Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:19

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!(beleértve a sárga kazettákat is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Ez itt a magamutogatás helye:

Bővebben: link

Bővebben: link

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#502) console válasza GombócArtúr (#501) üzenetére


console
aktív tag

maximum carnage-zero tolerance is elfért volna a képen...
de ezexerint nincsenek új fejlemények.

.

(#503) GombócArtúr válasza console (#502) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

nem akartam idegen tollakkal ékeskedni :)
még nincsenek, majd ircen elmondom ha ottleszel.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#504) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

felfelé!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#505) tsu válasza GombócArtúr (#504) üzenetére


tsu
tag

columns?
mail válasz ment, azóta vannak plusszos n64 cartok is.

[Szerkesztve]

×××

(#506) GombócArtúr válasza tsu (#505) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

ó igen, el is felejtettem. Mikor érsz rá? holnap délután 3-3:30ig Nyugati pu? (ha holnap válaszolsz légyszi telefonon jelezz vissza! Dánke!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#507) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

felfelé!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#508) console


console
aktív tag

eredmények?

.

(#509) GombócArtúr válasza console (#508) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

siralmas, majd elmondom...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#510) console válasza GombócArtúr (#509) üzenetére


console
aktív tag

gyere most. vagy csörrents mikor
ezekszerint semmi eredmény :(

.

(#511) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

oxygél, felfelé!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#512) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fe4l!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#513) PSasa


PSasa
tag

Skacok,
Van egy Sega MegadriveII, de a TV-n a hang és kép elcsúszik egymáshoz képest. Valakinek ötlete, hogyan lehetne rá külön videó és hang kimenetet 'generálni'. Jelenleg RF-n üzemel.

(#514) console válasza GombócArtúr (#512) üzenetére


console
aktív tag

Artúr... gyötör a kíváncsiság! de nagyon!
ne kínozz :O

.

(#515) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

már megyek is!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#516) GombócArtúr válasza PSasa (#513) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

húú, sajnálom, de én nem tudok neked segíteni. Mióta csinálja ezt? Esetleg tudok ajánlani megadriveot tartozékokkal megvételre( nem az enyém). Sajnos jobb ötletem most nincsen. egyébként milyen játékaid vannak rá?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#517) tsu válasza GombócArtúr (#516) üzenetére


tsu
tag

ez a megadrive érdekelne. ha aktuális, írj részleteket.
lassan lerendezhetnénk a columns-t, ha már, ugye.

×××

(#518) GombócArtúr válasza tsu (#517) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

még ma írok neked levelet, a hétvégén tudunk találkozni valahol? netán ma este? Europark esetleg...?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#519) tsu válasza GombócArtúr (#518) üzenetére


tsu
tag

Holnap ok lenne, ha lehet, délelőtt.
Mailt várom.

×××

(#520) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

este megírom, holnap délelőtt mikor és merre?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#521) tsu válasza GombócArtúr (#520) üzenetére


tsu
tag

de. kinézek a pecsába, de mobil vagyok, bp-n bárhova elugrok érte. Merrefelé leszel fellelhető?

×××

(#522) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

levél ment, holnap lehet énis kinézek a pecsába, nem csöngenél meg olyan 10:30körül? akkor biztosat tudok mondani a pecsát illetően. (az én kártyám üres)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#523) tsu válasza GombócArtúr (#522) üzenetére


tsu
tag

ok, hívlak.
ha jól értelmezem, az illető neked írt, te meg továbbküldted nekem?

×××

(#524) GombócArtúr válasza tsu (#523) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

pörfekt! hivatkozz rám, hogy tőlem tudod hogy van neki eladó, ha válaszolsz neki... akkor holnap...

ebben a topicban sem tudja senki hogy hogy lehet kiszedni a szennyeződéseket, karcokat a múanyagból, anélkül hogy kárt okoznánk benne?
A topic a fáradt gőzben van, de nem bombáztak meg ötletekkel... :(

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#525) Carpediem


Carpediem
tag

Esetleg lenne egy SEGA Dreamcast ha valakit érdekel...

M5

(#526) console válasza Carpediem (#525) üzenetére


console
aktív tag

soul caliburt kérek, ha van.

[Szerkesztve]

.

(#527) Carpediem válasza console (#526) üzenetére


Carpediem
tag

mármint játék? ha jóülemléxem megvan de pill majdf megnézem

M5

(#528) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

na ma voltam a pecsában (tsuval is találkoztam) hát nem volt valami nagy kínálat a sok hó miatt. Akit érdekel, Sonic2-t árulnak 1500ért, meg van még egy darab Bevais and Butthead dobozzal! két ropiért, mindkettő gamegear. Ja és van még egy hely, ahol van néhány gamegear játék, csak rá kell kérdezni, mert nincs kirakva. a bejárattól egyenesen kell menni, majd jobb oldalt egy konzolos van. Valamint az épület mellett közvetlenül is rá kell kérdezni (egy nő árul ott konzol játékokat) neki nemrég volt egy listája megadrive játékokról (nagyon ritkák is vannak) de méregdrágán. Lehet gamegear játékaik is vannak. Próba szerencse...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#529) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#530) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

felfelé!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#531) PSasa válasza GombócArtúr (#516) üzenetére


PSasa
tag

Hál istennek meglett a hang. A TV közösítő kábelen ven egy választó kapcsoló, átkapcsolva minden a helyén, hang is van, kép is van.
Így hát játszhatnak a kölkök tovább. Izelítő a készletből.
Aladdin
Sonic 2
Robocop versus Terminator
Toy Story
Tini Nindzsa (Turtles)
Alex Kid
Bubsy
Mega Teams3 (Alien Storm,Super Monaco, Helikopter)
Ecco - a delfin- , nagy kedvencem volt..
Global Gladiators

Üdv Nektek

(#532) GombócArtúr válasza PSasa (#531) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

tyhűha.. :) öröm, ujjongás!

Egyébként azon ravasz megfontolásból kérdeztem tőled hogy milyen játékaid vannak, hogy esetleg nem szeretnél-e csereberélni?

Cons biztos rácuppan az eccora és a global gladiatorsra mindjárt :)
én pedig érdeklődnék hogy a tini nindzs teknőcök az a mászkálós verekedős fajta, vagy mortal kombat szerü egymás elleni?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#533) console válasza GombócArtúr (#532) üzenetére


console
aktív tag

azt írta nagy kedvence volt az Ecco, szal előbb lemondtam róla, mint megkérdeztem volna :B

.

(#534) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#535) tsu válasza GombócArtúr (#534) üzenetére


tsu
tag

Hali Artúr!

Válaszolt a srác a megadrive-os hirdetésre, 8k-t kér a gépért, két játékkal (Sonic2, NBA Jam). Szerinted ez jó ár?

×××

(#536) GombócArtúr válasza tsu (#535) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Háj!

Hát azt nem mondanám... 5, legvégső esetben 6k-t adnék érte, ha meg nem megy akkor lesz még aki el akar adni...
Van doboza a gépnek?

Én nem tudom mivan, pár napja írt valaki egy e-mailt hogy nem kell e megadrive, kérdezem az árát: 12ropi!
Elmagyaráztam neki hogy annyiért nem tudja eladni, de ha hajlandó eladni annyiért amennyit ér, tudok egy e-mail címet mutatni neki. (a tiedet) Hát azóta nem írt vissza.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#537) tsu válasza GombócArtúr (#536) üzenetére


tsu
tag

Írtam megint mailt a srácnak, 5k-val, max egy kicsit még ''engedek'', meglátjuk.
Artúr, kösz az infókat!

×××

(#538) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

tsu! közben kaptam mégegy ajánlatot, megy ezis a mailcímedre ha gondolod...?

FIGYELEM! Ha valaki érdekelt, gamegear és megadrive kazettákat cserélek! írok listát ha van rá igény!

A már említett francia és regisztrálós oldalakon rengeteg (többezer) megadrive és nintendó játékokat lehet letölteni, nézzetek vissza a topicban, ha kell, segítek regisztrálni. Érdemes megnézni.

A MegaCD ügy megoldódott!

A topic folytatódik tovább a már megszokott távsegítségnyújtás/üzletelés formában!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#539) tsu válasza GombócArtúr (#538) üzenetére


tsu
tag

Érdekelne, hátha az jobb játékkínálattal van!
Előre is köszi!

szerk: gyors voltál!

[Szerkesztve]

×××

(#540) affli válasza GombócArtúr (#538) üzenetére


affli
tag

Szia! Küldenél egy listát?

Tnx előre is:)

Retro RULZ:)

(#541) GombócArtúr válasza affli (#540) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

megnézem majd hogy milyen játékaim vannak, ha lesz egy kicsit több időm.

Affli szeretnél még gamegeart venni? Lenne egy eladó :( Valamiből meg kell vegyem a belépőt a Rammstein koncertre...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#542) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

na felsorolom mim van. De némejk a szívemhez nőtt, úgyhogy az nálam is fog maradni...

a jelenlegi állapotok:

Gamegear

Alien 3 mászkálós lövődözős (vursli :) )
Ayrton Senna's Super Monaco GP II. forma-1
Beavis and Butt-head mászkálós
Columns (2 példányban) tetris
Donald Duck - Lucky Dime Caper mászkálós
Donald Duck - Deep Duck Trouble mászkálós
Dragon Chrystal akció rpg
Lion King + kézikönyv mászkálós
Mega Man akció
Robocop versus Terminator lövöldözős mászkálós
Sega Game Pack 4 in 1 mindenféle
Sonic 1
Sonic 2 nem kell bemutatni...
Sonic Chaos
Woody Pop - vadi új kazetta + doboz falbontós


Megadrive

Atomic Runner lövöldözős
Beavis and Butt-head kaland-akció
Bubba and Stick's mászkálós
Comix Zone mászkálós-verekedős
Dragon - the Bruce Lee story verekedős
Fifa International Soccer foci
Fifa 96' labdarúgás
Jurassic Park - nó doboz mászkálós- lövöldözős
Sonic 1
Sonic 2 khhmm...
Sonic 3
Sonic Spinball történetes flipper
Ultimate Mortal Kombat 3 - nó doboz verekedős
Rock and Roll Racing autóverseny
Where In The World Is Carmen Sandiego szöveges detektívjáték

remélem nem hagytam ki semmit...

Ha megaCD és/vagy 32X listára is igény van (bár úgy lenne) írjatok!



szerk: dejó hogy a fáradtságos munkával beírt space-ek a játék típusa előtt eltúnnek...

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#543) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

IDENÉZZETEK, mit találtam!

Ezt főleg tsu-nak ajánlom, de ha PHM is hallja, neki is hasznos lehet.

szóóóval:

http://www.retrodev.com/transfer.html

Tehát nagyjából ha csinálsz egy kábelt, aminek az egyik vége parallel port, a másik vége meg egér port, és azt rákötöd a megarivera, akkor anélkül tudsz játszani a játékokkal, hogy meglennének kazettán. izgalmasan hangzik! :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#544) affli válasza GombócArtúr (#543) üzenetére


affli
tag

Fúú ez nem rossz:Y

Retro RULZ:)

(#545) GombócArtúr válasza affli (#544) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

affli, 541es hsz! várom válaszod!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#546) affli válasza GombócArtúr (#541) üzenetére


affli
tag

Múltkor felhívtam egy valakit, az apróneten hirdetett GG-t 1.500 forintért, kiderült, hogy 2 darabról van szó, az egyik nem működik, a másik igen. Viszont a pali azóta sem küldte a cuccot:F Gondolom utánam hívták még és adtak érte többet.... azért felhívhatott volna:O

Namind1, szal érdekelne.. Mennyire tartod?:)

Retro RULZ:)

(#547) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

mail megy!

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#548) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#549) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#550) ViZo01


ViZo01
csendes tag

Hello!
Érdeklődnék Sega Game Gear - Tv Tuner után. Lehet-e kapni valahol és milyen árban?

vizo@marketorg.hu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.