Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) kekeeci válasza sinick (#13700) üzenetére


kekeeci
senior tag

Azért próbáld meg beírni a nyitó-terminálba a kódot, hátha elfogadja. :F

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#13702) sinick válasza kekeeci (#13701) üzenetére


sinick
senior tag

Ha pályán belül visszamentem, akkor nem fogadta el. Kijöttem Sötét Völgybe, majd vissza, akkor újra zárva volt és így már elfogadta. Köszi!

(#13703) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Sracok, elakadtam az OGSE-ban.Volt egy kuldi, hogy meg kell szerezni 1 aktataskat az agropromi katonai bazisrol, es elvinni a csaposnak, meg is tortent.Utanna meg sokfele maszkaltam, es egyszer nezem, hogy agropromban meg meg kell keresni egy csavot a mocsarban.Odamegyek, dumalunk, mondja kellene neki 1 stalker ruha, gondoltam megy a franc most vissza Kordonba ruhaert, inkabb megyek Bar-Vadvidekre.Am a barban levo taroloban epp volt egy stalker oltozet, uzsgyi vissza a katonaszokevenyhez, megnyomom az F betut, egyet csippant a kuldetesjelzo, es utanna a faszival semmit sem lehet kezdeni.Valoszinuleg miutan beszeltem vele, akkor kellett volna a taskat megszerezni, neki is megmutatni, vagy nincs elkepzelesem, valami olyasmit ir a kuldetesnel hogy proof of transit vagy mi a nagynyavaja, most hogy maszok ki a slamasztikabol, hogy tovabb menjen a kuldi, mert szerintem o arulja el, vagy az aktataskabol derul ki, hogy hol van Sztrelok rejteke, mindent korbemasztam,de sehol sincs lejarat, mi a fityfenet tudjak most csinalni ?

(#13704) Balathruin válasza Antonius1978 (#13703) üzenetére


Balathruin
veterán

Ha ruha kell, akkor odaadod neki, átveszi és követni fog.

(#13705) Antonius1978 válasza Balathruin (#13704) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hoppa, akkor itt van a kutya elasva, hogy nekem van egy kovetom, es 1-nel tobb nem lehet, akkor ez a baj, hogy a koveto miatt o nem tud kovetni, akkor el kell kuldjem Napoleont, igy hivjak a kisegitomet :C
Ezzel az a baj, hogy ha nincs eleg hirnev pontom, akkor kesobb nem hajlando ujra csatlakozni hozzam, mert felszereltem minden joval, es lehet o fejlettebb, mint en.Kosz a segitseget.

(#13706) sinick


sinick
senior tag

OGSE-ban Sötétvölgy X-18 után le kéne lépnem Borongósba, viszont ha átmegyek, akkor beragad a "Get out via the shoutern gate" küldije (ld. KÉP). Erre valami tipp?

(#13707) Antonius1978 válasza Balathruin (#13704) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na, kiprobaltam, nem mukodik, hiaba szabadulok meg a masik faszitol, a szokeveny nem kovet, ez van.Most visszamegyek Szidohoz, es otthagyom a kovetomet, aztan meg maszkalok jobbra-balra, hatha kesobb megiscsak csatlakozik, nem tudom...

(#13708) Sensut válasza sinick (#13706) üzenetére


Sensut
őstag

Ez akkor teljesül, ha túloldalt átlépsz Cordonra.

[ Szerkesztve ]

(#13709) Sensut válasza Antonius1978 (#13707) üzenetére


Sensut
őstag

A dezertőr nem beszélt egy aktáról is, ami a katonai bázison van és koordinátákat tartalmaz a Mocsár átjáróhoz? Csak mert arra kell kivezetned őt Cordonra, miután megvan a ruha.

(#13710) sinick válasza Sensut (#13708) üzenetére


sinick
senior tag

Jah, közben kipróbáltam és tényleg.

(#13711) Antonius1978 válasza Sensut (#13709) üzenetére


Antonius1978
addikt

2 gond van :

1,A taskat mar reg megszereztem, es odaadtam a csaposnak, meg mielott a szokevennyel talalkoztam volna.
2.Hiaba van a nalam a ruha, a kisero miatt semmi sem tortent, most otthagyom a faluba, azaz jobban mondva most epp megoltek, ugyhogy gond 1 szal se, majd felcuccolook, es visszamegyek a szokevenyhez, lam mi lesz, persze viszem a stalkerruhat is neki.

(#13712) Sensut válasza Antonius1978 (#13711) üzenetére


Sensut
őstag

Lehet, hogy előbb az az átjáró is kell Cordon felé a Mocsáron keresztül és csak azután folytatódik a menet.

(#13713) Antonius1978 válasza Sensut (#13712) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az lehet, de honnan, mert lehet el kellett volna olvasni a taskaban levo iratokat - ha lehetett egyaltalan olyat csinalni...

(#13714) Sensut válasza Antonius1978 (#13713) üzenetére


Sensut
őstag

Ez egy másik táska ugyanonnan, de a dezertőr árulja el. A szövegelés végén van, miután a földalatti helységről hablatyol.

(#13715) Yutani válasza Antonius1978 (#13703) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én most fedeztem fel a Stalkert, 10 évvel a megjelenés után, és jó játéknak tűnik. :)

Én a mocsárbeli sztalkert lelőttem, mert a csapostól kaptam egy ilyen feladatot, amit teljesíteni akartam. Rosszul tettem? :F

#tarcsad

(#13716) Sensut válasza Yutani (#13715) üzenetére


Sensut
őstag

Kicsit rosszul tetted, mert tőle kaptál volna tippet az Agroprom - Mocsár - Cordon átjáróhoz, amire később szintén szükség lesz, amikor titokban ki kell menekítened egy katonatisztet Dead Cityből. Ez a tiszt azért fontos, mert ő békít ki a sereggel és később is szerepe lesz a történetben. De vele is csak ezen az úton jöhetsz majd, mert máshol kinyírják, mivel ő egy katonatiszt :) Azt már nem tudom biztosan, hogy az a táska ehhez az átjáróhoz a dezertőr tippje nélkül is ott lesz-e az intézményben (ahol a csapos táskája volt).

(#13717) Balathruin válasza Sensut (#13716) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem vanillával játszik. :D

(#13718) Yutani válasza Balathruin (#13717) üzenetére


Yutani
nagyúr

A Steam alap játékkal játszom (vanilla), amire feltettem a Photo Realistic Zone 2.1 csomagot, de az csak a grafikát tupírozza, a játékmenetet nem változtatja meg.

Nem tudom, hogy csak nálam van-e gond, de vannak grafikai hibák a játékban Win10 alatt RX 470-nel. Az árnyékok hol vannak, hol hiányoznak, a kép szélén egy egész sávot beterítenek időnként, valamint hosszú, oda nem illő poligonok is vannak a levegőben függve. Ráadásul a fenti mod shadereit bemásolva a játék kilép, amikor elindítok egy mentett állást arra hivatkozva, hogy nincs a gépemben shader model 1.1 kártya.

#tarcsad

(#13719) Balathruin válasza Yutani (#13718) üzenetére


Balathruin
veterán

Az alap játéknak nem szabad hibáznia, sztem kukázd róla a modot, annyit nem ér.

(#13720) Sensut válasza Balathruin (#13717) üzenetére


Sensut
őstag

Aha. Csak mert Antonius beírására volt a válasz és azt hittem az OGSE az :)

(#13721) Yutani válasza Balathruin (#13719) üzenetére


Yutani
nagyúr

Már alapból ilyen grafikai hibás. Most vagy a Win10-et nem szereti, vagy a Polarist. Majd kipróbálom Win7-en HD 3850 CF konfiggal is.

#tarcsad

(#13722) Balathruin válasza Yutani (#13721) üzenetére


Balathruin
veterán

Mivel Win10-et használod már egy ideje azzal nem lehet gond, max a Polaris.

(#13723) Balathruin válasza Yutani (#13721) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem megvan mi a gond és miért nem láttam soha, az utólagosan beépített widescreen kompatibilitás miatt lehet, annyi az egész hogy konzolból át kell állítani az r2_sun_near_border értéket 0,8-1.0 körülre. Egy próbát megér.

(#13724) Yutani válasza Balathruin (#13723) üzenetére


Yutani
nagyúr

Köszi a tippet, az 1.0 érték fHD-n jónak tűnik. Ennél kisebb értéknél még látszik kétoldalt a hibás árnyék.

Ilyen anomália is jelen van a játékban Win10+Polaris kombónál:

#tarcsad

(#13725) Balathruin válasza Yutani (#13724) üzenetére


Balathruin
veterán

Furcsa...
Viszont segítenék. A +health% képződmények nem az életerőt növelik, hanem az alap regenerálódást (ami valahol 0,0 valamennyi lehet), nem érik meg. :N

(#13726) Yutani válasza Balathruin (#13725) üzenetére


Yutani
nagyúr

Köszi a tanácsot. Igazi zöldfülű újonc vagyok még sztalker körökben. :DDD

Beszéltük arról, hogy kinyírtam a szökött katonát (sztalkert), aki valami dokumentumról adott volna infót a katonai bázison. Nos, az X18 után az első kereskedőhöz mentem (Sidorovich), aki beszélt újra egy táskáról vagy dokumentumról, ami a katonai bázison van. Nem lehet, hogy ha kinyírom a szökött katonát, a küldetést Sidorovich-tól kapom meg? Vagy keverek valamit...

#tarcsad

(#13727) Balathruin válasza Yutani (#13726) üzenetére


Balathruin
veterán

Azt ne vedd figyelembe, OGSE-re vonatkozik, te vanillával játszol.

(#13728) Yutani válasza Balathruin (#13727) üzenetére


Yutani
nagyúr

Köszi. Az OGSE csak a játékmenetre van hatással, vagy grafikai turbó is van benne?

#tarcsad

(#13729) Balathruin válasza Yutani (#13728) üzenetére


Balathruin
veterán

Standalone, minden téren javít a játékon. Viszont nem ajánlott modolni csak ha végigvitted mind3 játékot alapon.

(#13730) Yutani válasza Balathruin (#13729) üzenetére


Yutani
nagyúr

Köszi, akkor maradok a vanilla alapnál. Nekem így is új ez az egész, még tanulom.

#tarcsad

(#13731) kekeeci válasza Yutani (#13730) üzenetére


kekeeci
senior tag

Milyen típusú játékokkal játszottál eddig?

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#13732) Yutani válasza kekeeci (#13731) üzenetére


Yutani
nagyúr

FPS a zsánerem a Duke Nukem 3D óta, azaz húsz éve. Soroljam? HL+addons, HL2+addons, Crysis sorozat, Mass Effect sorozat (jön az Androméda márciusban! ;)), Bioshock 1-2, Alien + AVP sorozat, HALO 1, Serious Sam sorozat, Borderlands sorozat, Projet IGI, Jedi Knight sorozat, Portal 1-2, Duke Nukem Forever, csak amik hirtelen eszembe jutnak. :)

#tarcsad

(#13733) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Ha megtalaljuk Figa iromanyait, azokkal mit kell kezdeni ? Van szo rola egy rejtekrol is, Thompson dokierol, akit mar joval azelott kinyirtam, azon a helyen, ahova elfut a katona, amikor az anomaliaban eltunt csoportot keressuk,de a doki holtteste is megmutatta a rejtekhelyet, csak nem ferek hozza, kepzodmenyek vannak benne, most talaltam egy videot, hogy valami csoveken kell maszkalni, hogy hozzaferjunk.
Egyelore elakadtam, nem tudom merre kell tovabbmenjek, az a gyanum, hogy at kell menjek Sotetvolgybe a banditakhoz es az X-18as laborba, ma ki is probalom.

Klondike kepzodmenyekhez hozzajutni valoszinuleg eleg nehez, csak miutan megvan mind az 5 adat, akkor fersz hozzajuk, nem tudom.
A dokinal a transzmutacio nem megy, osszeszedtem a hozzavalokat valami Red Eye vagy micsodahoz, es hiaba vannak meg a leirt osszetevok, nem hajlando elkesziteni, valami gubanc van a szkripttel, vagy esetleg nem volt eleg penzem ? kb 110-120 ezerrel mentem oda, de most villan be, hogy lattam 125 ezrest is, lehet epp amiatt nem mukodott ? :W

Sensut : hosszas probalgatas utan rajottem, hogy neked volt igazad, a Dragunov es Vakond geppuskaja a legjobb valasztas, habar szoktam vinni meg egy RPK-t is, 75-os dobtarral, mert a hullaknal epp olyan loszer szokott lenni.

(#13734) Sensut válasza Antonius1978 (#13733) üzenetére


Sensut
őstag

Ha egyről beszélünk, akkor a Bar területén kell keresni a rejtekhelyet, bent a bozótban egy hűtőben, vagy micsoda. Van egy nagy anomália is odabent. Ebben találsz egy másik üzenetet is, ami aztán Yantarra utal. Ott a gyár előtt a buszban találsz újabb leírást egy különös képződményről, ami csak egy adott időpontban jelenik meg.
A Klondike képződményekhez kell először az 5 térkép, aztán már könnyű lesz. Talán egy helyen lehet elakadni, mert ott tényleg semmi utalás nem lesz a hogyantovábbra. A Klondike aktivátor egy olyan helyen van, ahova nincs átjáró mindaddig, amíg Lukashnak el nem viszel egy világító koponyát egy mester kontrollertől Radaron. Ez lényegében az egyik térkép megtalálásakor lesz, ami Owlnál van. Ha átadtad a koponyát, akkor Lukash elárul egy újabb kis pályát, a Metrót. Na odabent lesz az aktiváló képződmény, amivel aztán mész Dead Citybe.

Ja, Sakharovnál van egy olyan feladat, hogy rendeléseket vesz fel bizonyos megrendelőktől, akik küldenek minden kitörés után egy új listát a szükséges tárgyakról, amiket jó pénzért megvesznek. Ezek trófeák és képződmények. Ezt mihamarabb aktiváld nála mert rengeteget lehet kaszálni vele.

[ Szerkesztve ]

(#13735) Antonius1978 válasza Sensut (#13734) üzenetére


Antonius1978
addikt

Strelok adata, a kepzodmenyes adat, es a Duty-s adat van meg, a kovetkezo asszem a Banditakkal kapcsolatos, melyik az 5ik, vagy Strelokos, az nem vele kapcsolatos, akkor a banditas a 4ik, es lesz meg 5ik ?

A kulonos kepzodmenynek milyen szerepe van, konnyu megszerezni ?

(#13736) Sensut válasza Antonius1978 (#13735) üzenetére


Sensut
őstag

Ha adat alatt a térképeket érted, akkor azok majd jönnek sorban maguktól, ahogy haladsz a játékban. Nincs sorrend, összevissza is megtalálhatod őket, csak kövesd a feladatokat. A szélhámos katonától elvetted már Yantaron a sticket? Vagy megölöd, vagy békésen beszéled rá, hogy adja oda miután összevissza hazudozott mindent :)

(#13737) Erdő


Erdő
tag

Hullócsillag: A limanszki kórházban vagyok Göröggel, aki aludni tért, nekem meg kulcsokat kellene találnom ahhoz, hogy visszajussak Kelet-Pripjatyba - ha jól értem. De a kulcsok sehol. Látom a visszajátszásban, hogy egy polcon lévő fémkazettában kellene lenniük, végigjártam a kórház folyosóit, de nem találom. Saga írja valahol, hogy az álom-folyóban álmodva talán a monolitkulcsok is felvillannak - nekem ez kimaradt, mert semmi sem történt, amikor a híd alatt a folyóban járkáltam. Lehet, hogy emiatt nem jelennek meg a kulcsok? Mit lehet tenni?

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#13738) Erdő válasza Erdő (#13737) üzenetére


Erdő
tag

Ááá! Megtaláltam! Hogy a fenébe nem vettem észre... Tényleg trükkös hely ez a Zóna!

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#13739) Antonius1978 válasza Sensut (#13736) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor jo, valoszinuleg a kovetkezo lepes - es mintha arra a terkepre is mutatna a kovetkezo kuldi, az Sotetvolgy, Borov es az X-18.

Van par kerdesem, amit tisztazni akarok :
1.A szokeveny katona : te ott mit csinaltal vele, azaz mint mondtam, volt egy kuldi, hogy egy katonai taskat vigyunk el a csaposnak, azt elvittem, a katona keri tolem a stalker oltozetet, de mikor odaviszem, akkor nem kell neki, valamit ott meg csinalni kell neki, emlitettel egy masik aktataskat, talan az inditja majd be a szkriptet ?

2.Allandoan magammal cipelek egy ekologus ruhat, mert valami szovegben azt olvastam, hogy anelkul nem lehet lemenni Strelok rejtekhelyere, de gondolom inkabb az X-18 laborhoz kell inkabb, nem ?
Lesz meg szuksegunk olyan ruhara ? Mert a kesobbiekben ha nem, vagy csak 1 adott ponton, akkor inkabb nem hordozom magammal, mert kellene a +suly hogy fegyvereket meg kepzodmenyeket cipeljek, vegul sikerult Red Eye kepzodmenyt csinaltassak, az ara 150 ezer, es meg akarok 1-et csinaltatni.

3.Figa utalasa arra a 10 orakor megjeleno kepzodmenyre - megeri utannajarni ? elkepzelheto... Es amugy hol kell keresni ?

4.Az eltunt csoport megtalalasahoz szukseges Sotet kepzodmenyeket azokat hol kell keresni, egyaltalan hol van olyan anomalia ahol lehet talalni, melyik palyakon, es mintha 4 kellene belole.

Mar bocs hogy ennyire reszletesen kikerdezem a dolgokat,de 1.keves az idom is jatszani, 2.a jatekban sokat kell maszkalni osszevissza, ami idoigenyes, 3.a 2 dolog megfejelve orankenti legalabb 5 osszeomlassal,gep,jatek urainditas,betoltes, stb, szoval egyszeregyszer, mar jon, hogy letoroljem a francba az egeszet, de tetszik ez a beepitett +tortenet, es megis vegigkuszkodom.Remelem semmit nem felejtettem el.
Meg egy annyit, hogy a 3ik adathordozo Sotetvolgyben lesz, a 4ik meg az eltunt sztalkernel,az 5ik melyik palyan, es hogyan all ossze az adat az 5 adathordozorol terkeppe ?

(#13740) Sensut válasza Antonius1978 (#13739) üzenetére


Sensut
őstag

Szóval OGSE:

1. A szökevénnyel én szóba álltam. Elmondta, hogy nagy szarban van és azt is, hogy a föld alatt van egy alagút. Kért egy ruhát és elárulta az intézményben a táskát is, ami tartalmaz egy átjárót a Mocsárra. Ez nem az a táska, amit a Csaposnak kell elvinni. Aztán vittem neki egy ruhát és kivezettem Cordonra a Mocsáron át. Ennyi.

2. Kelleni fog egy ökológus ruha Dead Cityben. Végül is nem kimondottan egy ökológus ruhára lesz szükség, hanem egy zárt, maszkos ruhára, lehet Skat is, ugyanis búvárkodni fogsz :) Pontosan, mégpedig víz alatt. Tehát egy ilyen ruhát tegyél félre valahova, bár Dead Cityben, a tornateremben lesz vagy 3 is belőle. Csak ott sok a zombi. Addig viszont sehova se kell, egyik laborba sem.

3. Azt a képződményt könnyű megtalálni a gyár területén az épület mögött, amelyikben a labor lejárata van. Azt majd viszed a Halott stalkerhez az X-18-ban és ő elpusztíttatja majd veled, mivel egy fölöttéb veszélyes kreatúra.

4. Az eltűnt csapathoz a képződményeket egy detektorral kell megkeresned a Halott Zónákban. Ezt a kütyüt előbb meg kell találnod a Vad Vidéken, a katona küld oda. Aztán kell melléje egy Search detektor, azt használod majd. A Halott Zónák azok az anomáliák, amelyek egész magasan olyan kéken tevékenykednek. Messziről látni őket, egy mindjárt ott van Yantaron ahol a katonával okoskodtok a dombon. De van Vad Vidéken is, Sötét Völgyben is stb. Vigyázz, ha belelépsz ebbe az anomáliába, sose legyen a kezedben fegyver. Még a slotból is vedd ki, mert azonnal tönkremegy! Ha benne vagy a közepében, legyen a kezedben a detektor és nyomj K-t (ezt látni fogod a képernyőn is), majd a nyíllal próbálgatod a frekvenciákat amíg megjelenik a képződmény. Ezt írja a képernyőn majd.

5. A térképek sorrendjére már nem emlékszem, de az utolsót én Radaron találtam meg Owlnál. Lukash küld majd oda.

(#13741) Erdő


Erdő
tag

Hullócsillag - Generátorok pálya: Jermol atya ad egy olyan küldetést, hogy szedjek össze egy hiánytalan képződmény-gyűjteményt a zombik falujában. Már összeszedtem a faluban és környékén 35 db-ot, de még mindig nem írja ki, hogy kész a feladat. Eladni el tudom, de akkor sem. Hiányzik még a gyűjteményből, vagy trükközni kell itt is valamit? Kiírja, ha mind megvan, vagy el kell adogatni neki?

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#13742) shield válasza Erdő (#13741) üzenetére


shield
Topikgazda

Ha jól emlékszem minden ellenfelet ki kell nyírni, de ez nem biztos.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#13743) Erdő válasza shield (#13742) üzenetére


Erdő
tag

Mármint a zombikon kívül a kutyákat stb. is?

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#13744) Antonius1978 válasza Erdő (#13741) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezzel a gonddal en is szembesultem, az a lenyeg, hogy minden zombit meg kell talalj, es egy jo resze a fold alatt hevereszik.Hasznald a tavcsovet, az majd befogja oket, de el kell menj kulonfele helyekre a faluba, mert a hazak eltakarjak egyes esetekben a zombikat.Es ne aggodj, ha mind megvan, jon az uzenet, tehat amig nincs uzenet, azt jelenti, hogy egy zombi meg valahol bujkal a fold alatt.

(#13745) Erdő válasza Antonius1978 (#13744) üzenetére


Erdő
tag

Ez volt a megoldás, kösz! Egy volt még hátra, akit a távcsővel sikerült kiszúrni. A büdös életbe nem jutott volna eszembe ez...

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#13746) Antonius1978 válasza Sensut (#13740) üzenetére


Antonius1978
addikt

1. Akkor itt a kutya elasva, hogy nem talaltam meg a masik taskat, tehat nincs utvonal a Mocsarba, amig nincs, addig a ruha sem kell a katonanak.A Mocsarban van valami erdekesseg ? jaj, es hol keressem a 2ik taskat a bazison ???

2. Ertem, akkor majd inkabb elveszem a zombiktol, a geppuskaval majd lehentelem oket, es kesz.Amugy errol a viz alatti uszkalasrol jut eszembe, regebb beraktal egy kepet, hogy viz alatt kellett menni, es valami szornnyel talalkozol, ez az a tortenet ? :C

3.Remelem tenyleg konnyu lesz megtalalni, ha a megfelelo idoben megyek, de elobb akkor mindenkit ki kell nyirjak a kornyeken, hogy ne akadalyozzanak, amig befutok a pszi teruletre, es elhappolom a kepzodmenyt.
Addig amig meg kell semmisitsd, addig lehet hasznalni valamire ?
UI : visszavettem azt a kepzodmenyt, amit a sztalkernek kell kihalaszni, es valahonnet van egy Candle,azaz Gyertya kepzodmenyem is, azok hasznalhatoak valamire egyaltalan, vagy foloslegesek, es szep summaert esetleg eladhatom a yantari tudosnak, hogy csinaljak egy ujabb Voros Szem kepzodmenyt ? Vegulis tudtam olyat csinalni, csak 150 ezer az ara, de meg 1 jol johet, +2500 elet, -700 verzes.

4.Aham, mostmar leesett, hogy melyik az az anomalia amirol beszelsz, 1 van tenyleg Yantaron,es a Vadvideken is 1, a betonepulet elott, ott ahol zsoldosok tanyaztak.A Sotetvolgybe atmentem, de a tegnap elaludtam, igy nem folytattam a jatekot, majd ma.A leirasban tenyleg szerepel, hogy se fegyver, se pancellal ne menj bele az anomaliaba, azokat leveszed magadrol, es 1 szal puloverben megyek majd be,mintha 4 darabrol lenne szo hogy kell, mindegy hogy milyen es honnan, csak 4 db legyen ? Ha 4 db kell, hol lesz a 4ik leghamarabb elerheto ? Talan a Mocsarban ?

5.Nekem meg csak 2 flashdrive van meg a terkepbol, hogy all ossze terkeppe az 5 meghajto ?

Mas : ahogy atertem a csapos megbizolevelevel Sotetvolgybe, volt egy sebesult bandita, aki azt a feladatot adja, hogy nyirjam ki az ot sanyargato Dutys faszit, az jo otlet, vagy inkabb ne tegyem ?
Valami tanacsa a Sotetvolgybeli tevekenysegekhez ?

[ Szerkesztve ]

(#13747) Antonius1978 válasza Erdő (#13745) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem sem, mintha Saga59 mondta volna nekem is ezt a cselt :D

(#13748) Yutani válasza Yutani (#13726) üzenetére


Yutani
nagyúr

Sidorovich másik dokumentumról beszélt, az a legdélebben (falu alatt) lévő katonai bázison van.

#tarcsad

(#13749) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Sracok, tudtok valamit javasolni az OGSE osszeomlasa ellen ?
Alig jatszom 5 percet, omlik ossze, nehez birni idegekkel... :W :W :W

(#13750) Riot Gin válasza Antonius1978 (#13749) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Crashlog?

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.