Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:19

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!(beleértve a sárga kazettákat is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

mibe maradtatok a Saturnt illetően?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#702) rocket válasza thegamer (#697) üzenetére


rocket
nagyúr

Erdekel a gep? vagy mirol szoljak?:)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#703) PeliScan válasza thegamer (#699) üzenetére


PeliScan
addikt

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

Mit érne neked? :)

-------

Gameboy-ról nem csináltam képet, az úgyis tudjátok. Használt, persze, látszik rajta, de nem törött egyik sem vagy ilyesmi. Bomberman és Chessmaster kártyák vannak hozzá. Ezért mit adnál, GombócArtúr?

(#704) thegamer válasza rocket (#702) üzenetére


thegamer
csendes tag

Nos, nem mondtad egyertelmuen, hogy eladnad, ezert irtam, hogy ha igen, akkor majd szolj ; ] tehat ha el szeretned adni, akkor dobj mailt es megbeszeljuk.

(#705) thegamer válasza PeliScan (#703) üzenetére


thegamer
csendes tag

8000 Ft

(#706) PeliScan válasza thegamer (#705) üzenetére


PeliScan
addikt

A két doboz együtt? :U Nagyon faja állapotban vannak! :) Ha adsz érte 10k-t akkor bármikor viheted, ha maradsz a 8k-nál akkor feltszem aprónetre meg miitomén, megkérdezek pár boltot, hogy ők mennyiért vennék be.

Én jobban örülnék a 10k-nak, nem kéne mászkálnom. :)

(#707) affli válasza PeliScan (#698) üzenetére


affli
tag

Engem érdekelne 1 GB , esetleg a két kazival ha még megvan. Mennyit kérsz érte? Irányár?;)

Retro RULZ:)

(#708) affli


affli
tag

Egyébként a NES nagyon jól néz ki, szvsz még a 10k is NAGYON méltányos ár érte!!! A Saturn is zsír nagyon:))

ui.: csak az a fránya pénz...:O

Retro RULZ:)

(#709) ketutem1


ketutem1
csendes tag

Sziasztok

Érdekelnének GBC játékok olcsón, vagy csere:
Ami van:
Earth Worm Jim
DonkeyKong
Jurassic Park

A játékok egy 9 éves fiunak kellene, úgyhogy lövöldözős, autós, ugrálós stb :)

Üdv

Kétütem

(#710) Miazhogy válasza PeliScan (#703) üzenetére


Miazhogy
csendes tag

Hali!
Szép a gép, megboltoltátok, vagy megvan még?
Bomberman és Chessmaster játékot írtál mellé, hát ami a géphez van gyárilag hozzácsomizva az nem játszik?:))
Van ezeken kívül másiik NES játékod?

NES, SNES, GB játékok, kiegészítők érdekelnének

(#711) affli válasza Miazhogy (#710) üzenetére


affli
tag

Szerintem a Gameboy-hoz van a két játék:)

Retro RULZ:)

(#712) rocket válasza thegamer (#704) üzenetére


rocket
nagyúr

Eladom majd, csak elotte kilesz tisztitva szepen belul :)
Mennyiert erdekelne ? lehet messze vagyunk az elkepzelesektol ar szinten :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#713) thegamer válasza PeliScan (#706) üzenetére


thegamer
csendes tag

PeliScan, mail ment!

(#714) thegamer válasza rocket (#712) üzenetére


thegamer
csendes tag

Figyelj, irtam arat, de azt is irtam, hogy latni kene, ugyanis a megkimelt es megkimelt kozott neha meglepo, hogy mekkora kulonbsegeket szoktam tapasztalni.

Az sem derul ki szamomra a leirasodbol, hogy a gepnek van e doboza. Es akkor ezekszerint a Virtua Fighter is megvan hozza gondolom szinten dobozzal. Az utolso harom jatek a felsorolasodban nem sokat er, mivel sportjatekok, az ilyenekkel mindenhonnan elhajtjak az embereket, ezek erhetnek max 1000 Ft-ot. Esetleg a Need For Speed erhet meg valamit de az sem exkluziv jatek. Engem foleg a Bug, Nights, Sega Rally, Daytona Usa erdekelne, bar a Daytona is megvan. Nights meg egyszalmagaban, analog joy nelkul szinten nem er annyit. Most vettem egy ''megkimelt allapotu'' v1 eu Saturn-t 15 ert negy jatekkal es konverter kartyaval, ami eleg ritka. Jatekokat 1500-3000 Ft kozott lehet kapni hozza. Tehat ez az egesz kb 30 korul mozog. Ettol fuggetlenul engem tovabbra is erdekelne....

[Szerkesztve]

(#715) PeliScan válasza Miazhogy (#710) üzenetére


PeliScan
addikt

Szia!
Nem, még nem történt meg a bolt, ha neked többet ér mint 10k én csak örülök neki! :) A géphez minden van, a két game viszont a gameboy-okhoz tartozik, tehát nem a NEShez.

thegamer, mindjárt nézem a mailt!

(#716) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

NA... szépen beindult itt az élet.

Az a NES szett szerintem tényleg megéri az árát, az árkád joystick hozzá meg iszonyú ritka.

A Saturnért meg vérzik a szívem...

Anno Majdnem lett egy gameboyom innen a ph!-ról, 5játékkal 2500ért, úgyhogy az ajánlatom most 2ropi rá. (doboza van?)

Thegamer neked most írok levelet.

és,
fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#717) thegamer válasza GombócArtúr (#716) üzenetére


thegamer
csendes tag

En 3000-ert vettem sima GB-t karcmentes allapotban, dobozzal, egy jatekkal!
Jo allapotu GB-ok eleg ritkak ; )


GombocArtur, meg nem erkezett meg a level. =|

[Szerkesztve]

(#718) turho


turho
őstag

Viper chipes Gamecube gépe nincs valakinek, vagy tapasztalat róla, működik-e rendben?

(#719) thegamer válasza turho (#718) üzenetére


thegamer
csendes tag

aproneten lattam ilyen gepet legutoljara a gamcube ''rovatban''.

egyebkent teljesen megoszlanak a velemenyek. van aki azt mondja, hogy neki megy, ugyanakkor lattam Magyar web-re feltoltve kepeket olyan szetegetett miniDVD-krol, hogy fajdalamas volt rajuknezni....

(#720) PeliScan


PeliScan
addikt

Nah úgy tűnik gamer viszi a NES készletet, még 3 gameboy (most próbáltam ki őket, letisztogattam az érintkezőket, minden :) és mindhárom müxik szépen! egynek hiányzik az elemtartó hátapja) és 4 játék (bomberman, double dragon, chessmaster és tetris) mennyi a reális ára így?

ne mszeretném h rajta maradjon kazetta nélkül gép, ez érthető, gondolom :)

(#721) GombócArtúr válasza PeliScan (#720) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

egyik gb+ double dragon, tetris - 2K?

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#722) PeliScan válasza GombócArtúr (#721) üzenetére


PeliScan
addikt

Tekintve, h Cheapboy 2k-t ad egy játék nélküli gameboyért :(

(#723) rocket válasza thegamer (#714) üzenetére


rocket
nagyúr

Megvan a doboza termesztesen.
Megnezheted majd elotte nyugodtan, ez tenyleg megkimelt allapotu, idezojel nelkul :)
Elotte kitisztitom/letesztelem azert, hogy belul is olyan legyen mint uj koraban :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#724) thegamer válasza rocket (#723) üzenetére


thegamer
csendes tag

orommel hallom : ))))
de arat meg mindig nem mondtal, es hogy mikorra tervezed az eladasat. ; ]

[Szerkesztve]

(#725) GombócArtúr válasza PeliScan (#722) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Jó rendben.
Igazából -mint már írtam párszor- SEGAkat gyűjtök, más konzol vásárlását meg 77szer meggondolom, ha megveszem a konzolt, akkor késztetést érzek hogy megszerezzem a hozzá tartozó kiegészítőket is...

Ha nem jutok hozzá 2K-ért akkor nem lesz. De kísértés sem...

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#726) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

FIGYELEM! ELADÓ MEGADRIVE!

''Lenne egy Sega Megadrive 2 konzolom+ Mortal 2 játék, a gép jó állapotban van csak a reset gomb rossz.6000 ft vagy Snes kazi csere érdekel.''

spinal1981@freemail.hu e-mail címen lehet érdeklődni.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#727) rocket válasza turho (#718) üzenetére


rocket
nagyúr

Mukodik tokeletesen.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#728) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#729) rocket


rocket
nagyúr

Besegitek, up :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#730) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

VAlaki tud mutatni nekem egy normálisan működő Saturn emulátort?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#731) GombócArtúr válasza GombócArtúr (#730) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

...meg N64 emulátort. Project64 el elindul a játék, de borzasztóan szaggat a hang, és a játék is egy kicsit. Mit lehet vele kezdeni?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#732) rocket válasza GombócArtúr (#731) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez az emulatorok sajatossaga, hiaba a sokkal erosebb pc hw, nincs tokeletes emulator :(

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#733) GombócArtúr válasza rocket (#732) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

nem hiszem... anno egy gyengébb konfigon valahogy mégis működött, igaz kizárólag teljes képernyőben ment rendesen. És tökmindegy milyen felbontást használok, mert úgyanúgy szaggat úgyis. Saturn emulátorokat meg működésre se tudom bírni... Nincs valakinek valami normális programja?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#734) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#735) console válasza GombócArtúr (#733) üzenetére


console
aktív tag

olvastam, h nem létezik mégcsak közepesnek se mondható saturn emulator. van pár, de egy emulator max 5-15 ADOTT saturnos játékot tud elindítani, a többire meg sem nyekken. az adott játékokat általában mellékelt readme.txt-ben közlik.

.

(#736) GombócArtúr válasza console (#735) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Hát ez fanasztikus... Én még a átékok elindításáig sem jutottam el. Az egyik kilép és lefagy ha megmutatom a bios fájlt neki, a másik meg nem talál valami plugineket, és hibaüzenetet ír ki egy - az emulátorprogramhoz mellékelt- dll fájlra hivatkozva. Viszont azt nem is gondoltam, hogy egyáltalán nem létezik hozzá olyan profi program, mint a megadrivehoz a gens. Az N64-el szintén nemtok mit kezdeni, az továbbra is szaggat.

Úgylátszik a Saturn gépet nem csak programozni volt nehéz, hanem még a működését emulálni is az...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#737) thegamer


thegamer
csendes tag

GombocArtur, te mindenkinek ilyen lassan valaszolsz?

(#738) lorcsi


lorcsi
veterán

szerintetek ez kb. mennyit ér:
1 db. gb-a sima régi fajtaalap cucc a kijelzőn van 1 karc
2 db nagyító & egy olyan kiegészítő amivet talán össze is lehet kapcsolódni a gb-kel
és ehhez 12 játék (mind tökéletes állapotban...)

(#739) GombócArtúr válasza thegamer (#737) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Ne haragudj, e-mailt írni nagyon lusta vagyok, ha nem válaszolok azonnal, ahogy megkaptam a levelet, jó esély van rá hogy el is fogom felejteni. A válaszom, igen! csaknem mindenkinek ilyen lassan :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#740) GombócArtúr válasza lorcsi (#738) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

nem rossz felhozatal, 10ropit simán, de lehet még többet is. Ha itt nem tudod eladni próbáld a vaterán vagy az apróneten.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#741) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#742) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#743) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#744) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

vennék olcsón Nintendo 64 -et. 1 darab játék miatt akarom megvenni ezt a konzolt.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#745) tsu válasza GombócArtúr (#744) üzenetére


tsu
tag

Nekem van, holnap tudunk értekezni, ha érdekel. Progik is vannak.

×××

(#746) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Milyen áron van olyanod neked?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#747) thegamer


thegamer
csendes tag

Tovabbra is keresek Castlevania jatekokat, foleg a SNES-es Super Castlevania 4-et és a Megadrive-os Castlevania Bloodlines-t (NTSC Next Generation).

(#748) rocket


rocket
nagyúr

Holnap indul a saturn teszt nap, ha nem felejtem el :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#749) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Többen érdeklődtek nintendóra Donkey Kong felől, ma voltam a PeCsában, de sehol nem láttam. Egyedül egy helyen volt Super Mario World(?), ami nagyon baró dolog!
Láttam gamegear kazikat is, de elég sovány volt a felhozatal. 3 Columns, és 3 külömböző golf játék... Este meg Kartel és Sex Action koncert lesz ottan! :DDD

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#750) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.