Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8956) -Maci-


-Maci-
addikt

Nah, ismét sikerült kidobnom az ablakon ~20e Ft-ot, ezúttal Whitestone Dome jeligére.
Gyerekek, ez egy kalap szar.
Tettem már fel nem 1 üveget és nem 1 fóliát, tehát nem vagyok nagyon suta a témában.
Ráadásul a hozzá ajánlott videot is többször megnéztem.
Addig ok, hogy van hozzá menő felhelyező keret,meg maszkolók stb.
De mikor befolyt középre az UV cucc és feltettem az üveget a leírásnak megfelelően élből maradt 3 nagyobbacska buborék. A trutyi pedig nem terült teljesen végig, hiába a leírás.Vártam is vele bőven, hogy legyn ideje, de ez egyszerűen 1 fos.
Nem terült végig és nem sikerült kiimátkozni alóla a buborékokat. Ellenben már az egész asztal és mindkét mancsom is csupa UV folyadék lett. Az üveg illeszkedése egyre szarabb és szarabb lett. A sarkok is felengedtek... Szerintem egyszerűen nem volt precízen sík az üveg.
Eljátszottam netto 20 percet, hiába. Idegesen téptem le és dobtam ki az egészet p*csába. :W

Ezzel körbe értem és kipróbáltam minden rá való UV-s üveget és bizton állíthatom: Kalap szar mindegyik! Nem érdemes megvenni semmilyen üveget! :N

Pillanatnyilag nincs semmi a képernyőmön, cserébe viszont van ujjlenyomat olvasó! :Y
Mindegyik üveg jó 30%-ot ront az ujjlenyomatolvasón, ezért sem teszek fel többet ilyet.

A következő próba a gyári fólia lesz. :K

Ha az sem, akkor marad a bevált Spigen Neoflex fólia, max lecserélgetem 2 havonta. :U

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.