Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:19

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!(beleértve a sárga kazettákat is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) GombócArtúr válasza cromex (#348) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Még egy kérdés: doboza van? milyen játék van hozzá?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#352) console válasza GombócArtúr (#351) üzenetére


console
aktív tag

Artúr mik kellenek Pusztai Antaltól? gondolkodtál már rajt?

.

(#353) GombócArtúr válasza console (#352) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

öööö hétvégén még átbogarászom a listát. Mikor megyünk hozzá a cuccért? :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#354) console válasza GombócArtúr (#353) üzenetére


console
aktív tag

ha felugrok olyan jövo héten az okés?
Deáktól 2 percre lakik.

.

(#355) GombócArtúr válasza console (#354) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

hurrá! :) az nincs messze! Rendben, csak ne hétfő-szerda (munka) és péntek (szalagavató) legyen! Már beszéltél vele?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#356) console válasza GombócArtúr (#355) üzenetére


console
aktív tag

szóval csütörtök.
hát megpróbálok.

.

(#357) GombócArtúr válasza console (#356) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

OK, nekem kedd is jó, majd szólj lécci a pontos időpont miatt, vagy konzultálhatunk ircen is, csak csörgess meg!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#358) Scae [Edgar]


Scae [Edgar]
tag

Ha valaki tud cserébe adni a cuccaimért Palomino magos Xp-t akkor mehetne :DDD Úgy is azt vennék a pénzből. 1500-2100+ -ig jöhet minden,több is, akár rá is fizetek.

Az überideális az lenne ha vki-vel cakk-pakk elcserélném 2000 v. 2100+ -os Palomino-ra. Mondjuk 2-3db-ra. Tudom,3 kívánság hogy vkinek 3 ilyen procija legyen. :)

(#359) MuKI666


MuKI666
csendes tag

Megtaláltam az ujjba GameGear játékomat igaz doboz nélkül de sokkal nagyobb játékélményt nyujthat mint a WoodyPop(GombócArtúr)
a Játék neve: Dragon Crystal akit érdekel irjon

beszélj halkabban

(#360) Redneck


Redneck
veterán

HElló emberek most először írok :D Több éves aktív CS után kicsit visszakacsingatok egy kis N64-hez :D ''CSak'' egy gondom van.... Nincs N64-em.... Olcsón kéne egy nem leharcolt példány.. Ha valaki tud egyet msg ME! vagyis irjon itt a fórumban !

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#361) Redneck válasza GombócArtúr (#1) üzenetére


Redneck
veterán

Helló ! Először írok.. Több éves aktív CS után kicsit visszakacsintok a konzolokhoz... Újra a kezembe venném a N64-et csak egy baj van.. ''CSak'' az a baj hogy nincs N64-em.... Szeretnék egyet venni olcsón.. Persze nem leharcoltat.. Ha valaki tudna nekem segíteni akkor dobjon egy MSG-t ! vagyis irjón ide a fórumba! előre is thx

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#362) Redneck válasza Redneck (#361) üzenetére


Redneck
veterán

Ja és szívesen felvállalom hogy adok pénz mellé egy kis Gamét is :D Nintendo Gameboy + egy játék: Valami verekedős :D Killer 1nstinct vagy mifene :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#363) GombócArtúr válasza MuKI666 (#359) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) engem érdekel! Mit adhatok cserébe?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#364) GombócArtúr válasza Redneck (#361) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

a stop.hu-n janasys árul éppen nintendo64et de nem tudom hogy megvan-e még neki. Próbáld meg, hívd fel!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#365) Redneck válasza GombócArtúr (#364) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi a tippet a stop.hu-ért de nem nagyon találtam meg :( Ha meg tudnál dobni egy pontos linkkel megköszönném :D Hát mondjuk a Gameboy-ért szeretném megtalálni azt a játékot amivel először játszottam Nintendón:D Őhhhm pontosabban: N64-en volt és nemtom mi a címe:D Snowboardos és volt benne egy Ricky Winterborn nevű ipse :D Tudom pontosabban kéne leírást adnom:D De csak ennyire emlékszem:D Meg arra hogy nagyonjól bemondta a kommentátor a trükköket és asszem lehet hogy Twisted Edge a cime de nem biztos.. Ezt is a nintendo oldalrol tudom...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#366) GombócArtúr válasza Redneck (#365) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Bővebben: link
bocs, én mondtam meg pontatlanul az elérhetést. Foggalmam sincs hogy mejk az a játék, én csak a nagy kedvencemet a Snowboard Kids-et ismerem ebben a kategóriában. A srác aki eladja nem hiszem hogy gameboyt akarna venni, de beszéld meg vele... ellentétben velem, én szeretnék gameboyt, persze amennyire lehet olcsón, meg a Segákra specializálódtam, mélyen a zsebembe csak olyan konzolokért nyúlok...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#367) Redneck válasza Redneck (#365) üzenetére


Redneck
veterán

Megtaláltaaam :D 1080 fok Snowboarding n64-re :D na az kell nekeeem :D ezzel játszottam... Ami nagyon kell: természetesen a Super Mario 3d, a Mario Kart, Goldeneye 007 (ezt most meg is kapom újonan) és ez a snowboardos:D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#368) Redneck válasza Redneck (#367) üzenetére


Redneck
veterán

De én most raktáron láttam egy boltban N64-et 9000-ért :D garanciával.. Ez a srác meg Marioval adja 8-ért... Nemtom melyik érné meg jobban... Szerinted? Nekem van valahol Segám :D majd megkeresem aztán bizniszelünk ! :D Szerinted le lehet alkudni? Nemtom mennyiért mennek most a Gameboyok :D Meg kell keresnem

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#369) Redneck válasza Redneck (#368) üzenetére


Redneck
veterán

Ja és mi az a PHMZ?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#370) GombócArtúr válasza Redneck (#368) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

úonnan? merre láttál ilyet? ő két játékkal adja és 8 ropi irányáron, de enek ellenére lehet hogy már elkelt, hívd fel és beszéld meg vele!

Milyen segád van pontosan? Ugye nem sárga kazettás? :)
A gameboyhoz milyen tartozékok vannak?

az 1080foknak emlékszem hogy láttam már a dobozát, ennyi élményem volt vele...
Ha játékokra vadászol, holnap és holnapután reggel irány a PeCsa!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#371) Redneck válasza GombócArtúr (#370) üzenetére


Redneck
veterán

Neem nem sárga kazettás :D Nekem ilyen nagyobb kazetta volt bele való :D De jobb is volt a grafika mint a sárga kazettásnál.. :D PeCsában mennyibe fájnak a játékok kb? A Gameboyhoz meg nemtom mi jár... :( Volt adapterem meg kazettám aztán viszlát kb... eltűntek a cuccai csak a gép meg egí-két kazi maradt meg 1 darabban :D Szóval mi az a PHMZ?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#372) GombócArtúr válasza Redneck (#371) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

a phmz vel ne törődj, nem a hirdetéshez tartozik sztem, más miatt van a végén... Nézz utána hogy mid van lécci! :) Nemtom mennyibe fájnak a játékok most a pecsában, de mondom menj ki, lehet még N64et is találsz...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#373) Redneck válasza GombócArtúr (#372) üzenetére


Redneck
veterán

Majd megnézem :D Most találtam egy szekrény mélyén Saturn 1600-asat is :D és melyiknek jobb a grafikája amúgy a pS-nek vagy a N-64-nek? CSak pS drága de viszont új... De nekem akkoris N64 kell :D CSak drága hozzá a kontroller.. pedig egy négyes Goldeneye party felér egy laza CS-vel :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#374) Redneck válasza Redneck (#373) üzenetére


Redneck
veterán

De ezeket a Nintendo 64-eket mennyire lehet szervizelni? Mert nem akarom megszívni!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#375) Redneck válasza Redneck (#374) üzenetére


Redneck
veterán

Jeee most jöttem rá hogy nekem van Donkey Kongos tükrös Színes Nintendó játékom :D ilyen ügyességi :D ritkaság

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#376) GombócArtúr válasza Redneck (#374) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

ne aggódj, nem fog elromlani egykönnyen, nem lesz szükség szervizelésre.

Megkérhetlek hogy a mondanivalódat lehetőleg egy hozzászólásban közöld?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#377) Redneck válasza Redneck (#374) üzenetére


Redneck
veterán

Töjóó :D Találtam színes Donkey Kong hand-gamet :D A 80-as évek sztárja lehetett :D Amerikai :D Nintendo powa :D Lehet el kéne adni

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#378) Redneck válasza Redneck (#377) üzenetére


Redneck
veterán

Megkérhetsz rá csak nemtom menni fog e :D Az a baj hogy az emberek ha elkockulnak és megszokják az IRC-et akkor így kezdenek el írni... Ez van kollega nemtok mit csinálni így negyed 1 fele már én is fáradt vagyok

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#379) MuKI666 válasza GombócArtúr (#363) üzenetére


MuKI666
csendes tag

hát nemtom... soroldd mit adnál érte.. én meg választok.. de annek nincsen szép doboz meg mi1más csak a kazi... viszont szivesen eljáccanék vele ha lenne gamegearem...

beszélj halkabban

(#380) GombócArtúr válasza MuKI666 (#379) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

a játékot nem ismerem (még :) ) háttőő átnézem mi van itthon, esetleg segíthetsz azzal hogy megmondod milyen kategóriában mit fogadnál el érte?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#381) Redneck válasza MuKI666 (#379) üzenetére


Redneck
veterán

Muki! Te ezt mire is irtad? Mert én most passzolok... Érdekel valakit az a színes Donkey Kongos csodagép? Régen órákat tudtam jáccani vele hogy átlépjek egy következő szintre :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#382) Redneck válasza MuKI666 (#379) üzenetére


Redneck
veterán

Érdekel valakit az a színes Donkey Kongos csodagép? Jó álllapotban van! Régen órákat játszottam vele hogy szintet lépjek :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#383) MuKI666 válasza GombócArtúr (#380) üzenetére


MuKI666
csendes tag

hardver :C :D

beszélj halkabban

(#384) MuKI666 válasza Redneck (#381) üzenetére


MuKI666
csendes tag

GombócArtúrank válaszoltam :D agyébként szeretem donkey kongot csak pénz hiányában ez kiesik... :(

beszélj halkabban

(#385) GombócArtúr válasza Redneck (#382) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

engem leginkább a sega érdekelne amit írtál hogy van valahol otthon.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#386) GombócArtúr válasza MuKI666 (#383) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

öööö most így hirtelen egy kósza 64Mb-os ram jut eszembe ami van itthon készenlétben. Még körbenézek..

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#387) klikker


klikker
csendes tag

Eladó egy sega dreamcast [NTSC] kb 20 db Játékkal, Arcade Stick- el, 1 Joystickkal, 1 memoria kártyával! Grafikája PS2- vel egyszinten van kB!
TEL: 06705194003 :Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y

(#388) MuKI666 válasza GombócArtúr (#386) üzenetére


MuKI666
csendes tag

esetleg ha lenne 128as az érdekelne... asszem 64esre nincs szükségem..

beszélj halkabban

(#389) GombócArtúr válasza klikker (#387) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Mit jelent az átlag felhasználó számára hogy NTSC? Van valami közvetlen hátránya? És mennyiért árulod a gépet?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#390) GombócArtúr válasza MuKI666 (#388) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

256os van még a szüleim gépében, de az értéke nincs arányban a kazetta értékével, meg ha kiveszem akkor az win xp el sem indulna...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#391) Redneck válasza GombócArtúr (#390) üzenetére


Redneck
veterán

Hááát nem tudok sok jó hírrel szolgálni.. Haverom azt mondta ő teljesen meg van győződve róla hogy Sega Mega Drive 2 volt... Én is erre emlékeztem.. Csak hogy nem került elő.. De azt tudom hogy zsir az eredeti dobozban van és a joyok is jók hozzá... Mostmár csak meg kéne találni.. De akkor a Gameboy nem is érdekel? MEg azt a Donkey Kongosat is el kell adnom :D Jah és van még egy Nintendo hang-gammám:D Az meg valami túsz-szabadítós két kijelzős cucc:D 84-es Nintendo:D Eredeti made in japan mindkettő

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#392) GombócArtúr válasza Redneck (#391) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) Hát ha mondasz rájuk árakat, (mondjuk ezekért a kvarcjátékokért nem vagyok úgy oda.)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#393) Redneck válasza GombócArtúr (#392) üzenetére


Redneck
veterán

Nemtom milyen árakon mennek... Nintendo Gameboy 3-4k körül szokott sztem max. A Donkey Kongos cucc meg nem egy egyszerű kvarcjáték.. Voltaképpen az nem is igazán az.. A másik inkább:D De a donkey az eléggé komoly cucc... Ha van msn-ed vasárnap esetleg küldök képet! vagy feltöltöm valahová

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#394) klikker


klikker
csendes tag

Hát az aztjelenti hogy piros a háromszögü lámpája a konzolnak és NTSC játékokat is lejátszik tehát mindent! Az ár 20000 ft! Sürgös lenne! Alapbol csak az arcade stick 15000 ft ! adok a géphez linket is pls irjatok! http://www.konzolstudio.hu/oldalak/dc.htm :Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y

(#395) Redneck válasza klikker (#394) üzenetére


Redneck
veterán

Szóval!
ELADÓ:
Nintendo Gameboy + 1 Killer Inst1nct
Nintendo Donkey Kong Jr. színes kvarcjáték
Nintendo Lifeboat színes kvarcjáték

Képet küldök szívesen! :D Ez a két kvarcjáték nem ilyen igénytelen gagyi hanem igazán élvezetes gépek! Akit érdekel az írjon árat

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#396) MuKI666 válasza GombócArtúr (#390) üzenetére


MuKI666
csendes tag

majcsak találsz valamilyen megoldást :D mármint cserealapot

beszélj halkabban

(#397) Redneck válasza MuKI666 (#396) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem csak N64-kell most de nagyon!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#398) GombócArtúr válasza klikker (#394) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Fasza cucc, csak sajnálok érte 20K-t annális inkább hogy Sega MegaCDre gyűjtöttem, ami bazinagy ritkaság és összegyűlt annyi pénzem hogy meg tudjam venni. Ha azt mondanád hogy 15Kért odaadod lehet felhagynék az elveimmel...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#399) GombócArtúr válasza MuKI666 (#396) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

igyekszem, ha pénzben szeretnék fizetni, mennyit kérnél el a játékért?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#400) Redneck válasza GombócArtúr (#398) üzenetére


Redneck
veterán

Hol tudom eladni a cuccaimat?
Mert el kéne :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.