Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1851) tesopapa válasza Pro!Petya (#1849) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Ugyanúgy 3 gombos (Hangfel+home+power)

(#1852) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Azért annyit megtehettek volna hogy az Ics telepítésnél én válasszam ki hogy mit szeretnék telepíteni mert megint kezdhetem a pucolással....... :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1853) zooole


zooole
senior tag

T-nél nincs hivatalos álláspont ICS-el kapcsolatban?

Asszem ZTE-nél válaszoltak is.

(#1854) MaxiBig


MaxiBig
csendes tag

Találtam egy ilyen kódot.
Használatával,a föggőség is visszaállítódik?
*#*#7780#*#* Gyári visszaállítás/Hard reset/Factory reset

*2767*3855# Master reset/Gyári visszaállítás, a belső sd tartalmát is törli!
E kód,nálam ics-nél nem csinál semmit.

(#1855) trobi28


trobi28
addikt

Még 1 jó pont az ICS-nek.Gyenge fénynél megszünt az állandó fokuszálás videó készítése közben :C

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1856) tesopapa válasza mZoleee (#1850) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Nekem csak rövid tesztre voltak fenn ICS-ek, de ami leginkább bejött az a Resurrection és az Illusion volt.
De ez is olyan mint a többi, van akinél nem működik tökéletesen az ami nekem hibátlan.
Azt ajánlom nyomd fel a neked legszimpibb néhány verziót és tesztelgesd rövid ideig.
A kinézet és témázhatóság (na meg Jkay) miatt pedig egyenlőre GB.

[ Szerkesztve ]

(#1857) mZoleee válasza tesopapa (#1856) üzenetére


mZoleee
senior tag

maradok a Illu-xT v1.8-nál (GB 2.3.6) amíg nem jön ki végleges ICS :)

(#1858) rauley válasza KoNZoLik@ (#1385) üzenetére


rauley
tag

Van egy ilyen oldal:
LINK

Ez olyan,hogy nagy tételben lehet vásárolni elég jó áron,különböző termékeket. Általában cégek szerzik be innen a termékeikhez az alapanyagokat,alkatrészeket,ilyesmiket. Nem kamu oldal,rengetegen vásárolnak innen.

Ha van ehhez valami köze ennek a fentebb lévő hirdetésnek,és esetleg valahogy nagyobb tételben vásárolnak,akkor esetleg elképzelhető,hogy nem kamu oldal.
Az mondjuk való igaz,hogy túl sok itt a HA! És léteznek sokkal biztonságosabb S2-es beszerzési lehetőségek is. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#1859) Zsolaf válasza trobi28 (#1855) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ezt nem mondod???? Ez ba.....a egyedül a csőröm mióta megvettem a telefont. :Y

[ Szerkesztve ]

(#1860) tesopapa válasza mZoleee (#1857) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Véleményem szerint a "véglegesnek" is meg kell érnie 1-2 faceliftet hogy jó legyen. Ezek a "finomságok" nem mindig sikerülnek elsőre.
Az illu-xT 1.8 jó választás. Hibátlanul szaladt nálam is. Aztán végül mindig Artu 6.1-esénél (KL1) dokkolok.( :R köszi haverem!) Arra csináltam magamnak egy nekem tetsző témát.

[ Szerkesztve ]

(#1861) kungzi


kungzi
veterán

Ma volt a kezemben a egy galaxy note. Nagyon nagy tepsi. Az már inkább tablet, mint telefon.

A galaxy nexus 200k, note 175k, galaxy s2 165k a media marktba. Egy kicsit érdekesek ezek az árak.

(#1862) mZoleee válasza tesopapa (#1860) üzenetére


mZoleee
senior tag

ICSből Resurrection vagy a Illusion jött be? :) nemtom meiket kéne feltenni kipróbálásra

[ Szerkesztve ]

(#1863) MaxiBig


MaxiBig
csendes tag

egyet mondok,kettő lesz belőle.
miért nem lehet ics alól,ARTU féle v6.1-es (tehát GB-t) restore-val visszarakni?

Ha igen,hogyan???

(#1864) F-ECT$ válasza MaxiBig (#1863) üzenetére


F-ECT$
titán

Restoret azonos romra érdemes nyomni.

Dive ever, work never.

(#1865) kungzi


kungzi
veterán

oc kernel nincs XXLPH alá? nem mintha kellene, csak érdeklődöm :D

(#1866) tesopapa válasza MaxiBig (#1863) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Próbáld meg azzal a kernellel a restore-t amivel készítetted a backupot. Ha nem jó, 3 fájlos KK5, CWM-es kernel.......etc.

[ Szerkesztve ]

(#1867) conanabarbár


conanabarbár
aktív tag

hali! :R valaki tudna egy helyet ahonnan ezt: XWKDD romot le tudnám tölteni?sajna a multiupload nem műkszik! rootoláshoz kellene :DDD

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#1868) derrik


derrik
őstag

....okosba Asphalt6 van valahol??

(#1869) trobi28


trobi28
addikt

Valaki panaszkodott multkor hogy nem tudta eladni a T-s GS2-esét 90 db ezresért.Na most itt a csodálatos alkalom.Az egyik ismerősöm most keres ennyiért.Ha van valakinek akkor privátban keressen meg. :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1870) R2D20208 válasza kungzi (#1865) üzenetére


R2D20208
addikt

Szasztok ! Épp itt vagyok. Figyu. Rakj egy .rar Kernelt odinba PDA - hoz, és szedd ki a pipát az autó rebootból. Nyomj egy startot. Így marad a download módban. Innen rakd át recovery módba ( hosszabban nyomd ) , és így kapsz egy megfelelő Kernelt ( Recoveryt ) innen wipékkel már rakhatod is.

(#1860) tesopapa :R :R

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1871) tesopapa válasza conanabarbár (#1867) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Itt van

De ennél jobb, frissebb verziót lenne érdemes feltenned.

(#1872) kungzi válasza R2D20208 (#1870) üzenetére


kungzi
veterán

köszi próba :DDD

(#1873) rauley válasza gdevil (#1670) üzenetére


rauley
tag

Én is jártam már hasonlóan.
Aztán fogtam magam,és csináltam egy átalakító kábelt a telóhoz,ami nagy jack aljzatot alakít át a kis 3,5-ös,3 pólusú dugóra.Így bármilyen külső mikrofont rá tudok dugni a telóra.
A gyári beépített miki nem alkalmas nagy hangnyomású zene felvételére.Kicsi a kapszula,be fog torzulni. De így bármilyen külső mikit rádughatok,még akár komolyabb mikiket is.
Fantomtápos kondimikit mondjuk nyilván nem,.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#1874) conanabarbár válasza tesopapa (#1871) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

köszönöm! tudsz ennél jobbat frisebbet is linkelni? sajna 1 napos vagyok a táborba :DDD

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#1875) rauley válasza trobi28 (#1740) üzenetére


rauley
tag

Én is,csak én az Omega Rom XXLPH-ját használom most.
Abszolút hiba és akadásmentes eddig. A GPS is fasza,hétvégén megjártam vele Prágát,meg vissza,tökéletes volt.És %-os akksi ikon is van.
Amúgy szinte teljesen stock rom kinézete van,vannak Samsung hubok,meg samsung apps,meg minden ami kell.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#1876) Rotate válasza derrik (#1868) üzenetére


Rotate
veterán

getjar-on ingyenes :)

(#1877) tesopapa válasza conanabarbár (#1874) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Ha ennyire friss vagy gondolom még nem rágtad magad át ezen topic 1.hsz-én.
Ha megtetted, akkor kis lépésekben kell hozzákezdeni a piszkálgatáshoz. :)
Először fogalmazódjon meg mit is szeretnél. ( root, romfrissítés, custom rom telepítése...) :F
Ha már tudod akkor kérdezz, rengetegen segítenek itt neked is. :R

(#1878) conanabarbár válasza tesopapa (#1877) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

:D igen az s2 új! volt (mikor megjelent)galaxy s-em is,azt is rootoltam,volt xperia arcom,azt is rootoltam,és most az s2-t is szeretném rootolni.nem főzött romok,miatt,hanem van egy csomó jó progi,amihez kell a root-jog!én megvárom a hivatalos ICS-t(tényleg nem tudja valaki,hogy a t-nél mikor lessz?) egyébként átrágtam magam az 1.hozzászóláson is,csak ami link ott meg volt adva,az nem működik sajnos!
na tehát az álltalad ajánlott frissebb linket megkaphatom? :DDD

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#1879) kalapaacs


kalapaacs
tag

Hogyan tudom a samsungos AnalogClock.apk-t más androidos telefonra feltenni? leszedtem a SGS2-mről, de ha telepítem másikon (gondolom joggal), úgy csinál mintha telepedne, majd nem települ fel.
Van valami amível egyszerüen (vagy közepesen bonyolultan) leműthetem róla azt a Samsung függőséget?

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#1880) edgelaszlo válasza trobi28 (#1855) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

melyik ICS-t használod Bro? Viber szalad rajta? már elvesztettem a fonalat... :))

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#1881) edgelaszlo válasza rauley (#1875) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Néked is fel kell tennem a kérdést...Viber szalad ezen a ROM-on? thx :D

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#1882) MaxiBig


MaxiBig
csendes tag

miért nem látja a tel.a microsd-t?

Artu v6.1 van fent,restore-val sikerült feltenni

(#1883) zseko válasza trobi28 (#1855) üzenetére


zseko
veterán

Komoly? Az jó :)) És a szaggatás is megszűnt? Hogy leesik a framerate és beszaggat a video?

HR24.hu

(#1884) Rotate válasza kalapaacs (#1879) üzenetére


Rotate
veterán

sehogy, azt hiszem Samsung-os környezet kell neki... ez az összes rendszeralkalmazásra igaz :(

(#1885) tesopapa válasza conanabarbár (#1878) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Akkor:

Csak root!

Vagy az 1.hsz. előkészületek (efs mentés!!!) része után azonnal odinnal tedd fel ezt, utána pedig ezt.

(#1886) edgelaszlo válasza csabám (#1834) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

most találtam rá eme hozzászólásra!!!

nu...tud valaki ajánlani egy frankó ICS-t ami relative(inkább teljesen) bugmentes, használható és nem zabálja az aksit mint állat?
bocs ha volt már ilyen kérés....de ma lusta vagyok :O

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#1887) conanabarbár válasza tesopapa (#1885) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

nagyon szépen köszönöm, a segítséget! :R :R holnap rátolom :DDD

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#1888) rauley válasza edgelaszlo (#1881) üzenetére


rauley
tag

Igen,megy rajta!
De ez a legújabb Viber elvileg már az összes ics variánson megy.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#1889) djapor96 válasza MaxiBig (#1854) üzenetére


djapor96
őstag

nem, a simlock az efs helyreállítással áll vissza... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#1890) edgelaszlo válasza rauley (#1888) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

naggyon frankó...Te melyik ICS-t használod? (ugye jól olvastam, az van fent neked is)

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#1891) R2D20208


R2D20208
addikt

Hát skacok, reggel megyek a telómért. Sokan kérdeztétek, hát megosztom, mert nem szégyen. Ezért megyek, és 2 ezer FT -ot is rá merek rakni használt SGS- 2 - mre. 2 év Gari, és amire kell, úgy érzem ki fog szolgálni ( sztem SGS - 3 ig ;] ) Majd néha benézek azért észt osztani. Vigyázzatok magatokra ! Szevasztok , és jó Romolást kívánok mindenkinek, és egy nagyon frankó ICS - t a közeljövőben ! Jó volt veletek ! ( na ne sírjunk ! ;] )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1892) kungzi válasza R2D20208 (#1891) üzenetére


kungzi
veterán

(#1893) pzstm válasza R2D20208 (#1891) üzenetére


pzstm
titán

Velemenyedre kivancsi vagyok/leszek nagyon;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1894) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

4.03 ban az automatikus szinront hogy lehet kikapcsolni vagy itt nincs is olyan?

(#1895) kaisers válasza R2D20208 (#1891) üzenetére


kaisers
aktív tag

:Y Köszönjük az eddigi segítőkész tevékenységed!

(#1896) kali válasza Bagoly81 (#1894) üzenetére


kali
legenda

van, emlékezetem szerint a feliratnál jobb felül van a kapcsoló!

(#1897) Bagoly81 válasza pzstm (#1893) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

hát én irok neked már most anyit, hogy egy telefon boltos vett egyet magának, és a gps csak adatkapcsolattal hajlandó menni, külföldön roming kell hogy tudjál navizni pl..... el is adja azt modta ezt leszámitva jó telefon meg még meséltek valamit de már nem figyeltem..

(#1898) zseko válasza R2D20208 (#1891) üzenetére


zseko
veterán

Sztem szenvedni fogsz :D Én legalábbis nem bírnám ki, hogy mindig ugyanúgy nézzen ki a telefonom. Ja, nem, lehet választani, kék legyen, zöld, vagy piros ;] :P Tetszenek a puritán dolgok, de olyan amit én szabok meg, nem más erőlteti rám :)

Ám legyen sok szerencséd hozzá :K Nem hinném hogy rossz telefon lenne, a kötött hardver/egyenszoftver sztem előny. Én majd SGS 4-5 környékén fogok váltani legközelebb, talán :)

HR24.hu

(#1899) ERPY válasza R2D20208 (#1891) üzenetére


ERPY
őstag

De jól jár a nokiás, akivel cserélsz. :C

(#1900) tesopapa válasza R2D20208 (#1891) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Hát ..... jó pihenést cimbi. Unalmas hétköznapokat, átaludt éjszakákat, boldog hitvest kívánok neked. :DDD
"( sztem SGS - 3 ig ;] )"

Köszi mindent, tényleg sokat tettél le itt az asztalra. :R :R
Remélem sokszor látunk majd erre. :C

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.