Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) Pompi válasza maj-viktor (#4800) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A jó bornak nem kell cégér. Pláne nem ennyi (és ilyen "gyanús"). Szóval nem kell őket ennyire védeni, mert a kevesebb néha több. Le lett írva itt már jópárszor, hogy ők a legjobb hazai választás gyakorlatilag. Az, hogy naponta feltűnik egy újonc és elmondja nagyon pontosan, hogy mennyire jók, mert nem kellett rendelni és volt a polcon és garancia is van meg áfás számla is van és annyira jó, hogy holnap megyek és veszek náluk még valamit - szóval na, ez olyan fura, kis gerillamarketing szaga van (láttam már itt ilyet elhiheted).

Feel Good Inc.

(#4802) maj-viktor válasza Pompi (#4801) üzenetére


maj-viktor
őstag

Mondjuk így leírva... jogos! De szerintem, azért simán tud életszerű lenni, hogy van itt 1-2 újonc, aki csak olvasott, de nem kommentelt még és leírja, hogy az itt megírt tapasztalatok alapján rendelt innen és onnan, stb. (ahogy én szoktam kapni elég sok "köszönő" PM-et, hogy leírtam a tapasztalataimat és ezek is ilyen 0hsz-es emberkék)

Ahogy én is nem reklámozom, csak ajánlom a fent felsorolt külföldi shopokat, mivel én ezután nem kapok semmmit, vagy jutalékot vagy mittudomén, csak pozitív tapasztalatom van / volt velük részbe és így AJÁNLOM! De nem reklám!

A vírus / gerillamarketinget meg nekem nem kell bemutatni (őszintén eléggé benne vagyok témailag, részbe munkaköri leírásom is! :D)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4803) exac válasza Pompi (#4796) üzenetére


exac
csendes tag

Nem hiszem, hogy rá vannak szorulva a reklámomra, egyébként meg csak meg akartam osztani az örömöm :)

Már pár hete keresem, hogy hol tudnám megvenni, de a sok tökömtudjamilyen picikinai shoptól a hátamon áll fel a szőr. Rendeltem már kínából, és szívtam is vele. A magyar magánhirdetőktől meg pláne. Elromlott? Küldd vissza neki, majd ő elküldi kínába, aztán lesz valami, de hogy 2 hónapig nuku kamera az tuti :)

For the record: USB wifit rendeltem kínából, amit alapból nem ismert fel a gépem. 3000Ft volt, free shipping. Azt mondták küldjem vissza. Mondtam hogy No Way!!, több lenne a visszaposta mint amennyibe a kütyü került. A reklamációmra aztán küldtek mégegyet, ami ugyanolyan volt, ugyanúgy fel sem ismerte semmi, de melegedett mint a rezsó, az egyiken el is deformálódott a műanyag. Most van 3000Ft-ért két USB fűtőmodulom. Ennél azért nagyobb tétel a kamera, ott harakiri lenne, ha valami gebasz lenne.

No meg nekem úgy alakult, hogy van módom visszaigényelni az ÁFA-t, és végre találtam egy olyan forgalmazót aki nem 0% ÁFA-val, vagy ÁFA nélkül adja ennyiért a kamerát.

Szóval reklám-nem reklám, nekem tök jó napot csináltak, ezen felül semmi közöm hozzájuk :)

(#4804) Pompi válasza exac (#4803) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Örülök! :DDD

For the record résszel nem tudom mit akarsz mondani, főleg, hogy marhára off topik ha globálisan akarsz a kínai rendelésekről beszélni. Én több tucat cuccot rendeltem Kínából az elmúlt 6 évben, pl. SJCAM SJ1000-es kamerát is, mert itthon nem lehetett kapni és azon kívül, hogy egyszer mást küldtek amit kértem, amit aztán részben refundoltak, és egyszer egy darabot küldtek valamiből amiből kettőt kellett volna, majd egy kis plusz ajándék kíséretében elküldték a másodikat is (kop-kop-kop) nem volt velük gondom.

Én szeretem a kihívásokat, a kalandot és biddelést, így az SJ4000 wifim is onnan jön (csakazértis ;] ), ha megszívom, akkor majd megyek az electropointhoz igérem (ha lenne nekik wifis és főleg ha lehetne tudni az árát lehet onnan lenne és nem is néztem volna máshol), ha meg nem, akkor annak majd én is hasonlóan örülök majd :D

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4805) vasii válasza Pompi (#4804) üzenetére


vasii
senior tag

#4730
nem, nem most regeltem es nem tartozok hozzajuk :P

(#4806) Pompi válasza vasii (#4805) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ja igen, lehet ezt láttam, mert a 32e nettó ár rémlett valahonnan, de úgy voltam vele, hogy kockáztatok. Meg ki tudja mi lesz ebből a 2-3 hétből, amikor már augusztus 25 óta "tesztelik", na nem mintha azonnal kellene végülis. Szóval mind1, én megértem és elfogadom azt aki itthon veszi, minden flottul megy, van rendes garancia, van számla, minden oké, nincs ezzel semmi bajom. De azért nem az ördökgtől való külföldről rendelni, ahogy láttam itt a topikban is van jópár ami egyenesen kínából jött.

Feel Good Inc.

(#4807) Davodkaaa válasza maj-viktor (#4776) üzenetére


Davodkaaa
csendes tag

Azt neghegyezném hogy beszéltem velük és van nekik !
Csak még nem próbálták ki őket hogy működnek-e !
Én úgy vettem tőlük hogy írtam nekik és mondták hogy van nekik , én meg akkor megvettem 1db-ot
Ja és nem 10-12 éves vagyok , van pénzem rá !
Mi közös van ahhoz hogy én mikor regisztrálok ? Eddig csak olvasgattam a csoportot !
De mostmár van kamerám és regisztráltam !!!
Baj ?
De ha nem hiszed el akkor majd belinkelek 1 videót amit ma fogok feltölteni a youtubra !
Az Sj4000 wifi sjcam-vel ami az enyém lett az electropointtol !
Tegnap motoroztunk 1 jót és fel is vettem !

(#4808) Zozzer888 válasza maj-viktor (#4800) üzenetére


Zozzer888
addikt

Egy barátom most vett tőlük (kellett neki a gari, meg gyorsan is kellett a kamera), és minden rendben volt ott is. Szal részemről is +1 piros pont nekik :)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#4809) P3tyka válasza Papa-Het (#4792) üzenetére


P3tyka
csendes tag

Szia!

Köszi, meglesegetem.. :)

(#4810) P3tyka


P3tyka
csendes tag

Am besz*rás, hogy ha valaki leírja (igen én is) egy üzletnek a nevét, amivel elégedettnek merészel lenni, akkor egyből jön valami troll, hogy biztos ez is egy "bérenc". :D

(#4811) Davodkaaa válasza P3tyka (#4810) üzenetére


Davodkaaa
csendes tag

Eggyetértek !!! :D

(#4812) Papa-Het válasza Davodkaaa (#4807) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

Várom a videódat, és a tesztedet!!! :) App Store-on van tán alkalmazása SJCam néven, de ha ezzel nem menne, akkor iSmart DV! Szerintem androidra is van már!

(#4814) maj-viktor


maj-viktor
őstag

A sok dicsérő mobilx-es 0hsz-en aznap regelt user után csodálkoztok, hogy kételkenek egyesek / kételkedünk!

Idejönnek és mondják milyen jó is a mobilx meg az sd28, ne röhögtessenek már!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4815) Papa-Het válasza maj-viktor (#4814) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

Nem a mobilxet dicserik hanem az elektropontot vagy mit.

(#4816) maj-viktor válasza Papa-Het (#4815) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ha értelmezed a mondatomat, akkor csak a mobilx-es előzményeket hoztam fel... hogy annó megjelentek a 0hsz-es aznap regelt, hogy a mobilx húúúdefasza bolt... (közbe rohadtul nem), míg az electro-nak legalább tényelg jár az dicséret - "érdem"!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4817) Papa-Het válasza maj-viktor (#4816) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

Jovan en kerek elnezest! :)

Van magyar wifis teszt! Kiteszem majd ha erdekel!

(#4818) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Akkor még egy kis Electropoint, de azért ez fontos és hasznos hír:

SJCAM SJ4000 WiFi a kanyarban, MOST ELŐRENDELÉSI BÓNUSSZAL!

Bruttó 37 975 Ft-ért nem rossz. Kár, hogy nem bírtam kivárni :DDD

Feel Good Inc.

(#4819) maj-viktor válasza Pompi (#4818) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nekem még sikerült elkapnom egy nettó 100$ alatti berendelést a wifi-sből, szóval én nem feltétlenül "bánom"...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4820) Pompi válasza maj-viktor (#4819) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nagyon még én sem bánom, 103 dollárért ütöttem le 2 darab akkuval, de egyelőre csak remélem, hogy eredeti és remélem, hogy nem lesz baja. De mint mondtam én ezzel tisztában voltam amikor belefogtam ;) és nem feltétlenül a pénz miatt. Persze ha 2 napja kint lent volna erről az infó (időpont és ár), akkor lehet nem vackolok vele és a józan eszemre hallgatok :DDD de már úton van.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4821) maj-viktor válasza Pompi (#4820) üzenetére


maj-viktor
őstag

SJCAM logósként hirdették!? Mármint amit te rendeltél...

(nekem igen, geek-ről, van ott is "kamu" olcsóbban, de én a "drágábbat" rendeltem, szóval nem aggódok, biztos eredeti lesz! geek-el sosem volt "bajom")

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4822) Papa-Het


Papa-Het
aktív tag

SJCAM logós, SJ4000 Wifi - teszt

https://www.youtube.com/watch?v=dYlN9hyK31k

(#4823) Papa-Het válasza Pompi (#4818) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

41 ezer forintos bevezető ár? Magyarul 50 körüli árra saccolom.

(#4824) Micuicu válasza maj-viktor (#4816) üzenetére


Micuicu
csendes tag

Nekem elég volt egyszer megnézni a mobilx honlapját, azután az összes reklám banner-ben ők tünnek fel, két napig tudtam csak elsviselni, utána kiiktattam. Az electropoint legalább nem mászik bele az életembe.

(#4825) Pompi válasza maj-viktor (#4821) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen, persze, annyira azért képben voltam miután itt visszaolvastam, hogy SJCAM feliratos kell. Elvileg az, elvileg authorized resellerek meg minden, felmerült már itt a seller a topikban, de csak, mint kérdés, de majd most kiderül a válasz is. Erről van szó egyébként, egy ilyen aukciót hoztam el. A színválasztást előre ledumáltam vele, elvileg azzal sem lesz gond - mondjuk ahogy láttam valahol 1000 forint körül vannak előlapok.

Feel Good Inc.

(#4826) Davodkaaa válasza Papa-Het (#4812) üzenetére


Davodkaaa
csendes tag

http://youtu.be/gW8ZZKP1CaI
Tessék itt a videó !

(#4827) Papa-Het válasza Davodkaaa (#4826) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

Privát...

(#4828) Davodkaaa válasza Papa-Het (#4827) üzenetére


Davodkaaa
csendes tag

Mostmár nem...
:D

(#4829) Davodkaaa válasza Papa-Het (#4812) üzenetére


Davodkaaa
csendes tag

Amugy meg nekem a sjcam-os program van az iphonomra mert a masikkal nem volt jo :)

(#4830) exac


exac
csendes tag

Lenne egy kérdésem srácok. Tök jó a kamera, nagyjából már megismertem. De. Olyat csinál, hogy amikor elindítom a felvételt, akkor csinál egy 49mp-51mp-es videot, majd kimarad pár másodperc, és elkezd egy újat ami már akár 1 órás is. (Ciklikus felvétel kiapcsolva). Ez minden egyes felvételnél jelen van, ami hosszabb mint egy perc. Ezt miért csinálja? Van rá valami megoldás? FW verzióm: N20140809V01. Nektek is csinálja ezt?

(#4831) Davodkaaa válasza Papa-Het (#4827) üzenetére


Davodkaaa
csendes tag

http://youtu.be/l_TAsQFcvM
Van meg 1 csak neked csak most :D

(#4832) PS7A válasza Davodkaaa (#4826) üzenetére


PS7A
tag

Nem is tudtam, hogy a Simsonon nem kötelező indexelni :D

(#4833) -Mosquito- válasza PS7A (#4832) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Kézzel jelzett,már ahol..

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#4834) maj-viktor válasza Davodkaaa (#4831) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem igazán megy neked a linkelés...

Ez is:
An error occurred during validation.
This video does not exist.
Sorry about that.

Egyszóval rossz a link... valszeg a végéről lemaradt egy betű!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4835) Papa-Het válasza Davodkaaa (#4831) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

Olyan videót is tudsz kreálni, ahol a kamera és telefon közti komenikációt látjuk? (a kis telhetetlen ;) ) mert igazából engem a wifi része izgat de nagyon. Az optikán és az egyéb felvevői dolgokon szerintem semmit nem változtattak!

Maj-Viktor! A fórumban találtam a topic nyitótól származó linken, ő általa készített nyers felvételeket. Semmi pixelezés, semmi akadás, mosódás mint a YT felvételek kb 90%-ban. Vimeon is néztem videót, ott tán még jobb minőséget lehet látni mint YT-n. Csak egy valamit továbbra sem értek. Ha gopro videót nézek, ott nincs pixelezés, YT-n SJ-nél pedig fenn áll a jelenség. Nem nyersek a felvételek.

Hirtelen bemozdulásokat mennyire szereti? Pl.: monopodon gyorsabban körbeforgatom, vagy hirtelen váltok irány mert mondjuk előttem érdekes dolog van... szóval el tudod képzelni a dolgot biztos amire célozni akarok. :)

(#4836) maj-viktor válasza Papa-Het (#4835) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ha arra gondolsz milyen "gyors" az élőkép... ott is lesz "lag" egy 1-2mp-es...

Válasz: GoPro-nak jobb a bitsűrűsége / tömörítése a nyers felvételeknél... ez nem kérdés!
A "kínai replikák" sajnos szeretnek nagyolni, és minden érzékelőt szoftveresen felinterpolálni, ahogy pl. a kamerák /mobilok pixelszámát is... hogy így-úgy 12Mpix, közbe a valós érzékelő csak 2Mpix, ahogy itt is van! A többi csak szoftveres feljavítás, ami "szar"... pont mint az optikai / digitális zoom! Az optikai valós ZOOM, míg a digitális csak szoftveres, azért is gagyi a képminősége!

Itt is hiába 15-20MBit-es a videobitráta tegyük fel mind a GoPro / mind a SJ4000 esetén, biztos vagyok benne, hogy az SJ4000 felinterpolált...
Erről olyan tudna nyilatkozni, akinek van mind2... GoPro és SJ4000 is, az tudna nyers felvételeket csinálni / mutatni nekünk és azoknak a technikai infóját...

(ám valakit SJ3000 WiFi teszt érdekel majd!? Csak azért kérdem mert hamarosan lesz... részemről! :D Perszer SJ4000 WiFi teszt is, ahogy egyidejű SJ4000 VS SJ4000 WiFi compare videó is)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4837) szabieable


szabieable
aktív tag

mire fel ez a nagy wifi mánia teszt? ugyanaz mint a korábbi sj4000 csak kapott egy wifi modult. arról pedig már van jópár teszt yt-n is, hogy milyen a csatlakozás és a latency. persze lehet én vagyok értetlen ;]

(#4838) -Mosquito- válasza maj-viktor (#4836) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Naná,hogy érdekelnek a tesztek. Toljad. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#4839) Pompi válasza maj-viktor (#4836) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egy 1920x1080 full hd kép az 2 megapixel, tehát ezt nem kell interpolálgatni sehova. Szerintem inkább a bitrate-tel lehet a gond. Nem néztem még nyers SJ4000, se GoPro felvételeket, de mindjárt megnézem.

Feel Good Inc.

(#4840) szabieable válasza Pompi (#4839) üzenetére


szabieable
aktív tag

tessék :)

(#4841) Papa-Het válasza maj-viktor (#4836) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

Arra gondolok, hogy mennyire működik jól a kapcsolat. Mekkora távolságból lehet még használni, jelerősség stb... illetve az alkalmazásban ugye elvileg lehet állítani a kamerabeállításokat.

szabieable

Szerintem mókás dolog ez a wifis eszköz. Még mindig egyszerűbbnek tartom ha telefonról keresztül kezeled a kamerát. Egyrészt jobban látod, mert nagyobb a kijelző, és miért ne? ;) Szerintem jó dolog a wifi-s kapcsolat, HA működik tökéletesen. Ezért ez a nagy wifimánia a részemről. :) Illetve győzzön meg, hogy nem kell kicsengetni 90 ezer forintot egy gopro hero3 silver-ért. :) Mert ami azt illeti, nem akarom kicsengetni érte, de győzzön meg. Szóval érted.

(#4842) Pompi válasza szabieable (#4840) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Köszi! Közben megnéztem a Techmoan sample videóiból párat, ott is 15Mbps körül van a bitrate. A GoPro hero 3 szériából a legkisebb vesz fel ennyivel, a nagyobbak tudhatnak többet is.

Feel Good Inc.

(#4843) maj-viktor válasza Papa-Het (#4841) üzenetére


maj-viktor
őstag

Röviden előjáróba SJ3000 Wifi-ről tudok nyilatkozni, de nem hiszem, hogy sokban térne el a SJ4000 WiFi-s változata...

Hatótáv, elég kicsi ~5-10méter...
Kezelés, igen, szinte mindent lehet kapcsolgatni a programba... pontosabban:
- felbontás
- white balance
- REC gomb, azaz felvételindítás / leállítás
és persze az előkép! :)

Ahogy már volt itt magyar teszt videó is róla, biztos lesz még, meg minden, de olyan alapos, mint én, már-már fanatikus mindenrészletbe kiterjedő - kötve hiszem... mivel én folyton figyelem az itt felmerülő kérdéseket is és azalapján próbálom összehozni / válaszolni...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4844) Papa-Het válasza maj-viktor (#4843) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

Erről van szó?

[link]

Neked van is ilyen készüléked, vagy csak tesztelted? Ha jól látom, akkor ehhez van remote key (távirányító) - ami lehet csak kiegészítő -, de lehet megérne egy próbát, hogy képes-e irányítani az SJ4000 wifi verzióját. Az komoly lenne :))

[ Módosította: Pompi ]

(#4845) Pompi válasza Papa-Het (#4844) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem próbálnád meg használni a Link gombot ha már van légyszíves?! :)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4846) Papa-Het válasza Pompi (#4845) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

Ha nem tűnt volna ez a "szerkesztés" pont, akkor megtenném! ;)

(#4847) Davodkaaa válasza PS7A (#4832) üzenetére


Davodkaaa
csendes tag

Miért is kell mindenbe belekötni???
...

(#4848) Davodkaaa válasza maj-viktor (#4834) üzenetére


Davodkaaa
csendes tag

Akkor ha érdekel akkor keress rá youtubon a csatornámra ,vagy írd be hogy aprilia rx50 , simson Sj4000 WIFI SJCAM

(#4849) -Mosquito- válasza Davodkaaa (#4848) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Használd a szerkesztés opciót..

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#4850) hetesipeter


hetesipeter
csendes tag

Sziasztok!

Ma kaptam kézhez az elektropoint-tól az sj4000 wifi-s változatát.
Mielőtt bárki is fikázna, nem hazudok, stb. Aki nem hiszi bekaphassa. Számlát kaptam róla 1 év garral. Be tudom mutatni, ha nem hiszitek, bescannelem és felrakom.
Hogy sikerült megszereznem? Pécsi vagyok, felhívtam őket, hogy nagyon sürgős lenne mert elutazom a hétvégén és szükség lenne rá. Teljesen nyitottak voltak. Azt mondták, van egy-két darab, amit így tudnak küldeni, mielőtt felraknák az oldalra. Örültek neki, azt mondták, legalább én is tesztelem és írhatok véleményt róla. Kedden rendeltem meg telefonon utánvéttel, de a 41 ezres áron kaptam még. Rendeltem hozzá 1 db plusz aksit. Annyi, hogy telefonon feketét kértem, de szürkét küldtek. Sebaj, ez még talán szebb is.
Wifi működik, eredeti, sjcam feliratos brand változat, amit már telefonon egyeztettem is, mielőtt megrendeltem volna. Most tesztelgetem, eddig működik rajta minden. SJCAM alkalmazással tökéletesen fut Galaxy S4-en, mindent tökéletesen vezérel. A képet kb. fél, 1 másodperccel csúsztatja. A másik programmal nekem nem ment (dv).
Nekem még nem volt előtte sportkamerám, ami nem tetszik benne annyira: a wifi hatótávolsága kicsi. Ha átviszem a másik szobába, éppen csak van jel, pedig néhány méter a távolság, és egy picit jobb kameraképre számítottam (Igaz, csak szobában próbáltam eddig és ugyebár a fény nem túl erős.). Hétvégén, ha nem szakad az ég, kipróbálom motoron, az lesz az igazi teszt.

Ha valakinek infóra van szüksége, kérdezzen, ha tudok segítek.

Viszont én is kérnék majd segítséget. Milyen vágóval tudom megvágni a rögzített filmeket?

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Péter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.