Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:19

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!(beleértve a sárga kazettákat is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) zLegolas


zLegolas
őstag

Megvan a 2. Gameboy alapgépem, sajna kazi még mindíg csak egy van...

Link kábelről tud valaki valami infót? A neten még nem sikerült rálelnem a rajzára.

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#102) console válasza affli (#100) üzenetére


console
aktív tag

F1 Challenge, és 10k.

.

(#103) MuKI666


MuKI666
csendes tag

van a gépemen 1.5-2 giga Emulátor és hozzá mindeféle rom :D de azér konzolon a feeling! :D

beszélj halkabban

(#104) GombócArtúr válasza MuKI666 (#103) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

bizomány! konzolon egész más! khhm, megkérdezhetem milyen konzolokra van romod?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#105) GombócArtúr válasza zLegolas (#101) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

az olyan mint a pl megadrive os joystick bedugó? Vagy az Supervisionra volt csak? Ápropó ismeri valaki a Supervisiont? nekem volt! :)

aki nem tudná mi az:
Bővebben: link :)

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#106) MuKI666 válasza GombócArtúr (#104) üzenetére


MuKI666
csendes tag

GBA Nintendo Snes N64 (Snes=Supernintendo? :F )mer ha nem akkor abbol is van :D

beszélj halkabban

(#107) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

:) háááthát....
különlegességre gondoltam, mondjuk saturn vagy megacd romok... esetleg ha működőképes emulátorja van valakinek... nekem mindegyikkel szaggatott a grafika, vagy nem ment a hang... SNOWBOARD KIDS! :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#108) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#109) F1DO


F1DO
senior tag

Én egy régi régi Atari Lynx nevü csodamasinát keresek (az atari féle Game Gear)
a Race Drivin nevű játékkal együtt... (überállat autoszimulátor fejenátfordulós karika pályával és kuplungkezeléssel fűszerezve..)

De olcsóság esetén érdekelne a Killer Instinct nevű játék 1. része egy N64 konzollal együtt. (kicsit elvagyok maradva már ezekkel, a legujabb Game Cube jobb mint az N64? és van arra Killer Instinct?)

Hogy mennyire lehet rajongani egy - egy játékért.. :))

(#110) F1DO


F1DO
senior tag

Ja, Game Gearre van egy Mortal Kombat 1 játékom. ( A játékkazetta tokja nincs meg, csak az áramkör, így is tökéletesen lehetett vele játszani.. :) )

[Szerkesztve]

(#111) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Háj!

Atary lynx ügyben nem tudok segíteni. Viszont a GameGear játék érdekelne!
Hogyhogy van ilyen játékod? Vagyis, volt gamegeared is, vagy ilyesmi?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#112) F1DO válasza GombócArtúr (#111) üzenetére


F1DO
senior tag

Hajjaj.. persze hogy volt Game Gear-em, nagy handheld-konzol mániás voltam. (kvarcjáték hegyeim voltak.. :) )
Volt mindenféle Game boy-om is. (az ujabbakkal már nem foglalkoztam)
Egyedül Atari Lynx-em nem volt, aztmondják szebb kijelzője volt mint a GG-nek.

A GG játékot - illetve áramkört :) megkeresem ha hazatévedek valamikor.
DVD vagy Régebbi újraírható CD érdekelne cserébe! :))

(#113) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

:)
Háát a GameGearnek, legalábbis az én példányomnak nincs olyan szép kijelzője, mintha kicsit homályos lenne, és nemlkehet igazán szép színárnyalatokat kihozni belőle, talán a világitás miatt.
Azokkal a cuccokkal amikre szükséged van kis mennyiséggel rendelkezem (kb:2-3darab) Esetleg konkretizálhatod hogy merre hány méter? :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#114) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#115) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#116) MuKI666


MuKI666
csendes tag

Esetleg nekem van GeamGear re egy játékom: Woody POP ... kellene valakinek esetleg?? nekem GGm soha nem volta tahát nem jáccottam vele.. ugy kaptam a játékot.... (Dobozos)
Érne ez esetleg valakinek valamit???

beszélj halkabban

(#117) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

400as celeron proci? sör? csoki? vagy pénz?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#118) MuKI666 válasza GombócArtúr (#117) üzenetére


MuKI666
csendes tag

postai ügyintézéssel esetleg a 400as celeron proci ag játékra cserélhető (mivel postán a sör bajos:DD)

beszélj halkabban

(#119) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

áhh, a földrajzi távolságokat nem is vettem figyelembe...
Úgy érted, én küldök postán processzor, te küldesz postán játék? :)
Nekem oké így!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#120) MuKI666 válasza GombócArtúr (#119) üzenetére


MuKI666
csendes tag

Én is igygondoltam :)) mail megy délután...

beszélj halkabban

(#121) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Oké rendben! Várom a mailt! :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#122) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#123) affli


affli
tag

Up!:)

Retro RULZ:)

(#124) tsu válasza F1DO (#109) üzenetére


tsu
tag

Hi F1DO!
van esettleg elfekvőben romod atari lynx-hez?
a múlt héten sikerült hozzájutnom egy ilyen masinához, és romokat keresek hozzá.

köszi: tsu

×××

(#125) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Na a GameGear ha minden jól megy a héten megérkezik hozzám, aztán ha működőképes lesz akkor keresi gazdáját, mivel nekem csak a játékok kellenek.

meg fel! egyébként...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#126) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#127) console


console
aktív tag

.

.

(#128) LLKobe válasza console (#127) üzenetére


LLKobe
veterán

Hali!
Olyanok a joyok mint a képen van. Asszem kék a startgombja.
De ha felgyüssz MSN-re, webcammel meg tudom mutatni.
Ma már tuti nem oldható meg, nem pesti vagyok.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#129) console válasza LLKobe (#128) üzenetére


console
aktív tag

hehe üdv! hár merre laksz? mikor vagy Bp-n? esetleg irc-re tudok menni... de kellenek a joyok, ha megadrivehoz vannak.

[Szerkesztve]

.

(#130) LLKobe válasza console (#129) üzenetére


LLKobe
veterán

Várjá csinálok neked képet.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#131) console válasza LLKobe (#130) üzenetére


console
aktív tag

lekötelezel :)

.

(#132) LLKobe válasza console (#131) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem tehetek róla, ilyen jó arc vagyok:D
Na ez a legjobb amit csinálni tudtam:

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#133) affli


affli
tag

Sajna piacos a cucc :( Csak onnan tudom, hogy próbáltam már a joypadokhoz tartozó masinát megszerezni:)) De ezek tök eredetien néznek ki, ilyen padokat amerikából lehetett szerezni:)

Mondjuk azt nem tudom, kompatibilisek-e az eredeti Megadrive-val, de nem sok értelme van szerintem....

Hja bocs hogy közbeugattam:B

[Szerkesztve]

Retro RULZ:)

(#134) console válasza LLKobe (#132) üzenetére


console
aktív tag

:) Akkor beszéljünk az idopontegyeztetésrol. En szombathelyi lenni, ismerosok vannak Bp-n, akik átveszik, csak holnap zh-znak, este koriznak és pénteken jönnek haza. Hétfotol ismét fent - hétköznapokon. Valahogy megoldható?

.

(#135) console válasza affli (#133) üzenetére


console
aktív tag

más a dugesz?

.

(#136) LLKobe válasza console (#134) üzenetére


LLKobe
veterán

Persze. Csak irj SMS-t, hivjál, vagy valami.
Mindkettö kell?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#137) LLKobe válasza console (#135) üzenetére


LLKobe
veterán

A dugeszról is csináljak képet?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#138) affli


affli
tag

Szerintem a piacoson is ugyanaz a csati, csak az anyaga ilyen csörgős madeintaiwan:(

Retro RULZ:)

(#139) console válasza LLKobe (#137) üzenetére


console
aktív tag

Olyannak kell lennie, mint a COM1-be való dugasz (9tüs). Ha az stimmt, szerintem minden stimmt. De ha affli talizott már ilyennel, akkor várom a beszámolóját.

.

(#140) LLKobe válasza console (#139) üzenetére


LLKobe
veterán

Ja, ez a dugesz pont olyan.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#141) affli


affli
tag

Tényleg nem szándékosan csinálom, csak nehogy utána vissza kelljen küldeni, vagy esetleg durvább atrocitásokra kerüljön sor.... :)

Retro RULZ:)

(#142) LLKobe válasza console (#139) üzenetére


LLKobe
veterán

Akkor:F

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#143) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

:) van itt élet, fel!

Holnap veszem át a második GameGear-em remélem működni fog! :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#144) console válasza LLKobe (#142) üzenetére


console
aktív tag

Vacillozok. Konzervatívabb oldszkúlt ember vagyok, a bevált dolgokat preferálom. Igy megpróbálok inkább egy olyat pirosgombost begyüjteni - olyan már járt a kezeim közt.

[Szerkesztve]

.

(#145) console


console
aktív tag

hupp

.

(#146) MuKI666 válasza GombócArtúr (#121) üzenetére


MuKI666
csendes tag

aaarg csak ma tuttam feladni a cuccost.... nem ajánlvaés nem utánvétel hanem sima levélként adtam fel...

beszélj halkabban

(#147) GombócArtúr válasza MuKI666 (#146) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Én meg most keresem az enyémet, no problémó, remélem holnap fel tom már adni énis. :)

Megérkezett a második GameGear!

Nagyon szép állapotban van.. ám sajnos nem működik. Bekapcsol, ég a piros működésjelző fény, világít a képernyő, csak éppen nem jelenik meg rajta semmi, mintha nem is dugtam volna bele kazettát. Talán némi bűvészkedéssel működésre lehet bírni, de én nem akarom szétszedni, mert az ez irányú tevékenységeim általában a megbontott tárgy halálával végződnek :)
1-2 játékot is tudok hozzá adni. Ha érdekel valakit írjon oszt' megtrágyázzuk!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#148) tsu válasza GombócArtúr (#147) üzenetére


tsu
tag

Hi!
engem érdekelne a rossz gamegear, mondj valami kezdőösszeget!

tsu.

×××

(#149) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

mondj inkább te! :)
Te értesz az ilyesmikhez? A másik pixelhibás, nem tudod belőle kioperálni nekem? :)
2 játék is jár hozzá...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#150) tsu válasza GombócArtúr (#149) üzenetére


tsu
tag

4e?

×××

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.