Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:19

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!(beleértve a sárga kazettákat is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) lorcsi válasza GombócArtúr (#19) üzenetére


lorcsi
veterán

Kispál 4 ever!!!:C

(#52) zLegolas


zLegolas
őstag

Helló!

Ki fogtok röhögni, de mindegy... Szal nekem a WC oldalán van egy tetris-izé, biztosan ismeritek, n+1 változatban kapható gagyi nyimi-nyomi...

A helyi használtpiacon soxor láttam ilyesmi Nintendo-meg mittomén izéket... Arra gondoltam, király lenne lecserélni valami cserélhető kazis játékra, de marhára nem értek hozzájuk. Mit javasoltok, minek mi az ára, mit ér meg az ilyesmi?

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#53) affli válasza zLegolas (#52) üzenetére


affli
tag

Minek az oldalán? Tetris-izé-gagyi-nyimi-nyomi????:F

Mivaaan???:DD:DD:DD

Retro RULZ:)

(#54) GombócArtúr válasza lorcsi (#51) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) Hogy tetszik az új album?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#55) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Az általad felsoroltak közül egyedül a streets of rage 2-t ismerem és szeretném megszerezni, és egyáltalán merészelem megkérdezni hogy cserélnéd-e. Nyilván Sonic Compilation, Street Fighter meg ilyenek nem játszanak...
A Sub Terrania az milyen?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#56) affli válasza GombócArtúr (#55) üzenetére


affli
tag

Sub Terrania-t nézd meg emu-val, érdemes, iszonyat jó, meg merem kockáztatni, hogy a legszebb játék MD-re (vmi democsapat készítette, renderelt dolgok ijesmi...). Szal el sem hittem, hogy meg tudtam szerezni:):):) Van egy másik játékuk is, a Red Zone, az elején FMV van!!! (igaz csak két színű, de akkor is:) )

A Street of Rage II-vel kapcsolatban sajna előre ittam a medve bőrére, mert tegnap mentem érte, de eladta az úriember.... :O

A Street Fighter Champion Edition-t 90% hogy meg tudom szerezni, erre elcserélném a Psyco Pinball-t, vagy a Sonic3-at!

Üdv

Retro RULZ:)

(#57) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

hmm :( kár hogy nem jött össze a SOR2.
jó, érdeklődd meg, hogy mi a helyzet, várom az eredményt! :)
Nem, sajnos Sonic3at nem cserélek, az egy olyan dolog hogy az életbe csak egysszer jut el az emberhez. Úgy tudtam csak megszerezni hogy még rá kellett fizetnem egy másik nagyágyúra a Rock And Roll Racingre (Blizzard készitette)
Az a hangulat... ami annak a játéknak volt, azok a zenék... :) Fantasztikus!
Igaz a Sonic3 fele annyi örömöt nem okozott mint a másik de elmondhatom hogy nekem megvan. Én a sonic2 után többet vártam a 3tól...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#58) affli válasza GombócArtúr (#57) üzenetére


affli
tag

Ok, megértem a sonic 3-at, én is vagyok úgy játékokkal, hogy semmire nem cserélném:) Viszont a Sonic&Knuckles szerintem iszonyat jó lett, dehát azt megszerezni...

Amúgy lehet, hogy a RocknRoll Racing is meglesz, de semmi biztosat nem mondok, hétfőre minden kiderül;)

Üdv és jó pihenést mindenkinek!:))

[Szerkesztve]

Retro RULZ:)

(#59) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

:) kiváncsian várom a fejleményeket! hallottam már azt a szót hogy FMV, de már nemtom hogy mit jelent? mi ez affli?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#60) console válasza GombócArtúr (#59) üzenetére


console
aktív tag

Full Motion Video

.

(#61) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

még mindig nem mond sokat, inkább megpróbálom leszedni a romot. :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#62) affli


affli
tag

Itt próbáld:

Bővebben: link :)

Retro RULZ:)

(#63) zLegolas válasza affli (#53) üzenetére


zLegolas
őstag

Bizony... részletezem:

A Tetris nyimi-nyomi-t 800-1000 Ft-ért adják mindenféle helyeken, kb. 20*12 cm, és 99 játék van benne.... Ki nem látott volna ilyent? Na, egy ilyen lóg a budiban nálam, lehet (azt is) nyomni bombázás közben. :D

Egyébként vetztem egy Nintendo GameBoy-t (300 Ft). Ez a jó hír. Kazim még nincs hozzá. Ez a rossz.

Ilyesmire gondoltam, most vasárnap meg ráleltem.

Szal hogyé' vannak játékkazik eme éxerdobozhoz? Valakinek fölöslegbe esetleg...?

:C :DD

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#64) affli válasza zLegolas (#63) üzenetére


affli
tag

300ért vetted? Az nem semmi, elég jó ár;)

Pecsába javaslom nézz ki, rengeteg játék van hozzá, árban elég nagy különbségek vannak, attól függ, hogy menyire ritkaság egy-egy játék.

Retro RULZ:)

(#65) zLegolas válasza affli (#64) üzenetére


zLegolas
őstag

Kb 3 éve jártam utoljára Bp-en, úgyhogy ez az út felejtős... Mégis, mennyi pld egy tucatjáték, meg mi az ami drága, értsd: ritka...

Mellesleg nem tökély, sajna hiányzik az elemtartó fedele. Ja, és ugyi kipróbálni sem tudtam, elemet tettem bele, de nem sok mindent csinált, pitty, egy kis felvillanás az LCD-n...

Na, megyek a Net-re körbejárom a témát...

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#66) affli


affli
tag

Hát kb. 1-2-3k, a ritkaság akármennyi lehet!!!

Retro RULZ:)

(#67) lorcsi válasza GombócArtúr (#54) üzenetére


lorcsi
veterán

sajna még nincs meg :(((

(#68) GombócArtúr válasza lorcsi (#67) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Tuti tippp média márkéknál meg a saturnuszon 3500 olcsóbban nem láttam... kivéve persze a koncerteken, ha árulnak akkor 3200! :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#69) GombócArtúr válasza affli (#66) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

igen, kábé akkorül vannak az árak, most voltam hétvégén és még van jónéhány játék, de vigyázz mert rohamosan fogy és úgy jársz mint én most a megadrive játékokkal... a jókat elvitték és már csak gagyik maradtak, azok se sok helyen...
Időben vásárolj be!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#70) affli


affli
tag

Gombócartúr mail ment!

Aki esetleg rendelkezik Megadrive-Snes-GameBoy/GBColor-Mastersystem-Nintendo-GameGear szoftverrel/hardverrel az írjon ide továbbra is!!!!:))

Tnx

Affli

[Szerkesztve]

Retro RULZ:)

(#71) adalbert1


adalbert1
veterán

Nos nekem csak romjaim vannak, de azokból emlékeim szerint olyan 50-100 db. sega megadrivera, és snes-re is. Emulátor rulez!

(#72) affli


affli
tag

Romokból nekem is hegyek vannak (kis képzavar:D ), nemrég jött rám ez az egész retro-hardver-mánia...:) Egypár Rom link:

Eszméletlen jó magyar emu-oldal (jelenleg fejlesztési-fázisban, csak a fórum működik, de már nem sokáig lesz így, ráadásul ez már a V3.0!!!:) ):

Bővebben: link


c64 összes:

Bővebben: link

Sega 32X:

Bővebben: link

Pár MD/NES/SNES játék, leírással képekkel:

Bővebben: link

Így hirtelen ennyi:)

és még van egy fentebb is egy link, ott is rengeteg van:))

Retro RULZ:)

(#73) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

levél ment affli, este jövök és válaszolgatok...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#74) affli


affli
tag

O.K. :)

Retro RULZ:)

(#75) affli


affli
tag

Sajna a 32x link már nem működik, de keresek másikat:)

[Szerkesztve]

Retro RULZ:)

(#76) GombócArtúr válasza affli (#75) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

affranc! Nekem sem ment, ahogy hazaértem, azzal kezdtem hogy azt megnézzem...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#77) console


console
aktív tag

sokat lehet szopni, ha httprol akarsz beszerezni valamit...

.

(#78) affli


affli
tag

Nemnagyon találtam a neten, viszont felpakoltam a saját romjaimat 32X-hez:

Bővebben: link

Retro RULZ:)

(#79) affli


affli
tag

Esetleg talált azóta valaki padláson/pincében/szekrényben/itt-ott porosodó retro-konzol csodákat?

Hajrá, Kutatásra Fel!!!:))

Retro RULZ:)

(#80) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

köszönjük a játékokat afflinak! és egy fel a topicnak!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#81) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#82) affli


affli
tag

up!:B

Retro RULZ:)

(#83) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fe
l

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#84) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#85) c*


c*
aktív tag

van elado supernintendom
supernes control set vadonatuj allapotban 5 jatekkal + jatekadapterrel 1 joysitckal es lett hasznalva vagy 2x

(#86) c*


c*
aktív tag

van elado supernintendom
supernes control set vadonatuj allapotban 5 jatekkal + jatekadapterrel 1 joysitckal es lett hasznalva vagy 2x

(#87) affli válasza c* (#86) üzenetére


affli
tag

Mennyit gondoltál érte?

Retro RULZ:)

(#88) c*


c*
aktív tag

hol laksz ? legutolso ajanlatba 13 er vittek volna el . . .

(#89) console válasza c* (#86) üzenetére


console
aktív tag

Eloszor is az a fontos, mi az az 5 játék.

.

(#90) affli


affli
tag

Hja, infó please!:))

Retro RULZ:)

(#91) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel! Kaptam egy rakás linket, rom ügyben, amint lessz időm kirakom!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#92) console


console
aktív tag

fhel

.

(#93) zLegolas


zLegolas
őstag

Helló!

Na, megszereztem az első Gameboy kazettámat! :DD

Go!Go!Tank

Jöhet a többi! :C

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#94) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Brávó! Alvin Ti4200nak van két jó játéka gémbojra (R-Type, Mario Land).

AMint igértem itt vannak a linkek:

A legelső a kedvencem, a többit még nem nagyon volt időm átnézegetni, de az elsőn valóban minden van, játékból kiszedett zenék, mega cd isok (ápropó tudja valaki hogy kell őket használni?), amit csak akarsz...

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Jó böngészést!

Ti is kaptok feladatot:)
Minő öröm lenne számomra ha valaki megtalálná a letölthető változatát az anno a Wizard's (Europark)ban futott SEGASONIC árkád játéknak, ebben egy görgővel kellett irányítani sonicot és társait, talán még emlékszik rá valaki...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#95) affli válasza GombócArtúr (#94) üzenetére


affli
tag

Tnx a linkeket!!:)

Mission Complete! : :))

Bővebben: link

1ébként az általad beírt első linken találtam;)

Üdv

[Szerkesztve]

Retro RULZ:)

(#96) GombócArtúr válasza affli (#95) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) Zseniális! Én köszönöm! Nem tudom hogy ez hogy maradt ki nekem...

Itt ragadom meg az alkalmat hogy elmondjam, ha valaki késztetést érez magában régi SEGA játékok interneten történő kétszemélyes játszásában az jelezzen nekem és öszehozzuk.
Streets Of Rage... Golden Axe... és társai

Köszönöm a figyelmet!

A viszonthallásra! :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#97) console


console
aktív tag

hupp

.

(#98) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#99) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Kedves gyüjtőtársak! Van egy eladó Sega Saturn, vérzik a szivem miatta, de nincs rá keret... :(
Ha esetleg valamejkőtöket érdekel csapjatok le rá, mielőtt más tenné meg!
Nekem meg úgyfest, hogy lesz még egy GameGear gépem, bár az még kérdéses hogy milyen állapotban. Ha tudok majd konkrétumokat, akkor jelzek.


[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#100) affli válasza GombócArtúr (#99) üzenetére


affli
tag

Mennyiért vesztegetik? Mi van hozzá?

Retro RULZ:)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.