Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1751) veszter007 válasza Rotate (#1748) üzenetére


veszter007
csendes tag

Nekem nem tett fel semmi ikont a képernyőre :( Lehet, mert tele van a kezdő képernyőm? :)
Nem lehet valahogy bejelenteni az ilyeneket a Googlenak?

(#1752) kungzi válasza F-ECT$ (#1750) üzenetére


kungzi
veterán

nekem sincs saját telefonszám.
mobilhálózat állapota: csatlakoztatva (update: igen, ha aktív a mobilnet, akkor csatlakoztatva, ha nem, akkor szétkapcsolva)

de szerintem ez a mobilnet miatt van, mert most be van nyomva

[ Szerkesztve ]

(#1753) Rotate válasza veszter007 (#1751) üzenetére


Rotate
veterán

lenyomatod 1 csillagra a ratinget a proginál, és bekommenteled, hogy virusos... jobbat nem tudok hirtelen...

(#1754) derrik válasza F-ECT$ (#1750) üzenetére


derrik
őstag

így van nálam is! XXLPH
a lényeg hogy működjön....:)))

(#1755) rankesz válasza Rotate (#1753) üzenetére


rankesz
veterán

Így van, én is nyomtam rá egy vírusos kifogást most a Market-en, az ilyen tetű programok, és íróik ellen csak ez a megoldás, ha mi nem lépünk fel, akkor ellepik a Marketet az ilyen szemetek.

(#1756) veszter007 válasza rankesz (#1755) üzenetére


veszter007
csendes tag

Köszi szépen mindenkinek!!!

(#1757) trobi28 válasza derrik (#1744) üzenetére


trobi28
addikt

A "szuper" alatt semmi extrát nem értek.Semmi 6 órás kijelző :N
Úgy használom mint a 2.3.6-al és talán egy kicsit kevesebbet eszik de nem olyan jelentősen.
Nálam sose lessz maratoni készenlét mert én HASZNÁLOM a telefont.Nem kapcsolok ki semmit rajta (még a wifit is lusta vagyok kapcsolgatni).Estig bírja ki és jó nekem úgy.
Mai napig nem értem minek vesz valaki ilyen telefont ha mindent kilő rajta (van mobil net előfizetése de adatkapcsolat off :W ) stb stb.

Nálam az jeleni a rossz aksi teljesítményt ha az én használati szokásaim közepette délután lemerül,na akkor morcos vagyok :K
De ezzel az XXLPH-val este még marad is benne szufla. :K

Nem tudsz valami jó kis %-os aksi jelzőt rá?
Mindjárt rkok egy képet hogy most milyen van de ez nem nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1758) kungzi válasza trobi28 (#1757) üzenetére


kungzi
veterán

nekem is minden be van kapcsolva. azért van korlátlan mobilnetem, hogy használjam, nem dísz miatt fizetek havi 5000Ft-ot. max fényerő, hagy lássam normálisan a kijelzőt is. nekem este mindig töltőn van, sőt még most is :DD bluetooth-t nem is használok, de még az is be van nyomva :D

[ Szerkesztve ]

(#1759) trobi28 válasza kungzi (#1758) üzenetére


trobi28
addikt

Na végre valaki,már megijedtem hogy egyedül vagyok :C

Hogy kell képernyőképet készíteni ICS-en?

Közben meg van :K

Én a fényerőt azért automatán használom,kisütné a szemem :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1760) kali válasza kungzi (#1758) üzenetére


kali
legenda

max fényerő - mindig? még sötétebb környezeti tényezők esetén is? :Y

(#1761) kungzi válasza kali (#1760) üzenetére


kungzi
veterán

simán :DDD minek állítgassam? :DD megvakulni nem fogok tőle, akkor meg? :D

tudom, hogy van rajta automata fényerő szabályozó, de nekem jó maxom ;)

[ Szerkesztve ]

(#1762) Rotate válasza trobi28 (#1759) üzenetére


Rotate
veterán

talán hangerő + power vagy valami ilyesmi... valahonnan rémlik ilyesmi...

a fényerőhöz: engem legtöbb esetben kifejezetten zavar 50% fölött, bent nekem 26% a kellemes, kinn 51-76 attól függően milyen világos van, ha nagyon süt a nap akkor 100... nem aksi miatt, csak zavar ha kiégeti a retinámat :D

[ Szerkesztve ]

(#1763) trobi28 válasza kungzi (#1761) üzenetére


trobi28
addikt

Automata ?

Rotate: Hangerő le plusz Power :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1764) Piwi


Piwi
addikt

Tegnap a mohácsi busójáráson nem volt innen valaki fehér S2 telóval? :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#1765) kali válasza kungzi (#1761) üzenetére


kali
legenda

egyrészt sötétben a szemkiégés alapesete ( :) ), másrészt nem tesz jót a kijelzőnek, beégést elősegítendő!
mondjuk sokan meg arra keresnek megoldást, hogy a minimumot is gyengébbre csökkenthessék, mert még az is túl erős, ha sötétben neteznek - főként világos háttereknél! de kinek, hogy... :)

[ Szerkesztve ]

(#1766) trobi28


trobi28
addikt

KÉP

Nem megy a képfeltőltés de talán így jó lessz.

Ne a csajt nézd hanem az aksi ikont :DD
Szóval ez nem tetszik.
Valaki jobbat? :R

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1767) zack


zack
nagyúr

Ez a CWM-es biztonsági mentés és visszaállítás egy nagy rakás fos. :((( :((( :(((
Úgy összekutyulta a névjegyzékemet, és a szinkronizálási beállításaimat, hogy lényegében már névjegyet is buktam miatta. :( Ráadásul ami a biztonsági mentés visszaállítása előtt működött (push) az most sehogy sem akar menni. Tehát amit a telóba írok azt nem szinkronizálja a géppel. Valami widget is bemondta az unalmasat, mert csak egy fehér felkiáltójel fogadott a visszaállítás után.

Még jó hogy ez a mentés/visszaállítás teljesen úgy működik mint asztalinál a partíció mentés visszaállítás. :((( Csupán annyia különbség, hogy ott tényleg minden visszakerül úgy ahogy le lett mentve, itt meg ki tudja mi mivel akadt össze.
Isteni. :W :W :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1768) kungzi válasza kali (#1765) üzenetére


kungzi
veterán

hogy örüljetek, át tettem automatára :D

más:

Március 15-én mutatják be a Samsung Galaxy S3-mat?

[ Szerkesztve ]

(#1769) csabám válasza zack (#1767) üzenetére


csabám
addikt

Én már évek óta használom a nandroid mentést és még nem volt gondom soha. . .
Mielőtt visszaállítom, szoktam egy full resetet csinálni.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1770) agabe válasza zack (#1767) üzenetére


agabe
addikt

Ha ugyanarra a verziójú romra töltötted vissza amin a mentés volt, akkor ilyennek nem szabad lennie.
Ha másra, akkor az a gond, és az felejtős, mert úgy sok más hibát is tapasztalni fogsz hamarosan.

(#1769) csabám :
A visszaállítás csak akkor kellhet (legalábbis nekem) amikor újra van telepítve a rom, és még szűz...arra nem igazán kell reset, mert előtte már megvoltak a wipe-ok....bár ártani nem árthat az igaz :)

[ Szerkesztve ]

(#1771) Szelley válasza zack (#1767) üzenetére


Szelley
senior tag

Nekem is gond nélkül működik! szűz ki4-re, visszatoltam a mentésem és onnan folytathattam a munkámat ahol abbahagytam! :))

(#1772) kali válasza kungzi (#1768) üzenetére


kali
legenda

örülünk, egyrészt óvjuk az egészségedet, másrészt a telefonod kijelzőjének a jó állapotára, és a jobb akkumulátoros üzemidő(d)re is figyelünk ám! :)

(#1773) kungzi válasza kali (#1772) üzenetére


kungzi
veterán

:R :R :)

(#1774) csabám válasza agabe (#1770) üzenetére


csabám
addikt

Én mondjuk, nem mindig a rom felrakása után rakom vissza a mentést :)
Szóval akkor tényleg felesleges.

Ha mondjuk másik romra térsz át, és a régiről van mentésed, akkor is vissza lehet állítani, csak olyankor ki kell hagyni a system visszaállítást. Bár ahogy mondtad, jobb ugyanarra a romra visszaállítani.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1775) agabe válasza csabám (#1774) üzenetére


agabe
addikt

Én meg olyan sokáig nem használok egy romot, hogy valami alap mentésre legyen szükségem hacsak nem visszatelepítek rá egy már rajta volt verziót :DD

[ Szerkesztve ]

(#1776) zack válasza agabe (#1770) üzenetére


zack
nagyúr

U.a. a ROM-ra toltam vissza. Végülis csak a névjegyeimet kúrta szét ami az egész telefonon a lényeg, és azt az egy widgetet. Minden más eddig a helyén van. De jó nekem. :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1777) csabám válasza zack (#1776) üzenetére


csabám
addikt

Nem felhőben tárolod a névjegyeket?

1775: Én már leálltam a rom cserélgetéssel :) De annak idején én is éltem nagyon.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1778) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ezekhez a free, de ingame cuccokért fizetős gameloft játékokhoz (pl Rf2012, nfl2012) vannak khm cheatek, hogy ne legyünk annyira lekorlátozva?

Inkább fizetnék egyszer párszáz forintot, minthogy így kelljen játékidöt venni.

Dive ever, work never.

(#1779) Rotate válasza zack (#1776) üzenetére


Rotate
veterán

ezt a névjegy dolgot én sem értem...

(#1780) ERPY válasza zack (#1767) üzenetére


ERPY
őstag

Ez user error, nem is kicsi. A recoveryből való mentésnél nincsen jobb, kényelmesebb, egyszerűbb. Bár ezekszerint ezt is ellehet tolni.

(#1781) djapor96 válasza Rotate (#1703) üzenetére


djapor96
őstag

Mondjuk szerintem gyorsabb valami dual bootot eszkábálni a gépre és egy XP-t rátolni, mint mindent kikisérletezni linux alatt.... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#1782) kungzi


kungzi
veterán

marketről letöltöttem ezt a DarkyOTA progit. ez mire jó?

(#1783) F-ECT$ válasza zack (#1776) üzenetére


F-ECT$
titán

A névjegyek jók a google contacts-ban? Ha nem, akkor ott érdemes rendbe tenni.

Dive ever, work never.

(#1784) Slovak


Slovak
tag

Udv!
Simplistic.XXLPB.RC7 romot raktam fel este.
Iszonyatosan gyors, elvezet vele netezni, de ZABALJA az akksit.
A stock is zabalni fogja?

(#1785) ERPY


ERPY
őstag

Írjátok be youtube-ba hogy teljes film. Van minden dögivel, lehet mozizni.

(#1786) bajusz66


bajusz66
aktív tag

Rootolt kernel tapicskolós recoweryvel
Root_kernel

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#1787) zack válasza F-ECT$ (#1783) üzenetére


zack
nagyúr

Eddig jó volt. De most ott se jó. Exchange-ként nem hajlandó szinkronizálni, pedig eddig így volt. A gyári google sync az müxik, de ugye nekem nem az kell.

Biztos user error jah... :U Mentés visszaállítása előtt minden okés volt. A google mellöl ki is volt véve a pipa, hogy csak az exchange-ben szinkronizáljon, csak ehhez volt beállítva a push sync. Visszatöltés után valamiért viszont szinkronizálta a google-el is és az exchange-el is.
Ebből indult ki ez az egész fos. Aztán utána sok olyan dolog jött ami eddig nem volt. Fésülni akarta a névjegyeket, ha azt nyomtam hogy ne hajtson végre műveletet, befagyott a szinkronizáció stb. Innentől a hibák egy része biztos az én saram, de f@szom...Ha be van állítva valami, visszatöltés után miért nem úgy van ahogy mentés előtt?
Nem piszkáltam volna én a névjegyeimet egyébként... :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1788) markose


markose
csendes tag

Sziasztok srácok alaplapcsere megoldja a tiltási problémámat? Telenor tiltotta a készüléket részletfizetés hiányában..... Van előnye/ hátránya a dolognak? Válaszokat előre köszönöm.

(#1789) kali válasza markose (#1788) üzenetére


kali
legenda

az alaplap cseréje megoldaná, más kérdés, hogy árban nem éri meg...
gariban ugye nem feltétlenül fog menni a csere, maszek alapon meg erősen húzós!

(#1790) Richard válasza zack (#1787) üzenetére


Richard
őstag

Menj be recoverybe csinálj full wipet és utána tedd vissza a nandroid mentést. Működnie kell..

(#1791) Psytech válasza markose (#1788) üzenetére


Psytech
senior tag

Szia, a problémát megoldja a dolog, de ahogy előttem is mondta, gyáriban lehetetlen megoldani, de ezt a hirdetést ajánlom figyelmedbe, a srác egy mobilboltban dolgozik, sokan szervizeltetik nála a telefonjukat aprón, tapasztalata is van bőven. Az ára meg szerintem (ahhoz képest, hogy egy új S2 mibe fájna) nem is olyan húzós.

[ Szerkesztve ]

(#1792) #65304576 válasza F-ECT$ (#1750) üzenetére


#65304576
törölt tag

Közben olvastam máshol is, ez valahogy így működik, nem hiba. A Caller ID bekapcsolásával állítólag megjavul, de nálam ez sem segített rajta, szóval csak zavaró apróság. :)

(#1793) joy_k


joy_k
tag

... belepek en is ide, meg a regiben elmaradtam :)

(#1794) Slovak


Slovak
tag

Valaki tudna segíteni?
Vissza akartam tenni akkuprobléma miatt egy CM-7-et romm managerből és "véletlenül" csak dalvik cache-t csináltam. GOndolom ez a probléma, mindenféle hibával nem megy tovább a konfiguráción az elején az indítás után és a recoverybe sem tudok belépni, hiába hang-power. mindig indítani akarja a romot.

[ Szerkesztve ]

(#1795) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Sziasztok!

Tegnap kérdeztem tőletek azzal kapcsolatban, hogy hogy lehetne megoldani gyári romon a több kapcsolós notification bart. Írtátok, hogy Jkay mod kell nekem, és valóban az is kellene.

A probléma viszont az, hogy az én FW verziómhoz nincsen elkészítve. További gond pedig az, hogy olyan fw-t se találok, amiket felsorol a készítő a kompatibilitási listán.

Pl.: XXLA6

Ilyen FW-t a sammobile.com-on sem találtam. Tudnátok segíteni hogy tudnám megoldani ezt a "rejtély"-t? :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#1796) F-ECT$ válasza Slovak (#1794) üzenetére


F-ECT$
titán

Download mód sincs? Ha nincs, akkor JIG, ha van, akkor ODIN-nal tegyél fel valamit.

Dive ever, work never.

(#1797) Rotate válasza ToMmY_hun (#1795) üzenetére


Rotate
veterán

az XWLA4 lesz sztem...

(#1798) Psytech válasza ToMmY_hun (#1795) üzenetére


Psytech
senior tag

Hali,

Az XXLA6 az Note fw, ezért nem találod.
Itt nézz körbe, szerintem megtalálod a megfelelőt :)

Üdv

(#1799) Varszegig válasza ToMmY_hun (#1795) üzenetére


Varszegig
veterán

én válaszoltam neked. először azt kéne tudni, milyen firmed van most?

(#1800) Slovak válasza F-ECT$ (#1796) üzenetére


Slovak
tag

Kpróbáltam, hogy egnyomom a menügombot is és belépett odinnal download módban, ahol most megállt. Hoyg akar letölteni bármit is, ha nincs wi-fi hozzá? A telón van 2 recovery backup, meg 3 rom, jó lenne recoverybe kerülni. Vagy megtalálja és választhatok majd? Nem csinál semmit látszólag, és azt mondja ne kapcsoljam ki. Gyáááá..
Gondolom akksi kivesz..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.