Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Micuicu válasza szabieable (#5250) üzenetére


Micuicu
csendes tag

Oh, pedig azt hittem, hogy valaki megírja a nagy okosságot....
Valaki egyszer írta, hogy videóból, szerinte, jobb minőségű TL-t lehet csinálni, mint fotókból, de ő is szerkesztővel szedte ki a képeket.
Szinte csak TL-re használom a kamerám, de én fényképekből rakom össze mindig.

(#5252) szabieable válasza Micuicu (#5251) üzenetére


szabieable
aktív tag

Van 2 opció, linkeltem már őket :)

[#3927]
[#4631]

Mindkettő videóból dolgozik, az egyik esetben a meglevő videóból lehet képeket kilopni x másodpercenként és utána abból készíteni TL-t, a másik pedig egy szimpla "gyorsítás" framedroppal, így olyan mintha az is timelapse lenne

(#5253) Micuicu válasza szabieable (#5252) üzenetére


Micuicu
csendes tag

Köszi! Ha lesz időm, kipróbálom.

(#5254) YoSzabee válasza Pompi (#5249) üzenetére


YoSzabee
tag

Wifis változatnak ez egy jó ár szerintem.

"Let strength be granted, so the world might be mended."

(#5255) Vodike


Vodike
tag

Megérkezett a miénk is. Aliexpressről rendeltük, de valójában Rotterdamból küldték. 5 munka nap alatt itt volt, se vám, se áfa és eredeti. A kártyámról végül 15.500Ft-ot vontak le. Sima, nem WIFI-s verzió. + ajándék akksi. Korrekt!

exTiga

(#5256) Pompi válasza YoSzabee (#5254) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Jó, ár, de ennyiért - 100 dollár - van több helyen.

Feel Good Inc.

(#5257) Ba.G válasza Vodike (#5255) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Wow, annyiért nem is nagyon gondolkodnék rajta! Él még ez az ár? Esetleg link?

[ Szerkesztve ]

(#5258) mm89 válasza Vodike (#5255) üzenetére


mm89
őstag

Linket légyszi! Ennyiért nekem is kell még egy! :D vagy kettő :D

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#5259) Real_Necro válasza mm89 (#5258) üzenetére


Real_Necro
veterán

+1 :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5260) pgemil válasza Vodike (#5255) üzenetére


pgemil
aktív tag

Szia! Ez engem is érdekel! LINK???? :C

(#5261) Nathamla


Nathamla
újonc

Sziasztok! Tudna valaki segíteni ?
Tegnap érkezett a kamerám, ki is próbáltam és minden teljesen okés volt vele.
Ma amikor rögzíteni próbálok vele, felismeri a memória kártyát, ott van hogy még 4+ óra fér rá, el is kezd rögzíteni , de nem tárolja el a felvételeket. (sem képeket) Nem értem mi lehet a gond. FATex-re van formázva, NTFS ben illetve FAT32 ben memory problemet ír és hogy formázzam le. Ha van tippeket nagyon hálás lennék.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#5262) Real_Necro válasza Nathamla (#5261) üzenetére


Real_Necro
veterán

Próbáltad a készülékkel megformázni?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5263) Nathamla válasza Real_Necro (#5262) üzenetére


Nathamla
újonc

Sokszor a legegyszerűbb dolgokra nem is gondol az ember. Úgy látszik ez meg is oldotta. Köszönöm ! :)

(#5264) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

Üdv, gondolkodom egy ilyen készülék beszerzésén. Ez vajon eredeti lehet?

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#5265) Real_Necro válasza JoeCockBill (#5264) üzenetére


Real_Necro
veterán

Vedd meg, ha mégsem eredeti, akkor buktad az árát és választhatsz azok közül, melyeket itt felsoroltunk és megbízhatóak...

Egyébként nem értem miből feltételezik sokan, hogy beröfögnek ide egy soha nem látott webshopos hirdetést, bízva abba, hogy hátha tudnak még 20-30$-t spórolni... ahelyett, hogy spórolna még 1 hónapig és meg tudná venni a biztosan jót... :U :W

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5266) JoeCockBill válasza Real_Necro (#5265) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

köszi, annyira nem soha nem látott, rendeltem már tőlük többször is, azokkal nem volt gond, de ezt az árat gyanúsan kevésnek találtam ezért gondoltam inkább megkérdezem.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#5267) Real_Necro válasza JoeCockBill (#5266) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha biztosra szeretnél menni, akkor az itt vagy az összefoglalóban leírtak közül érdemes választani, esetleg megvárni Vodike válaszát, ha tényleg annyirét vette, mint amit pár hozzászólással feljebb leírt... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5268) TheCsory válasza JoeCockBill (#5266) üzenetére


TheCsory
csendes tag

Elvileg itt is működik a 14 napos elállási jog, erről itt olvashatsz, de kérdéses, hogy eredetit árulnak...

(#5269) Mustadjoci


Mustadjoci
tag

[link]

kicsit még remeg, de jó lesz ez.

(#5270) urbi107


urbi107
tag

Sziasztok!
Autóra melyikr rögzitőt ajánlatok ami goprohoz is jó?
Az a melkaspánt ami az electropoints-on van az goprohoz is jó?
Köszi
Dani

(#5271) maj-viktor válasza Tobika1 (#5245) üzenetére


maj-viktor
őstag

Sajnos egyre több ebay-es eladónál / webshopnál úgymond feketlistán van Magyarország a "vám miatt" át nem vett csomagok miatt... köszönd a csoró honfitársaidnak! (ahogy ez történt nemrégiben a geekbuying-nál is, pedig ők csak 5-10$-t kértek a DHL futárért)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#5272) maj-viktor válasza Tobika1 (#5245) üzenetére


maj-viktor
őstag

SJ4000 kiegészítők = GoPro kiegészítők

egyszóval kompatibilis egymással, azaz amit az electropoint-nál kapsz, az jó GoPro-hoz és SJ4000-hez is...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#5273) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Volt már? [link] A Toshiba is belépett ebbe a körbe.. ;]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#5274) Real_Necro válasza -Mosquito- (#5273) üzenetére


Real_Necro
veterán

80eFt??? :Y

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5275) silmatauki válasza -Mosquito- (#5273) üzenetére


silmatauki
őstag

Most hogy a GoPro 4 White ed sokkal olcsóbb (és kisebb), talán az egyetlen igen komoly pozitívuma ennek a Toshi kamerának a 4:3-as felvétel – ami valszeg tényleg az egész szenzort használja. Bizonyos esetekben ez nagyon hasznos, ahol a 16:9 már túl sokat cropolna. Amúgy nem nagy durranás.

(#5276) danilla válasza silmatauki (#5275) üzenetére


danilla
őstag

Olyan, hogy Gopro 4 White edition nem létezik.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#5277) llaszlo


llaszlo
veterán

Én is ilyen kamerát néztem ki magamnak. Láttam, hogy van alin 15-16e-ért. De ebből elég sok találat van. Van valakinek linkje, hogy melyik az amelyik megbízható?

(#5278) mijos


mijos
senior tag

Sziasztok. Vásárlás előtt állok. Magyarországon kapható garanciával? Vagy ezt felejtsem el?
Honnan érdemes rendelni? Hol a legolcsóbb?
Gopro-ra sajnálok annyit kiadni ezért egy ilyet vennék, kezdésnek.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#5279) Zozzer888 válasza mijos (#5278) üzenetére


Zozzer888
addikt

Elektropointnál van garival, megbízhatóak a forumkép szerint, ráadásul nem rég még -5%-os akciójuk is volt, lehet most is tart.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#5280) mijos válasza Zozzer888 (#5279) üzenetére


mijos
senior tag

Köszönöm, kérdés, hogy a gari miatt megéri e ekkora árat fizetni. Gondolom én valami külföldi oldalon sokkal olcsóbban meg lehet kapni.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#5281) maj-viktor válasza Zozzer888 (#5279) üzenetére


maj-viktor
őstag

A kupon amit konzultáltam az electropoint-al, szerintem év végéig fog tartani, de talán még tovább is... egyszóval amíg látható a facebook-on, addig biztos érvényes... egyszóval visszavonásig!
(ám nemsokára lehet lesz újabb akciókörük, kaptam erről egy sejtést tőlük... :D)

Illetve még mielőtt valaki újra "leelectropointozna", én továbbra is szívesen veszem a magyar forgalmazók "megkeresését"! (nem célom egyedül az electro-t ajánlani, célom összegyűjteni a megbízható helyeket, aztán a piac úgyis eldönti, hogy a vásárló hol veszi meg)

Itt leírva a "garanciával - magyar boltból kuponozás" részletei:
https://www.facebook.com/SJ4000HUN/posts/1489635614618956
http://prohardver.hu/tema/sj4000_fullhd_action_cam/hsz_5197-5197.html

Ez annak alternatíva, aki azonnnal - garanciával szeretné megvenni... ez természetesen drágább (bár szerintem nem sokkal, ha belevesszük a magyar garanciát), mint a már felemlegetett külföldi shopok!

Amúgy én nem értelek titeket, akik a 10.000-15.000 Ft-os ali-s beszerzéseket keresi / preferálja...

Vagy 20x leírtuk a külföldi lelőhelyeket, ahonnan sikeresen EREDETI SJ4000-et kaptunk!
Leírtuk, hogy magyarba hol kapni sajnos "hamisat" és szintén magyarba hol kapni eredetit (pl. electropoint)

Meg külföldi esetén számolni kell az esetleges ÁFA-zással (vámolással), mely ~+30%-al megdobja a külföldi nettó árat, így már nem is tűnik olyan drágának a magyar források garanciával ~35-40E Ft-ért szerintem! Bár kinek a papp, kinek a paplan!

Szóval van aki boltból akarja venni, annak ott az electropoint-os alternatíva, aki meg szeret kockáztatni, próbálkozhat a külföldi rendelésekkel... (ajánlottunk már jópár helyet... ha nem hiszel nekünk akkor meg vedd meg az ali-s 50$-os verzió-t, csak aztán ne itt sírj, ha átvernek...)

ÉN csak olyan oldalt / shopot ajánlok itt, akit leellenőriztem... így pl. az electropoint ilyen!
De külföld esetén a: fox-bang-geek-ebay-es eladó, stb. de ha ennyit nem vagy képes visszaolvasni, kár rád pazarolnom a karaktereket...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#5282) silmatauki válasza danilla (#5276) üzenetére


silmatauki
őstag

(#5283) -Mosquito- válasza Real_Necro (#5274) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Az nem baj,hogy van. Szerintem itt nagy harcok lesznek tudásban/árakban ami nekünk lesz majd jó. :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#5284) llaszlo


llaszlo
veterán

Az miért van, hogy egyes videókon nagyon nagy a különbség egy goprohoz képest más videókon meg szinte ugyanolyan a képe?

Alig van különbség.
[link]

Itt viszont lényegesen rosszabb:
[link]

Itt meg egyenesen jobbnak tűnik az SJ4000
[link]

Itt meg megintcsak szinte ennek a legrosszabb a képe
[link]

(#5285) mijos válasza llaszlo (#5284) üzenetére


mijos
senior tag

Fehéregyensúly?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#5286) Papa-Het válasza llaszlo (#5284) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

Esetleg utólagos munka?

(#5287) k59


k59
csendes tag

http://youtu.be/zzck3YwpRxI
Koncert felvétel tok ban :)

I LOVE Dirt Bike

(#5288) Real_Necro válasza llaszlo (#5284) üzenetére


Real_Necro
veterán

...esetleg kinek a szíve hova húz és melyiket preferálja jobban... :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5289) pgemil


pgemil
aktív tag

Erről az akció kameráról van valakinek infója? (LIDL-3 év garival)
http://www.lidl.hu/hu/ajanlatok.htm?action=showDetail&id=11679

(#5290) Real_Necro válasza pgemil (#5289) üzenetére


Real_Necro
veterán

Csak párat kellene visszaolvasni...[link] :U

Egyébként nem értem, hogy ha itt főként az SJ4000-el foglalkozunk, akkor miért ide kell minden szedett-vedett-neten talált kamot beszórni?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5291) Thaddius válasza Real_Necro (#5290) üzenetére


Thaddius
tag

Erről a KAMERÁRÓL eddig nem volt, hordozható töltő volt a téma.

(#5292) settenkex válasza -Mosquito- (#5273) üzenetére


settenkex
tag

A Toshiba kamerája akkora mint egy tégla, a piac legnagyobbika, kb 2db SJCAM.
Mammutra még jo lehet...

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#5293) settenkex válasza Thaddius (#5291) üzenetére


settenkex
tag

De volt :-P

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#5294) Real_Necro válasza Thaddius (#5291) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor olvass még egyszer vissza.... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5295) quby


quby
őstag

Sziasztok. Egy ideje már van sj5000. Van valami infó róla, hogy lehet-e kapni MO-n valahol. NEm akarom ebayről...

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#5296) maj-viktor válasza quby (#5295) üzenetére


maj-viktor
őstag

Az kamu!
(mármint a termék maga létezhet stb. - én is linkeltem - de nem az sj1000-2000-3000-4000 valós folytatása csupán az az egész SJ sikerét akarja kihasználni)

Vagy te mit vársz a "valós" sj5000-től!? Vagy azért mert egy ezressel több a száma, azt hiszed jobb!? O.o

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#5297) quby válasza maj-viktor (#5296) üzenetére


quby
őstag

Nem az ezres a lényeg...Most tervezek venni egy ilyet, és ha van ujabb akkor már inkább arra költök. Csak előbb info kéne róla. Mellesleg nekem teljesen ugy tünik mint mintha utód lenne
[link]
[link]

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#5298) maj-viktor válasza quby (#5297) üzenetére


maj-viktor
őstag

Akkor vedd meg... és szerinted egy újabb típus, állítólagos több funkcióval miért kerül jóval kevesebbe, mint az aktuális modell!?

Értsd: SJ4000 kezdő ár: nettó ~110-100$, most 85-90$ körül van
SJ4000 WiFi kezdő ár: nettó: ~120$, most 110-100$ körül van

SJ5000 kezdő ár: nettó ~85-90$

sok sikert neked, de ha nem hallgatsz rám... te dolgod!
Pont az ilyenekre építenek, akik ezt besz*pják, hogy SJ5000, akkor az újabb és jobb... elmondom NEM!
De tudod mit vedd meg és hasonlítsuk össze az eredeti SJ4000-essel, SJCAM SJ4000-essel és SJCAM SJ4000 WiFi-vel, ez a három típus nálam bármikor rendelkezésre áll teszt céljából!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#5299) Real_Necro válasza maj-viktor (#5298) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akivel meg lehet etetni a marketingmaszlagot... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5300) Pompi válasza quby (#5297) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én próbálok finomabban fogalmazni, mint az érthetően kissé már erre a témára érzékenyebb kollegák itt a topikban :DDD

Elég sokan probálják meglovagolni az SJ4000 sikerét, ezért már ezen a néven is elég sok kamu gép kapható, amik nem feltétlen rosszak (ez egy külön téma), de semmiképpen sem SJ4000-es típusuk. Ezt elégelte meg a gyártó is kicsit és egy ideje márkajelzéssel látják el a kamerájukat, a sima SJ4000-et is és az SJ4000 wifit is, tehát a kameráik jobb alsó részén SJCAM felirat látható. Persze ezt is lehet hamisítani, hisz csak egy felirat, de kiindulásnak mindenképpen jó, hogy ha ilyen felirat nincs, akkor az vagy régi sima SJ4000 - újonnan elvileg ilyen már nincs - vagy valami kamu.
Hivatalosan SJ5000 terméke nincs az SJCAM gyártójának, így ez is csak egy, az SJ4000 sikerét kihasználó valamilyen klón. Innentől rád van bízva, hogy megveszed-e.

Lásd még itt, a hirhedt budget cam kedvelő Techmoan elemzésében: [link]

SJCAM

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.