Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:50

LOGOUT.hu

SONY sport és akció kamerák

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Wilika válasza DigitXT (#291) üzenetére


Wilika
aktív tag

Engem is kiosztottak itt, mert nekem már AS30V-m van, az ittlévőkkel szemben. :D

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#302) Pompi válasza Wilika (#301) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem lettél kioszta. Maj-viktor írt neked ezzel kapcsolatban (ki más?!), és azon én is felkaptam a fejem, mert az OK, hogy most az AS20 a népszerű és az ára miatt most sok új tulaj lett, ami generálta a külön topik nyitását, de azért mégiscsak Sony akciókamerák a topik címe, szóval nyugi! nem vagy kiosztva és ez a topik az összes Sony akció kameráról szól nem csak az AS20-ról! ;)

Feel Good Inc.

(#303) DigitXT válasza Wilika (#301) üzenetére


DigitXT
félisten

Én nem akartam senkit "kiosztani", csak ha egy összehasonlításból az jött ki,
hogy xy különbség látszik, akkor miért kell oldalakon keresztül kardozni azért,
hogy az a különbség nem lehet, s biztos elrontotta a tesztelő, meg ez meg az.

Ugyanígy vitathatatlan, hogy az SJ-nek élesebb a képe + több kiegészítője van.
Csak ezeket már leírták korábban, és felesleges lenne megint elővenni...:R

Még ha a legtöbben az SJ topikból is jöttek át ide, akkor meg pont azért! Hisz'
ők tudják. Akik meg jelenleg Sony-t birtokolnak, nem biztos, hogy napi szinten
ezzel akarnak foglalkozni. (Pláne azután, hogy az SJ4000 originálsága necc...)

Ui: ahogy Pompi írja, itt az AS30 is teljesen ON, bár hirtelen rákeresve én nem
is találtam meg, hogy miben tér el az AS20-tól. Na nem mintha érdekes lenne,
mert a topiklakók többsége talán épp azért lett Sony tulaj, mert ezt kapta ocón.
Mindenki magából indul ki: én azért. 60-ért eszem ágában sem lett volna venni!

[ Szerkesztve ]

(#304) Wilika válasza DigitXT (#303) üzenetére


Wilika
aktív tag

Ejj-no, én meg sent sem vettem kiosztásnak, csak vicceltem :)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#305) maj-viktor válasza DigitXT (#303) üzenetére


maj-viktor
őstag

+GPS funció talán...!?

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#306) mijos válasza maj-viktor (#300) üzenetére


mijos
senior tag

Erdekes, hiaba formaztam, nem vette be. Masik memkarival viszont jo volt.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#307) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Na és akkor most tőlem nagyjából utoljára - főleg, hogy már nincs meg az SJ4000 és nem tudom tovább összehasonlítgatni.
És elnézést azoktól akik nem akarnak SJ4000-ről hallani ebben a topikban, de mivel tényleg egy népszerű kamera és sokan jöttek át abból a táborból némiképp elfogadható, hogy van róla szó, de igérem én igyekszem majd nem erről beszélni a jövőben, és mivel összehasonlítás az AS20 tulajoknak se baj tudni, hogy hogyan viszonyul a gép a konkurenciával kapcsolatban.

Elsőnek ez a rezeg-nem rezeg téma, amiből itt már ntsc-pal meg fps vita lett. Igen, én indítottam el a témát ezzel a hozzászólással.
Tehát még egyszer megpróbálom a lehető legérthetőbben, szájbarágósan elmagyarázni. Az SJ4000-gyel összehasonlítva a Sony AS20 kamerát azt vettem észre, hogy ugyanazon beállítások mellett, vagyis 1920x1080-as felbontás, 30 frame/se és a Sony esetében kikapcsolt képstabilizátor, az SJ4000 sokkal jobban felveszi a mechanikus mozgást, tehát ha felvtel közben lépkedek, sétálok, lépcsőn megyek le, akkor ugyan mind a kettő kamera képe beremeg, de az SJ4000 láthatóan jobban felveszi az ilyen külső behatásokat.
Tehát nem arról van szó, hogy a Sony a nagyobb frame rate miatt szebb képet produkál - vélhetőleg amúgy ez így van, hanem arról, hogy kevésbé veszi fel a külső rezgéseket a kamera.
Ezt nem csak én vettem észre, Techmoannak az SJ4000 vs GoPro Hero összehasonlításánál is szemet szúrt ez a dolog, és külön letesztelte, itt látható, hogy a GoPro Heroval összehasonlítva az SJ4000 valamivel jobban felveszi a rezgéseket.
Ezt tényleg nem tudom jobban, érthetőbben leírni, szerintem aki akarja az megérti.

Fehéregyensúly kérdése. Számos felvételt készítettem a két kamerával, kültérben, beltérben. A Sony WB kezelése sokkal jobb. Igaz nem állítható, de nagyon nincs is rá szükség. Az SJ4000-nél állítható, de még így sem lehet vele sok esetben korrekt színeket kapni (én pl. lakáson belül képtelen voltam a sárgás beütést eltűntetni akármire is állítottam a fehéregyensúlyt). Az SJ4000 képe beltérben sárgás, kültérben kékes színezetet kap. Ez utóbbi nagyon jól látható akár a ma készült felvételeimen is. Önmagában az SJ4000 képe nem tűnik rossznak, de mellé nézve a Sony korrekt színhűséggel készült képét már ordít a különbség.

Élesség kérdése. Az SJ4000-nél állítható az élesség, én a középső (normál) állásban készítettem a felvételeket. Igen, az SJ4000 képe élesebb. Bár az összehasonlítás picit sántít, mert a Sony nagyobb látószöge miatt "kisebbek" lesznek ugyanazok a részletek, mint az SJ4000 képén. Sokszor látszik a szoftveres élesítés az SJ4000 képén, és az, hogy a bitráta néha nem bírja el a részleteket és kockásodik a kép. Továbbá ez az a paraméter amit a színezetnél könnyebben lehet korrigálni utómunkával és felhozni a Sony képét az SJ4000 szintjére ha szükséges. Összességében az én szememnek utómunka nélkül is kellemesebb a Sony képe.

Mindent összevetve én nem "bántani" akarom az SJ4000-et, tehát egyeseknek nem kell feltétlenül megvédenie velem szemben. Jómagam is tulaj voltam, mert ár/teljesítményben egy nagyon jó kis kamera, azon a pénzen amiért hozzá lehet jutni, főleg annyi kiegészítővel a dobozában nagyon jó vétel. Ha 45 forint lett volna ez a Sony, akkor eszembe se jut lecserélni, de így, hogy 22 ezer forintért hozzá lehetett jutni a Sonyhoz, így nálam ez utóbbi lett a nyerő (két kamerára nincs szükségem).

Nagyjából ennyit szerettem volna elmondani erről az AS20 vs SJ4000 témáról még. És elnézést ha valakit nem érdekelt ;)

És egyébként arról már volt szó itt a topikban, hogy az AS30 és az AS20 képrögzítésben teljesen megegyeznek, az AS30-ban van GPS és NFC ennyi a különbség.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#308) settenkex


settenkex
tag

Ha valakit érdekel csináltam egy rövid slow motion tesztet. :)
Csak katt a képre :)
Holnap jön a folytatása :)

A csatornára feliratkozni szabad :)

[ Szerkesztve ]

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#309) pgemil


pgemil
aktív tag

Webkameraként lehet használni a kamerát?

(#310) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Mennyire valós a wifis 130 és a nélkül 150perc akkumlátor használat?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#311) twine válasza -Mosquito- (#310) üzenetére


twine
addikt

A levegőbe fogok beszélni adatok nélkül,, de szerintem eléggé valós..én 2 napon keresztül próbálgattam, használtam megszakításokkal..telefonnal együtt(wifi on egyfolytában) és a második nap végére adta fel...ennek tükrében én simán hiszem a 130 folyamatos percet...

(#312) mijos


mijos
senior tag

Sony papaek direkt csinaltak ilyenre a kamera aljat, igaz? Hogy veletlenul se tudd letenni tok nelkul, vegyel hozza 8-9 ezerert tokot... nekem zavaro, hogy nincs elokep es allandoan elo kell venni a telefonomat. Mivan ha kint vagyok -10 fokban es nincs kedvem lefagyasztani az ujjaimat. Mintha ezzel meg a csuklora rakhato kiegre probalnanak raeroszakolni.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#313) Wilika válasza mijos (#312) üzenetére


Wilika
aktív tag

Én meg kikérem magamnak, hogy még egy kijelzőtől hízzon a kamera. Ha nagyon látni akarom, hogy épp mit lát, akkor telefonon keresztül megnézem, amúgy pedig a sisakom tetején kurvára leszarom, hogy nincs rajta kijelző.
Akciókamerán a kijelző az egyik legfeleslegesebb dolog.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#314) Wilika válasza -Mosquito- (#310) üzenetére


Wilika
aktív tag

720p-ben használom általában, és úgy 3-4 utat biztosan kibír (munkába, meg vissza, átlag 21-22 perc).
FullHD-n azért ez kevesebb. (mondjuk közben nekem wifi+GPS is megy.)
Meg mondjuk a decemberi mikulásbiciklizést is végigbírta, szóval nekem simán reális ez az érték.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#315) PoLizei válasza mijos (#312) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Szerintem várj, amíg az AS100-est adják 22ezerért távirányítóval együtt. Azt le lehet tenni az asztalra is egy kiegészítővel, ami jár hozzá :U

P*L****

(#316) loosht


loosht
senior tag

Beléptem én is a Sony tulajok közé nemdan fórumtársnak köszönhetően. :)

Íme egy tipp a kamera rögzítésére (bukóra, szélvédőre stb.):

[ Szerkesztve ]

(#317) mijos válasza PoLizei (#315) üzenetére


mijos
senior tag

Csak azert mert kivetelesen akcio volt a tescoba, ne harangozzuk mar be a kamerat "22ezres"-nek. Ez olyan mint amikor elmegy valami itt hardverapron kivetelesen olcson aztan utana meg az idiotak azt szajkozzak, hogy " jaj persze multkor elment egy olyan sokkal olcsobban mint a tied, add te is olcsobban". Ezzel az erovel legyen "40 ezres", ugyis annyiert megy atlagosan PH-n. Azert abban egyezzunk ki sracok, hogy 60 ezerert nem venne igy senki, mint a cukrot ...

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#318) -Mosquito- válasza twine (#311) üzenetére


-Mosquito-
őstag

+ Wilika: köszi az infót. Du-ra ha minden igaz lesz egy ilyen kamerám.

Nekem biztos kell majd egy pót aksi. Találtam is. [link] na meg tötő. [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#319) Pompi válasza mijos (#317) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Neked egyébként végülis mi bajod van? :F

Feel Good Inc.

(#320) Wilika válasza -Mosquito- (#318) üzenetére


Wilika
aktív tag

Az utángyártott akksi már viccelt meg;
Még látszólag félig volt, mikor menet közben leállt a felvétel. Szóval azt csak vészhelyzet esetére hordom magammal.
Persze nem állítom, hogy MINDEN utángyártott akksi ilyen. Ha minden jól megy, pont ennél a cégnél fogok jövő héten fejhallgatót venni, lehet adok egy esélyt az ő akksijuknak is. :)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#321) Wilika válasza loosht (#316) üzenetére


Wilika
aktív tag

Bukóra kurvaisten, hogy így rá nem rakom. :D Félnék, hogy a sokadik döccenésnél hirtelen könnyebbnek érezném a sisakot egy elhaló csattanás kíséretében. :D

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#322) loosht válasza Wilika (#321) üzenetére


loosht
senior tag

Autóban a kétszer ekkora tömegű telefonomat megtartja immáron 1.5 éve. Ettől függetlenül egy biztonsági megoldást én is alkalmazni fogok még mellé.

(#323) DigitXT válasza mijos (#317) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem, nem olyan, mert nem 1 db kelt el kivételesen olcsón HASZNÁLTAN!
Hanem egy csomót meg lehetett vásárolni ezen az áron vadi újan. Persze,
lehet, hogy ez dömping ár, és azért is kapkodták el, mert a kamera megér
vagy 40 sékelt (hiszen én is írtam, hogy 60-ért nem is gondolkodtam rajta).

De most akkor tényleg mi a probléma: hogy drágák a kiegészítők? Ez van.
(Lehet ám a vízálló tokot is mókolni, ha valakinek van kedve fúrkálni stb.:D)

(#324) -Mosquito- válasza Wilika (#320) üzenetére


-Mosquito-
őstag

~11eFt a gyári aksi az sok,ha a kamerához nézem az (22eFt-os) árát. Nekem is tartalékba kellene és ha hozza mondjuk a 80-90%-ot a gyárihoz képest,akkor megérte. (Ok,Ebay-en a fele az ára)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#325) DigitXT válasza -Mosquito- (#324) üzenetére


DigitXT
félisten

Én motorra inkább megoldanám a töltését, és akkor nem kell aggódni miatta.
(Mondjuk akkor meg a memóriakártya lesz a szűk keresztmetszet: 32 GB-ot
viszonylag hamar teleír, szóval egy egész túrát egy kártyára* fel nem veszel.)

*: 5K/db áron ezt találtam jó vételnek. Ha minden igaz, ma meg is érkezik, és
akkor végre elhozhatom a kamerákat, s kipróbálhatom. De még nem motoron.

(#326) loosht válasza DigitXT (#325) üzenetére


loosht
senior tag

32 gigásra 720p-ben közel 11 óra (kb. 650 perc) rögzíthető. Az már azért nem annyira kevés szerintem.

(#327) Jamesch


Jamesch
tag

Srácok ez az SJCAMes készlet jó a Sonyhoz is ugye ha megvan az a bizonyos adapter? Sőt ebben mintha lenne is olyan, alulról második sor harmadik cucc.

Én is most szereztem be topiktárstól, de gondoltam akinek mindkettő volt/van az tud erre válaszolni.

Ja és ez ugye jó adapter? UKből rendelném mert viszonylag gyorsan kell

[ Szerkesztve ]

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#328) -Mosquito- válasza DigitXT (#325) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Szivartöltő ajzat van a motoron,így menet közben tudnám is tölteni az egyik aksit azzal a töltővel amit linkeltem. Mondjuk a tavaszi Tiroli ~2400km gurit biztos nem venném fel 100%-ot,csak ami érdekes ahol nem voltam/jártam.

Jamesch:

Igen,jó hozzá. Ez jobb ár. 2220Ft [link]

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#329) PoLizei válasza mijos (#317) üzenetére


PoLizei
aktív tag

De gondolom, te is azért vettél ilyet, mert ennyiért hozzá lehetett jutni. Én örülök, hogy ezen az áron ilyen minőségű kamerám lett, és elfogadom, hogy mondjuk mókolni kell, hogy megálljon az asztalon, mert ez tényleg egy csavarmeneten múlott volna a gyártónak (ő meg persze azt mondja, hogy ha kell, vedd meg a drágábbat). De a display nem evidens még a 60ezres márkás sportkameráknál sem.

P*L****

(#330) DigitXT válasza PoLizei (#329) üzenetére


DigitXT
félisten

De a display nem evidens még a 60ezres márkás sportkameráknál sem.
Továbbá ahogy Wilika írja: a bukóra szerelt kameránál aztán sokat érne.:DD

(#331) maj-viktor válasza Jamesch (#327) üzenetére


maj-viktor
őstag

Igen!
1/4-es szabvány fényképezőgép csavar és az említett elemmel alkalmazható a GoPro-s / SJ4000-es alkatrészekkel!

Ám sajnos mind2 linketek (kodak - electropoint) esetén csak rendelésre van a szett... (azaz nem kapod meg rögtön)... ám ha csak az a kis bizgenytű elem kell, nekem lehet van 1db plusz elfekvő darabom, ha nagyon sürgősen kell (értsd akár ma-holnap) - 1rugóért eladó! :D

A mellékelt ebay-es linkelt cuccost meg én is rendeltem 2db-ot... bár Kínából (de onnan is ha szerencsém van 2hét alatt megjön... (hanem, akkor 4+hét) persze angolból "csak" ~1hét, de 3-4x-s áron!?)

És tényleg erről jut eszembe rendeltem ugyebár olyan "lyukas - szabad tokot", ami mutattam ~10$-ért (3E Ft), 2db-ot, de valszeg csak 1-re lesz szükségem, így ha megjön és ugyebár ha kompatibilis lesz (szerintem az lesz), akkor a másik eladó lesz majd várhatóan ~3Eért (nem feltétlenül nyerészkedni akarok rajta, ha pár száz Ft-al többért elmegy nekem már az is jó)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#332) twine


twine
addikt

Srácok!

Miért akarjátok sokan annyira tok nélkül használni a készüléket?

Tényleg kíváncsiságból érdekel, hátha én is kedvet kapok hozzá,,,eszembe juttattok olyan dolgot ami nekem nem jutott eszembe....
Szóval plííííz normálisan válaszoljatok, mert nem kötekedésből kérdem...hanem beszélgetnék a dologról...

Esetleg torzít a tok vagy van valami ilyesmi amiért jobb tok nélkül?*eszembe jutott és mosolyogtam is rajta, hogy "überZEiss" optika,,és elé van b@szva egy plexi sz@r :D (persze ezt kipróbálhatnám magam is,,de jobban érdekelne azok véleménye, akik itt mindenképpen le akarják támasztani tok nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#333) maj-viktor válasza DigitXT (#330) üzenetére


maj-viktor
őstag

Igen ez a SONY forma miatt leginkább oldalsó fej rögzítésre jó... így az LCD nem feltétlenül szükséges (pláne, hogy ha nagyon muszáj WiFi-vel betudod lőni a látószöget... bár 170foknál szinte felesleges - úgyis mindent lát, csak ha nagyon kell a "szimmetria, stb."

Míg a GoPro / SJ4000 az mellkasámos - fejközép rögzítésre alkalmas leginkább... így annál a forma miatt jól tud jönni az LCD, bár WiFi esetén ott is felesleges lehet! (De az LCD - WiFi plusz... ugyebár szívja az akkut... bár mind2 kikapcsolható... szal ezt mindenkinek magának kell eldönteni szükséges-e... én amondó vagyok, hogy jópofa ha van... de akkuidő romboló, így ha akarsz, akkor érdemes beszereni plusz akksit - powerbankot... persze itt most folyamatos több órás használat - felvételre gondolok... 1-1 koca felvevő annak teljesen jó a egy órás - két órás felvétel a típustól függően... SJ4000 - SJ5000 - GoPro - SONY)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#334) maj-viktor válasza twine (#332) üzenetére


maj-viktor
őstag

Igen... minimálisan tud torzítani... illetve a hang kérdés miatt.. hamár Stereo mikrofonja van, akkor miért ne használja ki az ember!?

Részemről ezért kell nyitott tok... timelapse miatt pl. (szebb kép), másnak pl. a hang miatt... pl. motorosoknak a motor hangja!

Alakra ezért rossz (nekem)... egy motorosnak meg pl. tök jó mert ergonomikusabb, míg egy GoPro-t vagy SJ4000/SJ5000-et nyersen is letudok rakni az asztalra pl. addig ezt sehogyse, mert lekerekített alja van, mindenképpen eldől!

Bár már többen raktak ki alter olcsó (pár $-os) megoldásokat, a legtutibbnak a nyitott fénykepzőgép menetes tok tűnik jónak számomra... az eredeti ilyen SONY ugyebár ~8-9E Ft volt, amit találtunk - linkeltünk, míg az SJ3000-es tok megoldás 8-10$ közötti, így 3E Ft alatt megáll külföldről rendelve!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#335) twine válasza maj-viktor (#334) üzenetére


twine
addikt

értem,,,illetve próbálom érteni...
Azért kérdeztem csak, mert valahogy nekem ez a Sony is, meg az összes ilyen akció kamera valahogy "egy a tokkal"...mondhatni a kamera része a tok(mint mondjuk az aksi fedlap :) ),,és eszembe nem jutott külön használni...asztalra támasztani tok nélkül stb...mivel tokban le lehet támasztani, tokban fel lehet fogatni,,tokban eltűnik az összes kérdés, ami tok nélkül felmerül....(kivéve a képeket amit láttam pld.quadcopteren )
Ezért informálódtam,,,mert az én agyam így jár...de mivel a jó pap is holtig tanul, érdekel más felhasználása, és tapasztalata is... :R

[ Szerkesztve ]

(#336) -Mosquito- válasza maj-viktor (#331) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Azt hittem van raktáron az kis bixbax szett,na de sebaj. Melyik is az "lyukas szabad tok"?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#337) maj-viktor válasza -Mosquito- (#336) üzenetére


maj-viktor
őstag

(#338) Jamesch válasza maj-viktor (#331) üzenetére


Jamesch
tag

Lehet hogy kéne a kis adapterpöcök, bár ugye annak is úgy van értelme, ha van hozzá egy adag GoPro vagy SJCAM rögzítőelem.
Lehet ilyesmit venni értelmes áron azonnal, vagy ez mindenképp kína?

Március első hetében megyek boardozni és akkorra szeretnék összeszedni egy olyan pakkot hogy oldalt sisakra fel tudjam tenni. Erre mi a legjobb megoldás? Sztem ragasztani kéne mert a pántos megoldással beleng.

Meg bringás rögzítőt szeretnék

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#339) mijos


mijos
senior tag

120 fps-es videót, hogy játszotok le és szerkesztetek meg?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#340) settenkex válasza mijos (#339) üzenetére


settenkex
tag

Viszi azt minden, csak a lejátszásnál kell beállítani a sebességet. Szerkesztésre a vegas-t ajánlom.

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#341) Jamesch


Jamesch
tag

Van vkinek ötlete arra, hogy át tudnám-e úgy tenni az androidos appot egy másik készülékre hogy ne keérjen jelszót csatlakozáskor?
Ha esetleg pl egy default fájlban tárolja az app a párosított eszközöket az lehet fasza lenne.

(van egy androidos okosórám és az appot rá tudtam erőszakolni de a jelszóbeírás nem megy, a mező nem látszik, nem is aktiválódik és nem tudok hozzá odascrollozni)

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#342) -Mosquito- válasza maj-viktor (#337) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Jó,hogy nem ba..a ki a szemem. :R :B

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#343) mijos válasza settenkex (#340) üzenetére


mijos
senior tag

Áhám, köszi. Valakinek esetleg van saját készítésű videója Sony-val és Sj4000-el ? Egyidejű felvételre gondoltam, ahol egymás mellett vannak.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#344) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

..

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#345) DigitXT válasza mijos (#343) üzenetére


DigitXT
félisten

Itt a topikban is volt már párszor (kisebb flame-tengert elindítva:D), de... [link]

(#346) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha már az összehasonlításoknál tartunk, búvár lévén az ellentáborból jövök, tegnap csomagoltam ki életem első akciókameráját (Hero 4 Black - hogy megadja a módját a dolgoknak az ember - kicsontozott Olympus videókhoz szokva a vidik képminőségétől elsőre hanyattestem ;]).

Sokáig nézegettem az FDR-x1000v-ről a híreket, de túl macerás lett volna full-vízalatti megoldást faragni belőle, úgyh beadtam a derekam.

Kérdés, talált már valaki az új sonyt a hero black-kel (+esetleg egy valamirevaló 4k camcorderrel) összehasonlító tesztet? kaparom a guglit egy ideje, de semmi:(.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#347) Matthu


Matthu
aktív tag

Hali!

Én is vettem egy ilyen kamerát. A győri Tescóban nem volt már, de egyik haverom a soproniból tudott hozni egyet. Igazából én csak túrázni vettem, munkára veszek majd egy Hero4-et. Azért ennek a képminősége nem olyan jó mint egy GoPronak :)

(#348) maj-viktor válasza Jamesch (#338) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hát igen... ez elsősorban azoknak jó, akinek van SJ4000-ese és az azokhoz gyárilag adott rengeteg tartozék... azokkal megoldja az ember a sokféle felfogatást... az általad említett sisak oldalra félét is, ahogy ezt tette már "nemdan" fórumtársunk...


http://prohardver.hu/tema/sj4000_fullhd_action_cam/hsz_8249-8253.html

~5E-ért tudok azonnal szett-et (csavar, tripod elem, stb. azt a dobozosat amit írtál - ismerősnek van) szal nem feltétlenül csak kínai beszerzés játszik be

Ugyebár ez a GoPro/SJ4000-hez való szett-ről beszélünk...
http://www.foxoffer.com/a-set-of-accessories-replacement-for-sj4000-action-camera-p-712.html

http://www.foxoffer.com/images/large/cam_acc/sj4000%20Repalcement_LRG.jpg

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#349) Pompi válasza mijos (#343) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Itt van még egy adag nyers felvétel ezzel is azzal is.

Itt a másodiknál az "erdőben" elég jól látszik, hogy az SJ4000 kékre színezi a felvételt.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#350) nemdan


nemdan
senior tag

Már nagyon tesztelném én is az AS20-ast motoron, de "technikai" okok miatt még várnom kell vele... :DDD :W Pedig most hó is van nálunk. :U

[ Szerkesztve ]

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.