Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic

Hozzászólások

(#371) tomisanzero


tomisanzero
tag

Üdv! Lenne két kicsi, de annál idegesítőbb problémám! Adott egy Samsung RV509 laptop és a gyári webkamerája vacakol. Új rendszerrel működik a kamera msn közbe kb 5-6 napig, ezután pedig eltűnik a képe és csak szürkeség van helyette, hozzáteszem, hogy ilyenkor ha valakivel próbálnék kamozni, a másik félnél is csak szürkeség mutatkozik, a saját kameráján is! A problémát nem tudom elhárítani semmilyen szoftver frissítéssel, se azzal, hogy újrarakom az msnt, csak akkor javul meg, ha az egész rendszert újrarakom. Ami érdekesség még, hogy a beállításokba van a kamerának képe, csak videó csevegésnél tűnik el!

A másik gond a bluetoothal van. Egy idő után nem látja a párosított eszközön lévő fájlokat, csak részben. Ha látja is, akkor is nagyon nehezen végez műveletet velük. Itt is próbáltam drivereket frissíteni, de semmi sem változott! Ha kap új rendszert, akkor egy hétig jó kb.

Bármilyen jellegű tanácsot szívesen fogadok, mert már gugliztam elég sokat, de eddig semmilyen eredmény! Előre is köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.