Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#251) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Témagyártásról, skinezésről, buherálásról van valami magyar nyelvű step by step írás, mondjuk a Logout-on?

Ill. hozzáértők el tudják magyarázni, hogy lehet plusz funkciókat hozzáadni a rendszerhez, mint pl. JKay a scrollable gombsort? Vagy ezeket mind tudja az Android csak ninc kihasználva? (mint pl. a CRT effekt).

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#252) zseko válasza Rotate (#249) üzenetére


zseko
veterán

Én is leszedtem :) El is mentettem az apk-t. Ám nem bejövős játék így mobilon :) Ahogy most néztem, már az Asphalt 6 is fizetős lett.

HR24.hu

(#253) zseko válasza Rotate (#249) üzenetére


zseko
veterán

Én is leszedtem :) El is mentettem az apk-t. Ám nem bejövős játék így mobilon :) Ahogy most néztem, már az Asphalt 6 is fizetős lett.

HR24.hu

(#254) W.a.T.T.O. válasza Rotate (#249) üzenetére


W.a.T.T.O.
csendes tag

Thx! Kértem linket! Várom nagyon! Arról nem tudsz (vagy valaki más), hogy mondjuk frissebb illusiónt vagy más romot honnan szedjek?

A kormánynál vagyok vezető beosztásban! /every day a Sofőröm/ Inkább kérdezek ha nem tudom, az nem szégyen.

(#255) trobi28 válasza W.a.T.T.O. (#254) üzenetére


trobi28
addikt

Innen ha fözöttet akarsz.

Innen ha gyárit :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#256) Wisdome válasza W.a.T.T.O. (#254) üzenetére


Wisdome
tag

1.7.1 óta kijött pár újabb, már az illusion is elkezdett ICS-zni :)
Illusion-ICS v1.0.1 - XXLPB 4.0.3

(#257) zack válasza Jakesz (#226) üzenetére


zack
nagyúr

Át fogja rendezni az árakat. De szerintem nyár előtt nem nagyon lesz abból semmi. Még be se mutatták.
A GS3 gondolom 170-180k körül fog nyitni, de ilyenkor még nem szabad rácsapni, mert 2 hónap alatt buksz rajta 20-30k-t, annyit esik az ára megjelenés után. :U
130k+ nem biztos hogy érdemes adni az S2-ért, de 110k-ig bezárólag szerintem jó vétel, és nem is fogsz rajta annyit bukni. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#258) foppa


foppa
tag

Sziasztok!
Megéri venni egy Note-ot 140-50-ért, vagy bőnen elég egy GS2 is? Főleg netre és multimédiárs használnám az eszközt. Tabletet meg azért nem akarok, mert telefonnak nem akarok még egy eszközt venni! Ez a Note mennyire használható?

(#259) tamasgal válasza foppa (#258) üzenetére


tamasgal
senior tag

Szerintem tabnak pici, telefonnak nagy!

(#260) zack válasza foppa (#258) üzenetére


zack
nagyúr

Keresd meg Karma-t pü-ben...Ő Note-ot használ, és tudtommal nagyon elégedett vele.
Karma

Biztos jó ha ő mondja, mert keni vágja a dolgokat, csak lehet más szempontok miatt használja mint ahogy te használnád. 1 biztos. Nem túl praktikus, mert nagy tepsi, és nehéz eltenni. Főleg majd tavasz és ősz között okozhat ez fejtörést, amikor az ember sétálni akar egyet az állatkertben rövidgatyóban. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#261) Rotate válasza zseko (#252) üzenetére


Rotate
veterán

nem baj Ashpalt 6 már fenn van GetJar-on is ingyen :) és ott mindig ingyen lesz asszem :)

MC3 nekem tetszik, mert jól néz ki meg minden, de én sem tudok FPS-t játszani telefonon... valahogy nem az igazi így... :N

(#262) HUTCHDB válasza muveszur (#246) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

én miui-t használok, így nincs igazán bajom semmivel, tökéletesen működik, szép, gyors, stabil így kevés, kevesebb, hsz-em van.
annyit szoktam csinálni, hogy a megjelent frissítéseket no wipe-ként lefuttatom. :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#263) kungzi válasza zack (#257) üzenetére


kungzi
veterán

Én 90k-ért vettem a 1,5 hónapos telomat. full dobozos 2 év gyári garanciával. :C

(#264) foppa válasza zack (#260) üzenetére


foppa
tag

Ok, köszi a válszt! A méret miatt inkább maradok az SGS2-nél! Főzött ROM-os telefonra hogyan tudom majd feltenni a hivatalos ICS-t?

(#265) kali válasza foppa (#264) üzenetére


kali
legenda

teljes nullázás/gyári állapot visszaállítása után!

(#266) CyberSoma válasza Zsolaf (#78) üzenetére


CyberSoma
tag

Gyári T-mobile -os KI4 volt rootolva. Szerettem volna teljesen gyári állapotba visszahozni, azért, ha jön új ROM a KIES tudja frissíteni, meg rájöttem, hogy nem is kell nekem a root.... Ezért visszaraktam ODIN -al az XWKF1 -et, majd a I9100XWKE2_I9100XXKDJ_I9100TMHKD1_HOME.TAR -t. Ezután a KIES frissített KI4 -re.... utána OTAN kaptam a xwla4 -et...

(#267) C.Brigante válasza Wisdome (#256) üzenetére


C.Brigante
veterán

pont most próbáltam ki ezt az ics illúziót. kb. 1 órát volt fent, aztán ment vissza R2 v7-je.
hát a net az istennek nem akart rajta elindulni + bizonyos hálózati eszközöknél megfagy majd vissza az előző képernyőre, gps nem ment rajta, fix-et már nem is próbáltam szar ez így, röviden ennyit erről.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#268) foppa válasza kali (#265) üzenetére


foppa
tag

Ok! Esetleg van itt valaki aki foglalkozik ilyennel? Én nem nagyon értek hozzá, ezért nem nagyon akarok hozzányúlni! Mondjuk vissza lehetne vinni a boltba is ahol lett véve, mert ott csinálták!

(#269) kali válasza foppa (#268) üzenetére


kali
legenda

nem nagy művészet, itt - illetve az előző, már betelt részlegben - is találsz leírásokat, amennyiben valami nem világos, úgy kérdezel, és kapsz majd segítséget!

(#270) Rison77


Rison77
senior tag

1.7.2-es illusion-ben lecseréltem a kl1-es kernelt lpb-re, mert eldobálta a hálózatot, aztán az lpb pedig egy idő elteltével restart után nem akarta felismerni a simet. SIM be/ki, semmi. Másik telefonba megy. Felraktam az 1.8-at, egy ideig működött, aztán most is restart, és nem tölti be a sim-et. Valakinek valami ötlet?

(#271) Wisdome válasza C.Brigante (#267) üzenetére


Wisdome
tag

Nekem valamivel több mint 1napig volt fent, de ahogy te is úgy én is elköszöntem tőle. Sok 4.0-ás romot kipróbáltam, de teljesen stabil és hiba mentes egyik sem volt.. eldöntöttem, hogy amìg nincs hivatalos addig elleszek egy 2.3.6-os Sensation rommal, stabil és bőven jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#272) C.Brigante válasza Rison77 (#270) üzenetére


C.Brigante
veterán

érdekes, h mindegyik illuziónak a simmel van baja, próbáld meg egy gyári rommal biztos ami biztos alapon. (így kiderül minek van baja)

(#271) Wisdome: egyetértünk!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#273) Leonardo91 válasza C.Brigante (#272) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Tegnap nekem is sim gondom volt a stock lpb vel szoval nem teljesen csak az illusionnal van a baj hanem magával az lpb-vel aztán én is vissza raktam az LA4 et

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#274) C.Brigante válasza Leonardo91 (#273) üzenetére


C.Brigante
veterán

akkor lpb kuka! nagyon kacatok ezek a béták... kár elérhetővé tenni őket. developperek sem tudnak sok jót kihozni belőle.. (de lehet nem így van)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#275) mycso válasza Leonardo91 (#273) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, nálad mi volt a pontos probléma az LPB-vel?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#276) rankesz válasza Leonardo91 (#273) üzenetére


rankesz
veterán

Illusion-al nincs sim probléma nálam, igaz én nem is cserélgettem alatta a kernel kivételéve semmit!

(#277) ha3fis válasza kungzi (#263) üzenetére


ha3fis
tag

És nem adod el? :B

(#278) kungzi válasza ha3fis (#277) üzenetére


kungzi
veterán

hülyéskedsz? :U :W :DDD

(#279) ha3fis válasza kungzi (#278) üzenetére


ha3fis
tag

Egy próbát megért... :DD :C

(#280) Rison77 válasza C.Brigante (#272) üzenetére


Rison77
senior tag

Felraktam az alap la4-et, felismerte a simet, cvm-ből visszaállítottam az illusion-t, szintén sikerült felismernie.. Az 1.8-ra fel lehet rakni régebbi modemet, ha az rakoncátlankodik?

(#281) Leonardo91 válasza mycso (#275) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Valami olyasmit írt ki hogy "nem regisztrált a hálózaton" vagy valami hasonlót, nyomtam neki egy ilyet *2767*3855#
utána jó volt egy fél óráig, aztán besokalltam és ment vissza a 2.3.6

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#282) C.Brigante válasza Rison77 (#280) üzenetére


C.Brigante
veterán

persze!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#283) W.a.T.T.O. válasza Wisdome (#256) üzenetére


W.a.T.T.O.
csendes tag

Köszi! Felteszem ezt kezdésnek, meglátjuk! Miben más az ICS es Rom?

A kormánynál vagyok vezető beosztásban! /every day a Sofőröm/ Inkább kérdezek ha nem tudom, az nem szégyen.

(#284) rankesz válasza W.a.T.T.O. (#283) üzenetére


rankesz
veterán

Youtube video

De ha te is rákeresel, képzeld, neked is kiadja! ;)

(#285) zack


zack
nagyúr

Megvan a root is. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#286) rankesz válasza zack (#285) üzenetére


rankesz
veterán

Zsear. CF-Root kernel vagy valami custom okosság?

(#287) W.a.T.T.O. válasza rankesz (#284) üzenetére


W.a.T.T.O.
csendes tag

Köszi!!! :B

A kormánynál vagyok vezető beosztásban! /every day a Sofőröm/ Inkább kérdezek ha nem tudom, az nem szégyen.

(#288) Rotate


Rotate
veterán

akit érdekel, MIUI stílusú dialer :) sztem kipróbálom, jól néz ki :)

[link]

szerk: kipróbáltam, kurvajó :)

[ Szerkesztve ]

(#289) kungzi


kungzi
veterán

valaki tud KK5 romra százalékos akku kijelzést és átlátszó notification bar-t?

[ Szerkesztve ]

(#290) pzstm válasza zack (#285) üzenetére


pzstm
titán

grat ;)

CF-Root kernel? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#291) zack válasza rankesz (#286) üzenetére


zack
nagyúr

CF-Root kernel. Csináltam CWM backupot is.

Ha felteszem az illusion-t nem lesz gond ha visszarakom CWM-ből a backupot?

Feltettem a Voodoo Louder-t. Megnézem mit csinál a hanggal. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#292) R2D20208


R2D20208
addikt

Igy áll a helyzetem ötleteket szivesen várok bárkitől ! :R

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#293) pzstm válasza R2D20208 (#292) üzenetére


pzstm
titán

micsoda??? eladod s2-t??? :-(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#294) zack válasza R2D20208 (#292) üzenetére


zack
nagyúr

Pont Sensation? Én azt hallottam nem a legjobb választás. Kijelző szempontból is, proci szempontból is, mert állítólag hiába dual core, de lassú.
XE ROM rá fog menni, azzal nincs gond. Ha már cserélsz és pihizni akarsz, miért nem i4? A mellett rongyosra pihenheted magad. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#295) R2D20208 válasza zack (#294) üzenetére


R2D20208
addikt

Nem éri meg az árát, túl elfogultak, kockaarcok a tulajai, gyűlölöm az almát, túl zárt rendszer stb stb....( nem Sensationba gondolkodom ) Egy kva jó telóba...

(#293) pzstm belefáradtam, meguntam picit. Napi 6-8 órát gyűröm az xml. - eket, png - ket. Szinte már egészségtelennek érzem, amit csinálok. Kell nekem egy nagyon stabil teló, amire nem hetente tolnak ki új FW ket... Ez csak egy ideiglenes állapotom, mert ez igy nem okés sztem...Nem szeretnék kocka lenni.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#296) C.Brigante válasza R2D20208 (#295) üzenetére


C.Brigante
veterán

tetszik ez a hozzáállás és abszolut megértelek!! márcsak azért is mert én is kezdem unni már... csak annyi, h én inkább apple felé hajlok.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#297) zelma válasza R2D20208 (#292) üzenetére


zelma
aktív tag

Sajnos nem tudok ötlettel szolgálni, a piacon nincs jelenleg olyan teló, melyre gondolkodás nélkül lehetne cserélni az S2-st...

Szerintem hagyd meg a Galaxy-t, és úgy pihentesd magad.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#298) zack válasza zelma (#297) üzenetére


zack
nagyúr

Ez így van. Tudom, mert most váltottam. Almán kívül nincs jó alternatíva S2 helyett.
Ez biztos. Főleg ha valaki S2-höz képest nem szeretne kompromisszumokat.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#299) R2D20208 válasza zack (#298) üzenetére


R2D20208
addikt

Alma kinézetét, menürendszerét, kezelőfelületét, zártságát viszont gyűlölöm ! :K

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#300) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Note.
Nemsokára dobom az S2-t érte.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.