Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz HUTCHDB #3686 üzenetére

    De várjál már egy kicsit. Ha valaki nem akar, ne álljon hozzám pozitívan. Nem kell ezért felesleges köröket futnod. Biztos lesz olyan aki ezeken a topiklakókon kívül is fognak tudni segíteni, ha esetleg ők nem akarnak. Ha meg nem, hát így jártam. Normális stílusban el fogom mondani a véleményemet. Nem csak itt. Mindenhol. Lehet rá válaszolni normális stílusban, meg lehet cáfolni, esetleg meg is lehet magyarázni hogy félreértettem stb.
    Nem lovagolok állandóan azon hogy mi a szabálytalan. Az hogy most külön megjegyeztem, az kicsit személyes eredetű volt R2D2 felé. Tudtommal más hasonló még nem történt velem kapcsolatban. Tehát nem szeretném ha a ferdítés mocsarában süllyedni kezdenél. :DDD
    Meg aztán úgy sem kell beállítani, a dolgokat, ahogy be szeretnéd, mert csak és kizárólag R2D2-vel nem egyezik a nézetem, mást illetve többesszámot nem értemmiért használsz. :U
    Tudtommal a légynek se ártottam még itt semmivel.
    Jövök, kérdezek, választ kapok, kb. ennyi.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák

Hirdetés