Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1051) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Szerintetek a TSF UI milyen formában lesz elérhető? Kicsit többnek néz ki, mint egy launcher. Arra gondolok, hogy vajon hogyan lehet majd telepíteni? Vagy ekkora szabadság van az Android-ban, hogy ilyen mélységekig nyúló programot rá lehet húzni? (pl. tárcsázó témázás)

Amúgy kinek mennyit érne meg (amíg még nem tudjuk a PRO verzió árát)? Én belegondoltam és... kb. egy 10k-t rászánnék. De odabaszna, ha online aktiválós lenne és 15k-t kérnének érte. :D

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1052) tesopapa válasza R2D20208 (#979) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Hali tesó!

Én ha lehet a te belakott szűzedet szeretném, az bevált eddig. :R

(#1053) F-ECT$ válasza kecsetihunor (#1050) üzenetére


F-ECT$
titán

A találkozóban én is benne vagyok, mondjuk nekem csüt-péntek este egyetem, de majd valahogy megoldom.

Dive ever, work never.

(#1054) R2D20208 válasza tesopapa (#1052) üzenetére


R2D20208
addikt

Délelőtt kész a Rom. És délutánra belakom, és küldöm ahogy múltkor ok? Természetesen most tök szűzen papi ! ;)

(#1053) F-ECT$ Szombat este valahol ? Akinek jó, valahol jelezze...Vagyjövő hét, nekem mindig jó ;]

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1055) F-ECT$ válasza R2D20208 (#1054) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem ha valaki érzi magában az erőt egy kis szervezéshez, az vegye a kezébe a dolgot, különben elsikkad. Kellene egy helyet nézni, és csinálni egy doodle szavazást, hogy kinek mikor lenne jó (szerintem 4-5 időpont megjelölése már elég), és a győztes időben összegyűlünk. Olyan úgysem lesz, hogy mindenkinek jó legyen, így maradni kell a többség dönt elvnél.

Dive ever, work never.

(#1056) R2D20208 válasza F-ECT$ (#1055) üzenetére


R2D20208
addikt

SGS - 2 tali ? ;]

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1057) charlie1975 válasza zseko (#1049) üzenetére


charlie1975
aktív tag

szia úgy emlékeztem hogy itt volt valahol belinkelve próbáltam neked megkeresni de nem sikerült megtalálnom amúgy webes market volt belinkelve onnan töltöttem le

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#1058) kungzi


kungzi
veterán

elvileg az ICS-vel új Touchwiz is jön nem? 5.0 ha jól tudom :U

(#1059) derrik


derrik
őstag

A Market Unlocker app használata mire jó???

(#1060) Rotate válasza kungzi (#1058) üzenetére


Rotate
veterán

hát, passz... betákban sok változás nem volt...

(#1061) charlie1975 válasza zseko (#1049) üzenetére


charlie1975
aktív tag

megtaláltam itt van a mobilarenán egy cikk róla abban van a link

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#1062) Kapanyél válasza derrik (#1059) üzenetére


Kapanyél
őstag

Különféle országok alól érheted el vele a Market-et, így kihasználva a lokális akciókat, fizetős appokat, stb.
Legalábbis ezt olvastam el...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1063) ujtzjani válasza mycso (#915) üzenetére


ujtzjani
tag

Isten vagy cimbi. Most akartam kérni segítséget ezzel kapcsolatban. De így már menni fog. :C :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#1064) R2D20208


R2D20208
addikt

Az utolsó ígért GB Romom Changelog frissítve

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1065) pzstm válasza R2D20208 (#1064) üzenetére


pzstm
titán

jöhet a ZIP letöltőlink privátban :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1066) zseko válasza charlie1975 (#1061) üzenetére


zseko
veterán

köszi, azóta megtaláltam már a marketen is.

HR24.hu

(#1067) smoli válasza R2D20208 (#1064) üzenetére


smoli
aktív tag

Én is kérem majd a linket.
Köszi!

(#1068) zseko


zseko
veterán

Mi a legújabb rom, amit érdemes feltenni a samfirmware-ről? Belefutottam egy bootloop-ba, így már úgyis édesmindegy... :)

ááhh, belehalt a wipe data/factory reset-be :Y nem halad sehová... :(((

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#1069) Rotate válasza zseko (#1068) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem már GB rom nem nagyon lesz, csak az XWLA4/XILA2 regionális változatai... azok a legújabbak... szerintem rakd fel a LA4-et, és várd ki vele az ICS-t :)

(#1070) zseko válasza Rotate (#1069) üzenetére


zseko
veterán

Akkor a XXLPB-t nem is érdemes próbálni? Ámbár ahogy olvasom, gondok vannak vele.

HR24.hu

(#1071) Rotate válasza zseko (#1070) üzenetére


Rotate
veterán

hát... telefon függő... volt akinek jó volt, volt akinek szar... de szerintem ennyire a hivatalos végleges ICS küszöbén már nem érdemes variálni vele :) sőt, szerintem még jönni fog egy beta a hivatalosig, ami már elég közel lesz a végleges állapothoz :)

(#1072) HardRic válasza F-ECT$ (#1033) üzenetére


HardRic
addikt

Olyan 15 órát. Ebből 8 még XILA2-vel.

(#1073) zseko válasza Rotate (#1071) üzenetére


zseko
veterán

Hát akkor lehet hagyom annyiban, és meghagyom addig a KK5-öt, végül csak elindult a telefon, nem szórakozom vele. Ez elég stabil volt nekem - amíg hozzá nem nyúltam :D Megvárom a hivatalosat akkor.

HR24.hu

(#1074) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Találkozóra feliratkozás itt: Klikk

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#1075) R2D20208


R2D20208
addikt

Pár Screen az utolsó GB Romomról.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1076) zack


zack
nagyúr

Kellene valami olyan progi, amit ki tudok rakni widgetnek, és 1 gombnyomásra fel tudok szabadítani memóriát, tehát a futó progikat bezárja. Meg jó lenne olyan akksi progi, ami töltés közben jelzi százalékosan hol tart a töltöttség.
Azért kérdezlek titeket, mert ha lehet rögtön olyannal kezdenék, ami már bevált, használható és szép is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1077) F-ECT$ válasza zack (#1076) üzenetére


F-ECT$
titán

Utóbbi alapból van az illusionban, nem? Előbbire meg ott az android, majd magától bezár valamit, ami nem kell, ha épp kevés a memória.

Dive ever, work never.

(#1078) edgelaszlo


edgelaszlo
senior tag

Sza'sztok!
csak egy kis tanács kellene...ugyi ha minden jól megy, küszöbön az ICS fissítés kedvenc készülékünkre...
Namármost: milyen állapotban érdemes várni? Mmint a telefon milyen állapotban legyen szerintetek? gyári állapot visszaállítása és a hivatalos cuccot várni KIES-el, vagy maradhat minden főzött állapotban, arra húzható Odin-al? Vajon jön a gyári ICS-től kicsit eltolva főzőtt ICS? (oks, tudom h van már, de mindre van vmi panasz-ellenben ha nincs akkor kérek egy linket azt hol találom, mert kurvára nincs kedvem márciusig várni:)
Vajh, melyik lehet a legcélszerűbb?

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#1079) DanielK válasza zack (#1076) üzenetére


DanielK
addikt

1. gyári romban van ilyen ;]
2. quicker a marketen

(#1080) visionbp


visionbp
tag

Jelentem, nagy öröm ért: a szervizfutár ma hozta vissza a telefont. A kijelzőt garanciában cserélték. A munkalapon szoftverfrissítés is szerepel, a telefonon pedig LPB figyel. Tehát ennyit a hivatalos/nem hivatalos frissítésekről.

(#1081) Skynet258 válasza edgelaszlo (#1078) üzenetére


Skynet258
veterán

Jelenlegi ICS variánsokat szerintem hagyd ki, hamarosan jön a hivatalos. Utána szintán lesznek főzött romok, rá rövid idővel. Mind a két felállás felrakható Odinnal, szerintem nem érdemes belekeverni a KIES-t. ;)

https://geekpulse.hu

(#1082) Rotate válasza edgelaszlo (#1078) üzenetére


Rotate
veterán

ha gyárit akarsz, akkor a legegyszerűbb az, ha nem csinálsz most semmit... figyeled a fórumot, ha valakinek lefrissíti OTA-n vagy Kiesen, akkor fogod magad, visszaállítod a telefonod gyári állapotba, és lefrissíted te is...

komolyan úgy rá vagytok készülve... :D jön amikor jön, mit nem tudtok most csinálni ami ICS-vel más lesz? jó persze én is várom, de addig csak ellesztek még azzal ami van :D ha meg annyira érdekel rakd fel a betát :D olvass vissza, van kismillió tapasztalat róluk itt a fórumon is...

visionbp:
most komolyan raktak egy beta ICS-t a szervizben? ezek aztán okosak...

[ Szerkesztve ]

(#1083) bob011


bob011
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1084) zack válasza Laacko (#1030) üzenetére


zack
nagyúr

Akku kalibrációt csináltatok ROM csere után? 1 misét megérne.
Marketből letölthető. Battery Calibration

Minden ROM csere után meg kell csinálni elvileg, mert okozhat gondot. Fel kell tölteni az akksit 100%-ra majd rányomni calibration gombra. Utána amennyire lehet (kikapcsolásig) meríteni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1085) edgelaszlo válasza Skynet258 (#1081) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

KIES még nem okozott gondot, de nem akarok kísérletezgetni vele...jól látom vannak eladó cuccaid? írok PÜ-t.

Rotate: nagyon kíváncsi vagyok a kétmagos processzor kihasználását mennyire fogja érezni egy user... és ez a fórum tehet mindenről :D :DD ...mikor nyáron megvettem a telefont egészen szept-okt-ig sima gyári ROM volt rajta, néha frissült KIES-el...azután elkezdtem böngészni a fórumot és...root, ROM csere stbstb....:)

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#1086) R2D20208 válasza bob011 (#1083) üzenetére


R2D20208
addikt

:Y

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1087) zack válasza F-ECT$ (#1077) üzenetére


zack
nagyúr

A kulcs: "ami szép is". Egyébként meg hiába van % kijelzés az illusion ROM-ban, ezt töltés közben nem látod (ez az egyik hiba amivel találkoztam eddig), csak ha leveszed a töltőről. A másik hiba az auto elforgatás. Kezdőképernyőnek ha olyanja van, jól fordul el, de legtöbbször csúnyán (jobb szélén marad egy vastag fekete csík).
Valami dekoratív widgetet szeretnék akksi töltöttség kijelzésre, ami elsősorban a töltés alatti időszak miatt kell.

(#1079) DanielK

Tudom hogy van ilyen. Azért a widgetek között már tudok lapozgatni. Ezt megtanultam. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1088) Piwi válasza zack (#1084) üzenetére


Piwi
addikt

ha jól tudom akkor S2-nél erre nincs szükség

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#1089) bajusz66 válasza visionbp (#1080) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Nem mondod,mikori build? :Y :Y

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#1090) DanielK válasza zack (#1087) üzenetére


DanielK
addikt

Ezt próbáld.
Vagy ahogy már írtam: Quicker. (write-only-ban vagy? ;] :P )

A quicker a status barba tesz egy 100%-so akksi kijelzést, de több mindent tud. SGS-en használtam még.

[ Szerkesztve ]

(#1091) mycso válasza visionbp (#1080) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Na, mondjuk ez azért egy picit erős....jók ezek a garanciális feltételek, hogy nem oda-vissza működnek, hanem csak így egyoldalúan....

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1092) zack válasza edgelaszlo (#1085) üzenetére


zack
nagyúr

Eleve fizikai korlátai vannak a gyorsaságnak egy smooth és egy smooth rendszer között.
HIába használja ki jobban, te azt fogod érzékelni alapból, hogy a régi is folyékony, és az új is az. Bizonyos alkalmazásoknál viszont nagyon is érezhető lesz. Mondjuk arra lennék kíváncsi hogy az 1080p felvétel fps értékei hogy fognak alakulni. Oda nagyon kell a proci optimalizáció.
Szóval biztos érezhető lesz, de csodát rendszer szinten felelsleges várni.
Lásd Apple i4 vs. i4s. Utóbbi 2 magos procival jött ki, és ha elkezded nyomkodni nehéz megállapítani a gyorsaságból melyik melyik.

(#1090) DanielK

Nem. De mindenre nem tudok válaszolni. :) Ráadásul amikor először írtad, külön számoztad meg, és azon túl hogy még nem értem oda hogy megnézzem, azt hittem az a progi bezárós dologra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1093) edgelaszlo válasza zack (#1092) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

ja, értem miről vakersz Bro:)
hát majd meglátjuk, akkor várás van és figyelés.
thx yyaa

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#1094) pzstm válasza visionbp (#1080) üzenetére


pzstm
titán

*#1234#-t beírnál és utána egy screenshot? :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1095) Piwi válasza pzstm (#1094) üzenetére


Piwi
addikt

*#1234# :) igy a helyes ;)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#1096) pzstm válasza Piwi (#1095) üzenetére


pzstm
titán

nem értem miről beszélsz ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1097) Piwi válasza pzstm (#1096) üzenetére


Piwi
addikt

jaj,dehogynem :P

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#1098) DanielK válasza zack (#1092) üzenetére


DanielK
addikt

Bocsi, nem volt egyértelmű. Két kérdést tettél fel, egy bezárogatós appot és egy akksi kijelzést. A 2. az akksi kijelzés volt, és arra írtam. Bocsi! :B
Párom SGS-én is fent van, szép színekkel jelzi a merülést is.
Piros: <20%
kék:
zöld: <70-80% stb. (pontosan nem emlékszem) :B

(#1099) fuximaxi válasza agabe (#1027) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Amit én linkeltem, az 2011.04.01. óta így néz ki, és a hivatalos magyarországi samsung telefonok dobozában benne van. Teljesen mindegy, hogy hol veszed meg, t-mobil, telenor vagy vodafone illetve egyéb boltban. Nem mellesleg ha gyári új, akkor elvileg le van plombálva a doboz egy hologramos matricával, amit ott előtted kell az értékesítőnek felvágnia. Sufni gsmeknél szoktak azzal is trükközni, hogy nagyon finoman felvágják és utána alig láthatóan letixozák, illetve nemes egyszerűséggel van egymáson több plomba is, annak már gyanúsnak kell lennie. Másik módszer, hogy eladják függetlenek a leggyakrabban telenornál cégek által megvásárolt készülékeket, amit persze ne hivatalosan nyitnak ki. Sajnos dolgoztam egy ilyen "kis gsmboltnak" (havi 1200-1800 vásárló :Y ).

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#1100) knyitogato válasza fuximaxi (#1099) üzenetére


knyitogato
őstag

Nekem hivatalos T-s formanyomtatványú garipapírom van, nem ilyen.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.