Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34151) Rotate


Rotate
veterán

letakarítottam az Xposed Framework-öt, meg a Tweakboxot is... már nem csak az Instagram fagyott tőle... pápá CRT off :(

maki12:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#34152) Weeman1


Weeman1
veterán

[ROM][AOSP][JB][4.1.1] Android 4.1.1 JellyBean - BUILD 1 [02-08-12]

(#34101) znagy69
Ha javul az üzemidő,egyből rakom is fel,
nagyon kék nekem a Goa. :D

Xiaomi 11T Pro

(#34153) pzstm válasza Weeman1 (#34152) üzenetére


pzstm
titán

Known Issues
•Not Buttery smooth but still nice

magyarán driver hiány miatt nem megy még a project butter?

és ahogy látom ez az első release. Jó munkát akkor a fiúknak :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34154) migabi24 válasza pzstm (#34153) üzenetére


migabi24
nagyúr

végre ő elárulta, hogy nem megy a butter még, senki nem vállalta be eddig, pedig ez az eggyik legfontossab Jb újdonság, amíg ezt nem oldják meg semmi értelme

(#34155) pzstm válasza migabi24 (#34154) üzenetére


pzstm
titán

pontosan. Engem ez a butter és az új notification bar érdekel. :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34156) migabi24 válasza maki12 (#34150) üzenetére


migabi24
nagyúr

engem nem zavar, inkább olvasok ilyet mint pittel rootolást :-)

(#34157) pzstm válasza migabi24 (#34156) üzenetére


pzstm
titán

Sorok kozott amugy volt szo ket idojaras approl, ketfajta xwlpt-rol, melyiket erdemes felrakni es miert. NEE verziobol egy screenahot illetve en elmondtam szemelyes tapasztalataimat az S3 accuweather widget es a rom viszonyarol.
Csak kicsit csaladias volt a hangulat. Olvasni kell a sorok kozott es no para;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34158) RedCat válasza pzstm (#34155) üzenetére


RedCat
senior tag

Mi az a butter?

Jelenleg goa 5.1 van fent. nagyon tetszik a status baron a sok "csili-vili" ikon. Ezt hogy lehet bele tenni egy gyári romba, hogy ne csak az az 5 kapcsoló legyen?

[ Szerkesztve ]

(#34159) Rotate


Rotate
veterán

elég jó lett a Gmail app update :) végre nem olyan lomha :)

(#34160) pzstm válasza Rotate (#34159) üzenetére


pzstm
titán

igen. Tegnap késő este jelzett nekem is :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34161) pzstm válasza RedCat (#34158) üzenetére


pzstm
titán

Project butter

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34162) C.Brigante válasza maki12 (#34150) üzenetére


C.Brigante
veterán

makikám te ne azzal foglalkozz, h mitől szakmai ez a topik (mert mostanság egy majom elkezdte a hülyeséget erről) hanem azzal, h még a beszélgetésünkből is tanulhattál! (volna)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#34163) pzstm válasza C.Brigante (#34162) üzenetére


pzstm
titán

pontosan ezt próbáltam megfogalmazni pár kommenttel hamarabb :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34164) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Srácok! elhagylak benneteket, az S2-m meghalt, adott a szerviz csere garanciát és lett egy S3-am.

(#34166) Rotate Hál istennek dominoban vettem anno az s2-t 160e most ezt elő fizuval 162e volt 2 azaz 2 ezer forintot fizettem pluszba rá :K

[ Szerkesztve ]

(#34165) kungzi válasza Zsolaf (#34164) üzenetére


kungzi
veterán

viszlát :D

(#34166) Rotate válasza Zsolaf (#34164) üzenetére


Rotate
veterán

mondom én, hogy azért van benne a brickbug :D akkor szevasz :D

most majd megindul a szándékos brickelés, hogy mindenki kapjon S3-at :D

[ Szerkesztve ]

(#34167) zack válasza C.Brigante (#34162) üzenetére


zack
nagyúr

+1. ;)
Én sem értem, miért ne kanyarodhatna el ilyen kis mértékben a topik. Simán belefér.
Én is szívesebben olvasom, mint azokat a kérdéseket, amik 4-5 hsz-el lentebb meg lettek válaszolva, és esetleg lustaságból nem olvasott vissza a kedves ide látogató... :U

Elecont Weather tényleg a legjobb időjárás progi.
Mivel melóba, félig nyitott szórakozóhelyen dolgozom, fontos dolog a pontos előrejelzés, amit szinte órára pontosan el is talál.
Én widget-ben használom az első főképernyőn, 1x1 méretben, a jelenlegi időt mutatja és ennek a leírását. ;)
A status bar-t nem szeretem telepakolni minden szarral, pedig sok progi alapból beépül, de engem végtelenül zavar.
1 proginak van engedélyezve a status bar non-stop használat, ez pedig a Cool Tool. Zseniális app, mindig a status bar ikonjaihoz színezem, és nagyon sok infót csepegtet 1sec frissítéssel. Akksi %(játékok alatt is mutatja), proci kihasználtság %-ban, proci órajel Mhz-ben, szabad RAM Mb-ban, aksi hőfok... Millió más infót is ki lehet rakatni vele. Ingyenes a progi, és hónapok óta ezt használom.
Az első beállítás kissé macerás, aztán utána Ti Backup mentést követően visszaállításnál csak engedélyezni kell a status bar mutatást, és mindent úgy fog megjeleníteni ahogy be lett állítva. Remélem sokaknak segítettem ezzel. :K ;)

(#34166) Rotate

Nekem jó az S2, én biztos nem fogom szándékosan kinyírni. ;)
Egyébként eddig is volt lehetőség a kinyírására. Elég ha bootloader feltöltés közben lehúzod a kábelt. ;] Den VGA-t pl. már nyírtam ki 12V elemmel...Kicsit "megcirógattam" és onnantól se kép se hang, és ment vissza gariba. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#34168) dancsuri válasza Rotate (#34166) üzenetére


dancsuri
veterán

az mindig is lehetőség volt, ha a kütyü "cserés" lett garanciában, válthattál másikra

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#34169) znagy69 válasza Weeman1 (#34152) üzenetére


znagy69
őstag

Lehet, hogy tévedek, még várok a biztonsággal, de ez a kernel villogva jelez töltésnél, és értesítésnél, mint BLN. De még kíváncsi leszek a mai nap, mert reggel mintha ezt láttam volna, félálomba. De a töltés az biztos.
Megerősítem a jelzést.

[ Szerkesztve ]

(#34170) Rotate válasza dancsuri (#34168) üzenetére


Rotate
veterán

de nem mindig kínálták fel a cserét, inkább javítják elsősorban nem?

(#34171) RedCat válasza Zsolaf (#34164) üzenetére


RedCat
senior tag

es hogy tudtad elerni a csere garanciat?

(#34172) Zsolaf válasza RedCat (#34171) üzenetére


Zsolaf
addikt

Soxor volt szervizben..

(#34173) trident1


trident1
tag

Zack: Neked is előfordul hogy néha nem látja a külső memória(emmc) tartalmát a rom?Ha újrainditom akkor már látja de hajlamos elfelejteni utánna is hogy van rajta tartalom.ás.

Más:ha nagyon televan a belső memó akkor mindig át akarja másolni a képeket a külső memóriára.

Hol lehet ezt kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#34174) zack válasza trident1 (#34173) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem látja folyamatosan egyelőre (32Gb Samsung).
Ments le róla mindent, és formázd meg...Hátha.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#34175) znagy69 válasza zack (#34174) üzenetére


znagy69
őstag

+1

(#34176) korpicschess válasza Rotate (#34131) üzenetére


korpicschess
veterán

Én is rühellem az általánost, de majd visszatalál hamarosan az egyénim a szabiról. :)
Az új 4.0.4 jól megy? Nekem JB akkuban is úgy néz ki, hogy megfelelőt hoz. Kb 2 nap, 3 ora kijelzo. Neha viszont elmegy a halozat es ujra be kell írnom a PINt.
Nekem is gari érett, hálózati töltőnél dobja a hálózatot.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#34177) Rotate válasza korpicschess (#34176) üzenetére


Rotate
veterán

nálam nagyon jó az LPT, bár már az LPO és LQ5 is hasonlóan jó volt... nem hiszem, hogy a később kijövő 4.0.4-ek számottevően jobbak lesznek még... maximum aksiban, vagy plusz új funkciók ha jönnek még... szerintem ez már nagyon kész van :) nem olyan, mint 4.0.3-nál, hogy az első verziók szarabbak voltak... ez jó lett elsőre :)

a brickbug meg, jó, benne van, de el lehet kerülni, szóval nem érdekel :) ha meg hülye leszek és mégis belefutok, legalább fel lesz újítva a telefon :D

ami nem tetszik, hogy ha töltőn van, és éjjel valami felkapcsolja a kijelzőt, pl: a töltés kész üzenet, akkor a kijelző nem kapcsol le... erre kéne megoldás, hogy mindenképp lekapcsoljon éjjel :)

[ Szerkesztve ]

(#34178) F-ECT$ válasza MunezXBK (#34042) üzenetére


F-ECT$
titán

Placebo. Pár töltés után beállt volna.

Dive ever, work never.

(#34179) zack válasza korpicschess (#34176) üzenetére


zack
nagyúr

Szoftveres ez inkább, mint hardveres gond. :U
Bizonyos ROM-ok eldobják a hálózatot, javarészt töltőn. Nekem is volt ilyen, ROM-ot kell cserélni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#34180) korpicschess válasza zack (#34179) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem, tuti nem. Előre mondták, mikor megvettem, hogy néha produkálja, de inkább mindig. USB-n nem, csak töltőn (ott nagyobb az áramerősség, ebből gondolható szerintem, hogy hardveres).
Minden ROM-on produkálta / produkálja.
A JB-s hálózateldobás az más, az szoftveres.

Kérdés, hogy mit cserélnek ilyenkor? Úgy hallottam másnál is volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#34181) pzstm


pzstm
titán

Wanam ‏@karamimed

WanamLite XWLPT (4.0.4) V12.3 release planned this morning :-) #GalaxyS2

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34182) HardRic válasza pzstm (#34181) üzenetére


HardRic
addikt

Már kint is van, felteszem.
Mégsem, csak post van róla?

[ Szerkesztve ]

(#34183) HardRic válasza HardRic (#34182) üzenetére


HardRic
addikt

"I need more time to test it enough, and maybe add some other features if i get a free time to do it, the download link will be available within 2 days."

Ezt a két sort nem láttam mobilon.

(#34184) dancsuri válasza pzstm (#34181) üzenetére


dancsuri
veterán

I need more time to test it enough, and maybe add some other features if i get a free time to do it, the download link will be available within 2 days.

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#34185) pzstm válasza dancsuri (#34184) üzenetére


pzstm
titán

twitteren ezt nem láttam, honlapját meg nem néztem :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34186) zseko


zseko
veterán

Még a winmobilomra volt egy olyan GPS-es progi, hogy Russia, benne szinte összes túristaútvonallal, szintemelkedésekkel, erdei térképekkel, mindennel, túrázáshoz. Ehhez hasonlót tud valaki ide androidra? Találtam valami orosz military map progit, de nem kívánok közel 3e-et fizetni érte, a Russia az ingyenes volt.

HR24.hu

(#34187) maki12 válasza pzstm (#34157) üzenetére


maki12
senior tag

Az a bizonyos "körités" nem hiányzott szvsz.

Mgabi: Én is,de ha már szakmai fórum,akkor nem hiányzik ide semmi családiság.

HTC U11 & Nikon D5300

(#34188) maki12 válasza C.Brigante (#34162) üzenetére


maki12
senior tag

Honnan veszed hogy VOLNA?Egyébként neked aztán van egy undoritó stílusod,nem a mostani hsz-edről beszélek,de gondolom nem 15 alatt vagy te se,ez a "trolkodásos írásmód" szerintem már pár ember kedvét elvette a fórum olvasásától!
Eléggé lekezelően írsz,nézd csak meg a hsz-edet most is....

HTC U11 & Nikon D5300

(#34189) Protezis válasza maki12 (#34188) üzenetére


Protezis
őstag

Igen, ő szeret személyeskedni. Folyamatosan követem ezt a topikot, és van itt pár egyén, akik azt hiszek, hogy az övék itt minden és bármit megtehetnek.

(#34190) migabi24 válasza C.Brigante (#34162) üzenetére


migabi24
nagyúr

ez mekkora duma, jót nevettem :-)

(#34191) C.Brigante válasza maki12 (#34188) üzenetére


C.Brigante
veterán

[link] nem vagyunk egyformák! Nem kell beszólni és akkor én sem szólok olyat! egyszerű nem? :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#34192) függő2


függő2
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni... Rotate kolléga linkelt egy 3file-os romot, de hiába töltöm le mindet, és kattintok a crc-re sajnos mindig hiba üzenet jön, hogy sérült vagy nincs vége... valaki összerakva nem tudná nekem feldobni valahova és linkelni...akár privátban is!

Köszönetem előre is!

fuggo2

(#34193) dani993 válasza függő2 (#34192) üzenetére


dani993
senior tag

Total Commanderrel csináld :)

(#34194) Rotate válasza függő2 (#34192) üzenetére


Rotate
veterán

akkor nem szedtél le mindent, vagy valamelyik megszakadt :) nekem simán összerakta a Total Commander... felrakni 512k-s feltöltéssel inkább nem fogom egészben... sosem ér fel :D

(#34195) dani993 válasza Rotate (#34194) üzenetére


dani993
senior tag

WinRar szokta kiírni azt amit írt TC-vel menni fog neki :)

(#34196) csabám válasza Rotate (#34177) üzenetére


csabám
addikt

Nálam nem lekapcsol a kijelző a feltöltve kijelzés után. . .

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#34197) függő2 válasza dani993 (#34195) üzenetére


függő2
tag

Már mindennel próbáltam 2x is leszedtem, és total commander is hibát ír ki :( 1-4ig minden lejött+a crc is a fájl méretek is stimmelnek!Szóval nem értem mi lehet a gond

(#34198) Rotate válasza csabám (#34196) üzenetére


Rotate
veterán

most lekapcsol vagy nem? :D

(#34199) csabám válasza Rotate (#34198) üzenetére


csabám
addikt

:D

Lekapcsol!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#34200) Rotate válasza csabám (#34199) üzenetére


Rotate
veterán

nekem LPO óta nem...

C.Brigante:

neked lekapcsol a kijelző ha töltőn van?

HardRic:

köszi kipróbálom :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.