Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#754) Pistabaaa válasza Antonio (#752) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Igen, ahogy blokad is írta, alapvetően nincs benne ("általában" legalábbis) ilyen doksi támogatás, elvben utólag is lehet rá rakni nem gyári szoftvereket (nekem is fel van téve kettő: mobileDoc és mobilePDF, de kicsit körülményes ezekkel a nézegetés, nem tudom mondjuk, hogy a gyári szoftver milyen ehhez képest), ugyanígy elvileg szótár progit is fel tudsz rá tenni, Java-ban kicsit gyenge a teljesítménye (értsd: főleg játékoknál látszana, főleg mondjuk egy SE-al összevetve), de nem vészes.

Kamera védett, van egy LED is mellette, szép képeket csinál (a 3mpx-es kategória máig egyik legjobb masinája szerintem), videói is jók, kamera rész miatt tehát nem kell aggódni.

Árban is passzol (sok MM-ban most 49'900Ft és még valami albumot is kapsz hozzá memóriakártyán), minőségben is (bár vásárlás előtt meg kell nézni, próbálgatni, hogy kiszűrd a tipikus hibákat), szépsége relatív (bár eddig a nagytöbbség szemében inkább szép mint nem), akksi is okés (főleg ha viszonylag gyakran szinkronizálsz géppel, akkor USB-re kötve automatikusan töltődik) a vékonyságához képest. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.