Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Clever0 válasza Hapi18 (#898) üzenetére


Clever0
senior tag

Jó hangminőséget akkor tudsz elérni, ha a különböző forrásokat nem a tévébe dugod, hanem a HDMI bemenetes erősítőbe, aminél tudnod kell késleltetni a hangot egy picit. Ha tv tunert is akarsz hallgatni, akkor kell még a HDMI ARC támogatás is, hogy a kimeneten csücsülő tévé hangja külön kábel nélkül visszajusson az erősítőbe. Léteznek ilyen 2.1-es soundbar-ok is, (az én Samum is ilyen, de csak 1 hdmi bemenete van) az igazi az 5.1-es vagy még több csatornás erősítő.

szgaborsz: Néhány tévénél az optikai kimenetet külön kell kapcsolgatni, illetve a tévé hangját kell némítani, szóval kényelmetlen. Az optikai egyébként nem tudja a legújabb hang szabványokat, ezért az ideális a HDMI használata.

(#902) Hapi18 válasza szgaborsz (#899) üzenetére


Hapi18
tag

Pontosan az van amit írsz, a tesztekben nem írják a vizio gondokat, de a forumain problémák voltak és addig irkáltak a supportnak amíg megválaszolták nekik hogy nem támogatja a HDMI ARC bemenet az 5.1-csatornát. Kimásolnám neked a be-copy-zott választ de annyi mindent olvastam hogy már nem találok vissza.

A másik kérdésedre meg az a válasz hogy a samsung H6500-nál menübe belépkedve kell kiválasztani az optikai kimenet formátumát, minden egyes filmnél külön mert alap esetben PCM-be küldi a jelet...

Jelenleg az a szép hogy csak 3 Samsung TV van a családi házban és mind DLNA szerverről látja a filmeket, semmilyen más "forrásom nincs és nem is tervezem feladni az "1 távirányító a házban elég" elvet, amiben az a szép, hogy a 2 éves kislányom be tudja kapcsolni a tv-t és kikeresi magának a mesét. Nem kell bekapcsolnia az erősítőt és a külső media playert vagy Blueray lejátszót hanem kb 2 gombot megnyom és megy a film.

Tudom sokak szerint a külső media lejátszó szebb képet ad. Itt volt, kipróbáltam semmilyen különbséget nem tudtam felfedezni, mondjuk már nem olyan jó a szemem mint régen. A TV-m mindent lejátszik, minden feliratot kitesz, és minden hangsávot kitudok választani DLNA-n keresztül is.

Magyarul nekem nincs mit a soundbarhoz kötni csak 1 jel, az ami a TV-ből jön de az legyen surround ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#903) szgaborsz válasza Hapi18 (#902) üzenetére


szgaborsz
tag

Köszönöm a választ, így már értem. Érdekes, hogy a tévén külön kell állítani, nekem is samu tévém van, a tiédnél öregebb (ps51e6500), de nekem nincs külön kimenetre vonatkozó választásom, csak a hang beállításoknál pipálom, hogy pcm vagy dolby legyen a kimenet, elég egyszer ezt is és megjegyzi.

Ezt már nézted?
"A Samsung HW-750 soundbar igény szerint felvértezhető két (vezeték nélküli) háttérsugárzóval, ha párosítjuk hozzá a Shape Wireless széria M5 vagy M7 hangfalait."

[ Szerkesztve ]

(#904) Hapi18 válasza szgaborsz (#903) üzenetére


Hapi18
tag

Ezt hol találtad?

(#905) GoZoL válasza Hapi18 (#904) üzenetére


GoZoL
senior tag

Szerintem erre gondol!
Ha ilyen lenne olcsóbban akkor nem gondolkodnék a megvételén, és persze kompatibilitása is jó lenne más gyártóval.

(#906) szgaborsz válasza Hapi18 (#904) üzenetére


szgaborsz
tag

Igaza van Frostyboynak, arra gondolok, még így kerestem:

Samsung HW-H750/M5

Teszt az M5-ről: http://www.trustedreviews.com/samsung-wam550-review

[ Szerkesztve ]

(#907) Hapi18 válasza szgaborsz (#906) üzenetére


Hapi18
tag

Ez lehet 1 megoldás Köszi mindenkinek!

2 problémám van csak:
-egyrészt a a H750 már kifutó ahogy látom nem lesz könnyű megszerezni.
- Másik az ár mert ez így 300.000 körül van és azért már lehet belépő szintű házimozirendszert venni, majdnem középkategóriásat.

(#908) Beni2360 válasza szgaborsz (#903) üzenetére


Beni2360
félisten

Samsung HW-H750 im Test már 200k felett vagyunk.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#909) szgaborsz válasza Beni2360 (#908) üzenetére


szgaborsz
tag

Használtban is lehet gondolkozni esetleg, a hardveraprón van egy most 90.000 Ft-ért, még gari is van rajta.

(#910) Robertoredo


Robertoredo
tag

sziasztok!
Adott egy lg 42lb650v tv amihez vásároltam egy JBL SB 400as hangprojektort.
A problémám az,hogy nem ad hangot HDMI-n(ARC) keresztül.
Elötte egy SB350 volt rajta amivel nem volt gond.
Kipróbáltam egy ugyanilyen tv-vel és azzal sem jó.Aztán egy samsung tv-vel simán működött.
Most optikaival van összedugva mert azzal simán jó.
Engem ez eléggé bosszant,hogy mi lehet a gond.Probáltam mindent de nem sikerült a HDMI-n hangot produkálni.
Esetleg ha van itt valaki aki tudna segíteni azt megköszönném.

(#911) Metron5200


Metron5200
csendes tag

Sziasztok!
Melyik a legjobb(vagy legjobbak) hangprojektor, ár/érték arányban? Külföldi tesztekben az egyik legjobbnak tartott a Philips HTL5140. Az ára is egész jó.
Van valami hasonló minőség olcsóbban esetleg szerintetek?

(#912) Metron5200 válasza Robertoredo (#910) üzenetére


Metron5200
csendes tag

Szia!
Lehet, hogy a TV még a régebbi HDMI szabvánnyal van ellátva, de ez csak egy tipp. Elvileg akkor nem képes hangot adni.
De vannak itt rajtam kívül jóval informáltabbak, hátha ők mást mondanak. :)

(#913) Metron5200


Metron5200
csendes tag

Esetleg valakinek van véleménye a Samsung J550-ről? Arról is aránylag jókat olvasni.

(#914) tmiskah


tmiskah
újonc

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy mit gondoltok a Yamaha YSP-1400 5.1 hangprojektorról. Kisgyerekes család vagyunk, így most még hezitálunk, hogy a 20m2-es nappalinkba milyen hangtechnikát helyezzünk el, elsősorban filmnézési célra. LG 50"-os tévéhez lenne. Segítségeteket várom és köszönöm. Misi

(#915) szgaborsz válasza tmiskah (#914) üzenetére


szgaborsz
tag

Szia,

Gondolom, hogy ezt a tesztet olvastad. Jól beállítási lehetőségekkel, a bluetooth is hasznos, a subláda hiánya biztos érezhető, de kisgyerek mellett ez lehet előny is. A yamaha piacvezető ebben a szegmensben, nagy eséllyel tetszeni fog, rendeld meg neten, ha mégsem tetszik, akkor 14 nap alatt indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól.

(#916) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Sziasztok!
Én egy Samsung HW-J7500-ast rendeltem a mai napon!
Emag-on a legolcsóbb így 159000ft volt és pénteken hozzák ingyen házhoz, hát nagyon kíváncsi leszek mit fog itthon produkálni, mert az MM-ben kipróbáltam mielőtt megrendeltem és ott brutálisan szólt rajta minden! A későbbiekben szeretnék hozzá venni majd az M szériás kis wireless hangszórókból is pár darabot csak itthon én még nem láttam sehol ezeket:(
Na írok majd hétvégén egy kis tesztet a cuccosról már akit érdekel:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#917) vieri2000


vieri2000
tag

Üdv! érdeklődnék hogy jelenleg melyik az a hangprojektor ami hasonlít a Yamaha yas-101 hangprojektorhoz ár /érték arányban ill minőségben is.
köszönöm a válaszokat

(#918) asturel


asturel
őstag

Szerintetek ez normális vagy mi lehet a gond? Samsung HW-J355 soundbar, bekapcsolástól számítva a mélyláda(?) ~15 percenként ad egy 'pukkanó' (mint mikor a régi analóg erősítőt bekapcsoltam) hangot. Eddig csak akkor vettem észre, mikor épp nem néztem semmit (de lehet csak film/sorozat alatt nem hallottam). LG LF652V tv-re van optikán kötve.

(#919) szgaborsz válasza KoNZoLik@ (#916) üzenetére


szgaborsz
tag

Grat hozzá, légy szíves mindenképpen írd le a hallottakat/véleményedet, én speciel nagyon kíváncsi vagyok rá. Kösz előre is.

(#920) KoNZoLik@ válasza szgaborsz (#919) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Áh korai volt a gratuláció, mert ma kaptam egy emailt az emagtól, hogy sajnálják de kifogytak ebből a termékből egyenlőre:(
Az érdekes, hogy az oldalukon korlátozott készlet van feltüntetve ehhez képest meg ezt írják!
Na mindegy nem mondtam le róla, az Euronicsnál egy tizessel drágább lehet megveszem ott holnap:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#921) hav


hav
tag

Sziasztok!

Elsősorban HW-J355 tulajok segítségét szeretném kérni, de bárki segítségét szívesen veszem. Szerettem volna frissíteni a hangprojektoromat, de a pendrive csatlakoztatása után az írja NO DATA. A fájlt a Samsung oldaláról szedtem le, próbáltam FAT és FAT32re is formázni, de nem hozott sikert. Ami még feltűnt, hogy a fájl, ami a Samsung oldalról lejön, j550 típusszámot tartalmaz.

Valakinek valami ötlete?

(#922) RudY válasza hav (#921) üzenetére


RudY
addikt

Csak másodsorban, mivel nem vagyok tulaj ;)
A zip csomag száma, elnevezése ne zavarjon, ha a Samsung hibázik, vállalja a felelősséget, és majd egy idő múlva hibajavítóval javítja a hibát...no de komolyan, ezzel nincs gond, csomag, csak lusták mindegyikhez átnevezgetni, olyan piszkosul sok típus van :U
A zip csomagot bontsd ki, csak a *.rom legyen a pendrive-ra másolva.
Általánosságban jellemző és igaz, csak akkor frissíts, ha úgy érzed, hogy a mostani verzió használatával problémák vannak. Jobb minőség, új funkció nem igazán kerül bele, sajnos inkább csak hibák.

(#923) hav válasza RudY (#922) üzenetére


hav
tag

Ezeket a lépéseket megtettem, de sajna nem működik. A frissítèsre csak azért gondoltam, mert volt itt valaki, aki azt írta, hogy javult a hangminőség utána.

(#924) asturel válasza hav (#921) üzenetére


asturel
őstag

Felraktam, nem volt semmi gond, ha újra berakom a pendrive-t már nekem is azt írja, hogy 'NO DATA', valszeg Neked a legújabb van fent. Amúgy egyik netes (nem hivatalos) manualban azt láttam, hogy tud 'dualboot'-ot, magyarul ha elrontod a frissítést akkor se lesz tégla.

(#925) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Tanacs vagy esetleg tipp kellene. Nemreg vasaoltam egy nagyon kellemes Teufel soudbart amivel maximalisan elegedett vagyok, viszont ezen felbuzdulva betallatak, h ajnaljak egyet ami van ilyen jo, de olcsobb (Ez 850EUR volt)
A 2 kiszemelt a Sonos Playbar es a Bose Cinemate 15 mind2 600EUR kornyeken van jelenleg akcioban.
A tesztekben inkabb a Sonos az ami jobban szerepel, viszont ott se taviranyito se kulon dub nincs.

Mit javasolnatok?

(#926) Drakk


Drakk
tag

Szeretnék segítséget kérni a soundbar választásban. Sajnos csak ilyen fér be a szobába a TV elé.

A két versenyző:
Philips HTL5160B
LG HS8

Amit szeretnék:
- viszonylag jól szóljanak a filmjeim, TV
- vezeték nélkül lehessen a Spotify-t hallgatni

Köszönöm a segítséget!

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#927) Flashget válasza KoNZoLik@ (#916) üzenetére


Flashget
félisten

160K-ért soundbart??
miért nem építesz inkább egy 5.1-es rendszert, nincs hely?

Realme GT Master Edition

(#928) Drakk válasza Flashget (#927) üzenetére


Drakk
tag

Nagyon limitált a hely a lakásba.
A tesztek olvasása után találtam ezt a két soundbart, de a meghallgatás után egy harmadikat egy Samsungot választottam, ami féláron volt, és jobban szólt.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#929) KoNZoLik@ válasza Flashget (#927) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Már én is átgondoltam és el is vetettem ezt az opciót!
Első körben most vettem egy CAV A8M erősítőt és hozzá egy Dynavoice Dynamit 10 V2-öt:)
Hát egy cseppet más kategória!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#930) Kacko


Kacko
tag

Sziasztok,
Egy Samsung UE40F6500-hoz szeretnék egy soundbar-t venni 50-60-ért, egy 25nm-es nappaliba.
Tudnátok ajánlani egy-két modellt?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Winners never cheat, cheaters never lose... ;)

(#931) Flashget válasza Kacko (#930) üzenetére


Flashget
félisten

F6640-hez én ezt használom: [H-430] tavaly írtam róla keresd vissza. samsunghoz, samsung dukál :)
mik a szempontok a 25m2-en kívül, ami elég necces egy soundbarnak? Nálam az egyik volt, hogy a mélynyomó vezeték nélkül kapcsolódjon a főegységhez a másik, hogy FLAC lejátszásra képes legyen a harmadik max. 50K az ára. Akkor 48K volt.
pl. csatlakozók tekintetében, mert amit linkeltem nincs HDMI viszont a 450-en van.

Majd jönnek a többiek is és ők is ajánlanak. :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#932) Ranger^41 válasza Flashget (#931) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Sziasztok!

Kérlek ajánljatok olyan soundbart, ami:
-legalább 2, de inkább 3 hdmi bemenettel rendelkezzen
-legyen rajta analóg bemenet is (tv return, nincs ARC)
-legyen távirányítója (bár ez gondolom alap)
-ne szóljon szarabbul mint a jelenlegi Genius 1250B hangfalpárom
-100000 alatt legyen. jóval. :D

vagy inkább vegyek valami hdmi-s A/V erősítőt első lépésben, és amíg nem lesznek hozzá hangfalak dugjam rá a geniust?

Köszi!

(#933) qqzs


qqzs
őstag

valaki hasznal soundbar analog bemeneten bakelit lemezjatszot? eddig kettot probaltam egyik rendesen szol a masik meg serceg ciripel nulla bass 5x hangeron hallok valamit

Eladó: GTS450

(#934) ii77 válasza qqzs (#933) üzenetére


ii77
tag

Figyelj, nem hinném, hogy a soundbarokban volna RIAA korrektor és lemezjátszó előerősítő is beépítve.

[ Szerkesztve ]

VESTAX QFO

(#935) qqzs válasza ii77 (#934) üzenetére


qqzs
őstag

en se gondolom de egy hasonlo kategoriaju lemezjatszoval elotte szepen szolt, de lehet ebben az uj lemezjatszoban tenyleg nincs :(

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#936) RCTiv


RCTiv
tag

srácok valaki nem hallgatott még meg közületek a tetejéről ilyen hangkeltőket? Most eladtam a teljes nagyrendszeremet és akarok venni érte egy egybedobozkát ami azért már tud is valamit. De a durvákkal még nem találkoztam hogy valaki meghallgatta volna.

naim muso és focal dimension a két kiszemelt, de a naim muso felé hajlok inkább, mert tényleg mindent tud, netrádió, spotify, gyakorlatilag minden vezeték nélküli platform (airplay pl.) és állítólag tényleg méretét meghazudtolóan jól szól. Elegem van a komplett rendszereknél az ezer kábelből, meg a helyből amit foglalnak, egy dizájnos all in one dobozkát szeretnék, és sokat is hajlandó vagyok érte fizetni. Ha forontendként is tud üzemelni (netrádiók ilyenek) akkor meg pláne.

van mg tippetek a fenti kettőn kívül? (a naimnál viszont progbléma, hogy az egy önállóan elhelyezhető szerkezet, se mögé sem rá nem fogsz rakni tévét....)

(#937) RCTiv válasza RCTiv (#936) üzenetére


RCTiv
tag

na úgy látszik kinyírtam a topikot :)

akkor én beszámolok, meghallgattam a naimot, (meg a focalt is futólag) elmentem pennáékhoz "new-highend"-et hallgatni :)

focal dimension: először is nagy, képeken nem jött át. A hangja abszolút dobozmentes és nagyon grandiózus tol mindent ezerrel, nagyon jól szól, mozis karaktere van inkább, nem az olcsó hangprojektorok dimenziója. viszont önmagában ez egy aktív hangfal, amit dizájnosra és laposra gyúrtak, hogy beférjen a tévé alá. én inkább egy rendes aktív hangfalat választanék helyette, nagyon hiányzik valami vezérlés hozzá, mivel én nem ezt kerestem mentünk is tovább. Azoknak lehet jó választás, akik tényleg magas minőségben grandiózus mozihangzást szeretnének kis helyen.

naim mu-so: na ez egy dizájnos kis dobozka, mintha elfektetnél két kis stúdiómonitort összetolnád őket :) ennél azért ez jóval több óriási hűtőborda hangolt reflexcső meg alumínium ház, szóval gyanítom van pár mérnöki óra ebben, hogy ilyen kis méretéből hogyan jöjjön ki valami normális hang.

Viszont ez a kis dobozka egy komplett zenegép, integrált spotify (nekem ez nagyon fontos) flac lejátszás és gyakorlatilag minden ma elérhető vezeték nélküli formátum. (voltaképpen bedugod a konnektorba és tudsz zenét hallgatni, mert forrásoldalt is tud a spotify és a netrádiók révén !!!)

A hangja amikor bementem a terembe borzasztó volt, kiderült hogy valami 100k-s netrádió, ha így maradt volna akkor nagyon csalódottan jöttem volna el..... (innen is üzenem a pennásoknak, hogy nem biztos, hogy jó stratégia 20%-on futtatni a prezentációs eszközt :N :D ) gyorsan felinstalláltuk a spotify-t (tényleg kb egy perc újabb jó pont, az alkalmazásban van dedikált gombja) betoltuk a próbaprémium verziót, és máris helyreállt a rend, egy nagyon ritmusos mosolygós prezentációban egész normális hangzás volt. olyan naimos, fene se gondolta, hogy ilyen kicsiben is meg tudják csinálni :) érdekes módon nagyon szépen betölti a teret, viszont természetesen kristálytiszta pozicionálásról nem beszélhetünk. Szintén nem lehet összehasonlítani egy százezres soundbarral, nem ugyanaz a liga, a ritmustartása meg félelmetes. bejáratós cucc és komolyabb minőséggel még nem hajtottam, szóval nagyon sokra (lehet) képes, de nekem a 300k-s mp3 már megütötte azt a szintet ami rendben van.

summa summárum, nem sokallom érte azt az árat, ha egy komplex megoldást akarsz és eleged van már abból, hogy merre tekerd a kábelt, hogy jobb legyen. tisztességes hang, félelmetesen könnyű és addiktív kezelés, és ténylegesen igazi all in one cucc. Mivel felszámoltam a nagyrendszeremet, így nem is került pénzbe ( :D :D ) úgyhogymár itt figyel a nappalimban és elégedetten kapcsolgatok most is a spotify zenéim között, pontosan ezt akartam. majd még veszek egy optikai kábelt és összekötöm a tévével is, nagyon remélve, hogy nem fog késni a hang mert ezt elfelejtettem kipróbálni :D

[ Szerkesztve ]

(#938) hdman


hdman
őstag

Pár hónapja olcsósítva vettem egy Samsung H450 hangprojektort. Tv-vel és USB-ről tökéletesen működik. Viszont ha telefonról BT-szal kapcsolódva YT videókat nézek, vagy akár laptopról szintén BT-szal kapcsolódva webrádiót hallgatok, néha-néha megakad a hang. Teljesen változó, valamikor 5 percet elmegy akadás nélkül, valamikor 1 perc alatt 5x...

Érdekes...

Mivel csak BT+net kapcsolaton keresztűl csinálja, ezért a projektor hibáját kizártam, és a BT hibáját is, mert nem hinném hogy egyszerre a mobilomon és a laptopon is rossz lenne. Ha pl gépről zenét hallgatok akkor nem csinálja. (vagy legalábbis nem veszem észre.)

Az eszközök max 5 méterre vannak egymástól, nem árnyékolja semmi, ha a telefont közvetlenül a projektor mellé rakom akkor is csinálja.

Ezen kívül nem hiszem, hogy egy webrádió, vagy YT akkora adatforgalmat generálna, vagy annyira elvenné a sávszélességet, hogy megakasztja a 100 megás netet :DDD

A samsung support oldalán kerestem új fw-t, hátha megjavítja. Meg is találtam az eszközt, letöltöttem a frissítést, de már a fájlnév gyanús volt. blalaH550blabla.zip. Persze, hiába is akarom frissiteni, nem ismerte fel...

Ötletek?

Sopron city :)

(#939) qqzs válasza hdman (#938) üzenetére


qqzs
őstag

5 meter az sok, nekem 3 meterre van a bt fejhalgato a geptol es ha tenyeremmel takarom, pl iszok akkor megszakad, de pl kimegyek a konyhaba 8 meterig szol es csak 9 10 meteren akad ugy hog y6 betonfal van kozben. Vagy pl ha nem a jobb hanem a bal zsebembe van a telefon akkor is akad, ez a BT nagyon erzekeny joszag koze nincs a 10 meterhez amit a szabvanyak tudni kene

Eladó: GTS450

(#940) szgaborsz válasza RCTiv (#937) üzenetére


szgaborsz
tag

Nem nyírtad ki :N köszi az infókat, nagyon hasznos. Ahogy látom, a naim tisztán zenére készült, én még nem is hallottam erről a szegmensről, azt hittem, hogy alapvetően a tévére/házimozira gyártanak csak "soundbart". Szívesen olvasnék még a tapasztalatokról, főleg a bejáratás után. Kicsit utána olvastam a naimnak, jól láttam, hogy hangszínt (mély/magas) nem lehet állítani? A térérzet is érdekelne, milyen pozícióban a legjobb? A freki tartományról nem találtam infókat. Grat hozzá :)

(#941) hu0pti


hu0pti
újonc

Kedves Fórumozók!
Ajándékba kaptam egy "Majestic Soundbar 5.1-CH Hometheater speaker system" hangprojektort.
A problémám az , hogy a távirányítója elveszett, és ezért nem lehet(nem tudom) megszólaltatni.
Nagyon örülnék neki, ha valaki tudna segíteni megszólaltatni az eszközt, mert állítólag nem egy futottak még márka. A nálunk kapható általános (több készülékhez használható távirányítókban) a "Majestic" márka nem szerepel. Androidos app-okból letölthető távirányítókkal nem működik. Pont azért írok ide, mert már egypár sikertelen körön túl vagyok, de talán itt valakitől kapok használható megoldást.
Előre is köszönöm a válaszokat!
Tibor :)

(#942) GoZoL válasza hu0pti (#941) üzenetére


GoZoL
senior tag

Logitech harmony távirányító adatbázisát nézd meg ismeri e. Nekem a Denon-t felismerte.

(#943) hu0pti válasza GoZoL (#942) üzenetére


hu0pti
újonc

Köszönöm a tippet. Meg fogom nézni. :K

(#944) Buckey válasza Metron5200 (#913) üzenetére


Buckey
senior tag

Igen, ez a Samsung HW-J550 (vagy 551 ) engem is érdekelne. Vagy inkább maradjak a Samsung HW-J450-nél? Miben különbözhet a kettő? ( a 20W-on kívül)

[ Szerkesztve ]

(#945) Hungarikum87


Hungarikum87
tag

Tiszteletem uraim :) Hangprojektorral kapcsolatban lenne kérdésem :) Két véleményt szeretnék kérni olyan forumtársaktól akik értenek hozzá velem ellentétben :)

Lehet e gond ha egy LG TV-hez Samsung hangprojektort kapcsolok?
És érdekelne a szakmai vélemény egy SAMSUNG HW-F550 termékről :)

bármilyen tanácsot szívesen fogadok , előre is köszönöm :)

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#946) Buckey válasza Buckey (#944) üzenetére


Buckey
senior tag

Amúgy egy Samsung DVD CM-350-et szeretnék lecserélni valami jó hangzású hangprojektorra.

(#947) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Erről a projektorról mi a vélemény?
[link]
Ár/érték arányba jó, vagy van jobb?
Lg tvm van, gondolom a samuval lennének kompatibilitási problémák.

風林火山

(#948) #94529552 válasza Hungarikum87 (#945) üzenetére


#94529552
törölt tag

Kompatibilitási problémák lehetnek vele, meg már ez egy régen kifutott típus lehet. Ezek közül valamelyik, esetleg? A LAS453B a komolyabb megoldás.

Shingen Megfelelőnek tűnik, de kérdezd talán akiknek van már LAS453B-je.

Buckey Az a 20W ide-oda, sztem már nem számít.

(#949) Shingen válasza #94529552 (#948) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi!

風林火山

(#950) Shingen válasza profchaos (#863) üzenetére


Shingen
addikt

Pár napot tesztelem és leírom a véleményem róla!
Hol van a vélemény? :DD

風林火山

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.