Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:50

LOGOUT.hu

SONY sport és akció kamerák

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#827) zozohoho45


zozohoho45
tag

Halihó!

Köszönöm, de biztosan vannak sokkal ügyesebbek. Ezt viszonylag gyorsan kellett megoldanom.

A fő szempont az volt, hogy ne kelljen mindkét talprögzítést végleg kihasználjam az által, hogy felragasztom a saját öntapadójával.
Ezért lett a tépőzár. Egyszer vettem fél métert egy Rövidáru szaküzletben pár száz forint körüli áron. Ennek az apa részét ragasztottam fel az egyenes sony talpazatra. /A hajlított már a bukón van rögzítve/
A fentebb csatolt képen a kétfajta kétoldalas öntapadós ragasztó közül az olcsóbbikat használtam a tépőzár anyájának rögzítéséhez + a saját öntapadóját, mivel ez egy sisak headset maradéka.

Szerintem megtartaná az egész dobozt. Talán meg is próbálom, hogy valóban olyan erős, mint ahogy gondolom.

Más. A sisak tetején elhelyezett kamera be- és kikapcsolásának nagyon gyenge a visszajelzése. Ma is több olyan felvételt készítettem, ami fordítva sikerült :D

Menet közben nem lehet hallani semmit sem a visszajelzésekből. A burkolat sokat tompít a hangerőn.

Valamelyik kínai SJ utánzathoz láttam wifis távvezérlőt. Szerintetek összehangolható a sonyval?
Jó lenne egy olcsó, kormányról vezérelhető megoldás. Legalább azért, hogy biztos lehessen a felhasználó, hogy valóban rögzít a kamera és nem csak készenlétben vár.

Bocsi a hosszúra sikeredett bejegyzésért

Szép napot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.