Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:50

LOGOUT.hu

SONY sport és akció kamerák

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Rfuelek22


Rfuelek22
újonc

Sràcok akit èrdekek van egy as20am eladò bolti àron 22Eèrt.
Tel:70/6256333 inkàbb dèlutàn mert èjszakàs vagyok.abony ,szolnok ,kecskemèten àtvehetö.üdv:Roland

(#352) G-Bali válasza Rfuelek22 (#351) üzenetére


G-Bali
senior tag

szia (#351) Rfuelek22

Érdekel !
budapesten nincs átvét? :DD

[ Szerkesztve ]

(#353) Rfuelek22 válasza G-Bali (#352) üzenetére


Rfuelek22
újonc

Szia sajnos mostanàban nem megyek arra csak Dabasig :)

(#354) Tamás 72 válasza nemdan (#350) üzenetére


Tamás 72
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#355) Tamás 72 válasza Pompi (#349) üzenetére


Tamás 72
tag

Hasznosak a videók ,érdemes letőlteni!Határozott véleményem a látottak után az ,hogy az sj4000 egy félkész termék a Sony-hoz képest.Sorry ha valakit megbántottam vele!

(#356) zoli03 válasza Tamás 72 (#355) üzenetére


zoli03
őstag

És ezt a következtetést miből sikerült levonnod?

(#357) Tamás 72 válasza zoli03 (#356) üzenetére


Tamás 72
tag

pl: A két ház között az ég és a fák illetve a jobb oldali háztömb alja.

(#358) mijos válasza Tamás 72 (#357) üzenetére


mijos
senior tag

Mármint? Fehéregyensúly? Vagy az élességre gondoltál? Esetleg részletek? Képminőség?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#359) Tamás 72 válasza mijos (#358) üzenetére


Tamás 72
tag

részletgazdagság.. nem szeretném elemezni, szembetünő a külömbség.

(#360) zoli03 válasza Tamás 72 (#357) üzenetére


zoli03
őstag

Azokon a hibákon azért lehet javítani videószerkesztésnél/felvétel előtti beállítással, de a Sony életlenségén sehogy se lehet javítani, és az engem sokkal jobban zavar.

(#361) Tamás 72 válasza zoli03 (#360) üzenetére


Tamás 72
tag

Én a sony-n nem is állitanék, meg úgy tudom nem is lehet ,mert úgy jó ahogy van.( nekem)
Ja és aki csinálta a videót szerintem elég hiteles,hogy nem figyelt volna oda az sj beállitására.

[ Szerkesztve ]

(#362) zoli03 válasza Tamás 72 (#359) üzenetére


zoli03
őstag

Akkor biztos én látom rosszul, de szerintem az SJ4000 képe részletgazdagabb. Akárhogy is nézem, az AS20-nál a fa kb egy fekete folt, valamint a ház alja se túl részletes.

(#363) Tamás 72 válasza zoli03 (#362) üzenetére


Tamás 72
tag

Itt mindenkinek lehet véleménye :)

(#364) 66zio válasza Tamás 72 (#363) üzenetére


66zio
aktív tag

Nekem a nyers videókban a Sony tetszik jobban, viszont youtubera feltöltve valahogy az sj4000.

(#365) Tamás 72 válasza 66zio (#364) üzenetére


Tamás 72
tag

A youtube nem mértékegység...

(#366) zoli03 válasza Tamás 72 (#363) üzenetére


zoli03
őstag

Most komolyan, nem kötekedésből, vágjál ki két képet a videóból, rakd egymás mellé, aztán mutasd meg, hogy hol részletgazdagabb a Sony képe a fán meg a ház alján. Lehet, hogy valami baj van velem, de én egyszerűen nem látom.

(#367) Tamás 72 válasza zoli03 (#366) üzenetére


Tamás 72
tag

Minden tiszteletem a tied de nem szeretnék ilyen végletes lenni.Nekem egyből szembetünt. Gyártás vezetéssel foglalkoztam 8 évig bár ez nem jelent semmit és nem is döntő itt mivel ez inkább technikai kérdés már.Én végfelhasználóként tét nélkül némi magyarázattal alkottam személyes véleményt a videókról illetve a kamerákról de tényleg ennyi,ha neked más a véleményed akkor azt is elfogadom.

(#368) zoli03 válasza Tamás 72 (#367) üzenetére


zoli03
őstag

Te kijelentetted, hogy az SJ4000 egy félkész termék az AS20-hoz képest. Ez számomra azt jelenti, hogy az SJ4000 kb semmit se ér, felesleges megvenni. Ez a te véleményed, nincs is vele gond, de ha idetéved egy nem hozzáértő, elolvassa a hozzászólásodat és nem néz utána alaposabban, ő is ezt fogja gondolni az SJ4000-ről, pedig szerintem akinek mindkét kamerája van/volt, azok nem ezen a véleményen vannak.

Ezután rákérdeztem, hogy mi alapján gondolod, hogy az SJ4000 ennyire gyenge lenne. Erre a részletgazdagság volt a válaszod, amiben szerintem egyértelműen erősebb. Ezért kértem tőled képet, amin meg tudod mutatni, hogy miért gondolod, hogy az AS20 képe részletgazdagabb, mert én amilyen videókat láttam, azon nem úgy tűnt, és ezen se úgy tűnik. De valamilyen oknál fogva nem mutattál képet, ez ugyancsak abban erősít meg, hogy nincs igazad.

Ha mondjuk a fehéregyensúly kezelést említed meg, akkor abban kétségtelenül jobb az AS20, de akkora különbség azért nincs köztük, hogy az SJ4000 egy félkész termék legyen az AS20-hoz képest.

(#369) Attila444


Attila444
aktív tag

Azt se felejtsétek el, hogy egy as20 tesco-s akció nélkül 2x annyiba kerül, mint az sj4000...

(#370) Tamás 72 válasza zoli03 (#368) üzenetére


Tamás 72
tag

Legyen igazad! Béke! :)

(#371) mijos válasza Tamás 72 (#359) üzenetére


mijos
senior tag

Nem akarod vagy nem tudod? Mellesleg: különbség*
Mégis, ha nem "youtube" a mérvadó, akkor mi? Szenvedek egy videó felvételével, megszerkesztésével, majd megmutatom 5 isminek aki átjön?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#372) DigitXT válasza nemdan (#297) üzenetére


DigitXT
félisten

Csomag egyben van/volt?
Végre hazahoztam!:R 5* jár a tutibiztos csomagolásra, a megbeszéltek
100%-os betartására, a korrekt és gyors ügymenetre, általában mindenre!
Ha valamikor gurulok arra vendégem vagy egy alkoholmentes* italra.:R

*: már ha Te is akarsz gurulni egy karikát. Ha nem, nos lehet alkoholos.:DDD

(#373) Tamás 72 válasza mijos (#371) üzenetére


Tamás 72
tag

A letőltés a mérvadó és amit látsz ebben az esetben!
Köszönöm a nyelvleckét is!

[ Szerkesztve ]

(#374) Pompi válasza zoli03 (#360) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Légyszíves mutasd meg nekem, hogy hogyan csinálod a következő esetekben az utólagos színkorrekciót.
Szerintem az élességen utólag sokkal egyszerűbb javítani. Amennyire én látom az SJ4000-nek sem az optikájából és az érzékelőjéből fakadóan jobb az élessége, hanem digitálisan van feljavítva a feldolgozás során (sokszor túlságosan is, ezért szétesik a kép, főleg ha a fény is kevés, tehát magas az iso).

A képek rendre sorrendben: SJ4000 - AS20 - AS20 élesítve utólag:

SJ4000 AS20 AS20_Sharpen

SJ4000 AS20 AS20

Én nem fogalmazok olyan végletesen, mint Tamás, és elfogadom a Te véleményedet, miszerint neked fontosabb az, hogy ami a gépből kijön az inkább élesebb legyen, mint színhelyes, de tényleg kíváncsi lennék, hogy hogyan oldod meg utólag a színeket. És hidd el mindenféle WB állítással próbálkoztam az SJ4000 esetében, tehát felvétel előtti beállítással való javítás ebben az esetben nem volt lehetséges.

És ha már a végletes kijelentésekről van szó, azt mi alapján jelented ki, hogy az élességen sehogy sem lehet javítani?

Még egy kép a másik videóból, kékség és fényerőség szempontból:

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#375) Büszke válasza Pompi (#374) üzenetére


Büszke
tag

Szia Pompi.
Ezt az élesítést videón is lehet állítani vagy csak képen?
Elárulnád melyik programmal?
Köszönöm

Más:
A kamera felvételi minősége mennyiben függ a memória kártyától?
Gondolok itt a drága de márkás itthon vásárolt VS olcsó de nem túl jó minőségű kínából rendelt (Aliexpressz)

Pendrive-t rendeltem már onnan. 64-Gb-os. Nagyon lassan lehet rá másolni és elég gyakran nincs is rajta amit átmásolt.

Honda VFR800 Vtec Annyi a világ, amennyit látsz belőle!

(#376) maj-viktor válasza Pompi (#374) üzenetére


maj-viktor
őstag

Maradjunk annyiban, bármi amit utólagosan szoftveresen kell mókolni az minőségromláshoz vezet!
És tény, hogy az SJ4000 képe élesebb, viszont bárki - bármit mond, ezt szoftveresen a gép élesíti, nem maga hardver tudja, mivel tényleg néha már túl éles! És sokaknak az jön le, hogy az SJ4000 jobb, mert élesebb, ami nem feltétlen igaz... igább csak a hozzáértetlen szemeknek "jobbnak tűnik" normál kültéri fényeknél... az SJ40000 beltéri WB kezelése csapni való, de szerencsére ez az SJ5000 esetén már javítva van! (mondom mindezt SJ4000-esek tulajaként)

Így én szerintem inkább az sj5000-hez érdemes hasonlítani a SONY AS20-at (bár tudjuk, hogy a legtöbbünknek csak sj4000-e van még, mivel ezzel kezdődött az egész GoPro Clone sportkam hype)

De amúgy hidd el egy Carl Zeiss lencse jobb, mint holmi SJCAM-é amúgy... és utólag felsharpenezheted a SONY képét, ha ennyire ez fáj...

Egyébként nekem most sikerült beszerezni az SJ5000 WiFi és SJ5000 WiFi PLUS verzióját, így ha van külön kérés, hogy mit - mivel és hogy hasonlítsak össze, csak íron nyugodtan és ahogy van időm megcsinálom!
(szal van SJ4000 - SJCAM SJ4000 - SJCAM SJ4000 WiFi - SJCAM SJ5000 WiFi - SJCAM SJ5000 WiFi PLUS - SONY AS20 kézben)

Persze itt afórumban elvileg Pompi - Attila? - nemdan is rendelkezik jópár modellel (bár most nemvagyok képbe kinek-milyen van / milye maradt meg végül, nálam ezek most egy jóideig fixen lesznek és várhatóan nem kerülnek eladásra)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#377) Tamás 72


Tamás 72
tag

Srácok nem akartam és akarok feszültséget kelteni ha tudom,hogy ez lesz nem irom le a véleményem!
Felkerült pár video hiteles szakértő forrásból végre! Gondoltam azért, hogy lássuk a különbséget és mindenki hozzá szólhassont,elmondja a véleményét.Ezért tényleg egymásnak kell esni és személyes sértésnek venni ha nem egyeznek a vélmények!? Ismétlem magam ,ahogy irtam is" sorry ha valakit megbántottam"

(#378) maj-viktor válasza Büszke (#375) üzenetére


maj-viktor
őstag

Sharpness...

Aliexpress-ről meg fake kártyát vettél, egyszóval átvertek... futass le egy hs2testw-t
(google keresés - első találat - Win program - teliírja és visszaolvassa az adatokat)
És kiderül mekkora valósan a 32GBosod, sanszos, hogy "csak" 8GB átcimkézve!
(én mondjuk a mai napig nem értem hogy lehet bepalizni ezzel az embereket)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#379) Büszke válasza maj-viktor (#378) üzenetére


Büszke
tag

Köszi Viktor, kipróbálom

Akkor számít az alábbi?
A kamera felvételi minősége mennyiben függ a memória kártyától?
Gondolok itt a drága de márkás itthon vásárolt VS olcsó de nem túl jó minőségű kínából rendelt

Van valami jó adattároló lelőhely, ahonnan bátran rendeltek és nem horror MediaMarkt áron van a cucc?

[ Szerkesztve ]

Honda VFR800 Vtec Annyi a világ, amennyit látsz belőle!

(#380) Pompi válasza Büszke (#375) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Videón is lehet élesíteni, szerintem minden épkézláb videó szerkesztő programnak tudnia kell ezt, amiket tudom, hogy tudják: Sony Vegas, Magix, Adobe Premiere.

A felvétel minősége nem függ a kártyától. Ha megfelelően gyors a kártya akkor nem lehet gond. Elméletileg egy class 4-es besorolású microSD kártya sebessége már elégséges ehhez a kamerához.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#381) Büszke


Büszke
tag

Köszi srácok

Honda VFR800 Vtec Annyi a világ, amennyit látsz belőle!

(#382) Pompi válasza Büszke (#381) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az előbbiből lemaradt:

Kártyához forrás. Kínából megbízható eBayes eladó a sinceritytrading, én nemrég tőle vásároltam 32GB-os class10-es kártyát ~3800 forintért - 12 nap alatt érkezett meg.
Ha közelebbi kell - ami talán gyorsabban megérkezik, de valamivel drágább, akkor ez az angol webshop: mymemory.co.uk

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#383) DigitXT


DigitXT
félisten

Nem gondoltam volna, hogy a 60p ENNYIRE "smooth" élmény.
Bár nem véletlen vadásztam én NTSC képes FZ200-at, anno.:B
Végül abból semmi nem lett. Igazából az FZ1000 50p-je is oké,
csak a tökéletes élményhez át kell kapcsolni a TV-t 50 Hz-re...
(Bár átkapcsolható lenne a menüből, mint ahogy az AS20...:F)

Az biztos, hogy motoron baromi jól vissza fogja adni a mozgást.
És ott nagyon "nem hátrány", hogy van benne stabi. Jó lesz ez!

(#384) Wilika válasza Jamesch (#338) üzenetére


Wilika
aktív tag

Amikor a SonyCenterben vettem az enyémet, ott volt bringás csomag is és mivel többek között bringázáshoz vettem, ezért először azt ajánlották, de végül mondtam, hogy eszem ágába sincs a kormányra felrögzíteni szerencsétlen gépet (olyan pofonokat kap az első villa az úttól, hogy ihaj!), meg hülyén is néz ki szerintem amikor mereven előre néz a bicikliről a kamera, és minden egyes apró kormánymozdítással, bólogat jobbra-balra.
Szóval a sisak-/fejrögzítős kit-et vettem. Nem bánom azóta sem.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#385) Emprise válasza Pompi (#374) üzenetére


Emprise
tag

Ezeket a képeket megnézve, tisztán látszik, hogy a Sony optikája alapból jobb, csak a SJ4000 szoftveresen rányom egy csomó élesítést a képre. Fás képeknél a kis ágakból csak egy túlélesített pixelpaca marad, amin a durva kromatikus aberráció sem segít, míg Sony utólagos élesítése egész jó eredményt ad. A WB és a dinamikatartomány már csak hab a tortán...

(#386) szepsuti válasza maj-viktor (#376) üzenetére


szepsuti
aktív tag

Itt nem a hasonlítgatás a kérdés(mit mivel). Hanem az, hogy érdemes-e sj4000-ről erre váltani.Kinek mi a fontosabb, felesleges győzködni a másikat. Valakinek az a fontosabb. hogy élesebb, részletgazdagabb, hát nézegesse az ugráló képet. Más pedig benyeli, hogy nem olyan éles, viszont nem ugrál, színhelyesebb, ott a 60p, és a hang is jobb. Mindenki el tudja dönteni a minta videók alapján, hogy melyik tetszik neki. Felesleges a szájkarate. Abban igaza van a többieknek, hogy az Sj bajain utólag szoftveresen nagyon nehéz segíteni, míg a sony esetében az élességállítás 2 kattintás.

Nem mellesleg már megint Sj-zünk a Sony topicban. :))

(#387) Jamesch válasza Wilika (#384) üzenetére


Jamesch
tag

És sisakra ragasztottál ilyen talpat? Pont néztem tegnap a bringás sisakom és nincs rajta egy olyan felület amire rá tudnám tenni, nagyon lyukacsos

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#388) PoLizei válasza Wilika (#384) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Így van, a bicikli, vagy motor kormányáról készült felvételek totál jellegtelenek, megy a táj és az út alatta, azt' kész :o Sisak, vagy mellkaspánt, minél közelebb a rider nézőpontjához! :K

P*L****

(#389) maj-viktor válasza szepsuti (#386) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ha nem kell az élőképest LCD és a sok gyári tartozék, akkor szerintem egyértelműen igen, hogy SONY!
Ha meg kellenek ezek, akkor SJCAM!
(ahogy írtam én is elismerem az SJ4000 szoftveres feltuningolását élesség szinten, és hogy avatatlan szemnek az tűnik jobbnak, közbe csak agyon vagy sharpenezve)

Ha most azt nézzük, hogy SJ4000 WiFi-t 35E-ért kapsz, és mondjuk a SONY AS20-at is ennyiért kapsz aprós oldalakon (átagolva)... persze jobb ajánlat is kifogható, de a 35E egy középátlag! Azaz vegyük, hogy egy áron vannak most a piacon! (hiába a SJ4000WiFi új - kezdő ára 40E-ért, akciósan 35E-ért megúszható), míg a SONY kezdő ára 60E a boltba (edigital), 45E-ért (volt akciós)... és készletkisöpréssel (23E-ért), azaz a mostani piaci reális ára, ahogy írtam aprós oldalakon 35E-ért van...

Akkor az SJCAM-nak plusz: az LCD és a sok tartozék
A SONY plusz: hardverileg - márkásabb "lencse"... Carl Zeiss... meg mégis csak egy SONY, ami ad egy minőségi szintet!
(minimálisan nagyobb látószög) és az egyéb felhozott tesztképek / videók alánlott pro és kontra érvek!
(aki utánajár annyira, hogy legalább mind2 téma SJ4000 - SONY hsz-et végig olvassa jó képet kap, hogy neki melyik az ideálisabb, mert elég sokan leírták - leírtuk a tapasztalatainkat)

És én is mondom, hogy inkább SONY (ha lemondasz az LCD-ről és a sok tartozékról), mint SJ4000... (és a WB egyensúlyra írtam, hogy ezügyben inkább az SJ5000-el érdemes hasonlítani, mintsem az SJ4000-el, mivel erről tudjuk, hogy beltéren ramaty a WB... de a modell frissítés 5000-re már javították ezt)

Ám én nem offoltam... SONY-ról írtam, csak SJCAM compare keretében!

Árkategóriában az SJ4000-el lehet hasonlítani, mivel az WiFi-s 5000-es "magyar ára", ilyen ~50E Ft bruttó lesz / van, míg a WiFi 4000-es most 40 és 35E épp hol akciós, a SONY is ezen a 40-35E-n mozog! (még mindig átlagolva mondom, nem mondom, hogy nem lehet kifogni egy 30E-s ajánlatot is SONY-ból)

Én mind2 mellett voksolok... az SJ kiegészíti a SONY és fordítva pl. tartozék ügyileg! :D
Persze aki SONY mellett dönt, annak megoldás egy pakk GoPro / SJ4000 tartozék pakk (ami ~4-6E Ft körül beszerezhető)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#390) t72killer válasza maj-viktor (#376) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"És tény, hogy az SJ4000 képe élesebb, viszont bárki - bármit mond, ezt szoftveresen a gép élesíti, nem maga hardver tudja, mivel tényleg néha már túl éles!"

Ettől mászok falra a legtöbb akciókamerás (főleg goprós) videónál, sokszor nem elég, hogy a kamerában lévő "élesítést" maxra húzzák, de postban még rányomnak az élesség-kontrasztra, így totál kinyírják a színeket és a finomabb részeket.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#391) Wilika válasza Jamesch (#387) üzenetére


Wilika
aktív tag

Ebben a kommentben mutattam, hogy nekem miként sikerült (elvileg) ideiglenesen rögzítenem a sisakomon (aztán, lehet, hogy marad ez, mert nem igazán látok jobb alternatívát).

Persze egy országúti sisaknál más a helyzet. Ahhoz adtak fasza pántot. Elvileg egy ilyen talp amin átmegy keresztbe a pánt, és azt a pántot a sisak bordáin át lehet húzni, és megfeszíteni. Persze az én bilibukóm alig pár lyukával ez nem ment.

Mondjuk bevallom, a ragasztásban nem szívesen bízom meg. :/

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#392) twine


twine
addikt

Srácok,,,csendesen, nem hisztizve de most már én is megjegyezném hogy ez az "SJ" hasonlítgatás, és folytonos "SJ" téma kezd kicsit zsibbasztó lenni....
Értem én, hogy sokan jöttek onnan, de ha valaki onnan jött gondolom össze tudja maga is hasonlítani,,,ha valaki felteszi a kérdést mégis, Pompi és talán még valaki(k) jóvoltábol már hasonlító videót is tudunk linkelni....
Szerintem már felesleges, ezredszerre is ugyanazt a fingot fűrészelni....(a semmiről beszélni)
Engem pld. személy szerint az SJ semennyire sem érdekel,,,ha érdekelt volna, vettem volna olyat, és olvasnám a topicját...
De Sony-t kaptam pofátlanul olcsón,,,ezért ezt vettem, és ez érdekel....

Mondhatnánk, hogy van átfedés a tartozékok miatt,,,erről megint azt gondolom, hogy ott pontot is lehet a téma végére rakni hogy van átalakító...és POnt...az Sj-t max annyira kell "belekeverni", hogy megjegyezzük van ilyen olyan tartó hozzá átalakítóval ajánljuk!

Mondhatnánk jobban pörög a topic,,,de gondolom senki nem vág eret magán ha nem nap 30 hozzászólás történik, csak 15, mert kihagyjuk az SJ-t...

Volt pár téma amit én is, (és más is ) bedobtam(vezeték nélküli pc-re felvétel másolás, esetleges webkamera funkció), és talán Sony specifikus lenne, de egy darab hsz. nem érkezett,, ellenben az SJ-ről már "mindent" tudok! :U

Szóval még egyszer:
Nem moderátorkodni akaratam, és megmondóembert játszani,,,csak nyugiban elmondtam a véleményem,,,szerintem az átfedéseket, és hasonlítgatásokat már 1000+1-szer átrágtuk....

Peace :R

[ Szerkesztve ]

(#393) Jamesch válasza Wilika (#391) üzenetére


Jamesch
tag

Vmi nekem lemaradt, milyen komment?

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#394) Pompi válasza Jamesch (#393) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem erre gondolt.

Feel Good Inc.

(#395) maj-viktor válasza twine (#392) üzenetére


maj-viktor
őstag

Részben igazad van - részben nem!

Mivel a legtöbb ember compare videók alapján dönt egyik másik termék mellett - főleg egy kamera esetén - képminőség, stb....

Persze aki "márkahű - márkabuzi" és csak a GoPro meg csak a SONY, mert GoPro / SONY, azt úgysem győzi meg semmi észérvvel.... (ám ha van felesleges pénzed... vedd a GoPro4 Black-et, az valszeg minden igényt kielégít majd az LCD-vel, WiFi-vel, 4k felbontással, jahogy az 150k... ez meg ~30-40-60E!? Valamit valamiért! GoPro esetén az erős marketing költség is rájátszik!)

lásd AppleFAN-ok / SamsungFAN-ok...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#396) vacs


vacs
veterán

Srácok.

Akinek nincs SJ-je, az hogyan tudja a sisak oldalára (3M-es talppal) varázsolni a kamerát?
Van a Sony-nak egy gyári vct-amk1 nevű kiegészítője, de picit sokallom az árát.
Ilyet (vagy hasonlót) szeretnék, de hiába néztem végig ebay/ali/foxoffer oldalakat, nem igazán találtam alternatívát.
Tudnátok valami tippet adni?

(^)(>.<)(^)

(#397) twine válasza maj-viktor (#395) üzenetére


twine
addikt

:F

(#398) maj-viktor válasza vacs (#396) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ezt olvastad!?
http://prohardver.hu/tema/sony_akciokamerak/hsz_348-348.html

...írtam PM-et...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#399) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Ez sem rossz vétel 39milkáért! :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#400) loosht válasza vacs (#396) üzenetére


loosht
senior tag

Én ezt vettem sisakhoz. Ezzel fel lehet a sisak oldalára tenni a gyári elemmel kombinálva.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.