Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Real_Necro válasza spy14 (#4199) üzenetére


Real_Necro
veterán

Erre még gondolom rá jött a vám meg áfa is, vagy éppen azért volt ilyen gyors mert nem?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4202) maj-viktor válasza spy14 (#4196) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hoppácska - hoppácska! Tesztet követel a nép! xDDD

(mondjuk ha beszerválok majd én is egyet, akkor teljes körűen letesztelem, mint annó az SJ4000-et, de ez sem ma lesz... tekintve, hogy fox-éknál rögtön félnap alatt el is fogyott a készletük plusz nekem sincs szabad money-m most erre... :()

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4203) maj-viktor válasza Real_Necro (#4197) üzenetére


maj-viktor
őstag

Azért az EU-n belüli, így 1-2hét szállítással számolj, míg ő Kínából +20$ szállítás-ért DHL futár-ral rendelte, ami köztudottan ~1hét alatt elhozza neked a világ másik feléről is a cuccost...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4204) Real_Necro válasza maj-viktor (#4203) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jó tudni, de ilyenkor pl VÁM elszámolás hogyan van? Nekem mindig sokat ültek rajta...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4205) spy14 válasza Real_Necro (#4204) üzenetére


spy14
tag

DHL-nél pikk pakk megoldják, saját vámosaik vannak.

(#4206) maj-viktor válasza Real_Necro (#4204) üzenetére


maj-viktor
őstag

Sima postai vámolás 1-2hétig is elhúzódik, míg DHL-nél 1nap!
És sima post esetén még felszámolnak +1.500 Ft-ot vámkezelési költségre, míg DHL-nél be van építve az árba...

De amúgy:
http://junkieeeboy.blog.hu/2012/10/14/rendeles_kulfoldrol_usa-bol_kinabol_ebay-rol_vam_afa_terhek
&
http://junkieeeboy.blog.hu/2013/09/01/rendeles_kulfoldrol_usa-bol_kinabol_ebay-rol_szallitasi_modok_ido

&
http://junkieeeboy.blog.hu/2014/05/18/rendeles_kulfoldrol_usa-bol_kinabol_ebay-rol_3_resz_vamolasi_folyamat
(ezeket én írtam)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4207) m3ss


m3ss
veterán

lehet mar kapni vhol wifis eredetit ebayen?
ha igen es vkinek van bevalt sellere, johetne puben egy link, ty.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#4208) maj-viktor válasza m3ss (#4207) üzenetére


maj-viktor
őstag

Tessék: ebay.com (SJCAM SJ4000 Wifi)

De najó viccen kívül, túl friss termék - túl nagy igény van rá (hiánycikk)... Ha biztosra akarsz menni... foxoffer (de most 1-2hétig nekik sincs / sem lesz)

De amúgy hogy ajánljon valaki neked olyan eladót, akitől még megsem kapta a terméket!? 1hete startolt, ha lassú postával rendel valaki, akkor ~1hónap míg megkapja.. egyszóval még 3hét, míg ilyet tudna bárki is ajánlani...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4209) m3ss válasza maj-viktor (#4208) üzenetére


m3ss
veterán

mivel nem tudom mikor jelent meg, 75 fele verziot talalni belole ebayen sj4000 wifire keresve. igy azt sem tudhatom h vkinek lehet-e mar. latom teged minden kerdes baromira idegesit itt a topicban.idealis esetben csak te beszelnel, magaddal.
mondjuk annyira nem zavar, az mar inkabb h nincs ignore btn phn :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#4210) spy14


spy14
tag

Csináltam 1-2 képet meg egy rövid videót, nem állítottam be semmit csak a dátumot. Ennyit bírt a gyors töltéssel az akksi, mondjuk a blökinek is melege van. Majd valamikor csinálok még videókat.

Kipróbáltam az androidos appot is, egész fasza, jól össze van rakva, nem is szakadt meg. Kicsit késik a videó, de az belefér.

(#4211) dani88 válasza spy14 (#4210) üzenetére


dani88
tag

Hangra lennék kíváncsi, hogy változtattak-e valamit. A 60 fps-ben nem reménykedem.

(#4212) m3ss válasza spy14 (#4210) üzenetére


m3ss
veterán

egesz jo kepe van ennek a vacaknak :DDD
de arra azert vigyazz, hogy a minimum fokusztavnal kozelebb ne fotozz. pl barack, egyik kozeli tacsko is ilyen sztem.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#4213) TheCsory


TheCsory
csendes tag

Szerintetek itt is az eredeti verziót árulják?

(#4214) Real_Necro válasza maj-viktor (#4206) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi, évek óta rendelek külföldről dolgokat, csak EU-n kívül eddig postával hozattam csak, abból egy volt vámköteles... futárral nem ismertem hogy megy, de gondolom áfa-val akkor ez a wifis verzió is kb 37eFt környékére jött ki. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4215) maj-viktor válasza m3ss (#4209) üzenetére


maj-viktor
őstag

Talán ha visszaolvasnál... tudod... Komolyan egy 10éve regelt emberkének kell ezt mondani... vagy összefoglaló, stb.

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4216) szabieable


szabieable
aktív tag

Megjött ma heavendstől a replacement kamera 1 hét alatt :) működőképes, eredeti az alábbi FW verzióval: 20140707V01
Jah és még ez is nobrandes, így gondolom kézzel frissítgetik rajta az FW-ket

[ Szerkesztve ]

(#4217) IGO PRIMO ER


IGO PRIMO ER
csendes tag

A Wifin kívül változott valamit a kamera?

(#4218) nbence94 válasza szabieable (#4216) üzenetére


nbence94
tag

és tényleg a rosszat megtarthattad egy az egybe? rögzítőkkel? :) én a helyedbe megpróbálnám azért valahogy megbütykölni, hátha életre lehetne kelteni :D

(#4219) nbence94 válasza spy14 (#4210) üzenetére


nbence94
tag

köszönjök szépen!! :) fénykép módba elég jól teljesít simához képest, videóban ugyanazt hozza. tehát aki csak wifire vágyott annak instant get ennyi pénzért! :D

(#4220) szabieable válasza nbence94 (#4218) üzenetére


szabieable
aktív tag

meg igen :) a bütykölést már próbáltam de nem jött össze, amint lesz szabad 10 percem melóban ilyennel foglalkozni teszek vele egy utolsó próbát hátha... aztán válaszolok a privátokra és kiárusítom a maradékokat :)

(#4221) Zozzer888 válasza Zozzer888 (#4186) üzenetére


Zozzer888
addikt

Fel is töltött, viszont ahogy levettem a töltőről, nem tudom bekapcsolni. Egyszerűen nem reagál a bekapcs gombra. Pedig érzésre kattan és ahogy PC-re dugom ott is aktív, felajánlja, hogy webcamként vagy háttértárként akarom-e használni:(

Visszaküldés, vagy lehet vele valamit kezdeni?

SZERK: Ha berakom a vízálló tokba, abba bekapcsol...

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#4222) Meridani


Meridani
tag

Milyen az az új firmware? 0707-es? Változott valami?

(#4223) spy14


spy14
tag

Wifi erősségről:
Nálam szabadtéren a vízálló tokban, úgy hogy egy db gyenge wifi jel van csak 12,5méterig nem akadozott a kép, utána kezdett el, Motorola Moto G telefonnal.

A firmware verzió pedig W20140811V01. Magyar nyelv még nincs benne.

(#4224) mizsemizse


mizsemizse
csendes tag

Sziasztok!

Régebben olvastam egy hozzászólást arról, hogy valakinek már van tapasztalata hibás kamera vissza küldésében.
Ha jól emlékszem postai levélként, küldte vissza. 3e. -Ft-os díjért.
Keresném az illetőt, szeretnék vele beszélni, hogy mi a menete a dolognak.
Bangood-ról rendeltem 2 hónapja.

A kamera hibáját már leírtam itt: [link]

(#4225) Szabie93 válasza Zozzer888 (#4221) üzenetére


Szabie93
tag

Nálam is ez volt a baj, azt hittem rossz, de csak annyi hogy kicsit izmosabban kell nyomni a bekapcs gombot :)

(#4226) mm89 válasza Zozzer888 (#4221) üzenetére


mm89
őstag

Vedd le az akksi fedelet, vedd ki az akksit, akkor óvatosan a körmöddel le tudod körbe feszegetni az előlapot. Out találod a bekapcsoló gombot. Tedd be az akksit tövig. Nyomd meg a gombot. Működik? Ha igen akkor annyit kell tenned, hogy teszel az előlap alá,a gombhoz valami kis darab valamit ( :D ), hogy könnyebben elérje a kapcsolót az előlapi gomb.
Szabie93 ez neked is szól :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#4227) maj-viktor válasza mizsemizse (#4224) üzenetére


maj-viktor
őstag

fw cserét próbáltál!? Még mielőtt feleslegesen visszapostáznál próbálj végig mindent!

Így az említett előlap levétel, stb. és különböző fw-ek felrakását is!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4228) Zozzer888 válasza Szabie93 (#4225) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ja, ezt is erővel kell. Csak kicsit megijedtem, hogy rossz. De megy ez, csak gondolta a fene, hogy így meg kell nyomni a gombot egy ilyen kis vackon:)

(#4226) mm89: köszi, ha nagyon zavaró lesz, akkor lehet meglépem:)

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#4229) mizsemizse válasza Zozzer888 (#4221) üzenetére


mizsemizse
csendes tag

Ha lepattintod az előlapot, akkor láthatod, hogy a bekapcsoló gombja elég olcsó megoldás. Nem a szokásos micro kapcsoló van benne. 3 érintkező felület van rajta, két szélén egy polaritás és középen meg az ellenkező. Erre van ráragasztva egy vékony kör alakú domború lemez. A gombbal ennek a közepét nyomogatod. Lehet félre csúszott a lemez és nem zárja rendesen az áramkört. Egy kés hegyével kipróbálhatod, hogy rövidre zárod a piros és a fekete kábelek végét a forrasztásnál, nekem így bekapcsol, meg ki is. :)

(#4230) mm89 válasza Zozzer888 (#4228) üzenetére


mm89
őstag

Szerintem csináld meg, nekem tökéletes lett. Azt a műanyagot vágtam szét amiben az sd kártya volt.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#4231) lolcopterlol válasza mizsemizse (#4224) üzenetére


lolcopterlol
tag

én voltam :)

(#4232) Hooper


Hooper
őstag

Sziasztok!
meglett az sj4000em utolsó pillanatban :P
Mivel pár óra mulva indul a gépem és még be se pakoltam annyira nem tudok elmélyedni a tesztelésben, user manuálban (már ha van a dobozban).
Lehet rendesen kibontani is már csak külföldön lesz időm.

Szóval a kérdésem az lenne: forumon visszaolvasva ezt találtam hirtelen mint beállítás:
1080p
HDR: ON
EXPOSURE: +1/3
WhiteBlance: ha felhős idő van, vagy egyáltalán nincs napsütés: Cloudy, amúgy auto.
Mindenféle idő és dátumkijelzést kikapcsolva.

Képernyőkímélő (kijelző kikapcsolás) bekapcsolva.
Így 88 perc video rögzíthető.

Ez még továbbra is a legajánlottabb mód?

kell +1/3adot kompenzálni? nekem inkább világosnak tűntek a tesztvideok mint alexposnak. kint nagyon vissza se tudom nézni szóval jó lenne ha szépen rögzítene.

Másik:
video rögzítés közben képernyőt h tudom kikapcsolni? nem találtam beállítást.

Köszönöm aki türelmes és válaszol, bocs aki már unja. most tényleg sietős.

szépnapot

(#4233) mizsemizse válasza lolcopterlol (#4231) üzenetére


mizsemizse
csendes tag

Írtam pm-et. :)

(#4234) szabieable válasza Hooper (#4232) üzenetére


szabieable
aktív tag

screensavert állítsd 3 percre és akkor kikapcsol majd

(#4235) kisda válasza Hooper (#4232) üzenetére


kisda
aktív tag

HDR OFF!

1080P

Tungsten/cloudy ( Tungstennek valósabbak a szinei) Autot ne használd, fehéres lesz a kép szép napos időben is,

Expo: 0 vagy +1/3

Minőség: Fine

Sharpness: Normal-on jó. Ha legfrissebb FW van a kütyün, akkor a Soft és a Strong felvannak cserélve, szóval a Soft az éles kép lesz, a Strong pedig ellenkező.

Anti shaking off

Jó utat, videókat kérünk!

Hoztam nektek közben egy videót a tegnapi munkálatokról: Trágyaszórás

(#4236) stickermajom válasza kisda (#4235) üzenetére


stickermajom
addikt

Milyen copterrel csinaltad?

(#4237) kisda válasza stickermajom (#4236) üzenetére


kisda
aktív tag

Házi építésű 600 mm-es. 1100 Kv-os 300W motorok, egy nem jól beállított Multiwii vezérlő, 2 illetve 3 cella Lipo, és ugye a hatalmas szél..

(#4238) stickermajom válasza kisda (#4237) üzenetére


stickermajom
addikt

Ertem koszi! Valamit nekem is kene mokolni, vagy legalabb venni valami belepo kategoriat. Itt PH-n van valami ilyesmivel foglalkozo topic? Kerestem par kifejezesre, de nem talaltam semmit.

(#4239) madmike válasza stickermajom (#4238) üzenetére


madmike
őstag

Van, de az Rc forumot ajánlom, ott mindent megtalálsz.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4240) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Az ISO az milyen beállítást takar? Mit változtat? Este lesz egy koncert és gondoltam csinálok egy próba felvételt. Milyen beállítást ajánlotok esti színpad felvételre?

(#4241) dani88 válasza ЯΞD (#4240) üzenetére


dani88
tag

Fényképnél effektív. Minél nagyobb az ISO szám, annál szemcsésebb a kép, viszont kevésbé mozdul be.

(#4242) Szabie93


Szabie93
tag

Sziasztok!

Mit szólnátok egy csoportos rendeléshez? Van egy kapcsolatom ahonnan tudnék elég jó áron EREDETI SJ4000-et rendelni, de minimum 10db-t kell rendeljek. 78$/db az ára DHL-el. ÁFA darabonként 2e Ft, szerintem így is bőven ár alatt van, ha valakit esetleg érdekelne keressen meg :)

(#4243) maj-viktor válasza ЯΞD (#4240) üzenetére


maj-viktor
őstag

google ISO...

"ISO (érzékenység) - "a fényviszonyok digitális javítása"
Az ISO 100 az alapérték. Ha gépünk ennél magasabb érzékenységgel is rendelkezik, akkor kevesebb fénynél is fényképezhetünk.
A nagyobb ISO értékhez nagyobb képzaj (több oda nem illő pixel) párosul. Hosszú expozíciós idő esetén szintén zajosabb lesz a felvétel."

Röviden amatőröknek: fényérzékenység... minél nagyobb, annál szemcsésebb (digitálisnál pixelesebb a kép)
Esti - sötét felvételeknél látszik nagyon a különbség!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4244) maj-viktor


maj-viktor
őstag

SJ5000... az vajon milyen lehet!? :DDD
Elvileg wifis, és ahogy látom nagyobb LCD-je van... xD

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4245) greef válasza maj-viktor (#4244) üzenetére


greef
tag

Elsőre elég jópofa. A nagyobb kijelző tetszik. :C

(#4246) silmatauki válasza RunTimeError (#4102) üzenetére


silmatauki
őstag

A vízálló tokról egy kérdés azoktól akik már próbálták vízben.
Nektek is kicsit furán záródik a hátulja? Gondolok itt a gumi tömítésre, olykor egyik oldala mintha kicsit jobban kilógna mint a másik. Kicsit félek így vízbe ereszteni a készüléket :D

Összesen eddig legalább 10 órán keresztül volt rajtam (a homlokomon) gyors- és hátúszás közben a cuccos. Nem ázott be. (Persze ez nem gari arra, hogy a Tiéd nem fog...)

(#4247) silmatauki válasza maj-viktor (#4244) üzenetére


silmatauki
őstag

(#4248) maj-viktor válasza silmatauki (#4247) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ez egyértelmű volt számomra, hogy az, csak így viccesek ezek a "próbálkozások", amikor a klón-t klónozzák, "tovább fejlesztik"... :D

És úgymond a semmilyen márkanevet (SJ4000), használják fel... tovább számozzák... SJ5000!

xDDD

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#4249) RunTimeError válasza silmatauki (#4246) üzenetére


RunTimeError
tag

Már teszteltem kádban és mosdókagylóban, ott nem volt semmi gond, bár sokkal mélyebbre nem hiszem hogy mennék vele egyelőre :D

Ha homlokodon volt akkor gondolom az eredeti fejpántjával? Nem túl nehéz úszás vagy akár sima séta közben?

[ Szerkesztve ]

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#4250) madmike


madmike
őstag

Nektek hány nap után kezdett el élni a tracking number? Pénteken rendeltem cheap citytől és még semmi. Aggódjak? :D

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.