Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:50

LOGOUT.hu

SONY sport és akció kamerák

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) zozohoho45


zozohoho45
tag

Halihó!

A kamera behelyezhető fordítva a tokba? Arra gondolok, hogy felül, a nyitott résznél legyen a kamera usb és egyéb csatlakozása. Remélem érthető, amit kérdezek. :B

Szép napot!

(#1252) Tamás 72


Tamás 72
tag

Megjöttek a battery-k innen(20 nap) : [link]
Ami a jópofa ,hogy az akksikhoz jár tartó doboz is,ott van az akksi alatt.

[ Szerkesztve ]

(#1253) werszomjas válasza Tamás 72 (#1252) üzenetére


werszomjas
őstag

Ez jó ár.

Majd írsz tapasztalatot? Mennyit bírnak a gyárihoz képest.

Én is szeretnék venni, de mindenképpen eredetit.

üdv

(#1254) Tomika86 válasza Tamás 72 (#1252) üzenetére


Tomika86
senior tag

Helló!

Milyen töltőt érdemes venni hozzájuk?

(#1255) barack1997 válasza Tomika86 (#1254) üzenetére


barack1997
senior tag

Nekem egy BC TRX töltőre faj a fogam

(#1256) Tomika86 válasza barack1997 (#1255) üzenetére


Tomika86
senior tag

Az Ebay-en kapható 2000Ft-osak milyenek lehetnek?

(#1257) Tomika86


Tomika86
senior tag

Mondjuk ez milyen? [link]
Azért lenne jó mert a motoromon van USB aljzat a töltéshez.

(#1258) mj1981


mj1981
tag

Hello
HA VALAKI RENDEL EBAY.RÖL AKKUT-TOKOT STB JELEZZE MAR NEKEM ELÖTTE
ÉN NEM BOHOCKODOK A RENDELGETÉSSEL DE JOLJÖNNE 1-2 KIEG A KAMERÁHOZ!!
IRJATOK

Én a tankon használom vákumos tartoval a kamerákat:

[ Szerkesztve ]

(#1259) Pompi válasza mj1981 (#1258) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy tudod-e, de az internetes dialógusokban a nagybetűvel való írás a kiabálást jelenti. Legközelebb ennek megfelelően ne üvöltözz itt ilyen stílusban. Köszi.

Feel Good Inc.

(#1260) mj1981 válasza mj1981 (#1258) üzenetére


mj1981
tag

sorry nem kiabálok többet igérem :)

[ Szerkesztve ]

(#1261) dbala válasza mj1981 (#1260) üzenetére


dbala
tag

Ez nem is Sony. :)

(#1262) PoLizei válasza mj1981 (#1258) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Bohóckodjon más azzal, hogy elküldi neked, igazad van :U ;]

P*L****

(#1263) mj1981 válasza dbala (#1261) üzenetére


mj1981
tag

Igen ez nem sony azért irtam hogy a kamerákat:)
Ez egy régebbi kamerám de a sonyt is igy haszálom a tankon.

(#1264) mj1981 válasza PoLizei (#1262) üzenetére


mj1981
tag

sztem egyszerübb ha valaki rendel belöle több darabot mint mindenki rendelget 1-1 darabot egyes kiegészitőkből.
Ha valaki árulna hozzá egyes oldalakon olyan tartozékot amire nekem szükségem lenne akkor ott venném meg.

(#1265) Tamás 72 válasza werszomjas (#1253) üzenetére


Tamás 72
tag

Persze! Most töltöm aztán kipróbálom mit bír! Én is úgy vagyok vele ,hogy legyen eredeti az akksi!

(#1266) tboldi válasza mj1981 (#1264) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem egyszerűbb. A legtöbb ilyen cucc ingyen jön házhoz (free shipping). Ha egy ember rendel többet és elküldi a másiknak, akkor az országon belül már postaköltséget is kell fizetni.

(#1269) Tamás 72 válasza Tomika86 (#1254) üzenetére


Tamás 72
tag

Nem tudom ,hogy az eredeti sony töltő vagy nem eredeti töltő a jó de szerintem mindegy ebben az esetben. Én ezt rendeltem.A napokban várom az érkezését. [link]

(#1282) .mf válasza Tamás 72 (#1252) üzenetére


.mf
veterán

Az eredeti csomagolást utánozza, de gondolom nem az?
Volt már, hogy ebayen akartam venni eredeti akksit, a nónémek dupla-tripla árát kifizettem érte, az eladó 98.x%-os volt párezer értékeléssel, mégis hamis volt. Azóta inkább maradok az őszinte nónémnél vagy márkás utángyártottnál. Nekem ebből a nóném pár feleennyibe került, gyorsan meg is érkezett az USA-ból, és közel addig is bírta, mint a gyári. Töltő is egy ezres volt a szivargyújtós verzió, tölti a gyári akkut is.

Digit: van a feszültségnek megfelelő tényleges töltő (4.2V, 8.4V, talán a 3-cellásokhoz is, ha van olyan), majd a konkrét akkuhoz passzoló formájú és kivezetésű felső egység, ezeket megkülönböztetni a gyártó nevéből csak 3 betű van, pl. OLY, SOY, stb. Előnye, hogy a 8.4V-osakból ha több van nálam, elég csak egy töltőt és külön az akku-tartó felső részeket vinnem.
Lehet, hogy szerinted dzsunka, de nekem bő két év alatt nem volt bajom ezekkel. Persze, a kockázat megvan, de eredeti töltő és akku árából ezekből egy jópár ára kijön.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1283) Tamás 72 válasza .mf (#1282) üzenetére


Tamás 72
tag

Teljesen eredetinek tűnik! Vákuumcsomagolt,nehezen nyitható csomagolás !Még az átlátszó kis tartódobozon is gravirozott több nyelvű tájokoztatás van irva nagyon apró betükkel. Volt hozzá egy több nyelvű kicsire összehajtogatott "nagy" méretű tájékoztató is. Az akksin ugyanazok a feliratok vannak mind a két oldalon mint amit az as-20 hoz adtak.Különbség a gyártási dátum mert az as-20-é 20140825WCA a rendelt pedig 20141106WBA. Esetleg ha mégsem lenne eredeti akkor ez egy nagyon komoly hamisitvány lenne.
Véleményem szerint külsőleg az apró részleteket is figyelembe véve eredeti.Már megy a teszt mennyit bír.

(#1284) Bogyó bá' válasza Tamás 72 (#1283) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Li-Ion akku úgy a 3-4. feltöltése után éri el a névleges kapacitását. Szerintem használd (és töltsd) néhány napig, utána teszteld.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#1285) Tamás 72 válasza Bogyó bá' (#1284) üzenetére


Tamás 72
tag

Köszönöm megfogadom a tanácsod! :) Már megy a felvétel! Megirom azért majd az eredményt!

[ Szerkesztve ]

(#1286) Tomika86 válasza Tamás 72 (#1285) üzenetére


Tomika86
senior tag

Helló!

Én ezt [link]az akkumulátor csomagot vettem, ma jött meg. Ez se eredeti, de 150percet tudtam felvenni 1280x720-as felbontásban, az első töltéssel.Wifivel
Az utolsó 3 csík az utolsó 10 percben tűnt el, egész addig csak egy hiányzott.

[ Szerkesztve ]

(#1287) Tamás 72 válasza Bogyó bá' (#1284) üzenetére


Tamás 72
tag

Az akkumlátor wifi használat mellett 113 percet birt! Mivel ez a kicsomagolás és az első kb 15 perces rátöltés után mért eredmény elvileg akkor ahogy emlitetted nem mérvadó. Viszont a Live-View Remote RM-LVR1 akkumlátora teljesen full töltötséget jelez 113 perc után is! /azon néztem illetve kezeltem/

[ Szerkesztve ]

(#1288) Tamás 72 válasza Tomika86 (#1286) üzenetére


Tamás 72
tag

Ez jó hir! :) Van választék!

(#1289) mijos


mijos
senior tag

Van még tesco-ban akciósan vagy már mind kiakciózták ?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#1291) maj-viktor válasza DigitXT (#1280) üzenetére


maj-viktor
őstag

volt kérdés, hogy fordítva használható-e a nyitott skeleton tok... azaz hogy nyitott usb-je, hdmi-je, mic in-je legyen, a válasz: IGEN!

[ Módosította: Pompi ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1292) Drótszamár válasza maj-viktor (#1291) üzenetére


Drótszamár
őstag

Zsír! :)

Így is stabli?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#1294) .mf válasza Tamás 72 (#1283) üzenetére


.mf
veterán

Nekem is volt már ilyen, hogy a csomagolás eredetiről szkennelt majd nyomtatott, de nem szkennelték elég magas felbontással, kicsit pixelesek voltak a nem-betű elemek; a hologram eltért a többitől; de ott bukott igazán le, hogy az akkun pedig elírás (helyesírási hiba) volt a feliratban. Első ránézésre meg nem tudtad volna különböztetni az eredetitől.
De ettől még eredeti is lehet, remélem szerencséd volt.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1295) zozohoho45


zozohoho45
tag

Halihó!

Az tényleg örvendetes hír, hogy az SJ 3000-es nyitott tokban fordítva is behelyezhető a sony. Pont azért voltam erre kíváncsi, hogy hozzáférhetővé válik az usb, hdm és a mikrofon aljzat. Így nem kell furkálni a vízálló tokot, hogy külső mikrofont tudjunk csatlakoztatni. Bár nem tudom, hogy a csatlakoztatáskor a beépített mikrofon autómatikusan lekapcsol, vagy a kettő együtt veszi fel a hangot.

Ezek után még egy tesztre kérném meg azon kedves fórumtársat, aki rendelkezik már ilyen tokkal. Jelesül arra, hogy mennyire használható, kapcsolható kesztyűben? Természetesen a ki- és bekapcsolás visszajelzése lenne a fontos. A vízálló tokból kifelé álló kapcsolóval használva elég bizonytalan. Tartok tőle, hogy a készülék saját besüllyesztett powergombja és hozzá a skeleton tok vastagsága még csökkenti a kesztyűs használat hatákonyságát.
Nagy érdeklődéssel várom a teszt eredményét.

Szép napot!

[ Szerkesztve ]

(#1296) -Mosquito- válasza zozohoho45 (#1295) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Jól gondolod. A nyitott tokban (Nekem XXL - 12 kesztyűben) nehezen fog menni a nyomkodás, nem lehetetlen de nem is könnyü. Attól is függ hol helyezkedik el a sisakon, mekkora kézzel/kesztyűben nyomkodod. Nálam a kormányon van a telefon es onan indítom a kamerat.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#1297) zozohoho45


zozohoho45
tag

Halihó!

Milyen telefon? Milyen operációs rendszer? Mennyit bír ki így egy feltöltéssel?

Szép napot!

(#1298) -Mosquito- válasza zozohoho45 (#1297) üzenetére


-Mosquito-
őstag

S4 Active 4.4.2 állítólag megkapja a Lollipop-ot. Üzemidő függ mit/hogyan használom. Ha csak a telefont nézzük akkor 1-3nap használat függően. Motoron: Itt mit kapcsolok be, Bluetooth,Wifi,Gps,Navi,zene hallgatás,kijelző milyen fényerőn van.. Mondjuk ha minden rajta aktív akkor kb 5-7 óra alatt lemerülhet,általában vagy egyből rádugul töltőre vagy az első 2-300Km után.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#1299) twine válasza maj-viktor (#1291) üzenetére


twine
addikt

:R :R

Azt hiszem rendelek egy ilyet én is....Ahogy régebben említettem, én eddig elképzelhetetlennek tartottam a magam részéről, hogy kiszedjem a vízálló tokból...
De közben rájöttem, hogy a melóban is sokat fogom használni ezt a kis "cukiságot" (megkedveltem nagyon)
Mert amíg a (nagy) kamera mögött állok, addig ezzel tudok "gerilláskodni", és ide oda lerakva werk-et "tökéletes " vele forgatni....és mivel zárt terekről beszélünk, nincs szükség tokra, de a csatlakozók hozzáféréséhez igen...
Szóval "...e öröm é bódottá' ! "

[ Szerkesztve ]

(#1300) Tomika86


Tomika86
senior tag

Én itt vettem: [link]

2 hét múlva megjön elvileg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.