Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Gubbba válasza ufonauta (#150) üzenetére


Gubbba
tag

Értem. A menüből átkapcsolás még belefér, a fülest úgyis csak én használom. A lényeg, hogy valahogy a távirányítók számát a minimálison tudjam tartani, meg úgy az egész ne legyen túl komplikált, mert az asszony a fejemhez vágja, ha tovább bonyolítom az amúgy sem egyszerű "szórakoztató központot". :) Na még olvasgatok, nyomozok a témában, de szimpatikus ez a J250-es. Legrosszabb esetben egy az egyben a mostani aktív hangfalak helyére be tudom kötni, már az is nagy dolog lenne, mert a hangfalak most helyhiány miatt a TV mögött vannak állandóan bekapcsolva, nehezen hozzáférhetők, és így azért nem az igazi a hangzás.

(#152) ufonauta válasza Gubbba (#151) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Noh pont a távirányítók miatt van gondom azzal, hogy kikapcsolás után visszaáll a hangerő. Nálam is az asszonynak gond, hogyha bekapcsolja, akkor feltolja a soundbar távján is a hangerőt. Nem is szokta. Inkább a boxot hangosítja. Kényelmi szempontból nem olyan gáz, mert nem sűrűn kapcsolgatjuk ki és be a tv-t. (délután be-éjjel ki) Egyébként elég jó a telefonra letölthető Audio remote app-ja is a Samsungnak, azon még equalizer is van hozzá.

(#153) LimpetDrone


LimpetDrone
csendes tag

Egy 30 m2-es szobába (néző kb 2,5-3 méterre a TV-től) milyen soundbart javasolnátok 100 e alatt? Igazából filmnézésre lenne használva 90%-ban. Fontos hogy legyen rajta HDMI bemenet ami le tudja venni az audio sávot és tovább tudja küldeni a videó jelet a TV-nek (ide kerülne egy Chromecast). Illetve egy mélynomó sem ártana hozzá. Egy 50LF652-es LG TV hez kerülne.

[ Szerkesztve ]

(#154) Beni2360


Beni2360
félisten

Bocs hogy zavarlak titeket, de nem tudok eligazodni a nagy wattok közt.
Érdekelne, hogy ennek az LG cucnak, [link] mennyi a valós kimeneti teljesítménye? 20K-ért adnák 3 hónapos orig csomag.
Egy LG 47LB731V tv-hez szeretném amit most szándékozok venni aminek, 2.1 ,12 W kimenő hangszórói vannak.
Nagy hangerőt nem szeretnék mert már nem vagyunk fiatalok.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#155) liszi70 válasza Beni2360 (#154) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Érdekelne, hogy ennek az LG cucnak, [link] mennyi a valós kimeneti teljesítménye?"

Hidd el, ennek az élmény és hangminőség szempontjából szinte nulla a jelentősége. Ezen a szinten az sem igaz, amit kérdeznek a gyártók és specifikációk, ne törődj a ráírt értékekkel.

"Nagy hangerőt nem szeretnék mert már nem vagyunk fiatalok."

A hangerő a legkevésbé fontos paraméter. Muszáj meghallgatnod ahhoz, hogy megtudd, megfelel-e az igényeidnek, javít-e a TE hangminőség-elvárásaidhoz képest a hangon. Én valószínűleg idegsokkot kapnék tőle, más viszont boldogan és elégedetten hallgatja.

[ Szerkesztve ]

(#156) Flashget válasza Gabesz87 (#145) üzenetére


Flashget
félisten

Sony HTCT60BT volt? Olyan 35K körül?
Mert én is hely hiánnyal küzdök és ez lenne az egyik kiszemelt.

Realme GT Master Edition

(#157) Gubbba


Gubbba
tag

Na megvettem a Samsung J250-est, a létező legalapabb soundbar, de az én elvárásaimnak megfelel. Nem vág mellbe a basszus, sőt tulajdonképpen azt kell mondjam egy harmadába kerülő fadobozos Genius hangfal is nagyobbat szól, de a TV hangszóróit nyilván ez is kenterbe veri. Kényelmi szempontból nekem megfelelő. Szépen ki/bekapcsol a TV-vel, az alapértelmezett hangerő nekem pont elég, a távirányítója így csak akkor kell, ha tényleg hangosan akarom hallgatni. Nekem adtak hozzá optikai kábelt (olvastam eltérő tapasztalatot, ezt azért írom), én azzal használom. Összességében ha valakinek van helye bőven, talál jobb alternatívát (bármelyik mélynyomós soundbar), de nekem erős kompromisszumokat kellett kötnöm, és így is elégedett vagyok.

(#158) csiky


csiky
tag

Sziasztok!

Melyiket ajánljátok ezek közül:
- LG NB300
- Samsung HW-H430/EN

egy LG 42LA690S társa lenne a kiválasztott

Előre is köszi!

Két út vezetett az őszi erdőn, de nem mehettem végig mind a kettőn.

(#159) sting2 válasza csiky (#158) üzenetére


sting2
addikt

Samut nem de az LG Soundbar-t hallottam, láttam, kipróbáltam.
Tetszett.
Nem tudsz vele mellé nyúlni, nem igen tudhat ennyiért más márka többet.
Pár napja vettem próbaképpen egy LG 3530A készüléket, csak kíváncsiságból.

Nekem meg végig az jár az eszemben mi a következő lépcső ezek között, hangban mert feljebb lépnék.. :Y

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#160) #21346560 válasza sting2 (#159) üzenetére


#21346560
törölt tag

Jó drága kíváncsiság volt! Én fagyit szoktam kíváncsságból venni, amilyet még nem ettem... :DDD

(#161) sting2 válasza #21346560 (#160) üzenetére


sting2
addikt

Van akinek élete kalandja egy ilyen döntés annyit hezitál rajta... ;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#162) Flashget


Flashget
félisten

Philips HTL2163B
Tud valaki erről infót milyen a hangzása? Semmi tapasztalatot nem találok róla magyar fórumokon vagy boltoknál. Méretben tökéletes lenne, mert 90cm helyen van ez a soundbar pedig 87cm. yt videót láttam róla de semmi több.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#163) Fricibácsi


Fricibácsi
tag

Sziasztok!
Hangprojector vásárlásán gondolkozom, a keret 60e. körül, LG 42lm671 tv elé lenne ezért elsősorban LG körül kutakodtam, lehet új vagy újszerű használt. Elsősorban a TV hangszóróit váltaná ki, de azért házimozihoz legyen elég basszus, és zene is szóljon szépen. :)
Pár kiszemelt:
[link]
[link]
Ez újszerű, használtan lenne, de nálunk nem is forgalmazzák
[link]
Ez is kéz alól lenne.
Szerintetek a három közül melyik lenne a legjobb választás? Ha van más tippetek, köszönettel meghallgatnám :K

[ Szerkesztve ]

(#164) #21346560 válasza Fricibácsi (#163) üzenetére


#21346560
törölt tag

A LAP340 már nekem is felkeltette a figyelmemet, egy nagy baj van vele.. a csatlakozók száma, és hogy csak optikai....

(#165) Beni2360


Beni2360
félisten

Érdeklődnék a véleményetekről.

Samsung HW-H551 Házimozi ( Hangprojektor )

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#166) Beni2360


Beni2360
félisten

Hát végül ezt választottam mivel nem kaptam válaszokat. :-(

LG NB3530A Hangprojektor 36.990 Ft ingyen szállítással.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#167) Fricibácsi válasza Beni2360 (#166) üzenetére


Fricibácsi
tag

Gratula az új szerzeményhez. Első tapasztalatok? Gondolom az árát megérte, mert igen jóárasítva vetted. :D

(#168) Beni2360 válasza Fricibácsi (#167) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi a gratulációhoz.
Egyenlőre még várakozó stádiumban vagyok mivel ma rendeltem.
Tudnál arról valamit mondani.hogy ha rákapcsolom a TV-t (LG) akkor a tv-nél beállított hang effektek maradnak, vagyis átmennek vagy egy átlag hang megy ki digitális csatin és a cuccon kell újból állítgatni? :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#169) Fricibácsi válasza Beni2360 (#168) üzenetére


Fricibácsi
tag

Sajnos nem tudok segíteni,még sosem volt ilyen készülékem, én is keresem a legjobbat számomra(lásd pár hozzászólással feljebb). Lassan az lesz a baj, hogy minél tovább nézelődöm, annál tanácstalanabb vagyok melyiket vegyem.

(#170) Beni2360 válasza Fricibácsi (#169) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát megjött és már be is izzítottam. LG-NB3530A
Lekapcsolja a tv beállításait. ott tovább semmi lehetőség,erre számítottam.
Érdemes ezeknél nézegetni mert olcsóbbat máshol nem találtam.
Erről a típusról itthon nem sok infó van de találtam egy pdf beüzemelési, használati fájt magyarul, igaz NB3531A de ugyan az.
Több helyen azt írják van HDMI bemenet de nincs csak 2 db optikai és 1 db USB és 1 db 3.4 jack.
Hangzása elég jó, együtt megy a hangerősítés tv nincs hang. Több beállítási lehetőség úgy érzem nekem jó lesz már az asszony reklamált a hatások végett. Megérte az árát.Szép tiszta hang és a mélynyomó is elég öblös.bekapcsoltam a BASS hangot egy filmnél (Transformers) nagyon szépen hozta az effekteket.
Nem tudom mik az igényeid az 50" tv elé ahol a lábak a széleken van (50LB671) éppen, hogy elfért a lábak közt, de van falra szerelésre való tartó konzol. Nálam egy 18nm szobában van és 30-36 %-on bőven elég hangot ad a DIGI kábelen, míg a T-Home IPTV-nél 50% kell. A tv hangszórónál is ez volt a helyzet. valószinü az IPTV a hang gyengébben jön.
MP3 is ok.
A készüléket ahogy látom kipróbálták, párosítva volt a mélynyomó. :C
Beállítási lehetőségek képben:

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#171) sting2 válasza Beni2360 (#170) üzenetére


sting2
addikt

Nálam ezek a beállítások lettek a nyerők :
- Upscaller
- Auto volume off
- Subwooffer, Film - 4, Zene - 1

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#172) Beni2360 válasza sting2 (#171) üzenetére


Beni2360
félisten

Az utolsó mondat mit jelent?
Ez a módozat csak két forráscsatorna számára hozzáférhető. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#173) sting2 válasza Beni2360 (#172) üzenetére


sting2
addikt

Filmnél -4 , Zene (bluetooth) -1 a Sub hangereje...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#174) Fricibácsi válasza Beni2360 (#170) üzenetére


Fricibácsi
tag

Köszi, hogy megosztottad tapasztalataidat :R Nézegettem az általad belinkelt bolt választékát, tényleg jó áron vesztegetik a cuccaikat :D Ki is szemeltem a te projectorod testvérmodelljét[link] vagy[link], jobb lenne az ezüstös szín a tévémhez[link] csak a "szalaglábak" miatt biztos hátrébb kell tolni a tévét, hogy elférjen. Falra nem tudom szerelni, esetleg a tv feletti polcra :F Elsősorban film és tv-nézésre használnám, plusz zene USB-ről, remélem beválik. Nézegettem az idei modelleket is az MM-ben, de nagyon nem tetszettek, valószínű jövő héten elballagok az Elektro Outlet Váci úti üzletébe és szétnézek. Garit mennyit adtak? Készülék rendben volt, nem volt karcos vagy ilyesmi?

(#175) Beni2360 válasza Fricibácsi (#174) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát most már többet tudok nyilatkozni a cuccról.
Az első linked ugyan az mint a tied csak ezüst színben.
A TV-ről, sajnos én elé tettem és leárnyékolja a TV irányíthatóságát vagyis nem kezelhető.
Nekem a TV szekrényre kellett egy bútorlapot raknom mivel 2 cm-rel keskenyebb volt szekrény de így is hátrább kellett tolnom a tv, a projektort meg az eredeti asztalra hogy a sima táv fejmagasságba működjön.
USB ok. gari ott van az oldalon 6 hónap, de ez lényegtelen vagy jó vagy nem. Semmi sérülés nem volt a készüléken.

Erre mástól is várnák észrevételt: Mindenképpen próbáld ki a gépet mert nekem a bluetooth két adnroidos készülékről sem működik, vagyis akadozok élvezhetetlen

sting2 - Nálad mi a helyzet bluetooth ügyben?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#176) Fricibácsi válasza Beni2360 (#175) üzenetére


Fricibácsi
tag

Garira én egy évet látok, TV-re kettőt :F Ez a TV távirányítási gond engem is aggaszt egy kicsit, majd utánajárok.

(#177) Beni2360 válasza Fricibácsi (#176) üzenetére


Beni2360
félisten

Semmi gond a kiválasztott készülék projektorát simán elé rakod a tv elé és a sima távval próbálod kapcsolni, az RM táv működik mivel az rádiós kapcsolatba van a tv-vel. De írtad, hogy a tv fölé a polcra is tudod rakni akkor meg semmi gong, és nem takarja el a szép lábakat. A tv-k érzékelője a képernyő alján van és ezért rálátás kívánt az én LG tv-m, de most újra próbálgatva a mennyezetről is bekapcsolja de azért jobb ha nincs előtte semmi.
Valószínű, hogy túl gyorsan akartam vissza kapcsolni és meg kellett várni míg a rendszer lekapcsol,egy kis lassú androidféle rendszer üzemelteti és emiatt vannak holtidők.
A garit meg kevertem egy előtte nézet hasonló bolttal. :Y
Sok sikert nem lesz gond. :))

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#178) Beni2360 válasza Beni2360 (#175) üzenetére


Beni2360
félisten

Erre mástól is várnák észrevételt: Mindenképpen próbáld ki a gépet mert nekem a bluetooth két adnroidos készülékről sem működik, vagyis akadozok élvezhetetlen

Holnap cserélik a készüléket futárszolgálat által-hozzák.viszik a rosszat. :C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#179) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!

Egy LG 47LB650-hez szeretnék mondjuk egy LG NB3530A hangprojit.

A kérdésem:
-Kell-e a TVhez még valami kiegészítő, vagy alapból kezeli?
-Milyen messze tudom rakni a hangprojektort a TV-től? (nem a TV alá szeretném, hanem az ágy fölé)

(#180) Beni2360 válasza jézusom (#179) üzenetére


Beni2360
félisten

Erre csak a gyártó, vagy az Apád tud választ adni.
Tudni akarják ők is ,hogy hányadik emeletre akarod az ágyad felé tenni? :F
Ha akarsz pontos választ és megmondod, hogy hány méterre van az ágy a tv-től akkor holnap kipróbálom neked, ha nem kapsz mástól választ. :DD

kezeli

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#181) jézusom válasza Beni2360 (#180) üzenetére


jézusom
addikt

Nem, nem én akarom az ágyam fölé tenni. De kipróbálhatod, hogy átvisz-e a cucc olyan 1Km-t :D
Szülőknek olyan 4m-re lenne :)

(#182) sting2 válasza Beni2360 (#175) üzenetére


sting2
addikt

3 - 4 méteres körben akadozásmentes a zene hallgatás.
Inkább néha - néha, arra kényes ha közben a telefonba vagyok belefeledkezve, ilyenkor a legjobb nem használni a telefont és hibátlan playerként tud funkcionálni.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#183) Beni2360 válasza sting2 (#182) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát kicserélték a készüléket de most csak 3m-ig megy, afelett nem megy az átvitel.
Egy samsung klónnal megy 4m, de már a THL T11 teló meghal 3 m után.
Az előbbi készüléken a samu se ment 4 m-ről.
De most jön a vicc ezen nem működik az LG sy.s. tök süket. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#184) Beni2360 válasza jézusom (#181) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát sajnos a cserekészüléknél most meg a vezeték nélküli funkció nem működik,egye meg a rossebb.
Most beszéltem az üzlettel és azt mondták, hogy kb 10 m-ig kapcsolódik a készülékkel.
De nékem a gondom inkább a soundbár kezelése lesz az ágy felett,nem látja a kijelző panelt.
Fejjel lefele lesz a kezelő panel, vagy megcserélődik a jobb meg a bal oldal sztereó hatása.
Érdekes megoldás lenne. :Y

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#185) F1rstK1nq válasza Beni2360 (#184) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Akkor ez is csere lesz Beni?

Én is a projektoros megoldást választom a 47LB731V mellé, mint Te, nem szeretnék DAC -val szórakozni bevallom őszintén. A bolt amit linkeltél nagyon jó áron adja a termékeket. (látom, hogy outlet azért, de nekem teljesen megfelel)
Vagy olyan fajtát veszek mint ami neked van, vagy NB300-ast.
Szerinted neked most rendben van a cseretermék vagy ez is rossz? :(( Elég idegesítő lehet, de akkor szerinted érdemes ebből a boltból venni? Én személyesen venném Pesten és ki is próbálnám, te webshopból rendelted ugye?

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#186) Beni2360 válasza F1rstK1nq (#185) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen én Egerből rendeltem és azt mondták majd jelentkeznek egy megoldással.
De menj fel az oldalra és nézd megy, hogy melyik üzletükben lehet kapni mert már kevés van.
De engem nem zavar ez a funkció hiány mivel úgysem használnám mivel kevesebb támogatást kap a tv-től.
Pl Nem kapcsolja be és ki a tv irányító, míg a kábelen együtt irányítható.
Nekem is a cserét másik üzletükből küldték. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#187) jézusom válasza Beni2360 (#184) üzenetére


jézusom
addikt

Ezt nem tudom, hogy TV menujében nem lehet-e megcserélni az oldalakat. De a 3m az kevés, más megoldás kell.

(#188) F1rstK1nq válasza Beni2360 (#186) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Értelek. ;)

Néztem a budapesti boltjukban van a Tiéd és az NB300-ból is, szóval pénteken meglesem, meghallgatom. Kipróbálom BT-vel, ha minden okés, akkor hozom is el. ;]

Lehet hülye kérdés, de mekkora a csomag? Simán vállra tudom kapni és metrón eldöcögök vele, vagy válasszam a kiszállítást? :DDD

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#189) Flashget válasza F1rstK1nq (#188) üzenetére


Flashget
félisten

egyik helyen 40K a másikon 35K az ára...outletből én nem nagyon vennék semmit...

Realme GT Master Edition

(#190) F1rstK1nq válasza Flashget (#189) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Igen. Néztem én is, de írják is az oldalukon, hogy a különböző boltjaikban más-más árak vannak.

Én is félek kicsit, azért nézem/hallgatom/vizsgálom meg személyesen az üzletükbe a kiszemelteket.

Kérdés: Ti LG NB300 vagy LG NB3530A vennétek? Ahogy nézem az előbbi 2014-es az utóbbi 2013-as. Ennyi a nagy különbség, egyébként minden paraméterben megegyeznek.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#191) Beni2360 válasza jézusom (#187) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem lehet megcserélni, ès èn 10 m.irtam.,nem 3 m. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#192) Flashget válasza F1rstK1nq (#190) üzenetére


Flashget
félisten

Az nem gond ha személyesen hallgatod meg mit tudnak. Vinni kell pendrivon (usb teszteléshez)és mobilon (BT miatt)FLAC-ot...MP3-at mind tudja de FLAC-ot nem és szerintem ez a fontosabb ha zenét is akarsz hallgatni.
LG-ről nem tudok véleményezni sony CT80, philips 2163B ,samsung J355 ebben a sorrendben érdekelnek a soundbarok.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#193) F1rstK1nq válasza Flashget (#192) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Rendben. Köszi a tippeket, így fogok tenni. ;)

Beni, ha van valami fejlemény a soundbaroddal mindenképp oszd meg.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#194) Beni2360 válasza F1rstK1nq (#193) üzenetére


Beni2360
félisten

Mire gondolsz?
Mint írtam engem nem érdekel a Sound Sync kapcsolat a tv-vel, kevesebb funkciója van mint az optokai kapcsolatnak. A mélynyomó tökéletesen működik, gyönyörű a hangja, nekem megfelel és az ára is elfogadható.
Valószínű, hogy valamennyi pénz visszafizetés kérek oszt annyi. :C
De, hogy mennyi legyen arra semmi elképzelésem nincs.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#195) F1rstK1nq válasza Beni2360 (#194) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Értelek így világos. Igazad is van.
Akkor ne féljek az Elektro Outlet-től, teljesen rendben van?
Arra még tudnál válaszolni, hogy mekkora dobozban érkezett a cucc, szállítható kézben metrón szerinted? ;] Mivel én így oldanám meg a vételt, személyesen.

Amúgy pontosan hogyan ajánlott a tv-hez képest elhelyezni a soundbart és a mélynyomót?

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#196) Beni2360 válasza F1rstK1nq (#195) üzenetére


Beni2360
félisten

100x50x25 cm :DD Ingyen szállítják ki.
Nem nehéz csak az egyik vége nehezebb ahol a mélynyomó van.
Át kell köttetni cipelés végett.
Személyes vételnél nincs 14 nap azonnali csere csak 3 és neked kell vissza vinni míg internetes rendelésnél ők hozzák viszik. De szerintem hogy ha kiválasztod akkor elteszik és akár telefonon ott helyben megrendeled.Utólag lehet fizetni. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#197) F1rstK1nq válasza Beni2360 (#196) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Ó, köszi a tippet, akkor lehet mégis ezt az opciót választom amit te mondasz. :C
Neked hány nap alatt hozták ki?

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#198) Beni2360 válasza F1rstK1nq (#197) üzenetére


Beni2360
félisten

hétvégén rendeltem, hétfőn adták át,kedden hozták

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#199) Fricibácsi


Fricibácsi
tag

Nos, én is megvettem a hangprojectorom, végül is nem outletből lett, hanem kéz alól, ez:[link]
Most hozta a futár, tényleg hibátlan, újszerű, ahogy az eladó ígérte. Gyorsan összedobtam, a hozzá adott talppal pont ráillik a TV "szalaglábaira". HDMI-ARC-al csatlakoztattam a tévémre, így egy távirányítóval működtethető.
A tv hangja nagyságrendekkel jobb lett, tiszta, érthető, kis basszussal megspékelve :D
Külső merevlemezen tárolt filmek tv médialejátszójával lejátszva tiszta, jól érthető, viszont 50-ig fel kell tekerni a hangerőt, hogy igazából szóljon, a basszust kicsit keveslem, 3D hatás kis többletet ad, de a térhatás elmarad.
Zenehallgatás Bluetoothon keresztül telefonról, nem akadozik, szépen kapcsolódik, viszont rettenetesen halk. :((
Zene USB-ről, na ezzel teljesen meg vagyok elégedve, nagyon jól szól :C
Egyenlőre a főegység a tv előtt van, a subwoofwer meg szinte mellette, még próbálgatom ide-oda rakosgatni őket, hogy szólnak jobban.

(#200) F1rstK1nq válasza Fricibácsi (#199) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Gratulálok az új hangprojectorodhoz! :)

Azt lehet tudni hol vetted és milyen áron vagy nem publikus? :B

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.