontosabban leirni, de valami nem volt meg benne...egesz ecceruen viszketett a tenyerem a hianyerzettol....lehet a hangero nem utott akkorat, vagy lehet hogy csak a lapos, preset nelkuli hangkep zavarta a fulem. en alapbol nem szoktam hangosan filmezni, inkabb a hangszinre ugrok.

Odaalltam a cucc ele, elnditottam rajta par mintat es par perc mulva vakartam a fejem, hogy szep szep, de ez mit tud, ami miatt megerne a 100-130 ezret? Mert a tvnel hangban nem jobb, max hangosabb, illetve van par jopofa funkcio (bt meg rakat mas csatlakozo rajta), de azert 100k ert villantson is mar valamit pluszba (tudom, audiofil kategoria teljesen mas)

konkretan egy logitech "bogreszett" is sokkal szebben szolt, pedig az is muanyag, es meg olcsobb is (es real 5.1), vsgy mondjuk egy 30-40Ks genius 5.1

Ha kicsit jobban korbenezek avx forumokon, sztem 60-80 bol egy ehhz kepest nwgyon jo szett hozhato ki, pl 2 db regebbi, de renomeval rendelkezo polcsugarzo, egy sztereo erosito....ez kb 40-50K a ketto....es ha BT kell akkor 6-7 ezerert lehet kulso BT vevot kapni hozza

Ettol fuggetlenul nem mondom, hogy szar a cucc, cssk nalam tenyleg az elso olyan termekkategoria aminel nem latok semmi komparstiv elonyt, es nem ertem mire fel kernek el ennyi penzz.
Pedig en lennek a legboldogabb ha mukodne, mert ruhellem a full 5.1 el jaro macerat, kabelek helyigeny stb....de ezek meg nem igazan ugorjak meg a lecet

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.