Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:50

LOGOUT.hu

SONY sport és akció kamerák

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) DigitXT válasza Akidobos74 (#1500) üzenetére


DigitXT
félisten

Nagyon látványos az eredmény, grat hozzá!:R
Az enyém is kb. ennyit fejlődött az edzőteremben.

Drótszamár: köszi a linket, lehet írok rá appot.:Y
(Bár már rég csináltam, nincs is fent az Eclipse...)

Szerk: ilyenkor szokott az lenni, hogy más már rég
megírta: spanyolviasz lesz belőle pikk-pakk.:))

[ Szerkesztve ]

(#1502) Akidobos74 válasza DigitXT (#1501) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Köszi és köszönöm a segítséget/ötletet! :R

(#1503) DigitXT válasza tboldi (#1498) üzenetére


DigitXT
félisten

A kép így mobilról (1080p) belenézve nagyon rendben van.:R
Hangon sokat segítene az a szivacs: a szél csörgését tompítaná.
Sajnos nem tudom, pontosan milyen, kollégám apukája küldte.:B

Pompi: 2-3K-t simán megér a kísérlet... Amúgy én kibékülnék egy
kicsit kisebb látószöggel (ez a 170 fok a széleken amúgy is torzít).
A linkeken azt írja, hogy doesn't ship, de ha találok más eladónál...

A RageCams bődületes áron megy, annyiból inkább hozzácsapok
egy kicsit, és veszek egy AS100V-t az (egyik) AS20 helyett.:))

[ Szerkesztve ]

(#1504) tboldi válasza DigitXT (#1503) üzenetére


tboldi
nagyúr

:R

Valami ilyesmi szivacsos megoldás kellene, csak egy kicsit elegánsabban megoldva. :)

(#1505) maj-viktor válasza kistrojak (#1477) üzenetére


maj-viktor
őstag

Most írjam, hogy fejéntaláltad a szöget!? (inkább nem teszem, mert újabb támadási pontot adok... bár most hogy leírtam megvan boooooom! :D)

(ámmmm áááhhh deeehooogy éééén!? marketing!? ugyanmár! :D)

Dehogy ON is legyen:
Még a végén kiderül tök, jó, hogy DigitXT szétbarmolta a hülyefelfogatásával a kameráját, lehet anélkül nem is állt volna neki "tekergetni"...

Bár youtube teli van házi GoPro hack-ekkel, ahogy SONY hack-ek is akadnak, talán okkal!
(mert hardverileg jobb, mint ami a kifutott gyárszalagon kijött)

ám a teszkó learázoshoz, hogy biztos a selejt került a tesco-ba, azért elég abszurd elmélet szerintem!
(mert láttam ezt árulni ugyanúgy a tescoba eredeti áron 60E-ért, majd akciózva 45E-ért és végül ugyebár féláron 22,5E-ért - kötvehiszem, hogy időközbe "készletet cseréltek" és a (kelet-európainak) magyarnak úgyis jó a szar címszóval... bár pont most pár napja olvastam újra a "tesco titok" könyvet... azután miért is próbálom "védeni" a tesco-t... :D)

(#1471) loosht
2hét miatt "balhézni" blődség... alapból Kínából rendelés minimum átlag 1hónappal számolni...
Tovább pont most volt bő 1hetes újévi ünnepük, amikor az élet is megáll ott, így ~1hét alatt nemtudták feladni neked állítólag...

Ám én ha jól emlékszem ebay-es eladótól vettem... nem találtam linket... (most kérdezte valaki PM-be), így ali-s linkkel tudtam szolgálni:
Én 10$-ért vettem, itt 8$:
http://www.aliexpress.com/item//1995783936.html
(mostanában akadt egypár magyar rendelője... vajon miért!?... :D)

Keresőszónak: SJ3000 skeleton case - nyitott tok

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1506) Büszke


Büszke
tag

Hali.

Tudtok megbízható Ebayes/Ali-s eladót külső HDD-vel kapcsolatban?
Azt is sinceritytrading-nél nézzem mint a memory cardot?
Nem szeretnék marha drágán itthon venni, de szart sem olcsón.

Szerk: Most nézem, hogy csak 2,5-ös(USB-n keresztüli táp) van neki, de nekem lehet 3,5-ös(külön 230V táp) kellene.

Felhasználási terület: Kikellene derítenem, hogy a tablet mivel tud megbírkózni.
Megoldást kell találnom arra, hogy micro sd kártyáról adatot mentsek le egy héten keresztül.
Értsd: Napi 64+32Gb kamera felvétel motoros túrán.

Minden este a szálláson lementeném a külső HDD-re a tablet segítségével (vagy a telefon is képes rá?)

Motoros világjáróktól kérdezem: Ti hogy oldjátok meg ezt a problémát?
Köszi

Honda VFR800 Vtec Annyi a világ, amennyit látsz belőle!

(#1507) maj-viktor válasza Büszke (#1506) üzenetére


maj-viktor
őstag

Huhh, ez elég "merészül hangzik"...

Én saját hosszú 1-1,5hónapos külföldi nyaralást tudom mondani példának,
Netbook (Dell mini 1018), akkuról elmegy vagyakár 4-5órát is simán, szal ha nincs konnektor a közelbe akkor is jó (beépített SD kártyaolvasó... Win7Starter... 250-500GB HDD, ha nem elég, akkor pluszba külső HDD - 1TB-osat most olyan 20E-ért kapni... onnan tudom, most vettem... belföld - bruttó ár... aqua.hu)
Kicsi 10"-os méret, így egy hátizsákban is könnyen elfér ,mint egy 7"-os 10"-os tablet, de azért többet tud... de mégsem egy 15,4"-os majd teljesértékű laptop....

Tablet-es megoldás elég merésznek hangzik... pláne mobil HDD-vel... Áramot kapna!? Ha csak rácuppantod adapter USB-átalakítóval!? Kétlem... 2,5" még talán, de azt is kétlem, meg leszívná tablet akkuját sztem... akkor már inkább 3,5"-os... de akkor már +konnektor kell (bár nemtudom milyen túráról van szó... milyen szállási lehetőségek, akár csak "sátorozás"! :D értsd nomádabb körülmények)

Így felvezetve sztem netbook lenne megoldás, de lehet valaki rákontrázik, hogy lehet sok adatot eltárolni "ilyen körülmények alatt"... nekem a netbook-os megoldás bevált

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1508) Büszke válasza maj-viktor (#1507) üzenetére


Büszke
tag

Köszi.
Külön tápos 3.5"-re gondoltam én is a delej ellátás miatt.
Normál apartmanban szállunk meg, konnektor lesz

Honda VFR800 Vtec Annyi a világ, amennyit látsz belőle!

(#1509) Pompi válasza Büszke (#1508) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Működhet a tabletes megoldás.
(Ezúton is köszönjük Viktornak, hogy ismét telemagyarázta a topikot a netbook sztorijával).

Próbáld ki, hogy OTG kábellel kezel-e a tableted akármilyen mass storage eszközt, akár egy pendriveot is, ha igen, akkor menni fog bármi. HDD-hez külső táp fog kelleni, de egy SSD-t pl. el tud vinni a tablet is (saját tapasztalat, Nexus 7 és Mi Pad tablet). Ha van a tableten microsd foglalat, akkor mehet is a copy party.

Feel Good Inc.

(#1510) Pompi válasza maj-viktor (#1505) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Ám én ha jól emlékszem ebay-es eladótól vettem... nem találtam linket... (most kérdezte valaki PM-be)"

Benne van a topik összefoglalóban, ha már a saját purchase historydban nem találod.

Feel Good Inc.

(#1511) Pompi válasza DigitXT (#1503) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"A linkeken azt írja, hogy doesn't ship, de ha találok más eladónál..."

Hm, amit linkeltem ebayes itemeket azoknál mind a kettőnél Ships to: Worldwide van. :K

Feel Good Inc.

(#1512) mézespálinka válasza DigitXT (#1482) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Értem, köszi.
Ez esetben mit javasolsz, mi a köv lépés a képminőség javításáért?

u.i.: Mit jelent az U.S.A.V.?

[ Szerkesztve ]

(#1513) Tomika86 válasza Akidobos74 (#1500) üzenetére


Tomika86
senior tag

Mennyit tekertél el a lencsén kb?

(#1514) mézespálinka válasza Tomika86 (#1513) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Illetve hogyan? Van hozzá videó vagy leírás?

(#1515) Tomika86 válasza mézespálinka (#1514) üzenetére


Tomika86
senior tag

Én leírtam hogyan csináltam, meg videó is lett belinkelve róla. Végülis a lencsére tekertem körbe szigetelőszalagot, és egy kombináltfogóval óvatosan megfogva megindult.

(#1516) mézespálinka válasza Tomika86 (#1515) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Ahaaa, keresek vsiszafele is, ezt megtaláltam ezt a trükköt (sz.szalag+fogó) a videót nem találom :S Belinkelnéd mégegyszer?

(#1517) Pompi válasza mézespálinka (#1516) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Itt a videó.

Feel Good Inc.

(#1518) DigitXT válasza Pompi (#1511) üzenetére


DigitXT
félisten

Valóban, a telón az eBay app szívatott.:D De amúgy roppant mód meg vagyok
elégedve a nyert képminőséggel, ma készült egy második edzésvideó, amiben
vendégszerepelnek az AS20-asok (várhatóan csak kedden kerül fel a YT-ra).:K

Mivel másodlagos nézetnek használom őket az FZ1000 fő képére keverve, így
nem kell a FullHD tűéles kép, bár már nagyon vállalható az eredetihez képest,
úgyis ki fogom vágni négyzetesen, ahogy múltkor is. Szóval nem tudom, hogy
akarom-e moddolni a lencsét azért a kis homály miatt... (Nekem amúgy most
mintha a kép aljára mászott volna a homályosabb rész, ami erősíti a menetes
hiba teóriát, vagy akár a lencse gyártási hibáját, ha egyszer forgatható a hiba.)

Megjegyzem szupermakrón túl is kitekerve látszanak gyári(?) hibák a lencsén.
A legapróbb szösz is jól látszik: az letörölhető, ellenben az üveg fénytörésével.

Ui: annak is nagyon örülök, hogy a YT ősz óta nem csak a 60p-t, de az 50p-t
is támogatja, nem tudom, hogy ezeket egyszerre vezették-e be, szóval a PAL
videósok is örülhetnek, hogy megfelelő mozgással jelenik meg az anyaguk.:K
"Természetesen" csak Chrome alatt működik a dolog, más böngészőben nem:
én FF-t használok, de a videókat megnyitom néha Chrome-ban. Ég és föld.:DDD

(#1519) mézespálinka válasza Pompi (#1517) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Köszi! A csavarokat mekkora fejjel csavaroztátok ki? A 2. készletet próbálom végig és egyik sem nyitja.

(#1520) DigitXT válasza mézespálinka (#1519) üzenetére


DigitXT
félisten

Műszerész csavarhúzó: el ne nyald a fejüket nagyobbal.:N

(#1521) mézespálinka válasza DigitXT (#1520) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Sztem én itt be is fejezem a sony hdr pályafutásomat :D
Igen, azzal próbáltam, 2. készletben emgvolt a méret. A mic bemenet melletti csudaszépen kijött. Uazzal a fejjel a másiknak elnyalta, pedig nem 500huf os készletet használtam. Vicc.

(#1522) tboldi


tboldi
nagyúr

Kerítettem szivacsot és megcsináltam a szélfogót. :) [1] [2] [3]
Kétoldalú ragasztószalaggal rögzítettem és a csücsköket levágtam, mert belelógtak volna a képbe.

Ez lett az eredmény: [link]

Nem tökéletes, de sokat javított a zörgésen és előkerült a motorhang is. :C

Keresőszavak: szél, zaj, szélzaj, zörgés, zörög, szivacs

(#1523) Akidobos74 válasza mézespálinka (#1521) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Nem tudom, mennyit csavartam a meneten, de van HDMI kábelem és a tv-n nézve próbálgattam, majd a telcsin is a PlayMemories-zel, meg úgy is csináltam, hogy teker, képez, memkari ki, gépbe be és ellenőriz. :) Sajnos nekem is elnyírta kicsit a fejeket, pedig teljesen jó fejeket használtam ( idióta műanyag menetek, szerintem a csavarral van belevágva a menet...), viszont mivel én nem használom sisakon, meg menet közben, vissza se csavaroztam, így lett egy manuál fókuszos halszem optikás kézikészülékem :D

(#1524) Akidobos74 válasza tboldi (#1522) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Teljesen jó, de bizonyíték a szabálysértésre :D

(#1525) rollaz


rollaz
tag

Megpiszkáltam én is az optikát, balra tekertem el 1,5-2 milliméternyit. Szerencsére a kép bal szélén jelentkező erős homályosodás nálam nincs meg.
Arra viszont felfigyeltem, hogy így a steady minősége drasztikusan romlott, azonban anélkül tényleg szebb lett a kép, még a vízálló tokot használva is. Kíváncsi vagyok, hogy skeletonban elhelyezve mennyivel lesz jobb.
Ti mennyire tekertétek el az optikát?

[ Szerkesztve ]

(#1526) maj-viktor válasza Pompi (#1509) üzenetére


maj-viktor
őstag

Igen, tabletra hogy mentesz le több száz gigát!?
32+64 * 7 nap = 672GB-nyi nyersfelvételről írt elméletileg... hacsak pár giga lenne én is esetleg tablet megoldást javaslom vagy inkább több micro SD kártya beszerzését...
32GB-os C10-es 4-5E-ért kapható külföldről (belföld: 6-8E)

Gratulálok, hogy te is márcsak belekötni tudsz minden kommentembe, hol találsz valami támadófelületet...
(te amúgy minek "fórumozol"!? ha számodta minden releváns és adott, minden tudsz és aki nem tudja azt amit te, az miért nem sz*pja ki magától!? és minden tudsz és ha valaki leír egy ötletet ami bevált... igen ezért kellett a körítés... hogy 1,5hónapos külföldi út alatt bevált (pl. a konnektor nélküliség), amikor olyan országba vagy, ahol pl. tök más csatlakozó van... 1,5hónapos túrám alatt 4féle csatlakozóval találkoztam... (ázsiai térség... volt ott US - UK - EU - megfranc tudja milyen konnektor... persze vittünk csatlakozó átalakítót, de mindent nem tudtunk egyszerre tölteni...amikor hárman megyünk és van 3konnektorunk mindenre... laptop-fényképező, stb.)

(#1510) Pompi
Pedig tényleg nincs benne az ebay vásárlótörténetembe...
Ezt attól kérdezd, aki PM-be kérdezte tőlem, miért nem olvas összefoglalót...
google: SJ3000 skeleton case... első találat... aliexpress 8$, ennyit tudtam segíteni gyorsba

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1527) tboldi válasza Akidobos74 (#1524) üzenetére


tboldi
nagyúr

Upsz. :B De nem látszik a rendszám. ;]

szerk.: Mentségemre szóljon, hogy le kellett tesztelnem nagyobb menetszélnél is. :D

[ Szerkesztve ]

(#1528) DigitXT válasza maj-viktor (#1526) üzenetére


DigitXT
félisten

Leírta. OTG és mehet rá a külső HDD is. Ahhoz külön gratulálok,
hogy "a nagy túrára" nem sikerült egy elosztót magatokkal vinni.
Nem akarsz megint menni egy ilyen kis másfél hónaposra?:R
(Jót tenne mindenkinek, ha már érdemben nem tudsz semmit a
témához hozzászólni, DE mégis kényszert érzel, hogy oldalakat
teleírj a semmiről. Rég lehetett az a kirándulás, tán igaz se volt.)

Még a végén kiderül tök, jó, hogy DigitXT szétbarmolta
Számodra csak most derül ki? Akinek segítettem, már rég tudja.
(Többekközt a domború plexi hatásairól, esetleg a méretéről.:D)

a hülyefelfogatásával a kameráját
Érdekes, nem tűnt fel, hogy kizárólag a tok lett szétbarmolva?;)

lehet anélkül nem is állt volna neki "tekergetni"...
Miután az érintetlen kamera botrányosan homályos volt, ezt te
tök komolyan gondolod, hogy úgy hagytam volna? Szánalom...
(Mások sem barmoltak szét semmit: nem kértek a homályból!)

Bár youtube teli van házi GoPro hack-ekkel
Hogy jön ez ide? Vagy már a GoPro is szar? Nem csak az SJ?

ahogy SONY hack-ek is akadnak, talán okkal!
Bizony ám! Ezért is csináljuk mi is. Csak nem fossuk vele tele
a YouTube-ot n+1. alkalommal: használjuk mások videóját.:K

Úgy írod, mint akinek ez triviális volt (a releváns mást jelent).
És még te kéred számon Pompit, "miért fórumozik"?! Iszonyat
elnéző volt eddig veled, nem értem miért.:N Nem tudom, hogy
kinek képzeled magad. De visszavehetnél picikét, mert az egy
dolog, hogy feleslegesen bő lére ereszted a hozzászólásaidat
teletűzdelve az "ugyebár" és az "ám" szavakkal, és halmozott
írásjelekkel (ill. helytelenül használt szavakkal!), de hogy még
a semmiről se szóljanak, és neked álljon feljebb, öregem...!:F

Az a baj, hogy a fórum nem felejt. Meg lehet ismételni utólag
mások megállapításait, mintha a sajátjaid lettek volna, de ott
az időbélyeg, meg a korábbi véleményed, amit a fórum őriz...

Az életben büfé-szakos marketingesként lehet, hogy bejön a
technikád (ha sokat ismételgetsz valamit, majd igaz lesz), de
a mérnök embereket ez a hablatyolás irritálja: el lehet menni.

(#1529) Pompi válasza maj-viktor (#1526) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Igen, tabletra hogy mentesz le több száz gigát!?"
Arra sehogy, de nem is az volt a kérdés. Ezek szerint komoly gondok vannak az olvasással és a szövegértéssel, lehet innen ered minden veled kapcsolatos probléma forrása.

"te amúgy minek "fórumozol"!?"

Én azért fórumozok (szakmai témákban), hogy megtudjak olyan dolgokat amiket nem tudok, és a felmerülő kérdésekben, problémákban segítsek a megszerzett tudásommal és tapasztalataimmal. Nem feltűnési viszketegségből, nem válaszolok mindenre valamit kényszeresen, nem érzem úgy, hogy mindig, mindenre írnom kell valamit, bármi áron - akár azon az áron is, hogy marhára nem arra válaszolok, amit kérdeztek.

"ha valaki leír egy ötletet ami bevált... igen ezért kellett a körítés..."

Neked mindenhez kell körítés. Nem tudsz a lényegre szorítkozva leírni semmit, mindenbe kell valami példa, magyarázat, okoskodás.
Leírsz egy ötletet ami bevált. De nem az volt a kérdés. Mindenki más érti, de neked elmagyarázom, hosszan bő lére eresztve, mert lehet, hogy csak a hosszú, összetett mondathegyekből érted meg, talán ez esetben is, hogy mi a gond ezzel, most konkrétan. Tegyük fel, hogy adott a helyzet, hogy valakinek _van_ egy tabletje. Megkérdezi, hogy hogyan lehetne ezt arra használni, hogy a memóriakártyájáról külső adathordozóra mentse el a képeket. Érted? Van neki tablet, azt amúgy is viszi az útra. Jó a tablet, mert egy csomó mindenre lehet használni. Nem kell hozzá külön töltőt vinni, mert ma már minden microUSB-vel töltődik, a telefon, a tablet, sőt még a kamera is. És amúgy is viszi magával, van, neki, érted? Ezért kérdezi. Nem azért, hogy vegyen még egy kutyát dobálni való netbookot, egy notebookot, egy imagetankot, vagy toronyórát lánccal. Hanem ez van neki és ha lehetne arra használni, ami logikusan az eszébe jutott, akkor az jó lenne. Ezért kérdez. És igen a válasz az, hogy jó lehet rá a tablet, sőt még a telefon is jó lehet erre a célra hoppá!

Majd érkezik maj-viktor és előadja, hogy az hülyeség, ki gondolt már ekkora baromságot, vegyél inkább egy netbookot, mert az sokkal jobb, arra rá tudsz majd másolni 670 gigát, hisz viktor ki is számolta, hogy ekkora mennyiségről lesz szó, ő ezt is megmondja. Jaj, kicsit elkanyarodtam, de nem baj, te tudsz követni, hozzá vagy szokva.

Azt csak te tudod, hogy hogyan kerültünk egy másfél hónapos ázsiai körutazáshoz, és nem fogom neked most itt leírni, hogy hol és merre jártam a világban, de tapasztalatom szerint még ázsia legeldugottabb szegletében is van konnektor. Igen másmilyen, mint nálunk, de fel lehet rá készülni. Másfél hónapig egy szaros netbook se fogja bírni, akkor meg miről beszélsz már megint?! A semmiről. Azt reszelgeted. Nem vittél átalakítót és elosztót? Ázsiába? És nem tudtál kint venni ha szükség volt rá? Itthon mindent onnan rendelsz, ott meg nem tudtál venni egy szaros átalakítót, meg elosztót. LOL! Ezt kár volt leírnod.

Szóval ne te próbálj meg engem kioktatni, hogy hogyan és miért fórumozok, hanem maradjál szépen csendben, vedd észre, hogy nem kívánatos személyiség vagy - ebben a topikban mindenképpen - nem vagyunk kíváncsiak az álsegítségedre, a félremagyarázásodra, semmire. Arra meg főleg nem, hogy engem kioktass. Még egyszer és utoljára mondom, hogy ha még egyszer OFFba tereled a témát, meg fogom tiltani, hogy ebbe a topikba írj, hogy legalább ebben nyugtunk legyen. Ha eddig magadtól erre nem jöttél rá, és annak ellenére, hogy többen többféleképpen felhívtuk erre a figyelmedet, folytatod az áldásos tevékenységedet, nem marad más, mint a tiltás és a szankciók. Ehhez tartsd magad!

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1530) szobipeti199


szobipeti199
tag

Sziasztok!
Multkor valaki leirta egy hszban, hogy hol milyen mennyi tárhely van. Valaki betudná nekem linkelni, nem találom hiaba kerestem. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1531) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Kész a fókusz mod az enyémen is.
Beállítás után adtam neki egy 1x1 cm-es ductape ragasztót. Az is ad egy pici plusz tartást a erdeti ragasztás mellé.

Nálam a jobb oldalra került az életlen rész. 90%-ban stabival lesz használva, így nem gond.

A wifis timelapse script még készül. A JSON-nal szerencsétlenkedek, egyelőre hibát ad a kamera minden kérésre. Biztos könnyebb lenne, ha értenék a javascripthez :DDD

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#1532) vacs válasza szobipeti199 (#1530) üzenetére


vacs
veterán

Én voltam, parancsolj. ;)

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#1533) Drótszamár válasza Drótszamár (#1531) üzenetére


Drótszamár
őstag

Böngészőből egyelőre nem jártam sikerrel.

CURL már el tudja sütni

Innen lehet a CURL-t letölteni: [link]

Ez a parancs
curl -i -X POST -d "{\"method\": \"actTakePicture\",\"params\": [],\"id\": 1,\"version\": \"1.0\"}" http://192.168.122.1:10000/sony/camera

Az eredményben ad egy url-t amin keresztül le lehet tölteni a friss képet.

Megprörgettem egy Batch fileból. Olyan 3-4 másodpercenként tud adni 1-1 új képet. Lehet hogy ezért nincs kisebb időköz a gyári szoftverben sem?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#1534) Drótszamár válasza Drótszamár (#1533) üzenetére


Drótszamár
őstag

Közben lemerült, rádugtam pc-re.

Percenként 20 képet tudott így csinálni, tehát 3s az időköz.
20 kép (1 perc) mérete 70 mbyte.
A képek felbontása: 4608 * 2592

1 órányi timelapse felvétel:
1200 fotó
4200 mbyte tárhely
25 fps videóval 48s hossz
30 fps videóval 40s hossz

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#1535) Akidobos74 válasza Drótszamár (#1533) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

ajajj, nem érteni... :F

(#1536) Büszke


Büszke
tag

Köszönöm a tabletes adatmentéssel kapcsolatos infókat, segítségeket.

Honda VFR800 Vtec Annyi a világ, amennyit látsz belőle!

(#1537) werszomjas válasza loosht (#1471) üzenetére


werszomjas
őstag

Én is tőlük rendeltem, írtam nekik hogy wtf van már a csomaggal, azt írták, hogy elnézést kérnek, 03.11-én fogják feladni, és küldtek egy 2 dolláros kupont, hogy kevésbé haragudjak rájuk.

február 21-én rendeltem meg :W

A honlapon persze azt írják, hogy Feldolgozási idő: 24 órán belül szállítva

[ Szerkesztve ]

üdv

(#1538) loosht válasza werszomjas (#1537) üzenetére


loosht
senior tag

Kamuznak össze-vissza! Nekem legutóbbi levelemre azt írták pénteken, hogy 48 órán belül postázzák. Mondanom se kell, hogy nem postázták. Paypal dispute megnyitva...

[ Szerkesztve ]

(#1539) Jamesch


Jamesch
tag

Voltam múlthéten snowboardozni a kamerával, pár tapasztalat hátha érdekel vkit:
-sisakra rögzítve nem túl érdekes sztem a kép, az a jó ha van vmi fix, tehát szelfibottal, vagy a deszka egy része, bár talán a motorosok erre már rájöttek
-az sjcam-es rögzítőcsatnak (amit a ssisakra ragasztott talpba kell betolni) az egyik ága egyből letört, de a maradék egyel teljesn jól tartott (volt biztonsági kötél, de nem volt rá szükség)
-board elejére rögzítve az eredeti sonys egyenes talp nagyon jól tart jégben fagyban, sok rázkódással is
-mivel előre nézve a board felkanyarodása rendesen belelóg a képbe próbáltam emelni a nézőpontot gömbcsuklós elemmel, de ez sajna legjobb esetben is néhány percig bírta, aztán jó esetben nem pörgött a kamera de elfordult, van ötlet ezt hogy lehetne orvoslni?

más
ez az ami jó a sonyhoz?
jó innen rendelni

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#1540) loosht válasza Jamesch (#1539) üzenetére


loosht
senior tag

Ha visszaolvasol egy picit, azonnal meglátod, hogy nem! Nem postáznak, csak a pénzt teszik zsebre és ha a rendelésedet törlöd, akkor csak a pénz felét adják vissza. Ez ám a webshop! Semmit sem postáznak, csak minden rendelés felét zsebre teszik. Így kell a semmiből pénzt csinálni! :W Velem elhitették egy hete, hogy 5-én küldik. Nem küldték. Aztán írtam egy "kicsit" mérgesebb levelet, arra azt írták, hogy 48 órán belül küldik. Akkor se küldték. Nyitottam paypalon egy dispute-ot. Vedd meg foxoffer-től, az a tuti!

[ Szerkesztve ]

(#1541) Pompi válasza Jamesch (#1539) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az SJ3000 féle tokot inkább innen próbáld meg.

A kínai újév betett egy kicsit a kinti rendeléseknek, de itt az ebay által azért talán jobban védve vagy.

Feel Good Inc.

(#1542) nemdan


nemdan
senior tag

Ki rendelt már rajtam kívül ilyen mellkaspántot és utángyártott talpakat? Mert nekem olyan szoros az összes, hogy szinte bele sem megy az SJ "talpa", illetve ha bele is megy csak csavarhúzóval jön ki.. :(((

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#1543) vacs


vacs
veterán

Szisztok.

Ma délután én is felpattantam az egyik motorunkra (ami egy ilyen Aprilia SR 50-es robogó) és csináltam pár videót.
Mivel a sisak rögzítőm még nem érkezett meg, ezért vákuumos talppal rögzítettem a kamerát a műszerfalon és a visszapillantón, de sajnos eléggé rázkódott, ide kevés a steadyshot.
Illetve a kép bal oldala nálam is homályos sajnos! :(((
Ezen lehet segíteni?? :U

Egy nagyon rövid videót összevágtam, ahol egy néni az utamat állja, és a homályos rész is kivehető! :D

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#1544) mézespálinka válasza Akidobos74 (#1523) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Na, kijött a csavar, majd szerzek bele ilyet normálisat. (2db csavart kellett kicsavaroznom elvileg ugye?)
Leszedtem a kis ajtót meg a csatalkozókat takaró műanyagot. Hogyan tudom kiszedni a vázból a kamerát? nem mer túlságosan húzni/tolni.

[ Szerkesztve ]

(#1545) András4


András4
csendes tag

Sziasztok,
Ma csináltam egy gyors kis videót a nagy motort még nem vettem elő csak az M-Z-t
Itt a videó linkje : http://youtu.be/VKKjQ0DZqC8 (Valamiért nemtudom úgy belinkelni hogy csak rá kelljen kattintani) :U
Nem a legjobb minőségűre volt állítva a kamera hát nem is lett jó a kép... olyan mintha sokszor késne a képélesedése meg hát mint egy jobb telefonnal kb olyan lett.Lehet hogy a konvertálás meg a feltöltés közbe lett ilyen? Az STD 720/30P 1280X720 felbontással készült a kép.
Így azt hiszem valami 5 óra körüli felvételi időt írt ki,Ha átteszem legnagyobb felbontásba akkor csak 2 óra és brutálisan sokat foglal a videó.Most akkor hol a kompromisszum? :W
Itt van pár kép hogy rögzítettem:

[ Szerkesztve ]

(#1546) András4 válasza vacs (#1543) üzenetére


András4
csendes tag

Ez a videó véletlen nem Lentibe készült ? :)

(#1547) vacs válasza András4 (#1546) üzenetére


vacs
veterán

De igen! :))
Környékbeli vagy ?
Amúgy az adatlapomon a város résznél olvasható is. ;)

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#1548) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1549) András4 válasza vacs (#1547) üzenetére


András4
csendes tag

Igen mondhatjuk :) Lenti járok melózni
Ja bocs tényleg azt nem figyeltem :U

[ Szerkesztve ]

(#1550) szepsuti válasza vacs (#1543) üzenetére


szepsuti
aktív tag

sztem ez fixen pára a videódon vagy valami kosz. Ennyire nem lehet homályos, ha igen garanciába vissza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.