Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34801) kely1988


kely1988
aktív tag

(#34802) pzstm válasza kely1988 (#34801) üzenetére


pzstm
titán

Johetne mar az a vajsima dolog...nagyon varom mar:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34803) kiskacz válasza happy555 (#34800) üzenetére


kiskacz
senior tag

Én is GO cuccait használom teljes megelégedettséggel, (igaz még 4,03 alatt) és szomorú, ha így van... jelezni kellene a fejlesztőnek - mivel ingyenes a cucc, még jó is lenne az észrevétel. :K

Huawei Mate 8

(#34804) Rotate válasza happy555 (#34800) üzenetére


Rotate
veterán

van egy rakat a Play-en :)

(#34805) kely1988 válasza pzstm (#34802) üzenetére


kely1988
aktív tag

Úgy őrizgeti a Samu a vajas drájvert mint a hímes tojást! :))
Szerintem hivatalos S2 JB megjelenésig nem is fogják kiadni... de ne legyen igazam! :R
Mindenesetre amint hazajöttem feldobom ezt a SuperNexus-t, a kis srác munkáit nagyon dicsérik, felkeltette az érdeklődésemet a romjával. :K

Livin' in the UK :)

(#34806) happy555


happy555
aktív tag

Valaki tud ajánlani egy jól bevált lockert amiben van (vagy beállítható) led light funkció?

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#34807) ERPY


ERPY
őstag

Aki feltette az új Portal romot, kíváncsi lennék a következőkre:
- kameránál van-e kép
- az sdcard-nál van-e mount r / w
- wifin keresztül mondjuk swiftftp-vel tud-e másolni pc-ről a telóra

Nálam hírtelen ezek tüntek fel a 2.3-as verziónál.

(#34808) Rotate válasza ERPY (#34807) üzenetére


Rotate
veterán

a kameránál nincs kép dolog nem lehet a Siyah hibája? ott szokott ez lenni a 4.0.4-eknél... vagy nem az van alatta?

(#34809) dancsuri válasza ERPY (#34807) üzenetére


dancsuri
veterán

Siyah 4.0-ával átlátszik a kamera, tegnap linkeltem, többit nem probáltam

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#34810) ERPY válasza Rotate (#34808) üzenetére


ERPY
őstag

Nem azért kérdezem, mert tudom hogy van fix, csak a 2.1-es portal romba még benne volt a fix Siyah kernel mellett, az új kiadásban ezekszerint pedig már nincs. Legalábbis nálam ezt produkálta. Az MTP alapertelmezetté tétele is hiba volt számomra, főleg hogy még ki is emeli hogy ezt így állította, milyen faxa.
Azért kérdeztem ezeket, mert ha másnál is fenállnak az alábbiak, akkor igencsak kókány a munka. Mondjuk sztem este átmegyek Wanam-ra, hagyom a portal romot, mert össze vissza fixekkel javítgatja a pár órája kiadott romjait, ami számomra nem túl biztató.
Szal csak kíváncsi voltam, másnál is produkálja-e ezeket.

(#34811) Oldman2 válasza Rotate (#34795) üzenetére


Oldman2
veterán

Igen, valóban az. De csak az eredeti, gyári kernellel. Tehát, csak rá kell tolni egy megfelelő CF-Root kernelt és a brickbug el is van hárítva.

Az eredeti kérdés csupán az volt, melyik a legfrisebb 3 fájlos ROM.

(#34812) ERPY válasza ERPY (#34810) üzenetére


ERPY
őstag

A kijött fixel (Portal rom 2.3a) már javítva vannak azok a hibák amiket írtam, szal a feltett kérdéseim tárgytalanok. Szal tegye fel mindenki a fixet, mert érdekes meglepetések érhetik.

(#34813) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok!

Alap kérdésem lenne, de nem találtam meg a választ.
Létezik olyan program, ami nemfogadott hívás, sms stb. esetén az alsó érintő gombokat villogtatja? Ha jól tudom a Call Reminder a képernyőt villogtatja, nem?

Köszönöm előre is!

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#34814) Oldman2


Oldman2
veterán

Lehet hogy buta kérdés, de meg lehet oldani azt egy SGS2-esen, hogy az Email-ek és az SMS-ek érkezését más-más figyelmeztető hang jelezze?

(#34815) znagy69 válasza Oldman2 (#34814) üzenetére


znagy69
őstag

Természetesen, az sms és mail beállításokban tudsz appra szabni.

(#34816) pzstm


pzstm
titán

Jelly Bean updates by Samsung for SGSII, SGSIII, Note and Note II

Galaxy S II
Samsung is still testing Android 4.1 for the Galaxy S II. The first tests are looking fine. Because the Galaxy S II is still selling very well and Samsung will update the Galaxy S II to Android 4.1.
If Samsung decides at the last moment not to update the Galaxy S II, all Galaxy S II owners will get a value pack update. But so far there is no reason not to update the Galaxy S II to Android 4.1.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34817) Muffi válasza pzstm (#34816) üzenetére


Muffi
aktív tag

Yuheeeee :P :C :R

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#34818) Weeman1 válasza pzstm (#34816) üzenetére


Weeman1
veterán

Akkor most már legalább úgy néz ki biztosan kapunk JB-t. :)

Xiaomi 11T Pro

(#34819) pzstm válasza Weeman1 (#34818) üzenetére


pzstm
titán

sőt ráadásul még sanszos hogy az idén :C :DD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34820) 72mviktor válasza pzstm (#34819) üzenetére


72mviktor
senior tag

Én valahogy nem is várom annyira....ics-t jobban vártam. Ami tetszik benne az a "vaj" meg az értesítési sáv.Viszont vártam volna valami küllemi változást,és nem tetszik hogy nem lesz benne flash.Mert lehet hogy nem szeretjük,de attól még van.

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#34821) dani993 válasza pzstm (#34816) üzenetére


dani993
senior tag

Azért ezt is idézném: For the Galaxy Note it is the same story as for the Galaxy S II.
Tests are fine but there is still no official words by Samsung.

Kövezzetek meg, de én nem hiszem hogy lesz frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#34822) zack


zack
nagyúr

Real Racing 2

80% akció!

Enjoy! ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#34823) trobi28 válasza zack (#34822) üzenetére


trobi28
addikt

Megvettem pedig már 5x végigjátszottam okosba :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#34824) pzstm válasza dani993 (#34821) üzenetére


pzstm
titán

If Samsung decides at the last moment not to update the Galaxy S II, all Galaxy S II owners will get a value pack update.

ebben benne van az is. És direkt az egész cikket belinkeltem...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34825) dani993 válasza pzstm (#34824) üzenetére


dani993
senior tag

Tudom, csak szerintem fontos hogy hivatalosan ebből semmi nincs megerősítve. Nem akarok vitatkozni, legyen igazad.

(#34826) pzstm válasza dani993 (#34825) üzenetére


pzstm
titán

dehogy vitatkozok. Nyilván nem hivatalos, csak nagyon reménykedni tudok benne:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34827) vinikorn


vinikorn
aktív tag

IM programmal lehet msn videótelefonálni?

(#34828) tomi6600


tomi6600
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy feltettem a speedwizz LPO-t és mikor telefonálok vele és le akarom ranki akkor lefagy a telefon.Nem tudom mi baja lehet,mert ugyanezért a problémáért tettem újra az egész mobilt.

Üdvözlettel: Tamás

(#34829) tomi6600


tomi6600
tag

Bocs a kettőért

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: Tamás

(#34830) toto0569


toto0569
addikt

mi a helyzet olyankor ha másolás közben hibát ír ki a meghajtóra és nem érzékeli többet mint usb tárat csak tölteni hajlandó a kábelröl.Hiába indítottam újra nem jó. :(

(#34831) toto0569 válasza toto0569 (#34830) üzenetére


toto0569
addikt

elnézést de lejárt a szerkesztési időm,megjavult ,lehet,hogy kábel probléma volt,mert kicseréltem és felismerte...majdnem besz @rt am... :DDD ,hogy meg kell válnom a telótol egy kis időre.

(#34832) 72mviktor válasza toto0569 (#34830) üzenetére


72mviktor
senior tag

Akkor ha pc-re rakod? Tedd újra a driver-t.

Akkor már nem aktuell :D

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#34833) Szelley válasza happy555 (#34806) üzenetére


Szelley
senior tag

Már NITDroid alatt is ezt használtam! :D Nagyon jól testreszabható. ;)

(#34834) Jadro válasza toto0569 (#34831) üzenetére


Jadro
veterán

Megúsztad. Nekem pont a héten cserélték a csatlakozót. Mondjuk nekem útbaesik egy Samu szervizpont, úgyhogy nem gáz. Egy órára leadtam és kaptam egy vadi új (jó szűk, passzentos :DDD ) csatlakozót. Szóval beszarni nem kell ha van gari.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#34835) g.gergo


g.gergo
senior tag

Kernel frissítésnél (siyah) kell valamit takarítani, vagy odin-nal fel az ujjat és kész?
Köszi

(#34836) Alien! válasza pzstm (#34824) üzenetére


Alien!
senior tag

szvsz jelenleg NINCS olyan logikus érv, ami miatt dobhatnák a JB-t. Ha még is value pack lesz, az szimplán üzleti érdek. A Ram annyi mint az S3-ban,a mag meg mint a Nexusban.

viszont ha már szóba került erős a gyanúm, hogy VP lesz, Tehát pár szolgáltatás, de Project Butter nélkül. így lehet hajtani a népeket új telóért. Bár ne lenne igazam..

(#34837) -Maci- válasza -Maci- (#34813) üzenetére


-Maci-
addikt

Plíz sy.... :))

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#34838) kmisi99


kmisi99
addikt

Most viszem gariba a téglásított telóm. Milyen mesét adjak be hogy mi történt? Mert ugye az hogy egyik napról a másikra nem kapcsol be az nem valami hiteles.

(#34839) Daffit


Daffit
tag

Hali!

Nemrég sikerült egy S2-höz hozzájutnom. Előtte Defy+ volt és már azt is modolgattam. :D Első lépés volt, hogy a Samsung saját szoftverét lecseréljem CM9-re, viszont akadt egy gond amire sehogy sem tudok rájönni. Mp3-at akarok csengőhangnak beállítani, hol lehet. Defy-n ezt egyszerűen megoldottam, de itt nem találom. Valaki tudna segíteni?
(ha esetleg erről volt már szó, akkor elnézést kérek, de nincs kedvem visszaolvasni sokezer hozzászólást)

Helikopter zuhant a helyi temetőre. A mentőalakulatok eddig 1300 holttestet ástak ki a törmelékek alól...

(#34840) kungzi válasza Daffit (#34839) üzenetére


kungzi
veterán

Az SD kártyán egy ilyen struktúrát kell létrehozni:
/media/audio/alarms
/media/audio/ringtones
/media/audio/notifications
Vagy Marketből is leszedhető sok erre képes app, pl RingDroid.

ringtones-ba bemásolod az mp3-t, újraindítod a telót és voálá :D

[ Szerkesztve ]

(#34841) ToMmY_hun válasza Daffit (#34839) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Szerintem úgy a legegyszerűbb, ha egy zenelejátszó programból állítod be. Én a PlayerPro-t használom, annál a zeneszámra hosszan nyomva felugrik egy menü amiben van egy Set as ringtone opció.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#34842) Daffit


Daffit
tag

Köszönöm, működött a mappába másolás :D Eddig fájlkezelőben volt olyan opció ha mp3-ra nyomtam hosszan, hogy beállítás csengőhangként, ez most eltűnt. Segítségetekkel megoldódott :DD

Helikopter zuhant a helyi temetőre. A mentőalakulatok eddig 1300 holttestet ástak ki a törmelékek alól...

(#34843) kmisi99 válasza kmisi99 (#34838) üzenetére


kmisi99
addikt

Senkinek semmi ötlet? Pl Kies frissítés közben kikapcsolt a telefon vagy ilyesmi az jó? Még csak kiest se láttam szóval fogalmam sincs mit tudnék mondani nekik.

(#34844) Something_


Something_
őstag

Üdv!

Tegnap este óta kb 4szer dobott egy ilyen Infos hibaüzenetet a telefon.

"A töltés megszakadt. Túl nagy a feszültség."

Nincs is csatlakoztatva töltőre, itt fekszik mellettem:D

Szerk.:
most írtam sms-t, megint kiírta és villog az óra melletti aksi ikon.

Na tolok egy restartot.

De király. Be sem kapcsol. Mutatja a zöld aksit, majd szürke aksi, félkörívvel.

Befosott az aksi vagy a telefon? Hát ez kuva jó........

[ Szerkesztve ]

(#34845) kungzi válasza Something_ (#34844) üzenetére


kungzi
veterán

szerviz, garanciába javítják

(#34846) Something_ válasza kungzi (#34845) üzenetére


Something_
őstag

Hát ez nagyon jó. Sensation is beszart a kezeim között, most meg az S2 is.

Szervizfutárról olvastam már. Kijön és itt előttem megcsinálja vagy felejtsem el, megint nem lesz 2 hétig telefonom, mint a Sensationnél?

(#34847) toto0569 válasza Jadro (#34834) üzenetére


toto0569
addikt

gyanítom,hogy a csatlakozóm a telóban koszos lett,mert ma kint pakoltam a műhelyben és nem raktam bele a tartójába csak simán a zsebemben volt.Próbáltam többször csatlakoztatni az új kábellel de néha akkor sem ismerte fel,aztán kifújtam egy kis pumpás műszerész tisztítóval (blower brush)és megjavult.Most már akár hányszor csatlakozik pik pak felismeri :C

(#34848) znagy69 válasza kmisi99 (#34843) üzenetére


znagy69
őstag

Ránéztél és se kép se hang. Azóta nem tudod bekapcsolni sem. Ennyi. Nem kell cifrázni.

(#34849) kungzi válasza Something_ (#34846) üzenetére


kungzi
veterán

ha pesti vagy, akkor szerintem ott megcsinálja neked

de kérd a futárt, úgyis hívni fognak előtte és kérdezd meg, hogy ezt tudják e javítani

ja és állítsd vissza gyárira a telót :D

ha el is viszi a telód, akkor is max 3 nap a javítás - 1 nap viszi, 1 nap javítják, 1 nap hozza

[ Szerkesztve ]

(#34850) tomi6600


tomi6600
tag

Valaki erre? PLS

Üdvözlettel: Tamás

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.