Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35301) pzstm válasza futor (#35289) üzenetére


pzstm
titán

Thx;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35302) Oldman2 válasza pzstm (#35268) üzenetére


Oldman2
veterán

Ne búsulj, az én preferenciáim között is első az FM rádió. Emiatt is volt csak 1x az SGS2-emen olyan ROM ami nem tudott rádiót kezelni.

(#35303) borsodika válasza Picco (#35300) üzenetére


borsodika
őstag

2.3.4-re próbáltam feltenni, gyári ics előtt gondoltam megnézem milyen. Mivel nem sikerült felraktam az itt ajánlott LPT-t. Amúgy milyen a cm10? :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#35304) Snücü


Snücü
tag

Van mai build CM10-ből. (XDA-n még nincs, de ROM Managerből már települ) Eddig amit észrevettem, hogy bekerültek a launcher beállítások, bár még elég korlátozott tudással.

[ Szerkesztve ]

(#35305) pzstm válasza Snücü (#35304) üzenetére


pzstm
titán

és hogy kell telepítenem??? segítenél? :R

check for rom updates tán csak pénzért menne :D

bár gondolom siáán kint lesz XDA-n és akkor no-wipe feltolom CWM-ből...vagy nemde? :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35306) Laraxior


Laraxior
titán

Találkozott valaki olyannal hogy valamelyik rommal állandóan leáll a kamera. apk?
GT-I9100_WanamLite.XWLP4.V10.6.NO-WIPE --> ezt használtam sokáig, aztán egyszer csak elkezdte ezt, meg hogy WiFi bekapcsolásnál lefagy, aztán újratelepítettem ugyanezt, egy hétig semmi, de megint leállt a kamera. Rom probléma, vagy telefon? :D
Eladtam már munkatársamnak, mondtam neki hogy a 4.0 Android eléggé béta még (legalábbis ez ami fent van) Lehet hogy tennem kellene fel neki egy teljesen gyárit?
Melyik most a legújabb? Lehetőleg ne egyfájlos legyen és nem kell root sem. Ő sem fog hozzányúlni soha, csak megbízhatóan működjön, és ha esetleg gariztatásra kerül sor, akkor ne kelljen már piszkálni. :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35307) Arcanis válasza Rotate (#35287) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Egyrészt nem vagy nethez kötve, másrészt meg nem minden rádiónak van netes streamje (vagy saját app-ja).

Egyébként én is úgy tudtam, hogy csak az s1-re veszélyes a spiritFM, aokp alatt rendszeresen használtam, nem volt vele semmi gond (azt leszámítva, hogy jobban merítette a telefont és gyengébben / egyáltalán nem fogott be bizonyos állomásokat :-| )

LPT jobb valamiben mint az LQ5?

(#35308) Snücü válasza pzstm (#35305) üzenetére


Snücü
tag

Őőőő, igen, ez sajna fizetős funkció. Tuti lesz XDA-n is. De azért feltettem a fájlt ide:

CM10 2012.08.08

Kb. 8 perc és tölthető innen. :) Szokásos CWM telepítés mehet vele.

(#35309) pzstm válasza Snücü (#35308) üzenetére


pzstm
titán

:R

Gapps és wipe itt már nem kell ugye? csak simán CWM-ből install zip majd reboot :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35310) Rotate válasza Arcanis (#35307) üzenetére


Rotate
veterán

fene tudja... LQ5 után nem tudom lesz-e valami változás, de annyi biztos, hogy nagyon jó ez is :) wipe nélkül rámegy, szóval szerintem ha úgy van akkor nyugodtan rakd fel :) rosszabb nem lesz :)

(#35311) Snücü válasza pzstm (#35309) üzenetére


Snücü
tag

Igen, nálam ennyi volt. Egyedül install után wipe dalvik, biztos-ami-biztos alapon. :) Még 3 perc és fent van.

(#35312) turika86 válasza Snücü (#35308) üzenetére


turika86
aktív tag

Big up a feltöltésnek bár még nem tudtam szedni mert error volt,de reméljük a legjobbakat... :))
Ui: már csordogál lefelé! Thanks!;)

[ Szerkesztve ]

"Time is the fire in which we burn"

(#35313) Snücü válasza turika86 (#35312) üzenetére


Snücü
tag

Fent van, szedhető. :)

(#35314) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Innen is le lehet tölteni a legfrissebb cm10-et: [link]

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#35315) pzstm válasza Snücü (#35313) üzenetére


pzstm
titán

szedem is :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35316) turika86 válasza pzstm (#35315) üzenetére


turika86
aktív tag

Én már fel is dobtam... egyenlőre minden ok...

"Time is the fire in which we burn"

(#35317) turika86


turika86
aktív tag

Egy biztos! a tárcsázó beállítás gomb-nál az fc megszűnt...

"Time is the fire in which we burn"

(#35318) Snücü válasza turika86 (#35317) üzenetére


Snücü
tag

Nekem is. :) Aztán lehet, hogy csak placebo, de mintha még inkább beköltözött volna a szmúsz a láncsörbe. :D

(#35319) pzstm válasza turika86 (#35317) üzenetére


pzstm
titán

nálam is. :C

Fel is ment, minden oké eddig :K

és talán mintha még egy kicsit gyorsult volna :U

szerk.:látam másnak is fél fokot javult a smooth legalább :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35320) turika86 válasza Snücü (#35318) üzenetére


turika86
aktív tag

Valami igazad lehet.. az appok is gyorsabban indulnak... nagyon kellemes lesz ez... pzstm te frissítetted??!
Ui: k.... gyors minden!!:))

[ Szerkesztve ]

"Time is the fire in which we burn"

(#35321) Linkin


Linkin
senior tag

Van valami különbség az LQ5 és az LQ6 modem között?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#35322) znagy69 válasza pzstm (#35319) üzenetére


znagy69
őstag

Nálam hihetetlen az akis idő, persze MIUI-hoz képest. Sima két nap. Pedig ma rgeel 3 rom sz@r@kodás volt.

0808-nál nem kell a Gapps.

[ Szerkesztve ]

(#35323) pzstm válasza turika86 (#35320) üzenetére


pzstm
titán

jaja...össze is dobtam a changelogot:

Changelog:
nem fagy be tárcsázó beállításokban

belraktak 1 kiló szmmúszt :DDD :DDD

apropó...az úgynevezett feladatkezelő itt nincs benne? :B (csak érdeklődöm:D)

ez simán jó lesz ha jönnek a frissítések és csak fel kell dobni wipe cache kíséretében :DD :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35324) turika86 válasza pzstm (#35323) üzenetére


turika86
aktív tag

Itt a feladatkezelő amit látsz, szóval ha valamit ott "kilősz" akkor az ki van kapcsolva...

"Time is the fire in which we burn"

(#35325) pzstm válasza turika86 (#35324) üzenetére


pzstm
titán

:R

amúgy nem lehet hogy azért ennyire folyik ki a szemünk mert titokban belecsempészték a Project Buttert? :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35326) Snücü válasza pzstm (#35325) üzenetére


Snücü
tag

Nem tudom, mit csináltak vele, de le kell, hogy merüljön 5 óra alatt, hogy utáljam. :D

(#35327) pzstm válasza Snücü (#35326) üzenetére


pzstm
titán

launcher settings egy része is belekerült amúgy :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35328) TOZ


TOZ
addikt

A Cm10 ott van a freeben a Rom manager appban. Codeworkx cuccai között kell keresni.

(#35329) Snücü válasza pzstm (#35327) üzenetére


Snücü
tag

Igen, (35304)-ben írtam. Még elég korlátozott, de ígéretes. Jó lesz ez a launcher.
Saját tapasztalataim alapján a CM10 már most vastagon jobb, mint a CM9. Őszintén szólva a csapat helyében én nem is foglalkoznék tovább a 4.0.4 vonallal. Tök feleslegesnek tűnik. :)

(#35330) pzstm válasza Snücü (#35329) üzenetére


pzstm
titán

idén ebből ha így haladnak simán lehet végleges szerintem de akár ősz végére is :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35331) turika86 válasza Snücü (#35329) üzenetére


turika86
aktív tag

Nekem a cm9 sosem jött be! De ez az új cm10 valami csodálatos,és napról napra csak jobb lesz... már nagyon smooth most is...gyári samsung romokat(eddigieket) szerintem keresztben lenyeli!:))

"Time is the fire in which we burn"

(#35332) happy555


happy555
aktív tag

T-sek nem elfelejteni csomagot váltani!
Felajánlásnak nem bedőlni, váltani amire csak szeretnétek!!!
(mert megy a próbálkozás )

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#35333) TOZ válasza happy555 (#35332) üzenetére


TOZ
addikt

?

(#35334) pzstm válasza TOZ (#35333) üzenetére


pzstm
titán

emelés miatt, mivel emelkednek az árak...

szerk.: CM10 legfrissebb buidlben mintha lockscreen elhúzása is smoothabb lenne :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35335) turika86 válasza pzstm (#35334) üzenetére


turika86
aktív tag

Meg már nem villan fel a lock screen lezáráskor... eddig fel fel villant mint az első ics crt off-nál... nagyon gyorsan javítják a dolgokat! Komoly fejlesztésnek tűnik ez nekem...

"Time is the fire in which we burn"

(#35336) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Adatkapcsolatnál a WCDMA mit jelent?

(#35337) pzstm válasza turika86 (#35335) üzenetére


pzstm
titán

csak lehet nem minden második nap érek rá majd felrakni buildet, szóval 1-2 simán kimaradhat az életemből és még nagyobb változást fogok érezni :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35338) Weeman1 válasza R2D20208 (#35298) üzenetére


Weeman1
veterán

Köszönjük. :R

Xiaomi 11T Pro

(#35339) turika86 válasza pzstm (#35337) üzenetére


turika86
aktív tag

Az xda honlapján nagyon gyorsabban nem is frissítik... ha megnézed a mai build még mindig nincs fenn...

"Time is the fire in which we burn"

(#35340) pzstm válasza turika86 (#35339) üzenetére


pzstm
titán

de remélem majd másnem privátban Ti szorgosan külditek nekem a linkeket :DD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35341) turika86 válasza pzstm (#35340) üzenetére


turika86
aktív tag

Sajna nekem erre nincs humán erőforrásom,de reméljük majd a fórumon lesznek lelkes vállalkozók...

"Time is the fire in which we burn"

(#35342) pzstm válasza turika86 (#35341) üzenetére


pzstm
titán

csak vicceltem. Majd igyekszem érdeklődni,meg ilyesmik :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35343) turika86 válasza pzstm (#35342) üzenetére


turika86
aktív tag

Persze nem lesz ezzel gond... de még is mi lesz itt ha végre belekerül a "vaj" effekt is!:))

"Time is the fire in which we burn"

(#35344) pzstm válasza turika86 (#35343) üzenetére


pzstm
titán

odaragasztom a kezemhez, és fél pohár bor után sem lesz szabad megfogni :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35345) Rotate


Rotate
veterán

csak én mászok falra a smooth kifejezéstől, amióta minden hsz-ben benne van? :D

(#35346) pzstm válasza Rotate (#35345) üzenetére


pzstm
titán

átváltunk "vaj"ra nagyurunk :R ....pár pohár borocska kíséretében

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35347) Rotate válasza pzstm (#35346) üzenetére


Rotate
veterán

ha már itt tartunk a vaj is kezd irritálni :D

(#35348) Weeman1 válasza Rotate (#35347) üzenetére


Weeman1
veterán

Túró jó lesz? :D

R2D2 Custom Style Mix ˙( XWLPT )-et próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro

(#35349) turika86 válasza Rotate (#35347) üzenetére


turika86
aktív tag

Aki stock only! Az úgy sem érzi át ezt a "butter" effect-et.. :))

"Time is the fire in which we burn"

(#35350) Rotate válasza turika86 (#35349) üzenetére


Rotate
veterán

nem is hiányzik, így is mindig tiszta zsír a kijelző az arcomtól :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.