Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:50

LOGOUT.hu

SONY sport és akció kamerák

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) maj-viktor válasza DigitXT (#839) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ezzel csak az volt a baj, hogy te annyira verted magad, hogy te hogy értesz a "videotechnikához"... de nincs annyi "érzéked", hogy szemmel lásd a megfelelő kameraszöget!? (persze tesztel az ember, meg minden, csak akkoris...)

Nem én valltam be, hogy a célnak megfelelt, hanem te írtad és erre mondtam, hogy ha neked a célnak megfelelt, akkor megfelelt... de számomra nem! Így azt helyeseltem, hogy a te igényeidhez igazodva az megfelelő volt (az enyémhez nem)

Tény nem "értek a motorokhoz", mivel nem motorozok! (de itt senkit nem is érdekel a motor részletekbe menőleg... vagy lehet hogy érdekeli az embereket, de ez nem az a topik, ez egy sportkamera topik, azon belül meg a SONY-é tudtommal)

Engem a fotózás - videózás érdekel, így igen én sportkamerabuzi vagyok!
(talán ezért értek jobban 1-2 dologhoz... szemben veled/veletek (szerencsére azért itt akad 1-2 profibb videós rajtam kívül), hogy te/ti mondjuk a motorokhoz sokkal jobban... én ahhoz síkhülye vagyok, sosem mondtam, hogy húúúúú ötszázezer köbcenti, meg mittudomén... ott is mit "fikáztam"!? A felfogatást... ami a témához illik, szemben azzal, hogy most kinek milyen motorja van...)

Ne aggódj neked még 10x annyiért amennyiért árulok sem adnék el semmit!
(továbbra is röhejes, hogy még mindig ezzel vagdalózol, hogy segítek másoknak akinek pl. nincs ideje kivárni a ~1hónapos kínai szállítást GoPro/SJ-s tartozékokkal... de ne aggódj téged nem fenyeget ez a veszély, hogy tőlem bármit is kapsz! Ám aki fórumból írt és több mindent is vett, mindig kitaláltunk valami közös megegyezős árat pl. ptkg. elengedése, stb. De ez sem tartozik ide rohadtul! Szóval hagyjuk is)
Úgy jöttök továbbra is ezzel a nepperkedéssel, mintha én mindenkire tukmálnám a cuccaimat... (az SJ topikba volt egy komment, mely egy PM-ből indult... és én hülye felmerészeltem szólni, hogy tévedésbe él az egyén, hogy majd ingyen megkap valamit)

Itt az emberek 80%-a megrendeli magának külföldről a cuccosokat... de van amikor sürget az idő és nem ér rá az ember... képzeld én azoknak segítek!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#852) maj-viktor válasza Ra3 (#840) üzenetére


maj-viktor
őstag

http://prohardver.hu/tema/sony_akciokamerak/keres.php?stext=PAL&submit=
(pont ezzel kezdődött az egyik FLAMEWAR)

(#843) zozohoho45
Én még régebben rendeltem ilyen kerékpárhoz az első darab kuka volt... sehogy sem lehetett ráfogatni a csőre, mert "laza" volt... aztán rendeltem még egyet máshonnan asszem, azt használtam 1-2 alkalommal kerékpáron (szal tényleg jó megoldás lehet, csak ki kell fogni minőségben "jó darabot")

(#844) Ra3
Ennek ez a pontos neve!?
"Lexibook movecam"
Ez az ami formára a Sony Action Cam-ra hasonlít, mert azt hiszem legalább 3féle Lexibook Cam-ot láttam annó a Teszkóba
Egész kellemes a képe... és ha jól emlékszem ilyen ~20E Ft-os akciós ára volt a drágább fajtának vagy ez most akkor az olcsóbb fajta!?

(#849) szobipeti199
Ez már tetszetős házibarkács DIY megoldás!
On board felvételt majd mindenképpen csinálj és oszd meg! :)

(#850) haladó
Én többed magammal, még az akció közepe felé végigjártuk az összes! De tényleg az összes pesti Tesco-t, de sehol sem volt már... (vidékiekben még akadt... talán most is akadhat)
Persze lehet próbálkozni pestiekbe is... látha pótoltak azóta (mert állítólag készletsöprés... máshol meg azt írták, hogy volt ahol elfogyott és utána pár napra rá mégis volt megint)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#853) haladó válasza maj-viktor (#852) üzenetére


haladó
tag

Köszi az infot!!!

(#854) haladó válasza haladó (#853) üzenetére


haladó
tag

Budaörsit megnéztem, természetesen nem volt, de azért egy kicsit reménykedtem.. Sajnos ragaszkodtam a chest-mounthoz.

(#855) Ra3 válasza maj-viktor (#852) üzenetére


Ra3
őstag

Az első van nekem, az as20-ra hasonlít formailag, elég sok kiegészítő volt hozzá, ezek közül több is, például a nyitott tok jó a Sony-ra, 3750ft-ért vettem, wifis, rendes kijelző van rajta.
Ennyiért best buy, de ahogy a képeken látszik hajlamos a beégésre, a mozgásoknál kicsit mosódik a képe meg a rázkódásokat se kezeli túl jól. A youtube-ra raktam egy tesztvideót, utólag elvileg ki lett simítva a kézremegés (by youtube), de még így sem az igazi, valszeg biciklin/motoron fejre téve azért jobb a képe:
[link]

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#856) Ra3 válasza haladó (#853) üzenetére


Ra3
őstag

Az ajkai tesco-ban 7 db van belőle. Hét elején még volt 9, abból egyet vettem én, meg egyet az egyik mocis ismerős akinek szóltam, de amúgy rá se bagózik senki, nem lennék meglepve ha átvinnék máshová.

Bocs, az előzőből kimaradt, a lexi kamera pontos neve Lexibook DJA100.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#857) DigitXT válasza Ra3 (#856) üzenetére


DigitXT
félisten

Vedd meg, és add el 220K/db áron, csak hogy te is "segíts" másoknak.:DDD
(Egyébként engem lehet, hogy érdekelne egy harmadik, mert egyiket már
elígértem a kettőből, valamikor tavasszal, ha kész lesz a kolléga motorja,
aztán nem maradna elég kamera a többnézetes videók vágásához.:R)

Szerk: bár tegnap majdnem megtörtem a vasat. Ki tudja mi lesz tavaszig.

[ Szerkesztve ]

(#858) Something_ válasza DigitXT (#857) üzenetére


Something_
őstag

Egy érdekelné az egyik barátomat is, szóval ha Digit-nek postázol, jöhet egy plusz is :D

(#859) loosht válasza Ra3 (#844) üzenetére


loosht
senior tag

Ajjaj! Ez szoftveresen túl van élesítve, de piszkosul. Nekem nem tetszik.

(#860) Bogyó bá' válasza haladó (#850) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Szentesen még volt délelőtt 6 db. Index motoros fórumában írta egy srác dél körül.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#861) Raptureasgjk


Raptureasgjk
csendes tag

Sziasztok! A szekszárdi Tesóban láttam a héten kb. 5-6 db-ot. :C

(#862) Ra3 válasza DigitXT (#857) üzenetére


Ra3
őstag

Hát az az igazság hogy ezt jobb lenne ha valami ismerőssel megpróbálnátok megoldani, mert azért nem kevés pénzről van szó, és látatlanba gondolom senki nem akar utalgatni húszezreket, én meg nem akarom hogy a végén a nyakamon maradjon pluszban egykét as20 :)
Ráadásul még ott a postázás is mint rizikófaktor, olyanokról meg már nem is beszélek hogy ha mondjuk nálam landol a pénz, aztán a tecsóba menet elüt az úthenger...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#863) maj-viktor válasza Ra3 (#855) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hülyevagy!? 4E Ft-ért!? Én most csak a szar nyitott tokot SJ3000-hez 10$-ért rendeltem külföldről (3E Ft), te ennyiért meg megkaptad azt a tokot és még egy kamerát is... azért mondom én azt a Lexibook-ot ilyen ~15-20E Ft-ért láttam akciózva, amikor a SONY-kat kerestem a Tesco-ba, de 4E Ft-ért manapság mit kapsz!? Szóval még ha valami szar VGA minőséget produkálni is megérte volna... sőt én amondó vagyok 10E-ért simán eladható - lenne rá vevő! (bár most pont csak ezért beírtam olx-jofogas, stb.-re és ~10-12E-ért már van eladó Lexibook)... csak tudnám hogy jött ki a 3.750 Ft-os Lexibook cam ára!? Mert a SONY-t már kitotoztuk, hogy 60E, akciósan 45E volt és erre volt a 50%-os készletsöprő akció, így 22,5E! Akkor mondjuk a Lexibook fajta meg 30E és sokszor le 50%-ozva!? 15E majd 7,5E majd 3.750 Ft!? :DDD

Viszont az jó jel, ha Lexibook nyitott tokja jó a SONY-hoz, mivel az is egy SONY formavilág klónoző, mint az SJ3000... ránézésre még a nyitott tokja is ugyanaz, csak az ilyen pirosas - narancsos színű, míg a SJ3000-é (SONY-é) citromsárga. Így elég valószínű, hogy az SJ3000-as nyitott tok is príma lesz! (ami nekem fontos érv most, hogy nyitott állványmenetesként használható legyen a SONY)

Ám "beszerzéshez meg": kis felárért cserébe lehet megérné neked "belefektetni", ha nincs rá keret, akkor ismerőstől kölcsön kérni arra a ~1hétre... és tudsz keresni rajta pár ezrest... persze ha nem pofátlanul nagy haszonnal akarsz túladni rajta... nem titok én is és rajtam kívül más fórumtárs is így szerezte be itt a kamját nemdan közreműködésével 28E-ért postával (~-1E Ft), aprós oldalakat ahogy néztem most fixen beállt 30E Ft-os árra a SONY AS20! Szal aki még így szerzi be is tud spórolni pár ezrest...
(Pesten sehol sincs... vidékiekbe akkor meg még simán akad egy pár darab még.... csak most írtatok 3alternatívát, mely ~10db kam, a friss infóitok alapján)
Aki meg pesti nem igazán éri meg leugrani csak ezért Szentes-re, Szekszárd-ra, Ajká-ra...
Azért így is lehet segíteni a fórumtársakat... ja várjunkcsak mindjárt leleszek nepperezve, mert azt mondom ne 22,5E Ft-ért add, hanem pár ezressel többért, amiért szánsz rá időt... befektetés - postázás, stb.

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#864) DigitXT válasza Ra3 (#862) üzenetére


DigitXT
félisten

Privi megy.:DDD

(#865) Ra3 válasza maj-viktor (#863) üzenetére


Ra3
őstag

Írtam DigitXT-nek is hogy ha megelőlegezitek a bizalmat én szívesen segítek, volt itt az órás topicban is rá példa hogy valakinek kellett volna egy Seiko Hongkongból, és én rendeltem meg neki, mert nem tudott paypal-el fizetni.
Egykét bónusz kép a Lexiről kiegészítőkkel (bringakormányos rögzítő, biciklis sisakhoz rögzítő):


A színe kicsit metrós de egyik haver mondta hogy az ő fehér goprója leesik snowboardozás közben akkor azt soha nem talája meg, ez meg eléggé virítana a hó tetején :D

AS20 Lexi kabátban (belül ilyen szivacs csíkok vannak, jól tartja):

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#866) haladó


haladó
tag

Nem bítam magammal.. budaörs, campona soroksár kifogyott, camponában tegnap még volt... Engem érdekelhet a fentebbi ajánlat természetesen némi plusszal, csak a postaköltség ne lenne..

(#867) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Találtam tépőzáras kötegelőket itthon és kipróbáltam a pár száz forintos mobil tartón, elég jól lehet vele stabilizálni a kamerát:

Viszont megjött a gyári skeleton frame is, és a Joby Gorillapod Mini Magnetikkel felcuppantottam az autó oldalára :D

Majd krúzoltam egy kicsit a városban. (1080@30p, Steady ON)
Sajnos egyrészt elég durván sütött a nap (téli alacsony szög) kiégette itt-ott a felvételt, a youtube meg alaposan lerontotta, nem tud mit kezdeni a beton textúrájával. De elég jópofa a látószög szerintem - nem csak a motorosoké a világ :P - a kis gorillapod meg tartotta stabilan, igaz nem száguldoztam ;)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#868) haladó


haladó
tag

Jó a video! Most láttam egy gopros összehasonlítást és a sony a képstabilizálással 100x élvezhetőbb.

(#869) vacs válasza Pompi (#867) üzenetére


vacs
veterán

Hogy legyorsult a Suzuki :DDD
Néha úgy tekeregsz a saját sávodban, mint gólya fos a levegőben :D

(^)(>.<)(^)

(#870) Ra3


Ra3
őstag

Na jó meggyőztetek, akinek megér postával együtt 27k-t az keressen priviben, plusz ha valaki tud infót a bombabiztos 1400-as postázásról az se kíméljen. És engem lehet nepperezni, bírom a kritikát :)

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#871) DigitXT válasza Pompi (#867) üzenetére


DigitXT
félisten

Nagyon jó, hangulatos videó!:D (Kell még pár nézet,
azokat kombinálni, úgy útivideónak is kiváló lesz.:K)

(#872) vacs válasza Ra3 (#870) üzenetére


vacs
veterán

pp4u.hu, csak 490 Ft! ;)
Az elmúlt hetekben 3x használtam, teljesen jó. Igaz itt nem házhoz viszik, hanem el kell menni érte, de én direkt kértem így, mert napközben nem vagyok otthon, de meló után el tudtam menni a csomagért!

Vagy vaterafutar.hu, tegnap ezzel adtam fel csomagot 950 Ft-ért. ;)
Ezen belül mpl (posta) küldtem, de pl a dpd is jó!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#873) Pompi válasza vacs (#869) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Néha úgy tekeregsz a saját sávodban, mint gólya fos a levegőben"

Valószínüleg az úthibákat kerülgetem, azért nem feltétlen akartam stressz tesztelni a gorillapodot, illetve itt direkt tekertem arrébb, hogy jobban kilásson a cam a sárga busz mögül.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#874) thEndeR válasza Ra3 (#870) üzenetére


thEndeR
tag

Írtam privit. Párszor adtam már fel csomagot MPL futárral, semmi gond nem volt eddig, 1.190 forint.

(#875) Ra3


Ra3
őstag

Köszi mindenkinek a postázós infókat, ez később is jól fog jönni.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#876) haladó válasza Ra3 (#875) üzenetére


haladó
tag

pp4u-t is vállalod?

[ Szerkesztve ]

(#877) Ra3 válasza haladó (#876) üzenetére


Ra3
őstag

Szerintem igen, eddig ugyan csak vásároltam pickpackal, de meg voltam vele elégedve. De ne offoljuk szét a topicot, írjatok nyugodtan priviben.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#878) nemdan


nemdan
senior tag

Elmentem ma TimeLapse-ezni, meg is másztam a helyi tv-tornyot, de feleslegesen.. Olyan fényviszonyok voltak, hogy egy kalap szar lett az egész. Eltöltöttem feleslegesen másfél órát a semmivel. :((( :DD

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#879) DigitXT válasza nemdan (#878) üzenetére


DigitXT
félisten

De ugye nem kívülről másztad meg?:Y

(#880) zoli03


zoli03
őstag

Ma kész lett a biciklis konzolom (részben, ma még eszembe jutott, hogyan lehetne kiegészíteni). Holnap rakok fel képeket, meg videót, nagyon merev lett (gyakorlatilag csak a ház hajlik kicsit) és bármilyen csőre fel tudom rakni.

Merev vázas biciklin is jó, kormányon is teljesen élvezhető a felvétel, nem rezeg a kép, úthibáknál se. SJ4000-nél próbáltam a sisakon is, de úgy kisebb a sebességérzet, meg nagyon magasnak tűnik a nézőpont.

A GoPro-s konzolok szerintem nemigazán jók, nem olyan merevek a műanyagok, minél több elemből rakom össze, annál rosszabb.

(#881) nemdan válasza DigitXT (#879) üzenetére


nemdan
senior tag

Áhh, hülye azért nem vagyok. :DDD

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#882) zozohoho45 válasza Ra3 (#865) üzenetére


zozohoho45
tag

Halihó!

Elvesztettem a fonalat ;] . Most akkor mennyi az annyi?

Valóban 4 ezer forintért lehet megvenni cakli-pakli a fényképen látható dobozt szőröstől-bőröstől?

Vagy csak a kiegészítők kerülnek ennyibe? Még a kiegészítők is bőven megérnek ennyit.

Hol? Hogyan? Mikor lehet hozzájutni :) ?

És egy kis videó, amin szintén nagyon visít a hang és vagy a tokban rázkódó kamera hangját lehet hallani, vagy csak a felgyűrődött aszfalton átugró keréknek.
[link]

Szép napot!

(#883) Bogyó bá' válasza zozohoho45 (#882) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Hány sebességed van neked fölfelé, vaze?! :Y

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#884) Ra3 válasza zozohoho45 (#882) üzenetére


Ra3
őstag

Nem hiszem hogy ilyet még találsz, én 3750-ért vettem meg az egészet, volt kirakva még pár amikor vettem, de mivel nem tudtam hogy milyen ezért látatlanban nem mertem többet venni, másnapra valaki lepucolta a polcot :)
Volt az érintőkijelzős gopro-ra hasonlítóból is, de azok is eltüntek.
Ebből nekem is csak 1 van, de azt nem akarom eladni, csak illusztrációnak raktam fel a képeket.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#885) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Erről a fajta rögzítésről mi a véleményetek?

(Ok, 1/4"-os fotómenet kell hogy legyen a vázon/kamerán)

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#886) zozohoho45 válasza t72killer (#885) üzenetére


zozohoho45
tag

Halihó!

Szépek a színei :) de ennél bővebb véleményt nem tudok mondani, mert a felhasználás módjáról elég kevés az infó.

Sokszor kérdezték tőlem, hogy mi értelme van egy ilyen kamerának. A válaszom az volt, hogy nagyon jó újra átélni azt az érzést, amit a felvétel idején él át a felhasználó:
[link]

Szép napot!

[ Szerkesztve ]

(#887) Tomika86 válasza zozohoho45 (#886) üzenetére


Tomika86
senior tag

Helló!
Hova van rögzítve a kamera? A sisak oldalára?
Jó kis videó !

(#888) zozohoho45 válasza Tomika86 (#887) üzenetére


zozohoho45
tag

Halihó!

Köszi!

A sisak tetején van rögzítve. Részemről ezt tartom a legjobb megoldásnak. A sisakra oldalt rögzítésekor van " sötét oldal" , maga a sisak árnyékol a rögzítés ellentétes oldalára.
A mellkas pánt is lehet jó megoldás, de az biztos, hogy a legjobban a fejre rögzített kamera /fejkamera/ által készített felvételeknél tapasztalható a legkevesebb remegés.

Szép napot!

[ Szerkesztve ]

(#889) t72killer válasza zozohoho45 (#886) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, nem a leginformatívabb árust linkeltem:)

Ez a koncepció, gopro-stílusnak mintha labilis lenne (vhogy az az érzésem, h simán lefújja a menetszél), de hosszúkás sony-féle talán stabilabban megül rajta:

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#890) DigitXT válasza t72killer (#889) üzenetére


DigitXT
félisten

Az egy teniszütő nyele?:))

(#891) t72killer válasza DigitXT (#890) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

LoL :DDD . Valszleg korlátféle, kérdezd a kínaiakat. Állítólag a bicaj/motor kormányára lehet vixolni vele a kamerát.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#892) DigitXT válasza t72killer (#891) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát, ezt a tépőzáras megoldást lehet, hogy elfújná a szél 150-nél.
De ha esetleg kábelkötegelővel fogatnád oda, akkor talán...:))

De most viccen kívül is: annak idején a menetszél (rendszeresen)
becsukta a robogó bal tükrét 140 fölött a német autópályán. Szét
kellett kapnom és rendesen megtépni a gömbcsukló rögzítőjét.:K
Ha telibe kapna egy ilyen tépőzáras frincfrancot tuti megtépázná.
(Persze bringára lehet, hogy elég, ha nem tekersz 40 km/h fölött.)

Amúgy a képen mintha nem lenne rendesen felszerelve. Fura, na.
Valahogy nem világos, hogy mitől nem forogna el a csövön.:R

(#893) tboldi válasza DigitXT (#892) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szerintem azoknak a gumitalpaknak függőlegesen kéne lenniük. :)

szerk.: Vagy vízszintesen, teljesen be/aláhajtva.

[ Szerkesztve ]

(#894) DigitXT válasza tboldi (#893) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát ez az.:D És akkor jön a kérdés, miért nem forog el? Hasonló "csöves"
rögzítéseknél azért nem, mert van belül egy gumi, kívülről meg csavarral
megtéped. Ennek a lábacskáin van gumi, de csak két tépőzár feszíti? Ejj.

(#895) tboldi válasza DigitXT (#894) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem sem tűnik túl erős megoldásnak. Pedig nem lenne rossz pl. a hátsó kapaszkodóra (ami szögletes) tenni egy ilyennel a kamerát hátrafelé. :))

szerk.: Bár lehet, hogy az élek miatt nem mozogna. Na meg ha a két tépőzár között lenne a merőleges, motorhoz csatlakozó része. :F

[ Szerkesztve ]

(#896) tboldi válasza tboldi (#895) üzenetére


tboldi
nagyúr

Lejárt a szerkesztési idő...

Nem is férne rá, túl vastag. :D

[ Szerkesztve ]

(#897) t72killer válasza tboldi (#895) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Berendeltem egyet, 4$ belefér ;] .

Más, erős idegzetűeknek egy kis aktuálpolitika, valószínűleg akciókamerával rögzítve (látószögből ill az egyik katona által cipelt drónból tippelve).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#898) DigitXT válasza tboldi (#895) üzenetére


DigitXT
félisten

Én oda is kábelkötegelővel raktam fel...:DD Egész pontosan a doboztartó platnira.
Viszonylag diszkrét, könnyen szerelhető, és a mosogatószivacs miatt nem rezeg.

Az is sz*r amúgy ebben, hogy erről aztán le nem szereled a kamera tokját, amíg a
helyén van: nem férsz hozzá a csavarhoz.:O Ennél szvsz a Sony gyári megoldása
a becsúsztatható talppal százszor jobb. (Ez csak egy vélemény, nem tényközlés.)

(#899) zozohoho45 válasza Ra3 (#865) üzenetére


zozohoho45
tag

Halihó!

Rákattantam erre a Lexibook camera keretre. Viszont sehol sem találtam külön megvásárolható kiegészítőket.

Van esetleg valami linked, ahol csak a tartozékokat lehetne megrendelni?

Szép napot!

(#900) Ra3 válasza zozohoho45 (#899) üzenetére


Ra3
őstag

Passzolom, a Lexibook mindenféle dolgot árul, amennyire én tudom leginkább gyerekeknek, szerintem ezt nem is árulják külön. Az a tippem hogy egyszerűen bementek egy kínai gyártóhoz aki ilyen szetteket csinál, és megegyeztek hogy milyen dobozba csomagolják meg mi legyen rányomva a kamerára.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.