Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35851) horseface77 válasza Captor (#35850) üzenetére


horseface77
tag

Nem.Ez:[link]

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#35852) Rotate válasza Feenyx (#35847) üzenetére


Rotate
veterán

passz, nem tudom mi lehet a gond... általában ez az első amit fagyasztok :D

(#35853) Arcanis válasza Rotate (#35770) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Én mindenesetre értékeltem :-) Köszi rotate!

JB alatt usb-n keresztül adb push és pull azért megy? (ha már a rendes usb storage mód nem)
Kicsit macerás, de mégsem kell akkor memóriakártya...

(#35854) pzstm válasza Captor (#35850) üzenetére


pzstm
titán

Amig experimental statusban van a dolog addig nem nagyon fog ott semmi lenni. Kollega viszont linkelte a masikat, az a mervado, en is azt figyelem;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35855) Feenyx válasza Rotate (#35852) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Azt hiszem nem jora gondoltam fagyasztas cimszo alatt mert meg mindig bejon. Hogy tudom lefagyasztani?

(#35856) zseko válasza Gizmo94 (#35826) üzenetére


zseko
veterán

Még mindig jobban járnak mint anno a szifon klónnal amit én is láttam egy ismerősnél, aminek kemény 128kilobyte memóriája volt :DDD

HR24.hu

(#35857) fRooStzzZ válasza zseko (#35856) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Meg a battery low-os iphone. Nem tudom ide linkeltem-e, vagy az S3 topikba. :D
Ez is kemeny lehet. :)

(#35858) Captor válasza pzstm (#35854) üzenetére


Captor
tag

Jó, de miért vagy az egyiktől megijedve, a másiktól meg nem?

(#35859) maki12 válasza Feenyx (#35855) üzenetére


maki12
senior tag

Pl. Titanium Backup-al tudsz.

HTC U11 & Nikon D5300

(#35860) ToMmY_hun válasza fRooStzzZ (#35857) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

:DD ilyen KELL!

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#35861) milanmylo


milanmylo
aktív tag

Miért van az, hogy ha megkérdezem google now-ban, hogy kell-e holnap esernyő nem válaszol, hanem csak kiírja az időjárást? A másik kérdés, hogy hogyan tudom nőire állítani a hangot? Idegesít a férfi :D

szerk: A másik kérdésem, hogy CM10 alatt mi lehet az oka, hogy nem tudom a facebook ismerősöket szinkronizálni? Egyszerűen nem tudom őket betenni a névjegyzékbe, mert nem látja a telefon őket. Pedig le van töltve a facebook app.

Harmadik kérdés, hogyan tudom az "otthont" beállítani? Neten is kerestem, de egyszerűen nem találom a telefonban az opciót..

[ Szerkesztve ]

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#35862) rauley válasza fRooStzzZ (#35857) üzenetére


rauley
tag

Aztakurvaeget,ez nem semmi! :Y

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#35863) kely1988 válasza pzstm (#35848) üzenetére


kely1988
aktív tag

Unofficial? Hogyan lehet egy nem Samsung által fejlesztett rom official?
Ezt a kérdést nem feltétlen neked szánom, de ha kicsit jobban belegondolunk, akkor csak a Samsung official rom, és minden más unofficial... vagy tévednék? :F :U :P

Livin' in the UK :)

(#35864) maki12 válasza kely1988 (#35863) üzenetére


maki12
senior tag

Nem tévedsz! :N Csak Cynongen-ék azt hiszik hogy ők olyan nagy rommerek,hogy külön official romuk lehet :DD

Egyébként ők tejesen új alapot csinálnak a romnak,tehát nyugodtan hívhatják Official rommnak a sajátjaikat is szvsz :)

HTC U11 & Nikon D5300

(#35865) gofry válasza fhradm (#35836) üzenetére


gofry
senior tag

Pedig nem tul nehez latni a telo memoriajat. W7 alatt megjelenik az i9100 az eszkozeid kozott sajat gep alatt lenyitod es ott lesz mindket tarhely nem ertem egeszen mi ez a hatalmas panikolas.

(#35866) Captor válasza gofry (#35865) üzenetére


Captor
tag

TC kedvelőknek nem a legjobb, na meg a munkahelyemen nem engednek telepíteni semmilyen eszközt, kivéve usb mass storage.

(#35867) TOZ


TOZ
addikt

Cm10 használokat kérdezném. TBvel visszarakva appokat jelentkezett-e bármilyen probléma? Nagyon viszket már a tenyerem a tizes után. De lenne néhány app, amit mentesbol tolnék vissza.
A CM wiki azonban a tb visszatoltest nem javasolja.

(#35868) TOZ


TOZ
addikt

Juj. Közben frissült be a forummotor.

[ Szerkesztve ]

(#35869) Alien!


Alien!
senior tag

Srácok, CM10 alatt, dorimanx kernellel elvileg elő lehet hozni a mass storage módot.
extweaks-ben a misc menü alatt ha jól emlékszem van egy dual mount opció, illetve forced mass storage-t kell még beállítani kicsit lejjebb, és megjelenik TC-ben a két meghajtó.

(#35870) horseface77 válasza TOZ (#35867) üzenetére


horseface77
tag

Nálam nem volt gond.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#35871) Weeman1 válasza fRooStzzZ (#35857) üzenetére


Weeman1
veterán

Bakker,hogy mik vannak. :D

Xiaomi 11T Pro

(#35872) R2D20208


R2D20208
addikt

Tuga LPT

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#35873) DarkGubi válasza TOZ (#35867) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Én minden programomat TB-ból állítottam vissza (kb. 110 program) és semmi gond.
Fontos, hogy rendszer programokat ne állíts vissza, csak olyan programot amit a Play Store-ból töltöttél le (vagy más forrásból).

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#35874) TOZ válasza DarkGubi (#35873) üzenetére


TOZ
addikt

Köszönöm. Rendszer programokat nem szoktam visszaallitani.

(#35875) ferrari1 válasza R2D20208 (#35872) üzenetére


ferrari1
őstag

Már letöltöttem, de sajnos háromszor raktam fel full wipe-al de nem indul el nálam. Bootlogónál megáll és 20 perc után sem volt hajlandó elindulni. Még bootlop sem volt :(

(#35877) R2D20208 válasza ferrari1 (#35875) üzenetére


R2D20208
addikt

Nekem most nem kell. Most úgy néz ki egy darabig megvan ami kell.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#35878) ferrari1 válasza R2D20208 (#35877) üzenetére


ferrari1
őstag

Meg lehet tudni mit találtál ? Az aláírásodban szereplőt vagy esetleg valami mást?

[ Szerkesztve ]

(#35879) Feenyx válasza maki12 (#35859) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Akkor atbongeszem az elso hsz-t.

(#35880) R2D20208 válasza ferrari1 (#35878) üzenetére


R2D20208
addikt

Igen :) Azt hiszem marad most darabig ( míg el nem adom a telót tuti :D )

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#35881) Weeman1 válasza ferrari1 (#35878) üzenetére


Weeman1
veterán

Eladja az S2-t,és Nokia 3210-est vesz helyette. :DDD

Xiaomi 11T Pro

(#35882) R2D20208 válasza Weeman1 (#35881) üzenetére


R2D20208
addikt

Megrendelve. Extra nekem csinálták, mert ilyen már 10 éve nincs gépsoron gyártásra :K

;]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#35883) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Sziasztok!

Nem először van SGS II-őm, de lenne egy alapvető kérdésem: Amikor feltepeítem a prgoramokat, van amelyik telepíthető külső sdre is. Tudjuk, hogy ilyenkor is pakol valamennyit a belső memóriára. Kérdésem az lenne, hogy amikor a programok nagy részét a úgymond külső memóriára helyezzük, akkor a rendszer hova teszi azt? A Beépített 16/32GB-ra, vagy a memóriakártyára? Ha mindkettőre lehet, akkor mi alapján dönti el? (Tegyük fel micro sd is benne van a telefonban)

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#35884) ferrari1 válasza Weeman1 (#35881) üzenetére


ferrari1
őstag

Pirosgomb - zöldgomb és kész :) Nincs gond a romolgatással :)

Artu: Már bootol is befelé :)

[ Szerkesztve ]

(#35885) Bela52


Bela52
tag

Nekem van egy N 3210 eladó. Valaki probálta már a TSF Shell Pro 3d programot? Van valakinek tapasztalata ? :R

(#35886) pzstm válasza Captor (#35858) üzenetére


pzstm
titán

Csak ha mar ezzel az alappal kezdtem es onnan frissitgetek akkor most is megvarnam;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35887) Locutus


Locutus
veterán

Ha az ember mostanában vesz használt (de garos) S2-t, mire érdemes odafigyelni?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#35888) Weeman1 válasza R2D20208 (#35882) üzenetére


Weeman1
veterán

Pedig biztos van még új darab valahol elfekvőben. :D

(#35884) ferrari1
:DDD

Xiaomi 11T Pro

(#35889) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Hali, egy kis segítség kellene.. A TBP Pro-t letöröltem, felraktam volna az újabbat, de nem települ. Azt írja, elfogyott a szabad terület, A Titanium Backup nem telepíthető, töröljön néhány tételt és próbálja újra. Az újabb, a régebbi és a play-ről letölthető TBP esetén is ugyanez van. Bármi más települ símán, ez a szar nem.

Rendszer tárterülete: 1.09GB/1.97GB

SD-kártya: 9.11GB/11.50GB

Sejtelmem nincs mi nem elég neki, légyeg, hogy ezzel az üzenettel leáll a telepítése. Valakinek volt már ilyen gond? Help= THX. :)

[ Szerkesztve ]

(#35890) C.Brigante válasza milanmylo (#35861) üzenetére


C.Brigante
veterán

valamit rosszul csinálsz, én ha megkérdezem tőle, h "do i need umbrella today?" kielégítő, hosszú válaszban kapom, h nem! és női hangon! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#35891) Feenyx válasza maki12 (#35859) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Na rootoltam a telefont, és a titanium backup ingyenes verzióját is felraktam. Hogy tudom akkor a titanium backuppal befagyasztani a hangvezérlést?

(#35892) g.gergo válasza Feenyx (#35891) üzenetére


g.gergo
senior tag

Ingyenessel sehogy nem tudsz fagyasztani, pro kulcs kell hozzá.

(#35893) milanmylo válasza C.Brigante (#35890) üzenetére


milanmylo
aktív tag

Női hang meg van, csak US englishre kellett állítani. Viszont nem válaszol. Mondjuk ausztriában vagyok, szóval ez is lehet probléma..
CM10-es alap google now van neked fent??

[ Szerkesztve ]

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#35894) agabe válasza Locutus (#35887) üzenetére


agabe
addikt

Tenyleg jo legyen a gari...szamla is meglegyen (ugyanolyan fontos mint a garipapir, mert a szamla bizonyitja a szarmazast....garipapirra barmit pecsetelhetnek), ha szolgaltatoi, akkor a szerzodes is kell.
Termeszetes a full doboz, es a szep allapot (sok van a piacon, amelyik nem ikyen azt hagyd a fenebe)
Az elado torolje a samsung oldalan a kestulek regisztraciojat, igy te is beregelheted, es szervizfutart (budapesten helyszini javitast is) tudsz igy rendelni...enelkul a sajat regisztracio nelkul viszont nem, ezert ha tobbedik tulajnal van mar esetleg, akkor felejtos a keszulek.
Ami baj lehet (barmelyik telora igaz) ha valaha kicsit is beazott, vagy parasodott ami miatt szerviz visszadobhatja, ha jelen allapotaban meg minden rendbenlevonek tunik is (szervizben pl. most azt mondjak sorozatszam alapjan, hogy garija rendben)
Nem art ha mondjuk nem tul regi a keszulek, vagy a kijelzo mostanaban volt mar cserelve, mert az egy eves (de akar fiatalabbakon is) darabokon nagy valoszinuseggel talalhato beeges a kijelzon, es folosleges rogton szervizeltetni (bar cserelik szo nelkul...de minek errre idot pazarolni mar most)
Igazan tipushibaja nincs, es termeszetesen oda kell figyelni mindenre amire mas teloknal is (szeriaszam a telo szoftvereben, az akksi alatt, a dobozon, a garipapiron es a szamlan is azonos legyen, lehetoleg ne elofizeteses legyen a keszulek, vagy nagyon megbizhato akitol veszed, ha tul olcso akkor kiveteles eseteken tul mar eleve valami gaz van, ezert folosleges a legolcsobbakkal foglalkozni...jelenleg 80ezer kornyeken tokeletes s2-est lehet kapni, ezert sokkal dragabban sem erdemes megvenni)

(#35895) Feenyx válasza g.gergo (#35892) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Értem, de ha jegelem a programot, akkor az nem fog nekem semmi problémát okozni később a telefon működésében ugye? Pl fagyások vagy jobban belaggol/belassul?

(#35896) Locutus válasza agabe (#35894) üzenetére


Locutus
veterán

Az előéletével nem lesz gond sztem mert haveromtól veszem, aki az első tulaja (T-s).
A beégést azt mivel lehet előhozni a kijelzőjén? Valami egyszínű háttérrel?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#35897) g.gergo válasza Feenyx (#35895) üzenetére


g.gergo
senior tag

Nem, nekem is jegelve van, és nincs gondom.

(#35898) C.Brigante válasza milanmylo (#35893) üzenetére


C.Brigante
veterán

igen az. mondjuk én minden romot yenki angolra teszek, azért ment elsőre. picit figyelni kell a kiejtésre mert hajlamos a félreértésre. dehát ez végülis angolra van, nem tanult angolra. :)

(#35899) pzstm: igen! én már elvagyok vele egy ideje, sztem qrva jó! :DDD

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#35899) pzstm válasza C.Brigante (#35898) üzenetére


pzstm
titán

tehát a telefon nyelvét kell angolra raknom hogy minden jól menjen a google now tekintetében? (az a hangkereséses vagy mi)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35900) Feenyx válasza g.gergo (#35897) üzenetére


Feenyx
aktív tag

És pro-ban hol tudom jegelni a hangvezérlőt?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.