Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:19

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!(beleértve a sárga kazettákat is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

felfelé! Úgyfest hamarosan lesz MegaCD-m! :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#302) console válasza GombócArtúr (#301) üzenetére


console
aktív tag

Road Avenger és Lunar 2... juj...

.

(#303) GombócArtúr válasza console (#302) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

MCDre? Az sztem nem lesz hozzá. Ápropó valaki tudja hogy az MCD elfogad-e másolt cédét is, illetve hogy hogyan kell megírni másolt játékot. Letöltöttem egyet, de emulátorral sehogyan sem tudom elinditani. :(

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#304) console válasza GombócArtúr (#303) üzenetére


console
aktív tag

emulatorokat végigpróbáltam, de mind full bugos... :( nem nagyon dolgoztak ezeken. wgens-szel mentem a legtöbbre.
másolt cd-t nem tudom... ;/ de van pár isom a gépen.
aha MegaCD-re az alapjáték a Road Avenger! Ahogy Megadrivera a Sonic.

.

(#305) GombócArtúr válasza console (#304) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) attól a francia sráctól akivel szoktam msnezni megtudtam hogy lehet megacd-zni gens alól, és mutatott egy iszonyat jó franci emulátoros oldalt (igaz regisztrálni kell) itt MINDEN van! :)
Ha valakit érdekelnek a részletek, szivesen segitek!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#306) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

tsu! lehet hogy semmi baja annak a gamegearnek amit eladtam neked! Nekem is ugyanazt produkálta mint azon. Hidegben voltam kinn az utcán, és úgy tettem bele egy kazettát, és nem adott képet. Aztán beleleheltem az érintekzőkhöz és mindjárt működött! :) LEhet le kellene fújni kontakt sprével, remélem annak semmi káros hatása nincs. Kezdenek korrodálódni az érintkezők. Még a fültisztitó feje sem fért be hogy kiszedjem a port belőle...

Egyébként eladó vagy cserélendő GameGearre a Columns c. játékprogram mert kétszer is megvan!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#307) tsu válasza GombócArtúr (#306) üzenetére


tsu
tag

holnap (ma) megnézem, de szerintem nem ezen bukott el a dolog.
a licitre meg vasárnapig várok, hátha. bár az ilyesmi kimaradt az életemből.
.

[Szerkesztve]

×××

(#308) GombócArtúr válasza tsu (#307) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Remélem hogy menni fog! Mivel a srác azt mondta hogy legutóbb mikor próbálta még ment, csak most hogy megint előszedte nem indult be, hátha...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#309) affli


affli
tag

Szevasztok és BUÉK!!! :) Sajna eléggé beteg voltam az utóbbi egy hétben és net pedig csak a melóhelyemen van, úgyhogy nem tűntem el végleg:))

GombócArtúr az Sms-ed megkaptam, kössz szépen, már licitáltam is a vaterán!!!:)

Hja és látom szépen dagad a topic, csak így tovább!!!

Üdv

Affli

ui.: az a francia oldal érdekelne:B

Retro RULZ:)

(#310) Dreamcaster


Dreamcaster
senior tag

Szerintetek fognak érni valamit monnyuk 50 év múlva ezek ill. a mai konzolok? Persze működőképes állapotban.

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#311) console válasza Dreamcaster (#310) üzenetére


console
aktív tag

nekem igen más nem izgat.
szvsz 50 év múlva 3d-s tv-k lesznek, ha lesznek még és nem közvetlen az agyra kapcsolódva adnak le egy receptorokkal felfogható valóságot (mátrix-alap)
DE!
amiben nagyon reménykedem, hogy arra azért már az ember rájön a saját butaságára, hogy az egész fémes technológiája visszacsap globális felmelegedés, ózonlyuk, stb. címszavakkal, és felébred agyilag... hogy nem ezért van itt...


[Szerkesztve]

.

(#312) GombócArtúr válasza console (#311) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

sajnos ez nem egy utópisztikus gondolat...
Ha azt vesszük hogy milyen sokat ér egy 20éves ritka konzol, vagy sokat érne ha be lehetne szerezni pl: philips konzolja vagy a nem is olyan régi 3DO a panasonictol akkor a válasz igen. Máskérdés az hogy kinek a szemében ér sokat, (ahogy egy antik bútor nem nyűgöz le engem úgy mást sem egy ''hülye játék''). És hogy anyagi vagy eszmei értéket értünk a sokat ér alatt.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#313) Dreamcaster válasza GombócArtúr (#312) üzenetére


Dreamcaster
senior tag

Ha valaminek nagy az eszmei értéke akkor ált az anyagi értéke is, de az anyagira gondoltam. ;) Szal szerintetek az nagy lesz?

[Szerkesztve]

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#314) GombócArtúr válasza Dreamcaster (#313) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

egyes gépeknek már ma is akkora értéke van (ha nem több) mint új korában. Ez azon múlik hogy mennyire ritka. Péel Sega MegaCD-t 7játékkal, dobozzal mindennel együtt ajándék Sega Megadriveal veszek 25rugóért. Mondjuk valszeg újkorában ennél mégtöbbe került egy megaCD ennyi játékkal, de pléhsztésönt egy kazal játékkal kapsz 15ropiért.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#315) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

felfelé!

Itt van annak a fantasztikus oldalnak a címe amit találtam, (úgy 150-200 hozzászólással hátrébb van még néhány tuti link)
ím: Bővebben: link
A letöltéshez regisztrálni kell, amiben segitek ha nem megy.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#316) affli válasza GombócArtúr (#315) üzenetére


affli
tag

Nagyon tnx:)

Retro RULZ:)

(#317) GombócArtúr válasza affli (#316) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Szia Affli, hát visszatértél... mi volt ez az eltünés?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#318) turho válasza GombócArtúr (#312) üzenetére


turho
őstag

Amiga cd32-őt volt valaha?
Nekem volt, sajna eladtam, 1996-ban :(
Akkor sem számított új gépnek. 2 joypadom volt, meg 23 eredeti játékom hozzá.

(#319) GombócArtúr válasza turho (#318) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

ijjj... de kár érte... az fasza cucc pedig. Most jó sokat érne egy olyan gép... pláne annyi játékkal. Ahhoz ugye kellett amiga500 vagy 1200 nem? Azzal mi lett?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#320) spacer


spacer
aktív tag

Nekem ezek vannak meg mega cd-re isoban:ground zero, road avenger, sleephead, sonic, tomcat alley. Ha vkinek kell akkor szóljon. Ugyan nem tudok semmilyen helyet ahová feltudom rakni...
Ja és ezek közül mind megy az Dgennel.

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#321) ^grafo


^grafo
csendes tag

háj emberek!
van vkinek Game boya eladó? nekem nagyon kellene!

www.movementinside.com

(#322) turho válasza GombócArtúr (#319) üzenetére


turho
őstag

Nem, ez maga volt a konzol.Gyakorlatilag egy a1200 aga chipsettel, menüvel, audio-cd játszással, belső memkártyára mentéssel. Felülnyílós2x cd-rom volt benne.
Kis klassz fekete gép volt, mint egy ps2 /najó, picivel nagyobb/. :)

(#323) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Köszönjük a felajánlást!

A ground zero hány megát foglal?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#324) LeC


LeC
addikt

nintendo rulz :))

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#325) spacer válasza GombócArtúr (#323) üzenetére


spacer
aktív tag

két majdnem full cd.

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#326) turho válasza GombócArtúr (#319) üzenetére


turho
őstag

http://amigos.amiga.hu/amigak/gallery/cd32_b.jpg
http://amigos.amiga.hu/amigak/gallery/CD32_es_joypad.jpg

[Szerkesztve]

(#327) GombócArtúr válasza turho (#322) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

hmmmhh... attól tartok nagyon ritka ma már egy olyan gép :( nem hiszem hogy valaha is láthatok már működés közbe egy ilyen csodát...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#328) GombócArtúr válasza spacer (#325) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

ájjáj... hát az sok, annyi tárhely nincs. A neten meg (azon az oldalon) nincs meg az a game..

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#329) turho válasza GombócArtúr (#327) üzenetére


turho
őstag

http://apro.amiga.hu/index.php?abs=1&i&apro=512&keres=cd32#512

(#330) turho válasza GombócArtúr (#327) üzenetére


turho
őstag

http://apro.amiga.hu/index.php?abs=1&i&apro=279&keres=cd32#279

Ja, és nem is tudtam hogy működik még ez az amigás oldal :)

(#331) GombócArtúr válasza turho (#330) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

hát ahogy gondoltam... van áruk! Az a baj, hogy nem tartom valószinónek hogy ezek a fél éves hirdetések még aktuálisak-e attól tartok nem... Bár nemtom mekkora kereslet van mostanában ezekre a cuccokra.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#332) spacer válasza GombócArtúr (#328) üzenetére


spacer
aktív tag

Merre is van az a francia emulátoros oldal???? Egy linket adhatnál...

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#333) GombócArtúr válasza spacer (#332) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

315#-ös hozzászólás!
Tessék fojamatosan, végig olvasni ezt a topicot. Tanulságos! :) Még van benne elrejtve néhány link, a megtalálók jutalma néhányszáz ROM.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#334) spacer válasza GombócArtúr (#333) üzenetére


spacer
aktív tag

thx....:DD tényleg jó, csak ár hogy nem értek franciául egy kukkot se. De majd ha lesz egy kis kedvem vhogy csak sikerül regisztrálnom magamat!:)

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#335) GombócArtúr válasza spacer (#334) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

HA igény van rá, és nekem is lesz időm - mondjuk hétvégén - szivesen leírom a regisztrálás egyébként nem túl hosszú menetét. Megéri ott regisztrálni baromi sokminden van!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#336) Scae [Edgar]


Scae [Edgar]
tag

snes + 5 game (jók,de most nemtudom őket) + 2 gamepad mennyit érne meg neked?
Úgy sacc/kb. tól-ig?

(#337) GombócArtúr válasza Scae [Edgar] (#336) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

milyen játékok vannak hozzá, doboza is megvan a gépnek? te mire gondoltál kábé?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#338) tsu válasza GombócArtúr (#337) üzenetére


tsu
tag

ha veled nem jön össze az üzlet, bejelentkeznék másodiknak a SNES-re.

×××

(#339) F1DO


F1DO
senior tag

Üdv!

Valakinek van ötlete honnan lehetne a legrégebbi NES-TV játékhoz kazettákat szerezni??

(#340) tsu válasza F1DO (#339) üzenetére


tsu
tag

szombat vasárnap délelőtt, (9-12) a pecsában hozzájuthatsz ilyenekhez. cserélhetsz is.

×××

(#341) affli válasza GombócArtúr (#317) üzenetére


affli
tag

Hi!:) Feljebb megtalálod miért nem voltam (1ébként betetgség miatt voltam távol), de ezúton is BUÉK:))

Retro RULZ:)

(#342) affli válasza Scae [Edgar] (#336) üzenetére


affli
tag

Milyen játékok vannak hozzá?

Retro RULZ:)

(#343) Scae [Edgar]


Scae [Edgar]
tag

Mortal Kombat 3 + doboz+ buzivastag kézikönyv
Starwing +doboz+ kézikönyv
Gods + doboz
Rise of the triads
Super tennis

Rövid és őszinte jellemzés a tulajtól :) :
- mortal 3: gondolom mindenki ismeri, megunhatatlan,frankó game
- starwing: repülős, full 3d, 3 féleképpen lehet átvinni, nagyon tetszett
- gods : mászkálós játék,kijött pc-re is, asszem 5 világ van benne,de a 3.-nál már idegeteg voltam. Csak nyugodt embereknek.
- rise: verekedős,nagyon szép, zenéje frankó, kár h a mozgások megjelenítése elég béna
-super tennis: megunhatatlan :) nagyon nagy játék :) vagon trükk van benne

Amitől megválnék: Gods, és Rise of the triads. VAGY vigye vki az egészet

Doboz van, de nem Pesten, ha kell adom azt is vele. (egyébként mi szükség rá? )

Hirtelen ennyi. Vmi ár? Mondjak én? 30k :DDD Na,tessék alkudni,licitálni.

(#344) GombócArtúr válasza Scae [Edgar] (#343) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Ájjáj, ugye ez vicc volt csak. egy snes nem egy nagy ritkaság, hogy ennyit érjen. Egyébként én Segákat gyűjtök, de ha érkezik jó ajánlat más konzolra is akkor esetleg arra is vevő vagyok....

Starwinget ismerem, tényleg jó játék. :)
Ami miatt vennék nintendo'nt az a MegaMan X, Super Mario és a Fifa soccer későbbi beszerzése hozzá.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#345) tsu válasza Scae [Edgar] (#343) üzenetére


tsu
tag

kiindulásnak aprónet: alapgép 4500, alapgép + 4db játék 8000.
mondj valami kedvezőbbet!

×××

(#346) Scae [Edgar] válasza tsu (#345) üzenetére


Scae [Edgar]
tag

Nos hát én is vmi hasonló ra gondoltam, az alapgép ára jó. A kazetták szvsz olyan 2-4e ft-t érnek tipustól függően. Akkor a végén lehet h aproneten fogok garázdálkodni. Az is lehet h csak a 2 ''nemolyanjó'' gamét adom el. Passz :DDD

(#347) GombócArtúr válasza Scae [Edgar] (#346) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

gondold át mit és mennyiért szeretnél eladni, valóban az apróneten lehet jobb áron el tudod adni, itt viszont olyannak adod oda akinek nem csak egy játékgép a Nintendó!

És éljen Dévényi Tibi bácsi! :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#348) cromex


cromex
tag

akkor most kérdés: snesgép+1joy+1game mennyiért tudnám elpasszolni?

(#349) console válasza cromex (#348) üzenetére


console
aktív tag

mi az egy game?
gép+joy 3-4k

.

(#350) tsu válasza cromex (#348) üzenetére


tsu
tag

mod

[Szerkesztve]

×××

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.