Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35351) C.Brigante


C.Brigante
veterán

cm10-en primo megy? vagy hulye vot a kerdes? :)

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#35352) pzstm válasza C.Brigante (#35351) üzenetére


pzstm
titán

ammeg mi? ha gondolod megnézem (egy üveg borért cserébe :D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35353) znagy69 válasza C.Brigante (#35351) üzenetére


znagy69
őstag

igen

(#35354) turika86 válasza Rotate (#35350) üzenetére


turika86
aktív tag

Biztos túl sok arckrémet használsz!:)) nekem max borotválkozás után az aftershave hatásai szoktak rajt meglátszani hosszú telefonálások után..

"Time is the fire in which we burn"

(#35355) C.Brigante válasza znagy69 (#35353) üzenetére


C.Brigante
veterán

köszi! :)

(#35352) pzstm: végre valamit hamarabb tettél fel mint én! :DDD na leszedem aztám pattan fel! :)

milyet akarsz? tótágas? ittá má? :)

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#35356) pzstm válasza C.Brigante (#35355) üzenetére


pzstm
titán

de se közben se előtte ne igyál...kiesik a telefon a keezdből annyira vajsimán smooth :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35357) turika86 válasza pzstm (#35356) üzenetére


turika86
aktív tag

+1 :)) pzstm szakértő véleményét osztom...smooth vajsima csoda.. :)

"Time is the fire in which we burn"

(#35358) edgelaszlo válasza Weeman1 (#35348) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

most állítom vissza a mentéseim, hard reset után...már az van fent, utána teszt, b@sztatás. :DDD

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#35359) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Hogyan tudom beállítani, hogy egy mergelt kontaktnál (FB + google + skype stb) melyik fiók neve jelenjen meg a telefon kontaktlistájában? Valamiért nem a google címtárat veszi alapnak, és néha pl. a skype username jelenik meg a kontaktlistában, ami baromi zavaró.

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#35360) Bela52


Bela52
tag

CM10 - romot fölraktam,én is, de nyomtam rá Gapps-t is. Nem tudom hogy ezzel hibát nem e követtem el? Mert úgy érzem hogy elégé meleg a telefon hátlapja.Legalább 40" fokos" És nem futnak alkalmazások hogy attól melegedjen. A Fanci widget időjárás része az nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#35361) turika86 válasza Bela52 (#35360) üzenetére


turika86
aktív tag

Media scanner lehet h folyamatosan fut és azért melegszik a telód...

"Time is the fire in which we burn"

(#35362) C.Brigante válasza Bela52 (#35360) üzenetére


C.Brigante
veterán

szreintem ennek nem kell gapps...

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#35363) pzstm válasza C.Brigante (#35362) üzenetére


pzstm
titán

mármint csak akkor ha már volt fent előtte CM10 nemde? mert nekem 0806-os build fentvolt, akkor raktam gapps-ot is fel de most én is csak ráhúztam simán a 0808-as buildet :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35364) Bela52 válasza C.Brigante (#35362) üzenetére


Bela52
tag

Hogy tudom ezt törölni?

(#35365) g.gergo


g.gergo
senior tag

Üdv,
Erre valaki? Köszi

(#35366) znagy69 válasza g.gergo (#35365) üzenetére


znagy69
őstag

elecont valaki használ CM10 alatt? Nekem összeseik a képe néha.

Odinnál nem nagyon tudsz. CWM-ben van egy kernel_cleaning amit érdemes előtte lefuttatni.

[ Szerkesztve ]

(#35367) pzstm


pzstm
titán

MMS-t miért nem tudok megnyitni CM10 alatt?? :U (5évente kettőt kapok és tudom ma már senki nem kap ilyet de nekem most pont küldött egyet egy kedves hölgy, és szívesen megnézném:D)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35368) znagy69


znagy69
őstag

Vagy ajánljatok valamit helyette CM10 alá.

(#35369) pzstm válasza znagy69 (#35366) üzenetére


pzstm
titán

mi az az elecon? :U

MMS megoldva. mondom én hogy hibátlan lesz ám ez a CM10 :DDD :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35370) znagy69 válasza pzstm (#35369) üzenetére


znagy69
őstag

időjárás widget nézz rá, nekem tetszik. Mi volt az MMS bibi.

(#35371) pzstm válasza znagy69 (#35370) üzenetére


pzstm
titán

wifin voltam és MMS-t csak mobilnettel tölti le. Illetve üzenetek settingsbe automatikus letöltést kikapcsoltam, átváltottam 3G-re majd letöltésre kattintottam és simán ment ;)

elecont jóóóó...már valaki írt róla...de most én nem fizetnék appért. C. Brigantenek mintha meglenne viszont, ha feldobja CM10-et meg is nézi Neked tuti

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35372) C.Brigante válasza pzstm (#35363) üzenetére


C.Brigante
veterán

azt nem mondta, h elötte mit használt...

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#35374) C.Brigante


C.Brigante
veterán

nem mondom kellemes ez a zselés bab.... csúszik rajta minden! :)
javítottam gyorsan az aláírásom, h ne mardjon elavult :DDD

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#35375) milanmylo


milanmylo
aktív tag

Visszaolvasgattam de nem láttam egyértelmű utalást. Van már használható, stabil, akksikímélő JB a horizonton? :) RR--rel és a paranoid android hybriddel szemezgetek. Próbáltátok már őket?

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#35376) pzstm válasza milanmylo (#35375) üzenetére


pzstm
titán

az eredeti JB-t tudomajánlani,0808-as buildet. Bár annak akksiidejéről nyilván sokat még nem modnhatunk el...viszont eddig igencsak elgéedettek vagyunk vele :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35377) Muffi válasza pzstm (#35376) üzenetére


Muffi
aktív tag

Arra kérnélek hogy holnap írnál amjd az Aksiidejéről? :) felőlem pü-ben is írhastz! :)
Meg ha lehet akkor C.Brigante akkor te is mondj majd véleményt az aksiról!

Köszönöm! :R

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#35378) andoneboy válasza Muffi (#35377) üzenetére


andoneboy
tag

Ne PÜ-be, biztos mást is érdekelne! ;)

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#35379) milanmylo válasza pzstm (#35376) üzenetére


milanmylo
aktív tag

Tudnál esetleg linkkel szolgálni? Guglival javarészt csak xda custom romokat dob fel és telefonról vagyok. Nagyon köszönöm :)

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#35380) pzstm válasza andoneboy (#35378) üzenetére


pzstm
titán

akár PÜ-ben is. Szóval lehet megírom itt is és PÜ-ben is neki. Nyugi, senki nem marad ki belőle ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35381) pzstm válasza milanmylo (#35379) üzenetére


pzstm
titán

parancsolj

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35382) ricshard444


ricshard444
veterán

Silverlight-s videókat melyik böngésző viszi vagy hogyan tudom megnézni? Idegesítő nagyon,hogy semmi sem viszi

Vannak dolgok...

(#35383) Rotate


Rotate
veterán

már a második tagnak segítek, aki 4 giga belső tárhelyes S2-t vett...

szétrúgni a fejét kevés volna annak az idiótának, aki elbassza a szar pittel a belső tárhelyet, majd eladja úgy, hogy szar, anélkül, hogy helyrerakná... mit zsonglőrködik romokkal, ha nem ért hozzá? miért kell a másikkal kicseszni?

pofátlan szaralak banda... :(((

(#35384) ToMmY_hun válasza Rotate (#35383) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nem biztos hogy szándékos a dolog. Lehet hogy az eladó észre sem vette a problémát, aztán eladta a telefont.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#35385) Rotate válasza ToMmY_hun (#35384) üzenetére


Rotate
veterán

gondolod, hogy nem tűnt fel neki, hogy 12 helyett 4 giga hely van?

szerintem pont, hogy az volt, hogy elbabrálta a pittel, aztán nem tudott vele mit csinálni, és inkább eladta...

[ Szerkesztve ]

(#35386) kungzi válasza ricshard444 (#35382) üzenetére


kungzi
veterán

az android nem támogatja a silverlight-t, tehát semmivel :(

(#35387) ricshard444 válasza kungzi (#35386) üzenetére


ricshard444
veterán

:( Nagy kár,akkor a gép elött kell még ülnöm 2 órát,köszi a választ :R

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#35388) Rotate


Rotate
veterán

Jelly Bean-es Nova beta update van :)

1.3beta3 August 7 2012
Merge jellybean launcher
* Automatic desktop rearrangement
* Automatic widget resize
* Fling to delete
* Smoother
* More
Import settings from other launchers (Stock, Samsung, HTC, Moto, Trebuchet, Apex)
Custom Drawer grid size
Add Info/Uninstall to quick menu, better centering and scrolling
Update JB Icon Theme for Moto ICS
Fix FCs

(#35389) maki12 válasza znagy69 (#35366) üzenetére


maki12
senior tag

Nekem is összeesik,de nekem elég gyakran....Le is kellet cserélnem,nem szivesen tettem. :(

HTC U11 & Nikon D5300

(#35390) Arcanis


Arcanis
aktív tag

Érdekesség: A batterystats.bin fájlnak semmi köze az akkumlátor üzemidejéhez (A google-nél dolgozó nő szerint legalábbis tévhit az, hogy akármilyen hatása lenne a fájl törlésének - tehát a BatteryCalibration csak placebo?)

It has no impact on the current battery level shown to you.
It has no impact on your battery life.
Deleting it is not going to do anything to make your more device more fantastic and wonderful...

(#35391) zack válasza znagy69 (#35366) üzenetére


zack
nagyúr

Én használok...Eddig semmi gond vele. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35392) Weeman1 válasza edgelaszlo (#35358) üzenetére


Weeman1
veterán

Várom a tapasztalatokat. :)

Miui 2.8.3-ban sikerült már valakinek működésre bírni a
pitypangos időjárás widgetet?

Xiaomi 11T Pro

(#35393) TOZ válasza pzstm (#35376) üzenetére


TOZ
addikt

Annyira dicseritek. Még a végén kénytelen leszek felrakni (pedig alapvetően a 9cel sincs semmi bajom).

Akku tapasztatokat szivesen olvasnék előtte.

(#35394) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Egy apró érdekesség (bug) CM10 alatt:
Ha a wifi be van kapcsolva, akkor van kikapcsolás animáció.
Ha ki van kapcsolva a wifi, akkor nincs kikapcsolás animáció.
Érdekes... :F

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#35395) pzstm válasza DarkGubi (#35394) üzenetére


pzstm
titán

CRT effektre gondolsz? :B

Mert tényleg így van. Tragikusnak nem mondanám viszont, arról nem is beszélve, hogy idejét sem tudom mikor kapcsoltam ki a wifimet :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35396) DarkGubi válasza pzstm (#35395) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

igen arra, de nekem sem akkora érvágás. Majd a következőbe javítják.
Én inkább a RIL bug miatt aggódom. A 0801-es build-ben 10 percenként összeomlott a RIL használhatatlanná téve a telefont. Remélem már javították.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#35397) pzstm válasza DarkGubi (#35396) üzenetére


pzstm
titán

bocsásd meg tudatlanságomat, de mint kezdő CM10-es halvány lilám sincs mi az a RIL :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35398) toto0569


toto0569
addikt

ez a CM10 mindig 800Mhz-en fut?Ezt nem lehet állítani? :F még valami,azt hol lehet kikapcsolni,hogy ha csatlakoztatom a géphez akkor én válasszam ki,hogy töltöm vagy csatlakoztatom mint adathordozót?

[ Szerkesztve ]

(#35399) DarkGubi válasza pzstm (#35397) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Radio Interface Layer
Ez felel a mobiltelefon funkciókért.
Amikor nekem ez összeomlott vagy lefagyott, akkor általában nem lehetett hívást kezdeményezni, fogadni, nem volt internet sem. Csak egy újraindítás segített ilyenkor.
Legjobb esetben pedig újra kérte a PIN kódomat és utána működött (egy ideig).
Ez a hiba ráadásul a CM9 nightly-kban is előfordul(t) (a CM9 RC2-ben látszólag rendben van).

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#35400) znagy69


znagy69
őstag

Látom sokakat érdekel az aksi idő. Én MIUI-hoz tudom hasonlítani. Na annál sokkal jobb.Nekem 08,03 óta 2 napot megy el. Szerintem 0808 sem rosszabb. Írtam is tegnap reggel 3-szor is raktam CM-et és így is elment 2 napot. A használat nem is lényeg, mert ugyan úgy használom és jobb mint MIUI.

Kíváncsi leszek ICS felhasználók mit mondanak.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.