Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:19

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!(beleértve a sárga kazettákat is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) turho


turho
őstag

Szóval légyszi nyomozzál már egy kicsit...illetve segítsen még, aki tud plíz. Aláírásomba a lényeg....

(#1352) dreamlake válasza szako (#1338) üzenetére


dreamlake
aktív tag

hát a model 2 megoldva.
A gép nagyon szép állapotba van.
Minden megvan hozzá (joy,táp,tvkábel)doboz nincs.
Egy dobozos saturn ára még at ebay-röl is 20 fölött van.
Játékok eladóak most nincsenek ,de szinte bármi beszerezhető ha kell.

A régi PH-n : dreamlake felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1353) GombócArtúr válasza szako (#1345) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

képet tudnál mutatni róluk? mennyire hatékonyak? miért adod el őket?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1354) GombócArtúr válasza turho (#1351) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

megteszem amit tudok!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1355) GombócArtúr válasza acsalint (#1346) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

ha nyomban kell valami, akkor a legegyszerübb, ha a vatera.hu-n rákeresel a nintendo szóra.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1356) GombócArtúr válasza szako (#1344) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Ha lesz saturnod, szólj ha kell játék, nekem van néhány. Nem én fogok majd licitálni, illetve még nemtom hogy lesz pontosan, majd elválik :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1357) GombócArtúr válasza console (#1347) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

szűzmária...
''nagyon'' birom az olyan srácokat amelyknek minden második szava az hogy LoL, meg láma meg rollerláma :).

Attól tartok a héten nem fog menni, hétvégén dolgozom, és nyakamon az éreccségi is... Remélem, nem nagy probléma.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1358) GombócArtúr válasza Xantomas (#1348) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

nekedis a vatera.hu-t tudom ajánlani, jelenleg egy csomó NES kazi van ott eladó. A zelda érintkezését próbáld meg kipucolni, szerintem ott lesz a baj. Érdemes megcsinálni, egyrészt remek játék (bár én csak gameboyon játszottam vele egy fél órát még nagyon rég) másrészt piszok értékes. Igen sokan licitáltak a multkor egy dobozos példányért a vaterán.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1359) console válasza GombócArtúr (#1357) üzenetére


console
aktív tag

ismerős ez az agyilag elüszkösödött gamer jellem... a ''rulz'' is idetartozik :)
nem gond :)

.

(#1360) GombócArtúr válasza console (#1359) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) Onnan jutott eszembe, hogy tegnap a chat.hu-n véletlenül megláttam a nevét egy srácnak, aki régen operátor volt egy másik chaten (egyébként egy seggfej :) [nem merem leírni, hogy ''mint az operátorok általában'' ] ). Előszeretettel használta ezeket a szavakat, és olyan vicces volt, hogy a leghosszabb szó amit leírt az maximum 4 betü volt, ha hosszabb, akkor inkább röviditett. A legfélelmetesebb az, amikor valaki élőben is mondja azt hogy LoL, attól feláll a hátamon a szőr.

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1361) szako válasza GombócArtúr (#1353) üzenetére


szako
tag

képet tudnál mutatni róluk? mennyire hatékonyak? miért adod el őket?

Arról lenne szó, hogy külföldről hozatnék pár cuccot, és ott találtam ezeket a gyönyörű ritkaságokat. Gondoltam szólok, hátha érdekel valakit.
Mint az alul említett képeken is látszik, egy szett 2 db infrás irányítót tartalmaz (plusz a fogadóegységet persze). Egy irányító 2 AAA-s (ceruzaelemnél kisebb) elemmel megy. 6 akciógomb, turbó és slow motion funkciók, állítólag extra-alacsony elemfogyasztás, és jár hozzájuk egy-egy mini ''pöcök'' (lásd 1-es kép), ami amolyan arcade-jellegűvé alakítja az irányítót.

Töltöttem fel két képet, itt szemrevételezheted:
Bővebben: link
Bővebben: link

Nagyjából 5-6 rugó lenne, szállítási költségtől függően.


[Szerkesztve]

(#1362) szako válasza dreamlake (#1352) üzenetére


szako
tag

köszi az infót, körülnézek itthon + az ebayen, aztán majd eldöntöm, melyik ajénlat mennyiért lenne a legjobb. :)

[Szerkesztve]

(#1363) szako válasza GombócArtúr (#1356) üzenetére


szako
tag

Ha lesz saturnod, szólj ha kell játék, nekem van néhány. Nem én fogok majd licitálni, illetve még nemtom hogy lesz pontosan, majd elválik :)

Milyenek?
Ezt a licitálás-dolgot nem nagyon értem..
Amúgy palosakból most a Destruction Derby az első a wanted-listán. Ha esetleg...

(#1364) turho


turho
őstag

Hali!
Gombóc, vagy bárki, keressetek már még a dc-n plíz. Egyéb utakat végigjártam, sehol semmi.

(#1365) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Átmentem, átmentem! mindenbőőől! Bebebeeee! Majd válaszolok a kérdésekre, de most rohanni kell a fölöslegesen megtanult dolgokat gyorsan elfelejteni, valamelyk vendéglátipari egységbe:))

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1366) console válasza GombócArtúr (#1365) üzenetére


console
aktív tag

:R :C :DD

.

(#1367) thegamer válasza GombócArtúr (#1365) üzenetére


thegamer
csendes tag

Hail to the King, Baby!

(#1368) turho válasza GombócArtúr (#1365) üzenetére


turho
őstag

Hali :) Ha kijózanodtál, eszedbe vagyok-e még? Grat a vizsgához.

(#1369) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Köszönöm a gratulációkat! mostmár ''what's better''...

turho este tényleg rákattanok a témára, és megpróbálok valami épkézláb hubt találni erre a célra.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1370) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Ja, egy fontos és életbevágó kérdés!

Lunar 2. - Eternal Blue MegaCD

Ez egy Heroes Of Might and Magic harcrendszerű rpg (szintfejlődés) mászkálós játék, remélem ismerik egy páran. És azt is hogy valaki tudja, hogy hogyan kell benne menteni, mert a mentés funkciónak nem láttam nyomát, holott a főmenüben ott villog a CONTINUE opció, de a játékot elvittem egy darabig, de mentési lehetőséget sehol nem találtam. Remélem valaki tud segiteni, vagy utat mutatni a játék kézikönyvéhez.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1371) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Ismét egy mindenkit lebilincselő írás :)


Volt szerencsém kipróbálni az egyetlen olyan játékot megadrivera, ami kihasználja a Hitachi által gyártott Sega Virtual Processort, azaz a Virtua Racing megadriveos verzióját. Meg voltam lepődve, ilyen gyors 3d grafikát.... eszméletlen. Sok információt nem találtam a prociról, de rendesen megdobja a teljesitményt. Nagy kár, hogy csak ez az egy játék használja legalább a Virtua Fighter még elkészülhetett volna vele, vagy más játék 3d-s betétekkel. Egyébként olvastam hogy a játék ára 90-100 dollár volt amikor megjelent, ha ez igaz, akkor magyarázat lehet a népszerűtlenségre. A 32X es Deluxe verzióhoz képest a több pályán és autón kívül annyiban tér el hogy a képernyő mintha kicsit kisebb lenne a szokásosnál, és a hangok néhol elég csúnyán szólalnak meg. Ez utóbbi zavaró inkább. Amikor megjelent biztos nagyon nagy szám volt ez a játék.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1372) zLegolas


zLegolas
őstag

Üdv!

Örülnék, ha valaki adna némi infót a Sega MegaDrive-2 -ről, milyen az ázsiója, mennyit ér dobozostul, vélemények, tapasztalatok, benyomások, előnyök, hátrányok, stb...

(szal ajánlottak egyet, nem'tom érdemes-é beruháznom..)

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#1373) turho


turho
őstag

Hali!
Van má valami? Azóta se jártam szerencsével :(

(#1374) szako


szako
tag

Néhány komplett(!) Sega Megadrive-játékot keresnék a T. közösségen, úgymint: Sonic & Knuckles, Fantasia, Herzog Zwei, Earthworm Jim 2, Eternal Champions, Garfield Caught In The Act, Mortal Kombat 1, 2, 3,, Toe Jam And Earl 1, 2, Tom & Jerry, Toy Story, Tyrants: Fight Through Time, FIFA 98, NHL 98 - meg még néhány, ami most kapásból nem jut eszembe.


[Szerkesztve]

(#1375) szako válasza zLegolas (#1372) üzenetére


szako
tag

Üdv!

Mivel az arany időkben nekem MD2-m volt, amit imádtam, tekints abszolút elfogultnak a témában. :)

Számomra az ázsiója talán a legmagasabb a valaha játszott otthoni konzolok (MD, SNES, NES, N64, Dreamcast, PS2, GC) közül - tűnjön ez bármennyire szubjektív véleménynek.

Nem vagyok biztos benne, a doboz mennyivel dobja meg (egy ezressel talán), manapság alapvetően a SNES-szel egy árban mérik - vagy kicsit kevesebbért - , azaz kb. 4-6000 Ft között.

Mivel Super Nintendóval csak felületesen volt kapcsolatom az évek során, nem tudnám reálisan összehasonlítani neked - de ezek a 16 bites éra legjelesebb képviselői, szóval kb. hasonló a szint.

Ami nekem egyértelműen tetszik, a gép és az irányítók dizájnja, valamint a játékok doboza, amely nem szakad szét darabokra az évek során, mint a Nintendo papírhegyei. :P (No flame, a SNES-t is kedvelem! :) )

Előnye, hogy hatalmas rá a játékválaszték, megszámlálhatatlan klasszikussal, hogy csak a rengeteg Sonic-játékot említsem, amelyek többsége imho kötelező darab. Szerintem a 16 bites korszak volt a platformjátékok, verekedős játékok, shoot-'em-upok, beat-'em-upok aranykora, és dögivel jelentek meg rá akciójátékok, rpg-k, sportjátékok (amiket én valamiért iszonyúan bírok), hack'n'slash-ek is, de találhatsz rá flippert, autóversenyt, puzzle-t, szimulációt, triviát, és még stratégiát is.

Előnye, hogy olcsó, hátránya, hogy ha megtetszik, hosszú időre le fog kötni. :D

Ha komolyabban érdekel a dolog, mondhatok majd játékcímeket, amiket mindenképp érdemes kipróbálni.

(#1376) GombócArtúr válasza szako (#1375) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

annyit fűznék hozzá, hogy az egyben hátránya is, hogy olcsó, mivel nem bírsz ellenállni ha kapsz egy jó ajánlatot (''hiszen csak ennyibe kerül''). Meg ha rákattansz nagyon akkor beszerzed hozzá az egyébként elég drága MegaCD-t és/vagy 32X-et. Ez utóbbit kizárólag megszállottaknak javaslom, az MCD-t meg azoknak akik nagyon szeretik a MD játékokat, de kicsit többet/mást akarnak. Mellesleg elég frankón néz ki a gép maga is. :)
Szerintem is a 16bites korszak a konzoljátékok csúcskora. Leszámítva az FPS-t, amiből csak a Doom-ot (SNES, 32X) és a Zero Tolerance-t köthetjük ezekhez a gépekhez. Utóbbi egyébként kötelező darab :).

MDre még különlegességek:
Test Drive II. - The Duel (nagyon szeretném megszerezni)
Dune II. (csak a németverzió! a katonásabb német hangok miatt)
Streets Of Rage I.-II.-III. (a legjobb ebben a kategóriában)
Rock N' Roll Racing (a jó autóverseny ritka MDre, ez a legjobb! Elég ha annyit mondok, hogy a Blizzard csinálta, ez volt az első játékuk. Valamint piszok jó zenéje is van)
Mega-Lo Mania (egy remek stratégia, de csak egyszer volt nálam egy napig régen)
Sonic 2. - a LEGjobb játék erre a konzolra, tegnap végigvittem Knuckles-el is :)
Virtua Racing - Vektorgrafikás 3D autóverseny, az egyetlen játék mely használja a Sega Virtua Processzort amiről fentebb már áradoztam.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1377) console válasza GombócArtúr (#1376) üzenetére


console
aktív tag

hozzáfűznivalók.
fps-ben van még egy Battle Frenzy is, csak kicsit gagyibb a ZT-nél (annál mondjuk mi nem?).
én is kiemelek párat különféle stílusokból.

Ecco 1-2 - a ''legszebb megadrive grafika'' címet birtokló játék
Maximum Carnage - pókember + venom - féle ütögetős
Shining Force 2 - nagyonhosszú körökre osztott stratégiás kalandjáték
Soleil - Zelda szerű kalandjáték végtelenül aranyos grafikával
Story of Thor - a konzol kalandjáték győztese
Thunder Force 4 - metálos zenével ellátott űrhajós-lövöldözős game elképesztő grafikával és ojjektumokkal
Zero Tolerance - fps és hangulat a toppon

[Szerkesztve]

.

(#1378) zLegolas


zLegolas
őstag

Köszi.... és pl. a MegaDrive 2 mennyire kompatibilis a normál MegaDrive-vel, illetve azok játékaival?

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#1379) console válasza zLegolas (#1378) üzenetére


console
aktív tag

a kettő ugyanaz
csak néhány játékoktól független technikai bravúr van a kettő közt.

.

(#1380) szako válasza console (#1379) üzenetére


szako
tag

és hogy az egyes Megadrive rondább.. ;) (igaz, cserébe van rajta egy hangerő-szabályozó.)
de amúgy ugyanazok. :)

(#1381) zLegolas


zLegolas
őstag

Nagyon köszi... lehet, hogy elcsábulok...
Ha már hülye kérdéseknél tartunk: a GameGear fényereje minek köszönhető, simán az LCD, vagy valami hátsó lámpája is van pl...
:B

(Bocs, de még sosem volt a kezembez az sem... )

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#1382) szako válasza zLegolas (#1381) üzenetére


szako
tag

Nem pontosan értem a kérdést (egy LCD magától is tud világítani?), de amennyire egy mezei szemrevételezés alkalmával megállapítható, szerintem háttérvilágításos a kijelzője.
Ami egyébként azt is jelenti, hogy jobban van megoldva, mint a GBA SP(!)-nél, amely frontlightos - annak minden hátrányával.
Az első háttérvilágításos Nintendo handheld a DS, amelynek már tényleg kiváló minőségű a képe - a Sega alig több, mint tizenegynéhány évvel előzte meg...
Persze azt is hozzá kell tenni, hogy a Game Gear kijelzője nem valami éles és jó minőségű - bár ha hozzávesszük a megjelenési dátumot...

(#1383) szako


szako
tag

Továbbra is keresek Sega Megadrive-játékokat!

Bővebben: link

(#1384) GombócArtúr válasza zLegolas (#1381) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

HA érdekel, nekem lesz egy eladó gamegearem :)
A GG hátuljában egy neon van, ez világítja meg az LCD kijelzőt, számomra érdekes volt, hogy - mint megtudtam - nagyfeszültség van a GG belsejében, mert amikor bekapcsolod , akkor hirtelen akár többszáz voltra is feltranszformálhatja az áramot (gondolom az áramerősség persze alacsony :) ), hogy a neon működésbe lépjen.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1385) GombócArtúr válasza szako (#1382) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

azért 91-ben elég nagy szám volt egy olyan kijelző, valóban nem valami éles az igaz.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1386) zLegolas válasza GombócArtúr (#1384) üzenetére


zLegolas
őstag

Köszi, erre voltam kíváncsi... A Vatera-n volt egy valami 3k-ért (itt Veszprémben), csak a háttérvilágítása nem ment, ezért érdekelt volna.

Sajna ennél többet nem is nagyon szánok rá, annyira nem vagyok beindulva érte(te asszem 9-ért ajánlottál). Azért köszi mindent!

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#1387) GombócArtúr válasza zLegolas (#1386) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Háttérvilágitás nélkül semmit nem látsz a képből. Ahogy gondolod... ha egyszer kipróbálod lehet megváltozik a vélmeényed, hatszor jobb mint egy gameboy.


Egyébként valaki érdeklődött két GameGear játékom után, hogy majd 1-2 hét múlva meg óhajtja venni őket. Hállómerrevagy!?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1388) td válasza GombócArtúr (#830) üzenetére


td
senior tag

No itten vagyok, csak nem találtam a topicot, meg teljesen ki is ment mindig a fejemből.

Hát igen, VR-t szerezni nehéz. 32X-em nincs, MD-m van, régi, 1-es. Játékteremben próbáltam anno, nagyon cool volt (asszem rázkódó kormány, hangszóró a fejed mögött...)
OutRunners tetszett még nagyon ugyanott.
Amúgy a VR ára olyan 14 ezer volt itthon, majd megnézem régi újságban.

FPS: volt Wolfenstein3D is (SNES, MD)

Egyébként egyetértek korábbi hozzászólásoddal, az a korszak (úgy 11 éve) tényleg nagyon jó konzolos játékokat szült.

Rock&Roll Racing: csak emun próbáltam ki, viszont anno bemutatták a TV-ben is, is egyből megtetszett, a zenéje pláne (Black Sabbath - Cold ... <valami>). Sokszor megnéztem videón, mert annyira tetszett. :)

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#1389) GombócArtúr válasza td (#1388) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Szia! :)
Nahát te tényleg jó régen jártál itt (#830)
Nekem ép most sikerült egy VR-t szerezni.
Az Outrun amiről te beszélsz :) Játékteremben nem láttam, viszont megvolt GameGearen és Megadriveon is játszottam vele. Valamiért az a tapasztalatom, hogy azok a játékok, amik megjelennek mindkét fenti konzolra, GameGearre mindig jobban sikerülnek, főleg a zene élvezhetőbb GG-n. Pedig a megadrive erősebb meg jobb... (OutRun zenéje nagyon frankó GG-n ám a játékmenet és a zene is megadriveon gagyibb szerintem)
A wolfeinstein nekem kimaradt, azaz nem tudtam, hogy ezekre a konzolokra is megjelent.
Neked megvan videón a Segasztok c. műsor? :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1390) console válasza GombócArtúr (#1389) üzenetére


console
aktív tag

csak nem az, amiben a Martin kemény napi 5percet játszott?

.

(#1391) szako válasza GombócArtúr (#1387) üzenetére


szako
tag

Egyébként valaki érdeklődött két GameGear játékom után, hogy majd 1-2 hét múlva meg óhajtja venni őket. Hállómerrevagy!?

Valószínűleg rám gondoltál :) , bocs, azóta se jártam Bp-en, meg láttam, te is el voltál foglalva alaposan, így eddig nem jeleztem. Talán most pénteken végre eljutok Bp-re, de nem esküszöm meg rá - ha nem megy, nagy gond lenne esetleg postán feladnod őket? (Ha jól emlékszem, nem dobozosak, szóval igen kisméretű bélelt borítékban elférnek. :) )

Lenne majd mégegy téma is, hamarosan írok neked mailt, csak most ezer felé áll a fejem..

(#1392) szako


szako
tag

mail ment...

(#1393) szako


szako
tag

Na megrendeltem azokat a vezeték nélküli MD-irányítókat.. Kíváncsi leszek. :) (Valahol láttam eredeti Segából is - eddig nem tudtam, hogy ők is gyártottak hozzá -, csekély 12000 Ft volt átszámítva, plusz még 6-8000 a szállítás... Na ennyit azért nem ér.)

Láttam RGB-kábelt is a géphez, de szintén nem túl olcsón, úgyhogy érdeklődnék, használt-e már valaki ilyet, jobb lesz-e annyival tőle a kép, esetleg itthon be lehet-e ezt valahol szerezni (vagy akár S-Video-kábelt, már ha az létezik).

(#1394) GombócArtúr válasza console (#1390) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

soha nem láttam belőle egy részt sem sajnos. Ha az AZ akkor esetleg megkérném hogy bedigitalizálná-e nekem, -ünk.
Mi volt annak a műsornak a címe -mindig elfelejtem- ahol Dévényi Tibi bácsival lehetett Super Máriózni, ajándékokért. :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1395) console válasza GombócArtúr (#1394) üzenetére


console
aktív tag

Elektor Kalandor!

.

(#1396) td válasza GombócArtúr (#1389) üzenetére


td
senior tag

:D
Jaja, SEGAsztok, napi 5 perc Martinnal! :C Az volt ám a kemény! S amikor számtechen voltam a suliban, akkor beprogramoztam a videót, nehogy lemaradjak róla. :)

Volt még 576 is, meg a Dévényi féle Elektor Kalandor, ill. egy időben a Sky One-on a Games' World.

Minden héten egy adott játék ment. Mit össze nem bénázott az Eccóval, te! Az még tán megvan valahol. Viszont a bedigizés... hát, majd egyszer jó volna!

Érdekes, amit a GG-MD témában írsz. Nekem egyszer volt a kezemben GG, Sonicot nyomtam rajta egy kicsit, az faja volt, de érezhetően egyszerűbb, mint a megadrive-os.

Honnan sikerült VR-t szerezned és mennyiért?

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#1397) zLegolas válasza td (#1396) üzenetére


zLegolas
őstag

Meg amikor valami adások végén ZX Spectrum programot adtak le a TV-ben! :D:P
3 percig sipolt meg vinnyogott a fél ország, hányan tekergethették a TV-jüket akkoriban a hibát megszüntetendő...
:C

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#1398) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Ó igen... :)
Azért örülnék ha sikerülne a bedigizés, annális inkább, hogy szako-val egy nagyobb szabású ''valamit'' tervezünk ebben a témakörben, és ez is a szerves része lehetne, Részleteket később, és szako tól, ő az értelmi szerző :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1399) skullman


skullman
csendes tag

még mindig eladó: toejam and earl pannic on funkotron( csak kazi van) és a shinobi 3 genesisre.(szintén kazi)

továbbá ami jól jönne még mindig: story of thor
megaman
bomberman
out run
alien soldier
burning force
pacman
punisher

a sega md2-re csak annyit hogy aki 93-96 fele játszott az tudja hogy mennyire is jobb volt (és népszerűbb) mint a snes( mondjuk a snest is imádom) !!!
a sega 93-94ben volt csúcson, :R:R elfogult vagyok de ez van:):):)

azért egy elektor kalandor az nagy respekt lenne bedigizve:):)
93 fele voltak a pro siebenen és a német rtl-en nagyon tuti md ill. snes reklámok, azok szerintem senkinek nincsenek meg de az is megérne egy misét.
aki látta tudja miről van szó:):)

ps: a ranger x-nek amugy volt folytatása?

(#1400) turho


turho
őstag

Üdv Artúr!
Tudsz már mondani valamit?
Fontos volna.
De ha más tud segíteni, az se kíméljen, ld. aláírásom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.