Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:19

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!(beleértve a sárga kazettákat is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) szako válasza skullman (#1399) üzenetére


szako
tag

fenébe, toejam pedig nagyon kéne, de nem doboz-leírás nélkül...

megamant, bombermant valszleg tudnék hozatni, de szép árban lenne (5-6k legalább)...

német reklámokat nem láttam, viszont nemsokára lesznek ánglis és japó reklámaim (Genesis Does What Nintendon't :DD és a többiek...), közzétéve jól, hogy mindenki örömködhessen nekik - de még egy kis türelmet kérek.
megéri várni.

(#1402) GombócArtúr válasza turho (#1400) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Szia, egyelőre semmi bíztatót, két nap szenvedés (adatok backupolása) után, újra telepitettem a rendszerem, és az imént értem haza, amint feltelepül a strongdc, ismét nézek hubokat, hátha...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1403) turho


turho
őstag

Ok, köszi.
Ez a 2 iso nekem sokat ér/ne/, természetesen nem ingyen kellene....

(#1404) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Na hurrá... Majdnem meglett MegaDrivera a Where in time is Carmen Sandiego c. remek szöveges bűnőzőlefülelős játék... Erre egy fair játékos kemény 20 forinttal túllicitált, az aukció vége előtt 20 perccel. :((( Csessze meg!
És ezt most muszály volt itt elmondanom...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1405) szako válasza GombócArtúr (#1404) üzenetére


szako
tag

áááhh! :(
egyébként az aukciók nem a fairségről szólnak. tudom, ez nem vigasztal, de engem az ebay-en rendszeresen az utolsó pillanatokban (sőt, volt olyan, hogy 2 másodperccel(!!!) a vége előtt) licitálnak túl, tehát ez szinte már szokás ilyen helyeken.
eddig azt dolgot tudtam kitalálni ellene, hogy megadom a rendszernek azt a maximális árat, amit kifizetnék a dologért - aztán vagy felmegy ennyiig, vagy nem, ha meg túllicitálnak, sebaj, majd megvárom a következőt. :) (ott ezzel nincs gond, szinte minden van.)

(#1406) thegamer válasza td (#1396) üzenetére


thegamer
csendes tag

Ne!

GAMES WORLD! :R

Az respekt egy show volt! Imadtam!
Eddig funkyn egyedul ereztem magam vele! :D
Keddi musorban pl mindig news ment, csutortokiben pedig cheateles. ; )
Amugy aztan sat1-en is ment kesobb, csak azt mar a nemetek csinaltak.
Nem volt rossz, de nem hozta a regi szinvonalat.
Valaki szerezzen Games Worldot! Bar en meg halon se talaltam rola, szinte semmit!

\m/ woooo! : )

[Szerkesztve]

(#1407) td válasza thegamer (#1406) üzenetére


td
senior tag

Bizony-bizony! Minden nap más ment, hétfőn asszem vetélkedő, kedden segítős (tippek, cheatek), szerdán... hmmm. asszem akkor is vetélkedő (nagyon állat volt, fekete dzseki narancs béléssel volt a nyeremény:C ), csütörtökön külső helyszín, pénteken meg nemtom. Tán akkor nem is volt.

És igen, úgy 95 elején láttam, néztem én is a németeknél, bár nekem RTL rémlik. De az bénább volt. Szvsz. Viszont egyszer volt benne egy magyar csaj, és így köszönt be a műsorvezetőnek: ''Szia Robi, hogy vagy?'' Néztem nagyokat. :)

Egy haverom is ismerte az angolt (én is ''csodálkoztam'' picit, hogy ismerte), ő még nálam is nagyobb konzol fan, neki azóta is mindig a legújabb van, most pl. X-Box, amit én ugyan nem tartzok konzolnak, de néha nyomjuk rajta, és nem rossz.

És hát igen, jó volna újra látni.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#1408) td válasza skullman (#1399) üzenetére


td
senior tag

''93 fele voltak a pro siebenen és a német rtl-en nagyon tuti md ill. snes reklámok, azok szerintem senkinek nincsenek meg de az is megérne egy misét.''


De. Valahol a neten találtam egy oldalt, ami tele van ilyen régi reklámokkal (GG, Sonic stb.), majd megpróbálom megkeresni a linket (amúgy a GT4 topicban adta valaki). Le is szedtem egy párat, jók (minőségre is).

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#1409) tking


tking
csendes tag

Sziasztok.

Hát igen a games world vetélkedők nem voltak semmik ( négy emberke pénzt gyüjtögetett ), de nekem a legjobban a cheat rész jött be. Imádtam amikor megmutogattákl a Desert Strike titkos dolgait :)

Á igen és itt egy sega- reklámokkal teledobott német olda:
http://www.sega-network.de/mmarchive/mdmedia.htm

(#1410) GombócArtúr válasza turho (#1403) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

nemtom... most nézem a hubokat, de semmi. Nem egyszerübb, ha elmegyek a PeCsába és megveszem neked őket? Sacc egy ezres lesz /dvd.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1411) GombócArtúr válasza szako (#1405) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

hát ez van.. majd lesz még másik alkalom is...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1412) GombócArtúr válasza tking (#1409) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

hűűűűű ennek a linknek nagyon örülök! :) Remek reklámgyűjtemény!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1413) szako válasza GombócArtúr (#1411) üzenetére


szako
tag

jaj, a szombaton küldött mailem megkaptad?

(#1414) turho válasza GombócArtúr (#1410) üzenetére


turho
őstag

Ott árulnak Gamecube backupot? Nekem megéri ha ennyi :) Majd jelezz ha megtudsz valamit. 88 játékom van 2 hónap alatt, de ezt a kettőt sehonnan se tudtam lenyúlni sehonnan :(

(#1415) GombócArtúr válasza szako (#1413) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

igen, megkaptam. Majd reagálok, meg csinálok ezt azt hozzá. Meg összeszedem a topic 1300 hozzászlóása alatt keletkezett spontán cikkeimet.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1416) GombócArtúr válasza turho (#1414) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

kész játékokat árulnak, amit beteszel a gépbe és megy. Rákattanok a témára, meg lesz az a két játék!
Egyébként GCre összesen hány játék jelent meg?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1417) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Na ámen!
A hét végéig nélkülözitek majd társaságomat, majd jelentkezem.

Ágyőőőőő!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1418) turho válasza GombócArtúr (#1416) üzenetére


turho
őstag

Saccra 2-300. Én 113 dvd-t írtam ki :DDD de ebben is van sok ''gyerekjáték''. Na meg megfelelő lemezválasztás, író, stb...de ez egy másik téma. Lassan etalon leszek GC warezba, magam csináltam mindent, nem szerviz :)
Tényleg kellene az a 2 játék.
Azaz: Serious Sam, illetve Crash Bandicoot: Cortex strikes back. Esetleg még a James Bond 007: Nightfire.

Van egy másik Crash is, de az autóverseny. Az nem kell.

Gamecube-ra egy buli dolog van: A Resident Evil széria 6 !! része, ebből egyik-másik megdöbbentő minőségű.

(#1419) tking


tking
csendes tag

Figyelem mindenki.
Továbra is van 2 db eladő n64 játékom:

Iggys Reckin Balls 2500 Ft
Turok Rage Wars 3000 Ft

Csak a kazik se leírás se doboz.
Ha valaki viszi mind a kettöt akkor lehet szó alacsonyabb árakról!


(#1420) dreamlake válasza tking (#1419) üzenetére


dreamlake
aktív tag

a turok 2 még ha dobozos lenne akkor is sok lenne a 3k!
a vaterán 2,5 villámáron van eladó és a kutyának nem kell.
kicsit vidd lejebb az árat!

A régi PH-n : dreamlake felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1421) tking


tking
csendes tag

Nekem enyibe számolnák be más n64 kazira a kletinél. Ezért mertem megkockáztatni.

Apropó vettem most délután egy GC force feadback wheelt és kellene hozzá valami autós game.

Tudtok ajánlani párat?

(#1422) szako válasza tking (#1421) üzenetére


szako
tag

akármiket választasz is, a Burnout 2-t ki ne hagyd!

(#1423) tking


tking
csendes tag

A bournout 2 már megvolt csak becseréltem egy X-men legends -re és azt még nem játszottam végig :).

Tetszett a bornout de nem tudom egy idő után kicist sablonos.

Én igazából arra lennék kiváncsi meik aza játék aminél a legjobban kijön a Forece Feadback :)

(#1424) szako válasza tking (#1423) üzenetére


szako
tag

Hát nemtom, engem soha nem vonzottak az autós stuffok, egyedül a Desctruction Derbyvel tudtam jól szórakozni (meg még talán az első Need For Speeddel), de a Burnout 2 hatalmas élmény volt..
Mondjuk nekem csak ''sima'' kormányom van hozzá (a gémmel együtt adták), de imho jobb a mezei GC-irányítóval nyomni. Ha nem is érzésre, de gyorsaságra, pontosságra mindenképp.

(#1425) tking


tking
csendes tag

A végén tényleg bornout 2 lessz. Egyzserüen nem találok értelemes játékot GC-ra :( .Már kezdem érezni, hogy PS2 logot fogok rémálmodni.

Vagy megcsipeltetem a Kockát és kiprobálok pár játékot, mert igy nem nagyon lehet eldönteni. A leírásokba nagyrészt csak annyi van:'' nagyon jó'' '' közepes'' '' többet vártam'' és semmi olyasmi ami fontos lenne milyen koránnyal / kontorller el, vagy esetleg mennyire köti le az embert hosszu távon.

Na megyek dolgozni mert a végén még itt fogok éjszakázni az íroasztalnál.

!!!!!!!!!!!!! Ha van valakinek tapasztalata racing stufokkal kérem ossza meg velem !!!!!!!!!!!!!!!!!

(#1426) turho válasza tking (#1425) üzenetére


turho
őstag

Kérdezz, ha érdekel GC-játékról rövid jellemzés. Van 100 backupom :)

(#1427) tking


tking
csendes tag

Egy jó rally-s játé vagy valami Gran Turismo szerü arcade/simulation jönne be.
Collin Mcrea Rally 2 nagyon bejött nekem pc-n, vagy NFSU, esetleg Forma1.
Még címeket sem tudok :(

(#1428) turho válasza tking (#1427) üzenetére


turho
őstag

NFSU van hozzá 1-2, meg van Burnout 1-2, illetve V-Rally 3 is. Meg street Racing Syndicate. Olvass review-eket a játékokról.

(#1429) dreamlake válasza tking (#1427) üzenetére


dreamlake
aktív tag

Nézd meg az: www.ign.com oldalt ott minden játék preview és review-je megtalálható és a videoja letölthető.
Komplett lista van a megjelent és megjelenő gamekról.
nem csak ps2 van hanem szinte minden.
amit ajánlok rally témában:wrc 3,
az underground is a 2. résznél jár
f1 2005 is van és sorolhatnám.

remélem vmit segítettem.

A régi PH-n : dreamlake felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1430) szako válasza turho (#1426) üzenetére


szako
tag

Van 100 backupom

jaj, legalább ne reklámoznád már, így is épp elég égő NGC-re warezolni... :(

(#1431) turho válasza szako (#1430) üzenetére


turho
őstag

Neked lehet hogy az. Tudnám mivel másabb mint BÁRMIRE backupolni.
Amúgy mondok én valamit ami kicsit égő. A Gamecube tudásához képesti játékkínálata-és színvonala. Na az elég gáz.

(#1432) cromex


cromex
tag

még mindig eladó a sega joyom, ha kell valakinek!
1,5K

(#1433) szako válasza turho (#1431) üzenetére


szako
tag

Tudnám mivel másabb mint BÁRMIRE backupolni.

Mondjuk mert Nintendo-gépeket azok vesznek (a N-fan-eken kívül), akik NEM akarnak warezolni...

Amúgy mondok én valamit ami kicsit égő. A Gamecube tudásához képesti játékkínálata-és színvonala. Na az elég gáz.

Hogy jön ez ide?

De ha már ezt írtad, legalább megbecsülhetnéd Te is azokat a jó játékokat, amik kijöttek a gépre.
Nem kéne ezeket is ledegradálni a PC-, PS2-, Xbox-másolt-játékok nulla szintjére...

(#1434) Code: 47


Code: 47
tag

Hello Mindenkinek!
Volna egy eladó GBA-m Castlevania : Circle of the moon játékkal!
A gép kicsit karcos,de nem vészes!
10000 Ft-ra gondoltam.
Vagy cserélném Playstation 1-re!
Na hali!

(#1435) tking


tking
csendes tag

Végre tegnap sikerült szereznem egy Mario Kart DD-t. Viszont amit átéltem az első pár percben azt enm kivánom senkinek. Iszonyat csalodott voltam, a játék egyszerüen közel sincs az N64 /Snes es mariókart-hoz. Ráadásul a látványvilága is igen egyszerüre sikeredett. A Logitech FF kormányt pedig egy két rezgetés erejére volt hajlando használni.
Szóval Marió Kart DD vissza a boltba ( egyébként 5000 ért vettem a Game City -ben foliásat, de mint később kiderült a Gamepark a keletinél 4000 árulja a foliásat :( )
Kiválaszt egy Dakar 2 hazavisz és azóta nagya boldogság :) a kormányt szinte ilyen játékra teremtették :). Nagyon jók benne a FF hatások.
Egyébként kiprobáltam még sima kontrollerel az NFS:Hot P. 2-t és tényleg iszonyat alacsony a frame rate GC-on egyzserüen nincs sebességérzete az embernek, kár pedig milyen jó kis játék lenne.

A backup olás pedig olyan dolog amit kis hazánkban csak keveseknek adatik meg kikerülni. Én nem backup olog GC-ra viszont ano PS1-re csak másolt cumom volt ( akkor még diák voltam ólcsó sört ittam és másolt játékokkal játszottam )

Néha rámjön hogy alkalmassá teszem a kis kockát az emuk miatt dehát arra itt a PC.

(#1436) turho válasza szako (#1433) üzenetére


turho
őstag

Na ezt hagyjuk, mert van eredeti resi 1-em, meg sims-em meg most érkezik még 2....de a hulladékabbját nem sajnálom hogy backupon van.
Nintendot meg az vesz akinek az tetszik.
De beb@szna ha ezen most mi itt vitázni kezdenénk szerintem....én nem bántottalak semmivel, nem tudhattad hogy van eredeti gc játékom.

(#1437) szako válasza turho (#1436) üzenetére


szako
tag

Mondjuk az, hogy van eredeti játékod is, semmilyen felelősség alól nem mentesít, olyan, mintha azt mondanád, az általad jobbnak tartott mozifilmekre kifizeted a jegy árát, a többire meg belógsz, és ingyen megnézed ;) , de tényleg ne vitázzunk ezen. Előbb-utóbb majd rájössz, és kívánom, addig se legyen gondod ebből, mint sajnos sokaknak...

(#1438) turho válasza szako (#1437) üzenetére


turho
őstag

Elég idős vagyok ahhoz, hogy eldöntsem, mi a számomra igazi érték. De tényleg hagyjuk, mert ez már tiszta szeplőtelen fogantatás, olyan meg nincsen :)
Amire kellett, már rájöttem, volt rá 30 évem eddig. Nem kérkedtem a gyűjteményemmel egyébként sem.

(#1439) tking


tking
csendes tag

Igen srácok ne vitázzatok mert árt az idegrendszernek ha a z ember izgalmi állapotban van.

Aki akar nintendo-t vesz dolog mondjuk megérne egy misét de hadjuk ( egyébként is itt mindenki sega mániás )

Az viszont szent igaz hogy a selejtjét az ember ha véletlenül megveszi eredetibe az nagy szivás ám. ( lásd Mario Kart storim följebb )

(#1440) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

visszatértem!

turho: holnap megyek pecsába, legalábbis valószinü, megnézem mit tehetek...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1441) tking


tking
csendes tag

A pecsa-t holnpa reggel én is útba ejtem ( ott lakom töle 5 p -re )
Hátha lelek valamit ami érdekes lehet a számomra :)

Á igen és még mindég gazdára vár a Turok: Rage Wars / Iggys N64 kazim

(#1442) turho válasza GombócArtúr (#1440) üzenetére


turho
őstag

Ok, menj a Pecsába :DDD
Előre is köszi.
Crash Bandicoot Cortex wrath back
Serious Sam
for Gamecube.

(#1443) turho válasza tking (#1439) üzenetére


turho
őstag

És vehetnél még 50-et ami hasonlóan szörnyű sajna :(

(#1444) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Attól tartok a pecsából csak ma lesz valami. Ha a lustaság nem győzedelmeskedik fölöttem.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1445) turho


turho
őstag

Hajrá:)

(#1446) cromex


cromex
tag

még mindig eladó a sega joyom, ha kell valakinek!
1,5K

(#1447) GombócArtúr válasza cromex (#1446) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

ööööö milyenféle is az?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1448) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Na, voltam a pecsában ma. Ahhoz képest, hogy reggel esett az eső, és arra számitottam hogy alig lesznek... hát irdatlan nagy tömeg volt, meg egy rakás külföldi. Turho, jövőhéten lesz GC játék, azt mondták, és 1500 forint az ára. Valami minicd-n vagymin van a játék, és természetesen chippelni kell a gépet, ha használod. Bár gondolom neked egyértelmü, amit nekem elmondtak. :)

Ezúttal nem találtam jó Sega játékokat, viszont megvettem életem második bakelitlemezét: Röyksopp - Remind Me címmel. Vadiúj állapotban volt. (Aztán hazafele majdnem el is törtem, kiesett a lemez:U )
A Népligetnél taktikát változtattak az ellenőrök, ezúttal a lépcső előtt, még a metrótérben riogatták a Minket, a bliccelőket. Hát ezek történtek ma délelőtt...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1449) turho válasza GombócArtúr (#1448) üzenetére


turho
őstag

Természetesen értem. Qoob Pro van a gépben :)
Ez a 2 játék akkor állna. Mert nincs sehol. Megkérdezted névre?

(#1450) Milf Hunter


Milf Hunter
csendes tag

Hello!

Még mindíg keresem N64-re az MK Trilogy-t meg a Perfect Dark-ot, ja meg egy memóriabővítőt is! Ha vki tudna segíteni megköszönném!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.