Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:19

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!(beleértve a sárga kazettákat is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) GombócArtúr válasza turho (#1250) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Ezesetben elviszem, nem lenne fair, ha most gondolnám meg magam!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1252) turho


turho
őstag

Ok. Megpróbálok mihamarabb szólni, hogy megyek-e Pestre. Ha nem, sztem utánvét. Akkor feladnám csütörtök reggel, péntekre ott van.

(#1253) sti


sti
tag

Sziasztok!

kicsit OFF
GC-ra eladó Metal Gear Solid:The Twin Snakes című játéka nincs itt valakinek?
kicsit ON

(#1254) turho


turho
őstag

Nagyon-nagyon OFF: Gamecube backup gyűjteményem egyben olcsón eladó lenne. Márkás dvd-ken. kb. 50 lemez. Csak egyben, 300/db.

(#1255) szalai56 válasza turho (#1250) üzenetére


szalai56
senior tag

Úgy van. Engem is elzavart, ezért vettem ''bánatomban'' egy SNES-t, amihez most programokat keresnék.:O

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#1256) turho válasza szalai56 (#1255) üzenetére


turho
őstag

De csak mert konzol-kacatos barátunk hamarabb szólt...:)

(#1257) Rez_Grof válasza GombócArtúr (#1244) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Árat azt még nem találtam ki, csak igényfelméres, de szvsz 8-10k nál nem ér többet. Eredeti doboza még meg van.
Gamék: Mario2,Mario3, Double Dragon 2, valami Looney Toons, Dzsungel Könyve az hiszem ennyi.

Az is játszik, hogy valami komolyabb gépbe beleszámítani, mert öcsinek csak kellen valami újabb. :D

Milyen konzol szabad mostanság venni, PS2, GameCube, Xbox??? mert ahogy nézegetem őket mind olyan 50K körül van.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1258) Male


Male
nagyúr

Na ide is beírom:

Eladó egy Super Nintendo: eredeti dobozában, két irányítóval (az egyiken az oldalsó gomb lötyőg, mert valami kis pöcök letörhetett belőle, de ettől ugyanúgy működik), játék nincs hozzá. Pár hete lett kipróbálva, teljesen jól működik (zLegolas a megmondhatója, hogy működött :) ). A gép veszprémben van.
Ha valakinek kell, az dobjon egy mailt inkább (cím az adataimnál).

(#1259) GombócArtúr válasza turho (#1252) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:U Lécci ha lehet mellőzzük a postát, sokba kerül... pláne ilyen terjedelmü és tömegü cuccnál.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1260) turho válasza GombócArtúr (#1259) üzenetére


turho
őstag

Ok, csak akkor türelem, mert még nem tudok semmit, mikor és minek. Elmenni Pestre 5-6 ezer autóval. Nyilván nem/csak/ ezért megyek, de nem biztos hogy összejön.
A postaköltség cakpakk 1500 ft. Mondom, Sega Dreamcastet így adtam fel Pilisvörösvárra. 50 lemezzel. :) Tudni kell csomagolni.

(#1261) szako válasza sti (#1253) üzenetére


szako
tag

sti: írtam mailt!

(#1262) Milf Hunter


Milf Hunter
csendes tag

Hello!

N64-re keresem a MK Trilogy-t meg egy memória bővítőt!Ha valaki tud akkor segítsen!
köszi

(#1263) szako válasza Milf Hunter (#1262) üzenetére


szako
tag

Nekem megvolt a játék, aztán a Szent István krt.-i konzolboltban becseréltem. Talán még megtalálod.

(#1264) szako


szako
tag

Én pedig Sega Megadrive-hoz keresek Game Genie-t. Talán itt van ilyenje valakinek..
Esetleg SNES-hez is érdekelne, vagy valami működő átalakító japán játékokhoz, mert ami most van, az nem igazán jó (elindul ugyan a játék zenéje, de aztán megáll, és se kép, se hang.. hallottatok már ilyet?!)

(#1265) GombócArtúr válasza szako (#1264) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

esetleg az érintkezéseket nézted már? próbáltad megtakaritani, vagy ilyesmi?
Nekem a Comix Zone-om olyan, hogy lefagy egy bizonyos résznél...

Az előbb vittük végig a Streets Of Rage 1-et (persze easyn :) ) a haverommal. Tök állatt, utána kipróbáltuk a SOR2-t is, teljesen más hangulata van.
Ennyit mára!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1266) sti válasza szako (#1261) üzenetére


sti
tag

re

(#1267) zLegolas


zLegolas
őstag

Hali!

Vettem egy GameBoy Color-t, hozzá való táskával! Áttetsző-lilás, rettenet piszkos volt belülről... most csilli -villi, ragyog. Sosem láttam még, kicsit + is lepődem, milyen kis aranyos. Ja, és sokkal kontrasztosabb, szebb képe van, mint a normál Classic-nak!

Szal örülök! :C

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#1268) GombócArtúr válasza zLegolas (#1267) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Egy pár hónapja volt szerencsém kipróbálni egy Gameboy Classicot, A GameGearhez szokott szemem valami irdatlan szar képet látott, egyszerüen nézhetetlen volt, borzalmas kontraszt, nó háttérvilágitás, és feketefehér. Blööee :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1269) GombócArtúr válasza turho (#1260) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Jó tudom... ettől még a bizalmam a postában nem nőtt, sok negatív tapasztalatom van velük. Másrészt örülök, hogy öszekapartam az árát, arra már nincs kapacitásom, hogy a posta is jóllakjon belőlem :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1270) zLegolas


zLegolas
őstag

Ja, és kész a Flash programozókám v1.-es verziója. Ez a jó hír.
A rossz az, hogy nem műxik. Szal még dolgoznom kéne rajta... :U

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#1271) Milf Hunter válasza szako (#1263) üzenetére


Milf Hunter
csendes tag

Kösz!Nem Pesti vagyok!Azt sem tudom,hogy hol van!Esetleg Tel. vagy mail címet tudnál mondani?!

(#1272) szako válasza GombócArtúr (#1265) üzenetére


szako
tag

esetleg az érintkezéseket nézted már? próbáltad megtakaritani, vagy ilyesmi?

Igen, bár még csak hevenyészetten. Gondoltam ha azokkal van baj, a játék el se indulna, ill. nem állna le pontosan ugyanott az elején. De majd áttakarítom őket kicsit komolyabban, hátha..

(#1273) szako válasza Milf Hunter (#1271) üzenetére


szako
tag

Esetleg Tel. vagy mail címet tudnál mondani?!

270-0781 a számuk. Mail-címről nem tudok.

(#1274) Milf Hunter válasza szako (#1273) üzenetére


Milf Hunter
csendes tag

Köszi!Azért megpróbálom

(#1275) szako válasza GombócArtúr (#1268) üzenetére


szako
tag

Egy pár hónapja volt szerencsém kipróbálni egy Gameboy Classicot, A GameGearhez szokott szemem valami irdatlan szar képet látott, egyszerüen nézhetetlen volt, borzalmas kontraszt, nó háttérvilágitás, és feketefehér. Blööee :)

jja, és mégis lenyomta a GameGeart.. ossstoba Segaaa! :((

(#1276) GombócArtúr válasza szako (#1275) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

No igen, akkor még nem voltak olyan elérhetőek és olcsók az újratölthető elemek, pláne nem rendelkeztek ekkora miliamperszámmal. Hozzá kell tenni, hogy 1800-2100Mah-os elemeket vegyesen használva a gépben bír úgy 4 órát. Régen meg csak Ni-cd volt. Hat elem mellett nem olcsó a fenntartása, ha folyton vásárolni kell.
Kár hogy a Gameboy mellett viszonylag kevés játék (pláne jó! ) játék jelent meg rá, jobb sorsra érdemes konzol volt. Ennek ellenére még 1996ban is adtak ki rá játékot.

Nekem anno Supervision volt a legelső hordozható konzolom, ismeri valaki? :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1277) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Valaki tudna nekem mutatni egy linket Sega MCD / Saturn régiókonverterprogramhoz? Egyes amerikai régióban megírt játékok véletlenszerüen meghalnak, ha valamit betölt a program, szöveget, új helyszínt... :( nagyon ingerlő!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1278) Rez_Grof válasza GombócArtúr (#1276) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Erre:
Bővebben: link
Senki???

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1279) turho válasza GombócArtúr (#1268) üzenetére


turho
őstag

Nem akarom elkiabálni de péntek délután Pestre megyek haverommal, szóval el tudom vinni. Csak legyél könnyen megtalálható majd, mert kb. 0 időnk lesz. Rohangálni fogunk. Ha nem megyek, jelzek.

(#1280) GombócArtúr válasza turho (#1279) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Jó, a számom tudod, merre fogtok megfordulni? Én kőbányára (határ út, kőbánya kispest) vagy a belvárosba, (deák tér, nyugati pu.) tudok eljutni a leghamarabb.
Hívj előtte, hogy legyen idpm odaérni. Dánke!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1281) turho válasza GombócArtúr (#1280) üzenetére


turho
őstag

Persze, meg addig itt is beszélünk. Nyugati, Deák jónak tűnik. Kőbánya nem annyira....

(#1282) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Figyelem!
Továbbra is eladóak az alábbi játékok és kiegészitők Sega Game Gear konzolra:

Konzol:

Sega Game Gear - színes, háttérvilágitásos old-school játékkkonzol. Évekkel megelőzte a korát, mégis viszonylag ritka. Képet később tudok csak mutatni róla.


Játékok:

Columns - A nagy klasszikus, ugye.

Sonic The Hedgehog 2 - Sonic GameGearen is elbánik Dr. Robotnik-kal :)

Super Monaco GP - Száguldócirkuszos

Super Off-Road - Nagyon frankó autóversenyes játék, azon kevesek egyike, melyek tettszettek erre a konzolra.


Kiegészitő:

GameGear hordtáska, igazi ínyencség! Kerültél már olyan helyzetbe, hogy útközben lemerültek az akksik a gépedben? hogy PONT a kedvenc játékodat felejtetted otthon, vagy nem vitted magaddal mert körülményes cipelni. A GameGear válltáskával ez többé nem fordulhat elő! Tárazz be 8+3 játékot, rakd bele a Battery Packot is végszükség esetére, tedd bele a GG - SMS átalakítót, vagy egy TV tuner kártyát. És nincs több kellemetlen meglepetés, minden ottvan, egy helyen! Otthon is véd a portól. Mellesleg remek viselet is, fekete bélelt borítás, mutatós, rózsaszín zipzárral. Old-school viselet! Pompás kiegészítője lehet az övön hordott Battery Pack. - 3000Ft

Képek itt tekinthetők meg róluk:
Bővebben: link



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1283) szako


szako
tag

Én pedig továbbra is vennék Game Genie-t Sega Megadrive-hoz.. :)

(#1284) GombócArtúr válasza szako (#1283) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Pontosan mit is csinál az a game genie?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1285) Sefter


Sefter
veterán

SEGÍTSETEK!
Vettem itt a ph-n egy SNEST, ami szar... :(((
Nem kapcsol be, nem kap áramot, van valakinek egy tápja akihez elvihetném a gépet kipróbálni?

Psn ID: sefter_hun

(#1286) GombócArtúr válasza Sefter (#1285) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:U az kellemetlen. Sajnos SNES-em nincs.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1287) skullman


skullman
csendes tag

Bucsi írtam mailt! csekkold:)

(#1288) GombócArtúr válasza skullman (#1287) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:$ nem érkezett még semmi.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1289) thegamer


thegamer
csendes tag

Továbbra is eladóak, vagy cserélhetőek:
Bővebben: link

Castlevania Bloodlines-t keresek Megadrive-ra!

[Szerkesztve]

(#1290) zLegolas válasza Sefter (#1285) üzenetére


zLegolas
őstag

Ha Veszprémben jó... :U

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#1291) zLegolas


zLegolas
őstag


Hihi..vettem egy ilyent:Bővebben: link


:DDD

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#1292) GombócArtúr válasza zLegolas (#1291) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

régen még jók voltak az ilyenek :) azért ma már uncsi. Mondjuk a Casio-s Western Bar-ral eljátszanék szivesen.

Egyébként meg van érdeklődő egy eladó Sonic Spinballra? Igazi ritkaság megadrivera, és nagyon tuti játék.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1293) szako válasza GombócArtúr (#1284) üzenetére


szako
tag

Pontosan mit is csinál az a game genie?

Az Action Replay-k elődje, amolyan csalókártya (örökélet, szintek stb.), meg - ami miatt nekem fontos lenne - rajta keresztül lehet a palos gépekhez csatlakoztatni más rendszerű gammákat, illetve ha tudjuk a kódot, ki is lehet vele kapcsolni a régióvédelmet...
Namost én tudom a GG-kódot a játékhoz, amit meg akarok rendelni, csak épp GG-m nincs... :(
(Állítólag ennek vmi japán változata a Magicard, azt tudnék is szerezni tök olcsón, de az meg nem megy bele a palos gépbe! :(( )

(#1294) turho válasza GombócArtúr (#1292) üzenetére


turho
őstag

Artúr, neked nagyon kiesne a Szentmihályi úti Pólus Center? Estefelé? Vagy ha a nyugati környékén találkoznánk, mennyi idővel előtte kellene hogy rádszóljak? Szóval, mennyi idő odaérned?

(#1295) GombócArtúr válasza turho (#1294) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Húúú az nagyon a világvége. Nyugatikörnyéke tökély, ha egy 40-50perccel előtte szólsz nekem.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1296) turho válasza GombócArtúr (#1295) üzenetére


turho
őstag

40-50 perc?
És ha megmondanád hová vihetem esetleg még? Pl. helybe hozzád?

(#1297) GombócArtúr válasza turho (#1296) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

én a Pöttyös utcánál lakom. Az kőbánya kispesttől (metróvégállomás) két megálló, ott megy az üllői út is (tudom, hogy kocsival vagytok).

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1298) zLegolas válasza GombócArtúr (#1292) üzenetére


zLegolas
őstag

Ezért mondtam, hogy hihi... de egy százasért azért most sem olyan roszz :P

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#1299) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

annyiért nem is...


felfelé felfelé!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1300) gangesz


gangesz
csendes tag

hello, most látom van egy élő topic :) szóvalha érdekelne egy dreamcast, akkor nézz be ide!
Bővebben: link

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.